Skocz do zawartości
beardo0

Hyrule Warriors Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Nie grałem wcześniej, ale bym ciapnął. 

 

Znalezione obrazy dla zapytania hyrule warriors definitive edition logo

 

Znalezione obrazy dla zapytania hyrule warriors definitive edition gameplay

 

 

 

 

Edytowane przez beardo0
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to cholerne N to robi, ale naprawdę olałem resztę konsol, no może na ps4 od czasu do czasu pogrywam w Arc Twiglight the Spirits, bo to jeden z moich ulubionych taktyczniaków z ps2 .

Niestety Nioh mnie zamulił na rzecz Bayonetty2, Trackmania turbo to popielinia(z plusa to sprawdziłem:axk28y:) w porównaniu z Mario Kart, a grami pokroju dynasty warriors gardzę, a to cholerstwo mi się podoba, chyba po Breath of The Wild, bo pokochałem ten klimacik Zeldowy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trackmania to zupełnie co innego niż MK. Mechanika uproszczona do bólu, zero losowości. Niestety brakuje klasycznego ścigania, gra dla ludzi lubiących urywać tysięczne sekundy. Nie każdemu podejdzie ale nazywanie jej popeliną to przesada. Od MK w singlu lepszy jest Wipeout. W multi król jest tylko jeden :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zupełnie co innego i jak dla mnie to popielina, za wipeoutem nie przepadam, chyba z wyścigów to jedynie mi podeszło z 6 tytułów, Lotus3, Penny Racers, Gran Turismo1, Rage Racer, Burnout 3 i Paradise no i Mariosik, ale ten ostatni na multi rzeczywiście rozwija skrzydła.

 

Żeby nie odbiegać od tematu Hyrule.

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mnie oswiecic co to jest? Jaki rodzaj, jaki gameplay i jaka jest idea gry?

Pytam bo ja słabo gry N znam...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

Czy ktoś może mnie oswiecic co to jest? Jaki rodzaj, jaki gameplay i jaka jest idea gry?

Pytam bo ja słabo gry N znam...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Coś jak Dynasty Warriors  sam przeciwko tysiącom, najzwyklejsza napierdalanaka z chmarami przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś jak Dynasty Warriors  sam przeciwko tysiącom, najzwyklejsza napierdalanaka z chmarami przeciwników.
Skille, stary, rozwój postaci, questy? Ni hu hu?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obadaj filmik powyżej jest wyjaśnione wszystko co dostnie wersja na pstryczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musou, dokładnie tak nazywa się ten podgatunek. 

 

Osobisie lykam Samurai warriors, sengoku basara, czy spin offy dużych serii na konsolach. 

 

W hyrule warriors na wii u miałem na liczniku jakieś 100 godzin, na switcha pewnie też lykne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy ktoś bierze tego hultaja?

 

Gierka jest jak Mario Kart 8 - ok 12 h na ukończenie kampanii, a na scalakowanie ok 200h

 

 

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, beardo0 napisał:

Czy ktoś bierze tego hultaja?

 

Gierka jest jak Mario Kart 8 - ok 12 h na ukończenie kampanii, a na scalakowanie ok 200h

 

 

Kusi ale boje się se nie podejdzie mi ten typ gry ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem na wiiu zrobiłem w niej około 200 plu godzin, jutro odbieram swoją sztukę na pstryka, musou t specyficzny gatunek, albo się nie kocha, albo zlewa. Dodatkowym atutem jest wielki fanservise w tym tytule, że jutra leveluje postacie na 150 lvl unicestwiajac tysiące mobgobilnow na minutę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, zdun napisał:

Jak pisałem na wiiu zrobiłem w niej około 200 plu godzin, jutro odbieram swoją sztukę na pstryka, musou t specyficzny gatunek, albo się nie kocha, albo zlewa. Dodatkowym atutem jest wielki fanservise w tym tytule, że jutra leveluje postacie na 150 lvl unicestwiajac tysiące mobgobilnow na minutę :)

Jakieś multi jest ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Banan91PL napisał:

Jakieś multi jest ;>

 

Tylko local coop przynajmniej na wiiu 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś pierwsza Zelda to było Breath of the Wild, to nie wiem czy ta giera podejdzie

 

