Skocz do zawartości
Strife

Octopath Traveler

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj do wesołej gromadki dołączył Therion i w tym momencie rozpoczął się trwający nieustannie festiwal kradzieży wszystkiego wszystkim :P Skończę jego q i odwiedzam wszystkie poprzednie lokacje w celach oczywiście czysto turystycznych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej was tez tak zmulil ten tytuł ? Mnie hype na premierę ostry strzelił : grałem , grałem , grałem : po 20 godzinach rzuciłem w kat i tak czeka już rok :down: strasznie nieprzemyślany tytuł dosłownie i w przenośni bo „octopath” to straszna lipa : super system walki ściągnięty z genialnego bravely nie pomógł , grafika wzorowana na ff6 tez mało dały kiedy spałem jak grałem ...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak. Zrobiłem pierwsze części questów wszystkich bohaterów i wysiadłem. Aż mi żal trochę wydanej kasy.

Byłem wręcz oczarowany na początku tym tytułem, system walki o jaki przez całe życie nic nie robiłem. Niestety historię są dość nijakie, a że w zasadzie jest to dla mnie najważniejszy element w grach (tych fabularnych oczywiście) to niestety odpuściłem. Mam nadzieję kiedyś ten tytuł skończyć, ale może być kiepsko w obliczu wielu tłustych tytułów nadchodzących w najbliższym czasie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł był fajny przez pierwsze 20h, potem kopiuj wklej na potęgę, ale grało się dobrze chyba najlepszy tytuł kwadratowych na pstryka nie licząc finali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×