Skocz do zawartości
beardo0

Hyrule Warriors Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przeszedłem wszystkie ostatnie duże hity na switcha , zostały mi Króliki z Mario ale po Oddysey muszę chwile odsapnąć od tych klimatów wiec dziś idę po Hyrule ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekaw jestem twojej opinii, wejdzie bez masła czy nie... gatunek jest chyba jednym z bardziej specyficznych na rynku. Ale jak ma się do niego odpowiednie podejście to gra maksymalnie ci to wynagradza.  

 

Ja nazwałbym go japońskim podejście do hack and slasha. Pomimo wstępnie powtarzalnej oraz dość prostej mechaniki, dochodzi masa grindu, rozwijania postaci oraz uciechy z pokonania 7000 przeciwników (autentyk) w około 10 minut. 

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wielkim skrócie po 25 godzinach gry i ukończeniu story mode 2x aczkolwiek dopiero co liznalem advanture mode... 

 

Dodano masę contentu względem wersji na wiiu/3ds. 

 

Przemodelowali advanture mode i w końcu nasza przygoda i poruszanie się po mapach stylizowanych na 16 bitowe hity wygląda schludnie i nie ma problemu z odnalezieniem się... 

 

Tryby:

Story mode: trwający za pierwszym razem około 14 godzinna historyjka jak to link musi ocalić hyrule przed Panem ciemności. Dodali parę map z wind wakera i dowalili jeszcze mini wątek fabularny (około 3 godzinny właśnie związany z tym uniwersum) ogólnie masa zabawy na 4 stopniach trudności gdzie niczym w diablo pierwsze przejście to dopiero początek. 

 

Advanture mode: mapki po których poruszamy się w 16 bitowym designie i toczymy bitwy specjalne. W tym trybie po przejściu odblokowujemy dodatkowe postacie jak mid midna, kid link czy skull kid ,. W tym trybie do odblokowania s również najlepsze bronie, i częstsze dropy ważnych do levelowania skilli postaci przedmiotów. 

 

Wyzwania: ciekawy tryb w którym czasowo musmy zabić x bossów, najciekawszy tryb to ten w którym zmieniamy się w wielkiego swiniaka i naqurwiamy masakryczne zastępy przeciwników na czas. 

 

Mamy też my fairy ale jako że nie jestem 10 letnia dziewczynka z porażeniem mozgowym : zlalem...

 

 

Ogólnie aby przejść grę po lebkach potrzebne jest 15 godzin. Potem na advanture mode z jakieś 31/40. Przejście kolejne 2x story na wyższych poziomach trudności to kolejne 30 godzin. Aby na koniec wam dodać że maks lvl cap to bodajże 255 lvl a postać po jednym przejściu ma około 50. 

 

Jako ze w tej odsłonie głównie smigamy 3 osobowym teamem, mój wygląda tak: link/mid midna/ linkie. 

 

 

Sam grze daje jako fan serii musou i fan zeld spokojnie 9/10 i lece siekac w hyrule kolejne zastępy scierwa.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zdun napisał:

W wielkim skrócie po 25 godzinach gry i ukończeniu story mode 2x aczkolwiek dopiero co liznalem advanture mode... 

 

Dodano masę contentu względem wersji na wiiu/3ds. 

 

Przemodelowali advanture mode i w końcu nasza przygoda i poruszanie się po mapach stylizowanych na 16 bitowe hity wygląda schludnie i nie ma problemu z odnalezieniem się... 

 

Tryby:

Story mode: trwający za pierwszym razem około 14 godzinna historyjka jak to link musi ocalić hyrule przed Panem ciemności. Dodali parę map z wind wakera i dowalili jeszcze mini wątek fabularny (około 3 godzinny właśnie związany z tym uniwersum) ogólnie masa zabawy na 4 stopniach trudności gdzie niczym w diablo pierwsze przejście to dopiero początek. 

 

Advanture mode: mapki po których poruszamy się w 16 bitowym designie i toczymy bitwy specjalne. W tym trybie po przejściu odblokowujemy dodatkowe postacie jak mid midna, kid link czy skull kid ,. W tym trybie do odblokowania s również najlepsze bronie, i częstsze dropy ważnych do levelowania skilli postaci przedmiotów. 

 

Wyzwania: ciekawy tryb w którym czasowo musmy zabić x bossów, najciekawszy tryb to ten w którym zmieniamy się w wielkiego swiniaka i naqurwiamy masakryczne zastępy przeciwników na czas. 

