Skocz do zawartości
Strife

Donkey Kong Country Tropical Freeze

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jaka ta gra jest przyjemna w odbiorze, przypominają mi się czasy jak za szczyla zazdrościłem Kongów posiadaczom Snes'a. 

 

Mimo ze pograłem tylko chwilkę( jak gnojek polezie spać to w nocy przetestuje futrzaka wszerz i wzdłuż) to gra już mnie kupiła na całego, Marios spada na drugie miejsce pod względem platformerów na pstryka, a to ze względu na poziom trudności, nie jest to samograj. (Marios też nie, ale różnica jest ogromna)

 

Jeżeli ktoś nie miał Wii U to brać i grać, bo to klasa sama w sobie i przypomina się złota era platformerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tropical freeze jest naprawdę wymagający, takie soulsy platformowkowe. Chociaż mam wrazneinie że country returnes było trudniejsze... 

 

W każdym razie akurat tego remastera sobie darowalem chociaż cały czas kusi ale z tyłu głowy mam za chwilę premierę hyrule warriors (chyba najfajniejsze musou na rynku) , o Street fighter collecion nie wspomnie :) 

 

 

jeśli ktoś będzie na tyle ambitny aby wbić w malpiszonie 100% szczęścia życzę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, zdun napisał:

Tropical freeze jest naprawdę wymagający, takie soulsy platformowkowe. Chociaż mam wrazneinie że country returnes było trudniejsze... 

 

W każdym razie akurat tego remastera sobie darowalem chociaż cały czas kusi ale z tyłu głowy mam za chwilę premierę hyrule warriors (chyba najfajniejsze musou na rynku) , o Street fighter collecion nie wspomnie :) 

 

 

jeśli ktoś będzie na tyle ambitny aby wbić w malpiszonie 100% szczęścia życzę :) 

Jak wbije to dam fotkę :Coolface:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobie syfu jaki ostatnio nam serwują na PS4 czy XO, ta gra to jakiś kosmos , majstersztyk.
Dawno nie miałem tyle funu podczas gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Strife napisał:

Jak wbije to dam fotkę :Coolface:

 

Taaa jasne, my tu wszyscy wiemy, kto Ci naprawdę wbija te 100% we wszystkich grach #childlabour

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, TrueGrand napisał:

W dobie syfu jaki ostatnio nam serwują na PS4 czy XO, ta gra to jakiś kosmos , majstersztyk.
Dawno nie miałem tyle funu podczas gry :)

Rayman Legends i Origins tez są mega graficznie i muzycznie i gameplayowo. Donkey jest ok ale chyba to prawda ze fani nintendo to najbardziej toksyczni fani, wszystko od nintendo to mesjasze a reszta be ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Grabeq napisał:

 

Taaa jasne, my tu wszyscy wiemy, kto Ci naprawdę wbija te 100% we wszystkich grach #childlabour

Nie chce właśnie gnojek, gra tylko na swojej konsoli :notbad:

9 minut temu, Banan91PL napisał:

Rayman Legends i Origins tez są mega graficznie i muzycznie i gameplayowo. Donkey jest ok ale chyba to prawda ze fani nintendo to najbardziej toksyczni fani, wszystko od nintendo to mesjasze a reszta be ;p

Pierwszy Rayman to dla mnie majstersztyk(poziom trudności zabijał i ta grafa w tamtych czasach), te w 3d to kiła, a ten co jest teraz w plusie to obadam niedługo, ale wygląda zacnie.

 

Jeżeli chodzi o Konga to gra ma zajebiście dopracowane sterowanie i w żadnym Raymanie tego nie uświadczysz, po za tym pierwsze Kongi wyznaczały standardy.

 

20 lat temu było nie do pomyślenia że na jednej maszynce zagrasz w samych najlepszych przedstawicieli gatunku, a mam na myśli Mario, Konga, Sonica, Crash'a, tylko Nights'a brakuje.(chociaż to nie tak popularne jak reszta)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Strife napisał:

Nie chce właśnie gnojek, gra tylko na swojej konsoli :notbad:

Pierwszy Rayman to dla mnie majstersztyk(poziom trudności zabijał i ta grafa w tamtych czasach), te w 3d to kiła, a ten co jest teraz w plusie to obadam niedługo, ale wygląda zacnie.

 

Jeżeli chodzi o Konga to gra ma zajebiście dopracowane sterowanie i w żadnym Raymanie tego nie uświadczysz, po za tym pierwsze Kongi wyznaczały standardy.