Ale jak ktoś jest fanem i grał w więcej części np. Majora's Mask, A Link Between Worlds etc to jest must buy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdemu kto lubi musou, że gra podejdzie, a jak lubi musou jako gatunek (ja od wielu wielu lat uwielbiam) plus siedzi się w uniwersum krainy hyrule to fanserwis , tej grze rozypyerdala czaszkę pozytywnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czy ktoś z tu obecnych ogrywal na wiiu, ale w wersji na switcha poza poprawa grafiki, cała zawartością season passow (postacie, nowe misję, masa zawartości ogolnie), płynnością stała 60 klatek itp. Zmieniono mechanikę zadań również, teraz można się przełączać między postaciami,  można wysyłać te kierowane przez si gdzie mają iść, dodano do zadań / questy poboczne, zadania główne są teraz dłuższe i np wymagają paru kombinacji, przemodelowano cały tytuł w wielkim skrócie... gram niby w to samo a mam wrażenie że ogrywam zupełnie inny tytuł. Jestem w szoku.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy raz gram, ale gierazo podoba mi się jak cholera

 

Jarałem się Dragon Quest Heroes, a ta gierka jest jeszcze lepsza

 

Wiadomo, że ma swoje wady jak fps w trybie hand held, ale można się przyzwyczaić.

 

Też co mnie zaskoczyło jest całkiem różnorodna jak na grę warriors i wymaga dobrego zarządzania zadaniami

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w połowie pierwszego przejścia (w ten tytul gra się trochę jak w diablo i pierwsze przejście to tak naprawdę początek) .

 

 

Zrobili to naprawdę dobrze, fuzja wersji wiiu (oprawa), 3ds (usparwnienia) i dostałem najlepszy tytuł w gatunku od czasu dragon questa heroes 2ki.  

 

Potem farmienie składników, dziesiątki godzin w advanture mode... ogólnie aby tytuł wymaksowyac wymagane jest około 300 godzin. Na wiiu mi się nie udało ;) ( zabrakło 100 godzin ;))  

 

Up pipku i wszystkie pipki foruma trzeba się dodać do friendlisty 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zdun napisał:

Jestem w połowie pierwszego przejścia (w ten tytul gra się trochę jak w diablo i pierwsze przejście to tak naprawdę początek) .

 

 

Zrobili to naprawdę dobrze, fuzja wersji wiiu (oprawa), 3ds (usparwnienia) i dostałem najlepszy tytuł w gatunku od czasu dragon questa heroes 2ki.  

 

Potem farmienie składników, dziesiątki godzin w advanture mode... ogólnie aby tytuł wymaksowyac wymagane jest około 300 godzin. Na wiiu mi się nie udało ;) ( zabrakło 100 godzin ;))  

 

Up pipku i wszystkie pipki foruma trzeba się dodać do friendlisty 

Chyba kupię  w ogóle exy nintendo to magia, dziś w koncu odpaliłem xox chciałem pograć w bfa czy coś to nie czuje żadnej magi grania, jak odpalam switcha to aż chce się grać nie wiem czym to jest spowodowane 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja jeszcze nie odpakowana, bo na razie cisnę Xenogearsa na psp,  ale mam spore oczekiwania i pewnie jak zagram to wsiąknę na kilkadziesiąt godzin.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Banan91PL napisał:

Chyba kupię  w ogóle exy nintendo to magia, dziś w koncu odpaliłem xox chciałem pograć w bfa czy coś to nie czuje żadnej magi grania, jak odpalam switcha to aż chce się grać nie wiem czym to jest spowodowane 

 

Ogólnie trudno odpowiedzieć na to zagadnienie... może to ta wciąż nazywana w internetach wręcz już do pozygu określana jako "magia nintendo" serio UJ wie o co chodzi ale ja również od poprzedniej generacji (wiiu) gram głównie na ich sprzęcie.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.05.2018 o 21:46, zdun napisał:

 

Ogólnie trudno odpowiedzieć na to zagadnienie... może to ta wciąż nazywana w internetach wręcz już do pozygu określana jako "magia nintendo" serio UJ wie o co chodzi ale ja również od poprzedniej generacji (wiiu) gram głównie na ich sprzęcie.  

Czy Hyrule warriors ma jakaś fabule czy to tylko nawalanie mobkow i pseudo questy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Banan91PL napisał:

Czy Hyrule warriors ma jakaś fabule czy to tylko nawalanie mobkow i pseudo questy ?

 

Jak każda gra musou która łączy postacie z serii które normalnie nie powinny sie spotkać : oczywisc wymyślili portale miedzywymiarowo/czasowe i tak mogą się spotkać postacie w majora mask razem z tymi z twilight princess czy skyward sword aby wspólnie ocalić hyrule. Typowy pretekst do wyzynania 12545 wrogów w minute, ale o dziwo nie przeszkadza i trzyma się kupy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę grę po raz drugi (na hardzie). Farmienie zaczyna się na dobre. 20 godzin za mną, link 50 lvl, ogólnie znów mnie wzięło... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×