Skocz do zawartości
Strife

Pokémon Sword & Shield

Rekomendowane odpowiedzi

Oceny:

  • IGN - 93 / 100
  • GamePro - 91 / 100
  • GamesRadar+  - 90 / 100
  • GameSpot - 90 / 100
  • Game Informer - 88 / 100
  • Areajugones - 88 / 100
  • Everyeye.it - 85 / 100
  • EGM - 80 / 100
  • Nintendo Life - 80 / 100
  • Metro GameCentral - 70 / 100
  • Gameblog - 70 / 100
  • VG247 - 60 / 100
  • Daily Star - 60 / 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@StrifeTy zamawiales dual pack? Gdzieś mi dzisiaj mignela informacja, że dystrybutor znowu dał dupy i sklepy anulowały zamówienia na te duale :/

Ja się ciągle zastanawiam czy brać na premiere, skoro death stranding nie skończone. No i ciągle mam gdzieś z tyłu głowy to psioczenie na tą najnowszą część. Muszę przejrzeć recki i ocenić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Wygląda jak kupa.
Kolejne kłamstwa i nie dotrzymane obietnice.
... Ale ja się nie znam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, anulowali mi dual packa, teraz zawsze dają dupy z wersjami specjalnymi w sklepach specjalizujących się w grach na konsole:kaz:. Zamówiłem ponownie w media markt'cie, bo przy małej Zeldzie mnie poratowali to może i tu się spiszą.

 

Cytat

... Wygląda jak kupa.
Kolejne kłamstwa i nie dotrzymane obietnice.
... Ale ja się nie znam.

  •  

Zgadza się, nie znasz się :wiesiekthug:

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Obserwowałem jak to ma się potoczyć od jakiegoś czasu. Po recenzji ludzi z Japinii gdzie gra już wyszła, nie jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest spoooro narzekania w necie. Tyle że większość dotyczy braku pewnych poksow i tego, że nie będą sobie ludzie ich mogli zaimportować z wcześniejszych gier (o ile dobrze rozumiem mechanizm). Kwestia tego jak duży jest to minus dla mnie, skoro w żadne poprzednie od gold/silver nie grałem.

Utykajace animacje jestem w stanie spokojnie wytrzymać, jeśli gameplay jest sycący, q na gameplay sam w sobie ludzie aż tak nie psioczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że te zdania są podzielone pół na pół inni jadą po tytule drudzy się zachwycają. Jak się zagra to się oceni. Poksy zawsze  miały masę zwolenników jak i przeciwników.

 

Go były moimi pierwszymi poksami, dały radę, a  pełnoprawna odsłona  na pewno będzie pod wieloma względami lepsza i mi to wystarcza. Chociaż mogę się przejechać jak przy Astral Chain czy Fire Emblem, ale wtedy pójdzie bezproblemowo do żyda, więc bólu dupy nie mam z tego powodu :ohstop:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie zrobili remastera Yellow (Red, Green, Blue) z prawdziwego zdarzenia tylko te gówno z "Go" w nazwie.
Od biedy przyjąłbym też remastera Crystal (Gold, Silver).

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

No jest spoooro narzekania w necie. Tyle że większość dotyczy braku pewnych poksow i tego, że nie będą sobie ludzie ich mogli zaimportować z wcześniejszych gier (o ile dobrze rozumiem mechanizm). Kwestia tego jak duży jest to minus dla mnie, skoro w żadne poprzednie od gold/silver nie grałem.

Utykajace animacje jestem w stanie spokojnie wytrzymać, jeśli gameplay jest sycący, q na gameplay sam w sobie ludzie aż tak nie psioczą.

Tu nie chodzi o braki same w sobie tylko o to jak je tłumaczyli i nic z tych "przeciwwskazań" nie zostało zastosowane. 

W plikach gry są 144 ataki wycięte.

Brak starych pokemonów bo Nowe - lepsze modele? Nie, użycie starych modeli z Sun i Moon, a nawet z X i Y.

Słabo graficznie, doładowujące się tekstury z wymuszoną mgłą żeby to zniwelować

... jak lubię serię, Sun sobie skończyłem, nawet bransoletkę Z power córze Mikołaj przyniósł, tak pierwsze wrażenie "słabo i oszukali". Miało być super a wyszło jak zwykle. :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To inne pytanie. Kto kupuje na premierę? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja :wiesiekthug: i to dwie sztuki :jaro: Zdun pewnie kupi, ale się nie przyzna:ohstop: inni zasysną z niewiadomych źródeł, a Ty Xavr polecisz w poniedziałek i tak kupisz, bo żeś się napalił i żaden tłuk Ci tego ze łba nie wybije :xboss: (w chuj emotek użyłem dziś szastam)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gurwa w piątek kupię xD

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście wszyscy :( widać coś złotemu szczurowi nie zabamglalo : trochę szkoda, miałem okazje przejść lets go pikachu (straszne scierwo) miałem nadzieje ze fani dostaną porządna grę w tym uniwersum. Za to polecę wam chujki niemyte luigi mansion 3 ... żaden nie gra :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony marian łazi z odkurzaczem po starej szopie, dej pan spokój 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółta mysz drapie żółwia czy inną jaszczurkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamerska żółta mysz drapie, fachowa razi prądem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje niby dobre ale coraz więcej negatywnych opinii się pojawia w necie. Chciałem brać na premierę zwłaszcza, że czeka mnie jutro 6 godzinna podróż pociągiem ale raczej się wstrzymam. Zwłaszcza, że oglądając gameplay faktycznie wygląda to dość słabo a poziom trudności jest zerowy, nawet walki z bossami nie wyglądają na ciekawe. Szkoda, bo to miały być moje pierwsze Pokemony i chciałem pozbierać z nostalgii pokemony z dzieciństwa :frog:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności zawsze był niski. Wszystkie gry przechodziłem wykokszonym starterem (oprócz Yellow).
Na razie czekam z zakupem, bo znowu zacząłem dwie gry i ich nigdy nie skoczę jak zacznę Poksy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gurwa co zrobił?!?

Ja kupuję, zamówiłem. Ale chyba wezmę tylko jak przyjdzie że steelbookiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze może być tak, że jutro pójdę i kupię, bo mam podyplomówkę w Poznania a niedaleko sklep z gierkami dla dzieci. Przypadkowo oczywiście spakuję sobie Switcha na podróż i może się tak niekorzystnie ułożyć, że pieniądze znikną tzn. taką wersję żonie opowiem, bo dopiero co Wind wakera HD kupiłem na WiiU i w koncu Niera na płycie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×