Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W skali szkolnej takie 3-. Nic zaskakującego. Forza miała byc i była i na tym koniec. Cyberpunk ciary byly ale taki trailer bez daty to beeep 2.0  mieli pokazać to pokazali ale jak trzeba bylo czekać to czekamy dalej, pewnie dłużej niż na last Guardian. Xbox game pass same suchary, z exów tylko juz wspomniana forza. Jak była plasza exlusive to wiadomo ze indiecrap. Koleja konfa i kolejny zawód. Mają fajny hardware, forze i nic więcej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to było na silniku? czy to było CGI? bo niby wybrał plik trailer ... 
Pokaz na silniku gry, czyli cokolwiek to znaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunk straszny zawód. W pierwszej chwili myślałem, że to gra Ubisoftu.

 

Najlepiej wypadał nowa gra From Software. O panie, ale miałem ciary gdy zaczęli pokazywać fragmenty z rozgrywki :banderas:

Edytowane przez redo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto było czekać 5 lat na nowe demko cgi z Cyberpunka ...   :notsure:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobra konferencja Micro, większość tytułów wyglądało świetnie graficznie, widać że studia zaczynają cisnąć soki z klocka, ale cyberpunk najlepszy - i to co mi sie podoba najbardziej to że czuć w grze Redów klimat lat80tych! 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie jest tak, że oprócz Sekiro FS robi jeszcze exa dla Sony? Coś mi się obiło ale nie jestem pewien.

 

Sama konfa dobra z wisienką na torcie :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten trailer cyberpunka. W zasadzie fajnie to wygląda, ale to taki trailer pod hasłem "jak coś pokazać, żeby kompletnie nic nie pokazać" :P Nie ma tam nic czego nie można sobie tak w ciemno wyobrazić słysząc hasło 'cyberpunk', ale przynajmniej coś robią :P Na pewno pokazali więcej niż na revealu w zdaje się 2013.

Tym niemniej, jeżeli to było na silniku gry i ma ona tak wyglądać, to boję się, że jeżeli będzie na początku tak zoptymalizowana, jak na początku zoptymalizowany był wiedźmin, to moje biedaPS4 przetopi się do sąsiadów z parteru...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie ten trailer w ogóle wrażenia nie zrobił - nie wiem nic; jaki gatunek, o co chodzi. Tylko, że można strzelać, jeździć samochodem i że gramy kolesiem. Wygląda ok, chociaż sztucznie (jeśli to może być zarzut w stosunku do gry cyberpunk xD). Muzyka na plus i babka bez szczęki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Obejrzałem ten trailer cyberpunka. W zasadzie fajnie to wygląda, ale to taki trailer pod hasłem "jak coś pokazać, żeby kompletnie nic nie pokazać" :P Nie ma tam nic czego nie można sobie tak w ciemno wyobrazić słysząc hasło 'cyberpunk', ale przynajmniej coś robią :P Na pewno pokazali więcej niż na revealu w zdaje się 2013.

Tym niemniej, jeżeli to było na silniku gry i ma ona tak wyglądać, to boję się, że jeżeli będzie na początku tak zoptymalizowana, jak na początku zoptymalizowany był wiedźmin, to moje biedaPS4 przetopi się do sąsiadów z parteru...

Obawiam sie, ze to wyjdzie na kolejna generacje. Nie padla zadna data... nawet roku nie podali .. czyli wydadza w 2020 z poslizgiem na 2021 ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt wzoruje się na Rockstar Games. I w sumie, to było widać na tym zwiastunie, który wyglądał jak każda kolejna prezentacja Los Santos, Liberty City itd. 

