Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a może rockstar zrzuci bombę i zapowie GTA6!? robiłem sobie analizę które gry bym chciał zobaczyć i wychodzi że Ubisoft ma najwięcej (Splinter Cell, Division2, ACOddysey, Ghost Recon) ... z exsów sony czekam na gameplay z Ghost of Hiroshima i tLoUS2 ...poza tym na Hitmana2 i na gameplay z RDR. Chciałbym zobaczyć jeszcze gameplay z World War 3, i z nowego Kojimy ale mam obawy co do tego tytułu. Aaaa no i na remake MGS3!! 

 

edit - bo to wszystko w sumie pewniaki, fajnie by było np zobaczyć nowego Maxa Payna4, coś czego się nikt nie spodziewa. Co do Cyberpunk czekam ale mam obawy że Redzi postawili sobie za wysoko poprzeczkę, coś czuję że nakarmią nas jakimś kolejnym CGI od Bagińskiego, że będzie kolejny fps futurystyczny, i że wyjdzie na kolejną generację za 3 lata. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze zrozumialem? Unikalna w Anthem ma byc ... zmienna pogoda i zmienne pory dnia? Wow .. ze tez nikt na to wczesniej nie wpadl ......................

 

Wprowadzaja tez najgorszy element z MHW - granie z innymi bedzie tylko na misijach, HUB jest single player ..... kurwa, serio?!? Na prawde tak sie cofnelismy w kodowaniu ze nie da sie zrobic hub'a po ktorym biegaja inni gracze???? Co za bzdura .... :yuno:

 

PS. Ta prowdzaca laska ma tak skrzeczacy glos ze sluchac sie jej nie da .. 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta "misja" w Anthem tak chaotycznie zmontowana, że ciężko mi powiedzieć czy to fajne czy nie. Zabrakło mi chyba trochę dynamiki no i te ogromne liczby z zadawanymi obrażeniami. Trailer też nie porwał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogli wiecej pokazac, bo by sie okazalo ze swiat gry to tak na prawde male pokoje polaczone korytarzami :4_joy:

Ogladam wywiad z kolesiami od Anthem na IGN ... alez pieprza bzdury .. swiat gry nazywaja globalnym, a to co sie na nim dzieje ma wplyw na wszystkich graczy online .................. a potem dodali ze chodzi o pogode i pore dnia ..... wszyscy maja taka sama .................. no nie niewytrzymie :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O wielki bucku proszę o Cyberpunka!
O dupa dupa, będzie epicka zapowiedź nowości w Gwincie, oraz epicka zapowiedź DLC do W3

Dobra jak nie dadzą Cyberpunk to pojadę tam i rozdupce ten ich staraganik.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konferencja EA właśnie nadrabiam
Battlefied v kurde czy ja przedawkowałem leki na przeziębienie czy prezentacja tej gry sie skończyła zanim sie nie zaczęła?

EA i wsparcie z Izraela zeby inwestować w streaming - korzystałem ze rożnych usług streamingowych gier i póki mamy 720p to sorry nawet 60fps i grafika podkręcona na max nie wystarcza

EA premier biorą to co było w access basic (wszyscy pamiętamy triale 10h Andromedy, sw bf2 czy NFS po których juz ludzie pisali ze gry mogą nie spełnić oczekiwan) i przyklejają do tego wyzsza cenę, ok pewnie tez bedzie wiecej gier i wcześniej ale co za różnica predzej czy pózniej trafia do basic.

Fifa - nie moj klimat

EA oryginals - unravel uważałem za dobra gre ze śliczna grafika, coop na plus graficznie to samo jestem na tak.
Ta niemiecka gra nie jestem przekonany.

Madden - nie moja bajka, zawody online dla graczy nie moja bajka.

Gierka na mobile? Serio? Patrzac na historie mobilnych gier od EA spodziewam sie pay too win lub przynajmniej pay too play.
Z drugiej strony rynek gier mobilnych nie umiera dalej zarabia wiec moze nie powinniem sie dziwić EA

Ale poświęcenie jej wiecej czasu nizli masie innych tytułów to juz przesada.
No pięknie jak nie wiedza co zrobić z marka to walna na mobile c&c było dobra gra pamietam z lat 90 i PC

Play to give? Chyba we do not give a fuck. Zarabiać miliardy i rzucić 1milionem.....

No i na koniec anthem - cgi fajne choć mocno pachnie destiny. No i dalej to samo długie wsparcie dobrze ze nie wspomnieli o planie 6 letnim.... gameplay No montaż moim zdaniem tragiczny nie wiedziałem czy to ta sama czy juz inna postać, kolos to jedyny który sie wyróżniał. Ogólnie moje wrażenia strzelaj ze znajomymi ok moze sie podobać, plus story telling oddzielny dla każdego gracza (obawiam sie ze tu z realizacja tego moze byc roznie) nic co by mnie urzekło. Jesli ta gra nie osiągnie wyników ktore sobie EA wymyśli to bioware moze byc kolejnym do zamknięcia.

No to zobaczymy co o 22 pokaże MS choć nie spodziewam sie niczego szczególnego.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przez weekend nie siedzę w internetach, bo takie przyjemności mam zarezerwowane na godziny pracy :p ale jak quaz wrzuca filmik nie wypada nie obejrzeć.

No i zobaczyłem, że te dziady z iej bezczeszcza kolejną serię strategii mojej młodości i po dungeon keeperze zeszmacą command&conquer... Reszta konfy, oprócz ewentualnie BFV mnie totalnie wali, ale tym c&c na komórki to mnie zranili wręcz na wskroś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie cóż stare dziady z nas, graliśmy pewnie wszyscy w C&C jeszcze w latach 90-tych,a tu co konfa i to najgrubszego kalibru i lootboxy i gra mobilna realy?

Sami widzicie gdzie to zmierza :( każdy staruch jak Ja, czy być może Wy którzy pamiętacie z ciężkim sercem zegnacie kolejna grę młodości...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiberian sun jak najbardziej, ale ja zawsze preferowałem absurdalne klimaty Red alerta xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tenchu ?

 

Edit : Sekiro :)

 

@up Dune2 i Centurion na zawsze 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To od from software? Czyli nie BB2 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wypas to nowe Metro , co ten wschód ostatnio to ja nie wiem . Mogliby tylko kilku Japończyków do optymalizacji zatrudnić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfe podsumuje podobnie jak ta od EA jak sie skończy póki co na plus mało gadania sporo zajawek gier.
Pózniej bedzie trzeba spencera rozliczyć z tych 50 gier i 18 exow bo zdaje sie tak powiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej ale bez szału powiedzmy sobie szczerze , halo teraz Forza to czego jeszcze brakuje ?

 

Ten zwiastun singla bf v xddd

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Patricko napisał:

Shadows die Twice, też myślałem że Tenchu

Walić, że nie Tenchu i tak się podjarałem. Zapowiada się zacnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×