Skocz do zawartości
Strife

Octopath Traveler

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera  13.07.2018r. 

 

Zapowiada się że kwadratowi wreszcie zrobią coś w swoim starym dobrym stylu i może im się to udać. 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Premiera  13.07.2018r. 
 
Zapowiada się że kwadratowi wreszcie zrobią coś w swoim starym dobrym stylu i może im się to udać. 
 
 
 
Takie gry właśnie mnie kupują na konsole N...

Jest info ze jest free demo :) dziś będę grał :)



Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

A właśnie i mi zajebiscie brakuje na N, gry pokroju Salt and Sanctuary.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje kolekcjonerka to ultima jak zwykle cenę z dupy wzięła, za to na KiG'u jeszcze ujdzie.

 

https://www.ultima.pl/ct/nintendo-switch/gry/role-playing-rpg/octopath-traveler-traveler-s-compendium-ed

 

http://konsoleigry.pl/gry-na-nswitch/10830-octopath-traveler-switch-travelers-compendium-ed.html

 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedno co mnie interesuje to dobra cebula na grę... Więc pewnie kupię cyfrę z ruskiego eshopa

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak@Strife grałeś w demo?

Ja właśnie chwilkę wczoraj, chwilkę dziś obadałem.

Graficznie mi nawet pasuje, ma swój klimat,fajne efekty w walce :)

Dużo dialogów :)

Zapowiada się syto, tylko to miała być cebulka a się okazuje że to z 240-260 zł będzie kosztować w PL...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

I jak@Strife grałeś w demo?

Grałem i mnie kupiło. To jest ogromne jrpg mimo pixelarta i dlatego square u mnie może zapunktować, bo jebane spadło na sam dół po XV.

 

U mnie 3 stówki, preorder na kolekcjonerkę poleciał, ale na ps3 miałem 5 kolekcjonerek za ok 1500zł ,a opchnąłem to za ok 3 tysie po dłuższym czasie, więc zajebiaszczo do przodu, a na N gry nie tracą praktycznie na wartości ,a zyskuja  i dlatego:axk28y: jest zadowolona.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytnie czy obudowa ps4 cuh 1100 będzie pasować  do cuh 1200

ps sorry że poza tematem

31117943_2143487662538338_7751502696024113152_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytnie czy obudowa ps4 cuh 1100 będzie pasować  do cuh 1200
ps sorry że poza tematem
31117943_2143487662538338_7751502696024113152_n.thumb.jpg.c4cd132b948f394c991bce44e3060905.jpg
Proszę idź do odpowiedniego tematu...

Za takie lenistwo jak dla mnie BAN, bo to już bezczelny brak szacunku dla zasad, nie mówiąc o leniu lvl master...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Godzinę temu, Strife napisał:

Grałem i mnie kupiło. To jest ogromne jrpg mimo pixelarta i dlatego square u mnie może zapunktować, bo jebane spadło na sam dół po XV.

 

U mnie 3 stówki, preorder na kolekcjonerkę poleciał, ale na ps3 miałem 5 kolekcjonerek za ok 1500zł ,a opchnąłem to za ok 3 tysie po dłuższym czasie, więc zajebiaszczo do przodu, a na N gry nie tracą praktycznie na wartości ,a zyskuja  i dlatego:axk28y: jest zadowolona.

 

Mnie DEMO kupiło w hooy...

 

Nie lubię i rzygam grami retro/pixel-owymi, ale kurła jakież to jest DOBRE :) I te ataki na boost lvl. 4... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife ubiłeś za 1 razem tego wielkiego hooya w jaskini?? Mnie właśnie rozsmarował w hooy... 

 

A co mnie irytuje to random encounters-y masakra, kilka sekund i pyk i znowu i znowu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubiłem :), mi starcia nie przeszkadzają wolę starą szkołę jrpg, a grind ma każdy jrpg wiec to jest bardziej zakorzenione niż jakikolwiek inny element w tych grach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Strife napisał:

Ubiłem :), mi starcia nie przeszkadzają wolę starą szkołę jrpg, a grind ma każdy jrpg wiec to jest bardziej zakorzenione niż jakikolwiek inny element w tych grach. 

 

Co by nie było, starcia mi pasują... System turowy ideał :) Tylko ja się pytam jak jest z drzewkiem rozwoju/skillami??

 

Z takiego posta od tak, zrobił się to dla mnie priorytet zakupowy :)

 

A ty weź Sobie te Darkest Dungeon ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

A ty weź Sobie te Darkest Dungeon 

Wezmę w swoim czasie jak na razie to ogrywam Arc'a z zamierzchłych czasów ps2, jedna z moich ulubionych turóweczek. Niestety czeka mnie zakup Donkey Konga TF, bo mały mi spuścił wpierdol w Mario Karta, a zakład to zakład:kanalie:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ty weź Sobie te Darkest Dungeon 
Wezmę w swoim czasie jak na razie to ogrywam Arc'a z zamierzchłych czasów ps2, jedna z moich ulubionych turóweczek. Niestety czeka mnie zakup Donkey Konga TF, bo mały mi spuścił wpierdol w Mario Karta, a zakład to zakład:kanalie:
 
Małym offtopem ale weź klepnij w Google: "The Last Night", panie jaki styl jak to kurła wygląda... Ufff...

