Skocz do zawartości
Bykovsky

Grand Theft Auto IV 10 year anniversary

Rekomendowane odpowiedzi

Czy coś wiadomo na temat odświeżenia GTA4 na obecne konsole, z okazji dziesiątej rocznicy gry? Jakiś remaster na PS4/X1? Wersja mobilna zapewne odpada.

 

Rockstar robili podejmowali jakieś kroki na dziesiąte rocznice poprzednich gier.

Obecnie na X1 jest wsteczna kompatybilność z X360 i można grać w GTA4, jednakże przydałaby się odświeżona wersja z nową rozdzielczością i teksturami. Mogliby też w końcu wydać porządnego patcha na PC.

 

Jeśli chodzi o remastery ,to Rockstar potrafi :) Midnight Club czy L.A. Noire pokazują, że studio jest w stanie podjąć takie kroki.

 

Od siebie dodam, że GTA4 to moja ulubiona część, głónie za klimat Liberty City, super fizykę postaci i samochodów oraz za fabułę. GTA5 męczę z przymusu bycia fanem serii, ale wbijam platynę i rzucam grę w kąt. Wypatruję informacji na zagranicznych stronach - ale pomyślałem, że warto założyć wątek tutaj na forum PS4.

Edytowane przez Bykovsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Ty mocno liczyłem na ten remaster, spodziewając się go przy okazji 10. rocznicy wydania gry. Informacji niestety na ten temat brak, więc pozostaje mi w ramach odrabiania zaległości ograć ten tytuł na PS3, bo była to jedyna część serii, która mi "umknęła".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×