Skocz do zawartości
Strife

Monster Hunter Generations Ultimate

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Strife napisał:

 

Z switcha robi się port station i remaster station ale się jaram szkoda tylko ze to port ale na bank wezmę tym bardziej ze w World przegrałem 150h

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na pstryka to nie przeszkadza,  nie miałem wii u ani 3ds'a,  po za tym ps3, ps4 i X od ładnych paru lat doją na remasterach, a wole zagrać w coś z czym nie miałem doczynienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Strife napisał:

Mi na pstryka to nie przeszkadza,  nie miałem wii u ani 3ds'a,  po za tym ps3, ps4 i X od ładnych paru lat doją na remasterach, a wole zagrać w coś z czym nie miałem doczynienia.

Ja tez chętnie ogram ;) tylko MH W ograne to jednak rewolucyjna cześć  i podobno w generations jest w chuy ciężko i dużo grindu

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym ta seria stoi, ja lubię grind w grach,  Ni no kuni 2 nie kupowałem ze względu na brak poziomu trudności. 

Dziś obadam Donkey Konga ponoć stawia szlabana :dafuq:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że MHGU wyjdzie miesiąc, może dwa przed premierą MH:W na PC, więc ja raczej odpuszczę. W każdym razie polecam, bo to cały czas MH powiewający oldschool'em. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wojcik_dan


No jasne, że biorę i to w dniu premiery. Co więcej, @cwir też się przymierzał. Tak więc zapowiada się pysznie. Sorry, że dopiero teraz odpowiadam, ale nie zauważyłem wcześniej pytania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste że łykam. Nawet mnie wersja na PS4 kusiła przez chwilę, ale potem odpaliłem Battlefielda 1 żeby zagrać raz z Okoniem i zdałem sobie sprawę że moja przygoda z PS4 już chyba się skończyła . To już tylko odtwarzacz filmów i seriali :). Pozostałe exy ogram remastery na PS5...

 

Zatem czekam z Wami do jesieni :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakiś matchmaking żeby np randomy mogły nam pomoc albo my mogli dołączyć do kogos jak w World ? Orientuje się ktoś jak to jest w tej wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie jakiś matchmaking żeby np randomy mogły nam pomoc albo my mogli dołączyć do kogos jak w World ? Orientuje się ktoś jak to jest w tej wersji ?
Nie wiem czy chcesz grać na Switchu z randomami.
Mam nadzieję że nie będzie to przypominało grania w Diablo 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łyknął ktoś?

 

Gra podobno bardzo dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 godzin za mną :banderas: to jest prawdziwy mon hunt . Chyba tytuł z którym w tym roku spędzę najwiecej godzin . Właśnie ubilem dziś 3 urgenta , powoli zaczyna moje uzbrojenie jakoś się prezentować i zaczynam odczuwać moc postaci ... pewnie 200-300 godzin pyknie bo chyba w tym roku nie wychodzi nic godnego uwagi na więcej niż 1raz i zapomnieć ... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 10 godzin za mną ... jeśli kiedyś chcieliście wejść w spirale hardcore owego grindu na najwyższym poziomie : to gra dla was . Lepsza od world pod każdym aspektem gamepmayowym, zaleznosciowym i contentowo ilościowym ... grafika wiadomo ze bida gdyż to port ale gra to istny majstersztyk gameplayowo /core’owy. Jeśli myślicie ze jesteście twardziele bo przychodzicie soulsy to jesteście popierdolki a nie twardziele ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.09.2018 o 09:26, zdun napisał:

 Lepsza od world pod każdym aspektem gamepmayowym, zaleznosciowym i contentowo ilościowym ... 

 

Z całym szacunkiem, ale moim zdaniem bzdura. MHW posiada właściwie wszystkie pozytywne cechy poprzednich odsłon i dorzuca do tego całą masę usprawnień. Dodatkowo wygląda o niebo lepiej, granie z innymi jest zdecydowanie prostsze , a elementy MMO wprowadzone zostały w sposób sensowny. Generetions  jest gorsze od MH4U. Owszem, to ogromna gra, ale poza zawartością i stylami walki (które moim zdaniem są niepotrzebną komplikacją) nie wprowadza nic specjalnego. To ostatni powiew MH w starym stylu. World to krok w dobrym kierunku, opiera się na dziedzictwie MH, a jednocześnie nie boi się współczesnych rozwiązań, zarówno na płaszczyźnie technicznej jak  i gameplay'owej. Poza tym, to dwa różne projekty, ukierunkowane na osiągnięcie innego rezultatu i przeznaczone co do zasady dla innego rodzaju graczy - GUlt (weterani), World(nowi gracze i weterani). World będzie się powoli rozwijał, dojdą nowe potwory, nowe mapy, bronie. GUlt to port starej gry, w której mamy już wszystko. Uwielbiam tę serię i chyba przy żadnej części nie bawiłem się tak dobrze, jak przy World.

Edytowane przez Grabeq
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy switch pokazuje 110 godzin na liczniku w niecały miesiąc  , na rozfoliowanie czekają yakuza kiwami 2, valkyria chronicles4, xeno 2 torna , spiderman wiedzcie ze coś się dzieje : dla mnie premiera tego roku ...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w World, ale wygląda tak jakoś pipkowato np gracza prowadzi zielona wróżka, po wskoczeniu na potwora nie ma paska etc


Jak jest przystępny dla nowych graczy, to pewnie prosty i sam się przechodzi

 

MH4U pograłem chwilę i czułem się jak łowca, a poziom trudności był wyżyłowany jak należy, dlatego spoglądam z radością w stronę MHGU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was ma? Chciałby pograć ? Ja po 180 godzinach odpoczywałem już pol roku i chyba chęć powrotu do giery staje się coraz silniejsza : mogę kogoś przetaxowac . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×