Dla mnie za styl i klimat to Must Have

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

Małym offtopem ale weź klepnij w Google: "The Last Night", panie jaki styl jak to kurła wygląda... Ufff...

Dla mnie za styl i klimat to Must Have 

Niech Cię chuj strzeli, bomba, myślałem że mi jakieś gówno polecasz, a tu takie ciasteczko,  jak się pojawi na niebieskim sprzęcie, albo na pstryczku to biorę, bo z x'ów mam tylko 360.

Mała popraweczka w lipcu na ps4 też będzie:banderas:

Żeby nie było że temat zaśmiecamy.

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Małym offtopem ale weź klepnij w Google: "The Last Night", panie jaki styl jak to kurła wygląda... Ufff...

Dla mnie za styl i klimat to Must Have 
Niech Cię chuj strzeli, bomba, myślałem że mi jakieś gówno polecasz, a tu takie ciasteczko,  jak się pojawi na niebieskim sprzęcie, albo na pstryczku to biorę, bo z x'ów mam tylko 360.
Jest moc co? Mnie te filmiki z tego, ten styl, światła, neony no wszystko wgniata w fotel...

Gość ma być szpiegiem, dużo skradania, myślenia, są questy, są jakieś wszczepy/skille...

Taka gra to wręcz ideał na przenoske...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife dobra fakt ubiłem bez zadyszki za 2 razem gościa, wystarczyło szybko ubić świtę i puścić 2x blok na booscie jak atakował mocno i już :)

 

A swoją drogą demo jest takie, że można łazić w kółko?? Czy dochodzisz do końca i już??

 

Bo ubiłem tego bossa a dalej mogę coś tam zwiedzać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po gratkach za przejscie bossa i ukonczeniu dema możesz zrobić parę dodatkowych side questów i odblokować nowe miejscówki, nie chciałem brnąć dalej, bo wiem że na premierę dorwę tytuł więc nie chciałem sobie spilerować aż nadto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Strife napisał:

Po gratkach za przejscie bossa i ukonczeniu dema możesz zrobić parę dodatkowych side questów i odblokować nowe miejscówki, nie chciałem brnąć dalej, bo wiem że na premierę dorwę tytuł więc nie chciałem sobie spilerować aż nadto.

 

Fakt pobujałem się trochę, ale chyba też odpuszczę... Wolę z pełnej wersji pośmigać niż teraz w Demo....

 

BTW: Na XboxOne X już mam zakupione The Way... Zobaczymy czym to się je :24_stuck_out_tongue: (dzięki za fajny cynk)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooo matko boska, ależ ten @zdun się aktywował na forumku masakra ;) ale to dobrze bo to takie forumkowe Guru Switch-a :24_stuck_out_tongue:

 

@zdun, @zdun wzywam Ciebie!! Zerknij na to Octopath, ograj demko, powiedź kilka proroczych słów (wiem świat się kończy ;) ale ciekaw jestem twego zdania)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja patrze na twórców a to ludzie od mini serii bravely która bardzo sobie na 3ds chwaililem, co prawda mdli mnie na grafikę wzorowana na retro (przeginka powoli), pewnie zakupie na premierę ale nie mam mokro w gaciach na dzień dzisiejszy : ps nie ogralem dema, nie gram w dema bo tylko mnie wqurwiaja że się kończą więc w przeciwieństwie do was, nie wiem jak się w to gra... 

 

Póki co wiem że twórcy mają 2 bardzo zacne tytuły za sobą więc trochę im ufam, tym bardziej że znów tworzą jrpg czyli coś co im wychodzi. Natomiast oprawa do mnie oj bardzo nie przemawia. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zdun napisał:

..co prawda mdli mnie na grafikę wzorowana na retro (przeginka powoli)..

..Natomiast oprawa do mnie oj bardzo nie przemawia.

 

Widzisz, ja na myśl o retro już puszczam pawia... Żadne Hotline Miami (które podobno zajebiste jest), nic a nic... ale ten Octopath naprawdę jest taki przyjemny w odbiorze, że i oprawa aż tak nie boli, a w sumie te combosy, czy efekty na wyższych boost lvl już zacnie wyglądają :):)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL Digi coś dla Ciebie, bo się na to napaliłeś jak szczerbaty na suchary. 

 

Od dziś dostępne demko, pierwszy epizod gry, save'a można będzie przenieść do całka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=52712]DigitalMan_PL[/mention] Digi coś dla Ciebie, bo się na to napaliłeś jak szczerbaty na suchary. 
 
Od dziś dostępne demko, pierwszy epizod gry, save'a można będzie przenieść do całka.
A wcześniej to jakie Demo było?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×