 

Mamy też my fairy ale jako że nie jestem 10 letnia dziewczynka z porażeniem mozgowym : zlalem...

 

 

Ogólnie aby przejść grę po lebkach potrzebne jest 15 godzin. Potem na advanture mode z jakieś 31/40. Przejście kolejne 2x story na wyższych poziomach trudności to kolejne 30 godzin. Aby na koniec wam dodać że maks lvl cap to bodajże 255 lvl a postać po jednym przejściu ma około 50. 

 

Jako ze w tej odsłonie głównie smigamy 3 osobowym teamem, mój wygląda tak: link/mid midna/ linkie. 

 

 

Sam grze daje jako fan serii musou i fan zeld spokojnie 9/10 i lece siekac w hyrule kolejne zastępy scierwa.  

Mnie nie rajcuje grind gry offline także przejdę fabule i nara ale podziwiam ze ci się chce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Banan91PL napisał:

Mnie nie rajcuje grind gry offline także przejdę fabule i nara ale podziwiam ze ci się chce 

To opłacało Ci się w ogóle brać ten tytuł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Strife napisał:

To opłacało Ci się w ogóle brać ten tytuł?

Tak bo nie mam w co grać  i mnie stac

 

mam wyj*bane na pieniążki bo jestem przestępca 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Banan91PL napisał:

mam wyj*bane na pieniążki bo jestem przestępca 

Jak każdy kto ma pstryka:jaro:

Ta gra centralnie grindem stoi więc jednorazowe przejście to jak lizanie lodów przez szybkę.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem godzinkę gra się przyjemnie tak na razie z dużych gier exow to zostały tylko Króliki do ogrania wiec po Hyrule wjadą króliki a potem czekać na Mario tenisa octo i monstera 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pograłem dłużej gra jest genialna , magia nintendo, dobra rozpoerducha na odstresowanie po pracy bez zbędnego angażowania się umysłowego po ciężkim dniu

 

pytanko czy adventure modę wyglada tak ze gramy tylko w tych 8 bitach? Nie mogę póki co odpalić nic wiec pytam

Edytowane przez Banan91PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko mapa jest w 8 bitach i są tam do wykonania różne wyzwania etc

 

Ja bym nie powiedział, że to grind, bo przyjemnie się sieka przeciwników

 

Grałem chwilę Laną i powiem, że gra mi przypomina tekkena

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pyknalem harda: link, linkie, mid midna mają już po 100 lvlu. Pamiętajcie że aby odblokować postacie (w huj postaci) trzeba robić advanture mode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, zdun napisał:

No i pyknalem harda: link, linkie, mid midna mają już po 100 lvlu. Pamiętajcie że aby odblokować postacie (w huj postaci) trzeba robić advanture mode

Gra według mnie jest mega nie wiem czemu ale ciężko się oderwać , może dlatego ze botw mega mi się podobał ciekawe czy furorę emblem warriors by podssedl bo podobno dobra gra 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Banan91PL napisał:

Gra według mnie jest mega nie wiem czemu ale ciężko się oderwać , może dlatego ze botw mega mi się podobał ciekawe czy furorę emblem warriors by podssedl bo podobno dobra gra 

 

Nie jestem entuzjasta takim ja w hw przy fe:w... mni mi podeszła, nadal dobra gra al jakas taka bez duszy... dodam że bardzo lubię serię fire emblems.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na normalu i nie mogę przejść scenariusza jednego z bossem roślinka , ciagle przejmują główna bazę i game over ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Banan91PL napisał:

Gram na normalu i nie mogę przejść scenariusza jednego z bossem roślinka , ciagle przejmują główna bazę i game over ;/

 

Użyj bumeranga jak tylko zrobią się łby zielone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, zdun napisał:

 

Użyj bumeranga jak tylko zrobią się łby zielone.

Z bossem to wiem ale ja mam komunikat ze Allied base jest pod atakiem, sa tam 3 postacie a jedna tłukę bossa i ciagle mam ze baza upadła i Defeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Banan91PL napisał:

Z bossem to wiem ale ja mam komunikat ze Allied base jest pod atakiem, sa tam 3 postacie a jedna tłukę bossa i ciagle mam ze baza upadła i Defeat

 

Checkpoint zapisał ci misję w momencie kiedy jesteś już przegrywem ;) musisz ją zacząć raz jeszcze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zdun napisał:

 

Checkpoint zapisał ci misję w momencie kiedy jesteś już przegrywem ;) musisz ją zacząć raz jeszcze. 

Zacząłem i znów to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×