 

20 lat temu było nie do pomyślenia że na jednej maszynce zagrasz w samych najlepszych przedstawicieli gatunku, a mam na myśli Mario, Konga, Sonica, Crash'a, tylko Nights'a brakuje.(chociaż to nie tak popularne jak reszta)

Te nowe Raymany w 2d według mnie są lepsze niż Kong

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Banan91PL napisał:

Te nowe Raymany w 2d według mnie są lepsze niż Kong

Całkiem możliwe, jak obadam to podzielę się opinią, od dwóch tyg nie ruszałem żadnej konsoli, a Kong sprawił że wróciła mi ochota na granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubiłem Raymany w 3d np 2 i 3.

 

Jeżeli chodzi o te w 2d, to zależy co kto lubi, ale tam poziom trudności jest wiele niższy niż w Kongu, co dla mnie jest dużym minusem

 

Moim zdaniem te Raymany Origins i Legends są bardziej dla dzieci: są łatwe, mają rysunkową oprawę etc

 

Donkey Kong to poprzeczka wyżej, bo nada się dla każdego, a poziom trudności przyciśnie jak należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Strife napisał:

Nie chce właśnie gnojek, gra tylko na swojej konsoli :notbad:

Pierwszy Rayman to dla mnie majstersztyk(poziom trudności zabijał i ta grafa w tamtych czasach), te w 3d to kiła, a ten co jest teraz w plusie to obadam niedługo, ale wygląda zacnie.

 

Jeżeli chodzi o Konga to gra ma zajebiście dopracowane sterowanie i w żadnym Raymanie tego nie uświadczysz, po za tym pierwsze Kongi wyznaczały standardy.

 

20 lat temu było nie do pomyślenia że na jednej maszynce zagrasz w samych najlepszych przedstawicieli gatunku, a mam na myśli Mario, Konga, Sonica, Crash'a, tylko Nights'a brakuje.(chociaż to nie tak popularne jak reszta)

 

Rayman origins niszczy Konga ( jeden z najlepszych platformerow 2d moim zdaniem) ;) Rayman legends dobrze konkuruje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się jaram , bo spokojnie ogrywam Donkey Konga Country, a przede mną jeszcze Country 2, Country 3 i Country Returns :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasówki są bardziej pojechane niż w Crashu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem się zaopatrzyć w Konga pomimo ogrania go wcześniej na wiiu (cóż zrobić jak jestem platformowkowym zbokiem? ;) ) gra jara jak w 2014 roku . To nadal top platformerow 2d!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały oddał mi wreszcie Konga, cóż mogę napisać? Świetny tytuł, bardzo przyjemnie się w to gra. 

 

Ja platformówkowym zbokiem byłem kiedyś (wyleczyłem się :Coolface:), ale przy tej grze czuję nawrót choroby.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi tylko jakaś pizda napisze że seria Souls jest trudna :Coolface:

 

Rozwaliłem "polarka" który mi napsuł krwi jak żaden inny uber boss( skill do platformówek mi się skończył jakieś 20 lat temu:whyyy:), a 6 świat mnie wqrwia tak że mam ciągle banana na ryju z powodu poziomu trudności :mog:

 

Edit: Ostatni boss padł i o dziwo był jednym z łatwiejszych, teraz czas na dokoptowanie do 100%.

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można przełączyć na Funky Konga i wyczilować :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, beardo0 napisał:

Zawsze można przełączyć na Funky Konga i wyczilować :24_stuck_out_tongue:

Ja nie z takich :xboss:

To jest piękne że nie zaprzestali robić platformówek z wyższym poziomem trudności, tak jak Bayonetta 1 jako naparzanka dała mi w kość tak samo Kong jako platformówka, co mnie bardzo cieszy.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem!
Jak ja kocham Nintendo za ich gry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero w 3 czy 4 świecie powiedzmy więc jeszcze nic takiego nad wyraz trudnego nie było, ale domyślam się, że za chwilę będę chciał rzucać padem i konsolą z nerwów. Genialne są te ich gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Frost Prime napisał:

Ja dopiero w 3 czy 4 świecie powiedzmy więc jeszcze nic takiego nad wyraz trudnego nie było, ale domyślam się, że za chwilę będę chciał rzucać padem i konsolą z nerwów. Genialne są te ich gry.

Jeżeli nie grasz na pałę wszystko jest do ogarnięcia, ale levele dodatkowe potrafią zajść za skórę, gra jest bardzo przyjemna w odbiorze, dla mnie to była jedna z cięższych platformówek ostatnich lat, ale ja zazwyczaj siedzę w chińskich bajkach gdzie wielką kosą morduje małe kwiatuszki:ohstop:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×