Skocz do zawartości
Strife

Octopath Traveler

Rekomendowane odpowiedzi

No spoko można wybrać, aż 8 bohaterów :) I jest cały 1 rozdział dla każdego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walcie się z odpowiedzią papuasy :mog:

 

Na poważnie, nie lubię pixel arta chyba ze są to stare gry które ładniejsze być po prostu nie mogły ( najprostrzy przykład Secret of monkey Island moja ulubiona gra z amisi, ale po liftingu normalnie michałek staje przy niej zero kwadratów same smukłe linie:dafuq:) przy większości taki gier uważam że twórcy poszli na łatwiznę, bo jebli pare kwadratów na krzyż i wioooo.

 

Z Octopath'em jednak jest inaczej, chociaż nie wiem dlaczego, ale ta gra jest qrwa piękna i klimatyczna zarazem (najbliższe skojarzenia mam z FF VI ). Gra się w to tak dobrze że cyce opadają. 

 

Nie trawię kwadratowych za FF XV chuj im w oko :fuckoff:, ale po tym demku ( a na horyzoncie DQXI, ale to nie ich gra tylko Enix'a:qk2LI17:)  zaczynam być napalony na Traveler'a, starcia będą zajebiste pod kombinowanie z taką ilością skilli o ile nie spierdolą poziomu trudności i nie sprowadzą tej gry do samograja( ale w demku się na to nie zapowiada).

Tressą pograłem jako merchantem, bo zazwyczaj się bierze co innego i grało mi się naprawdę spoko, a jeszcze zostało 7 postaci :banderas:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife mam to samo, takie same odczucia. Stylem retro pawiuje, a tu hooy ależ gra Ufff...

Dziś te Hollow Knight kupiłem (pierwsza godzina i już się wkurwilem strasznie) ale zacna gra...

A OT biorę na premierę a co tam...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

A OT biorę na premierę a co tam...

No bez jaj ktoś się pod Ciebie podszywa? Digi największa :axk28y: jaka istnieje pod słońcem i bierzesz coś na premierę, no jebłem po prostu jebłem :duda:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pier... Bo na XboxOne X wszystkie grube tytuły na premierę...

Na Switcha z eshopa wszystko kupione...

Więc sorry...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No się tak nie unoś, bo jeszcze nie będziesz chciał pograć w mario karta, a wtedy zacznę płakać :whyyy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ładnie pierwsze litery imion bohaterów składają się w Octopath, ciekawe czy to będzie jakieś kluczowe dla fabuły?

 

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie na 3 czekam, Octopath, Shining Resonance i Tales of Vesperia, może coś jeszcze dojdzie po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sobie drugi raz w demko, a raczej brnąłem dalej, gram Merchant'em i zdobyłem jako drugą postać Schoolar'a.

 

Gra rozwala systemowo, walki dają ogromną frajdę i boss na którego dziś trafiłem był o wiele trudniejszy niż ostatni boss w Setsunie co nastraja bardzo pozytywnie jeżeli chodzi o poziom trudności.

 

Nie wiem co ta gra w sobie ma, ale chce się w to cholerstwo grać i jest po prostu piękna w swojej prostocie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja se jutro będę łapał wqrwa w robocie, bo do 00 dymam, ale jak wrócę to cholera wie za co się zabiorę za Octopatha czy za Shining'a:banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleeee...wszędzie piszą, że fabuła ssie kule...Tak więc, ten tego, ja poczekam na przeceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro sobie obadam jak to jest naprawdę.

 

Edytowane przez Strife
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecałe 9 godzin gry za mną. Mam na razie 5 postaci, pracuję nad 6. Gra ma taki nostalgiczny klimacik, historyjki wzbudzają ciekawość, ale też na razie bardzo mocno razi brak jakiejkolwiek interakcji między postaciami :/ Nie wyszedłem co prawda żadną postacią poza Rozdział 1 jej historii, ale mając już kilka postaci i pomagając następnej chciałbym je wszystkie widzieć w cut-scenkach, a tak niestety nie jest. Czuję, że twórcy gry poszli tu mocno na łatwiznę :/ No chyba, że dalej to się zmieni to z chęcią odszczekam te oskarżenia... 

Edytowane przez duxdaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Shining wygrał,  bo to klon Talesów,  ale Travelersi czekają następni w kolejce,  bo ta gra to perełka na przenośniaku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie Shining wygrał,  bo to klon Talesów,  ale Travelersi czekają następni w kolejce,  bo ta gra to perełka na przenośniaku. 
Czy możesz się rozwinąć o tym klonie Talesow? (bo ja nie znam serii, a mnie zaciekawiles)... Skrobnij kilka słów co?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest nówka za 169 z niemiecką okładką, ale coś mi tu nie gra.

 

Zamawiał ktoś z tego miejsca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołożyć trochę proponuję i kupić w xkom za 199zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia? W porównaniu do Setsuny np ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.07.2018 o 16:11, beardo0 napisał:

Jak wrażenia? W porównaniu do Setsuny np ?

Po ograniu demka mogę powiedzieć że gra jest o wiele bardziej miodna od Setsuny,  ciągle katuje Shining'a więc Travelersi czekają na swoją kolej.

 

Sporo znajomych w to gra i każdy zachwala tytuł, a na temat walki się normalnie spuszczają, wychodzi na to że kolejny sztosik na pstryka się urodził.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po ograniu demka mogę powiedzieć że gra jest o wiele bardziej miodna od Setsuny,  ciągle katuje Shining'a więc Travelersi czekają na swoją kolej.
 
Sporo znajomych w to gra i każdy zachwala tytuł, a na temat walki się normalnie spuszczają, wychodzi na to że kolejny sztosik na pstryka się urodził.
Haaa a jak pisałem to ileś miechów temu to kiwaliscie paluszkiem nu nu nu...

Ignoranci

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×