Ale to akurat dobry wzorzec, więc liczę na dobrą produkcję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli wyjdzie a'la GTA to nie bedzie to najlepszy ruch ... jakos juz tak jest, ze do tej pory zaden klon GTA nie odsniosl wielkiego sukcesu. A nawet jesli seria MAFIA jest dobrze oceniana, to wciaz mowi sie o niej jak o grze typu GTA. Niby to nic zlego, ale o Wiedzminie nikt nie pisal ze to gra pokroju czegos ... Wiedzmin wyznaczyl standardy. Klonem GTA nie da sie raczej wyznaczyc standardow ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sLk

z ta roznica ze CDP: "chciwosc zostawiamy innym" - czego nie mozna powiedziec o Take2 wydawcy R* 

@czacha79

Ale nie musi to byc klon. Problem wielu gier polega na tym ze ludzie na sile przyrownuja je do GTA. Zamiast dac im szanse na ocene bez takiego porownania - ofiaria takich porownan padla swietna mafia1 i bardzo dobry LA Noire. I po co? Ja uwazam ze jest miejsce na gry napedzane fabula, z otwartym swiatem ktory robi za tlo.... "praca" w M1 byla rozwiazana dobrze jesli mielismy przejechac z punktu A do B to po to zeby zaczac kolejna misje ktora (w zalozeniach, jak i w praktyce) miala pchac fabule do przodu i wynagradzac nam to ze wleklismy sie przez miasto zgodnie  ograniczeniami predkosci. Dokladnie odwortna sytuacje mielismy w M3 gdzie przejazdy z A do B byly tylko nudnym zapychaczem - o jade z A do B zeby przesluchac kolesia, teraz z B do C zeby kolesia rozwalic w koncu z C do D zeby rozwalic innego kolesia. Te misje to byly klony klonow nudne jak flaki z olejem. 

 

Moj problem byl taki ze z wyjatkiem koloru czerwonego ktory wskazywal na redow - rownie dobrze moglem ogladac zwiastun WD3. 

Zgodze sie @xavris - to jest pokazmy cos ale tak naprawde nie pokazujemy nic. W porownaniu z pierwszym CGI ktore bylo wczesniej (i ostro mnie zaintrygowalo) ten zwiastun po prostu byl. 

 

I prosze mnie tu nie zle nie zrozumiec kubicuje CDP (jak i innym studiom) zeby gra byla dobra i odniosla sukces. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Cyberpunka - trailer fajny, na następny poczekamy kolejne 5 lat a na grę jeszcze z 8 xD
Może nie łapię hajpu jak 5 lat temu, gra trochę odbiła od tego co tak mnie urzekło, mocno pachnie UBIGAME a to dobrze sie nie zapowiada, zobaczymy co będzie.
Samo E3 hmmm szału dla mnie nie było. Ten rok będzie słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że xbox zrobił naprawdę dobrą konferencję, nie mam xboxa i po tym co widziałem raczej nie kupię ale muszę napisać że zrobili naprawdę dobrą robotę.

Wszystko ładnie podawane bez zbędnego gadania przyznaję że xbox zrobił mega postęp i jest na dobrej drodze w przyszłości. Głównym moim celem były multiplatformy i tutaj dostałem to co chciałem, jesień to będzie ciężki okres dla mnie bardzo dużo premier a czasu nie przybędzie. Jeśli chodzi cyberpunka to jestem spokojny i czekam na kolejne informację, pomijając gry typowo multi będę kierował się bardziej w stronę singli, nowa Lara, Metro czekam też na więcej materiałów z innych produkcji ale fabryki gier działają pełną parą :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak górnolotnie powiem... fallout srallout i inne elders srolle, właśnie zobaczyłem, że bethesda pokazała trailer kontynuacji dooma! No i to jest coś konkretnego jak dla mnie :)

 

Na to czekam dysząc ciężko i demonicznie :D 

Aż sobie soundtrack zapuściłem, żeby się nastroić odpowiednio :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, sLk napisał:

Warto było czekać 5 lat na nowe demko cgi z Cyberpunka ...   :notsure:

 

 

Akurat trailer był na silniku gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym roku dla mnie najwiekszym wygranym byl - Devolver Digital - bo po prostu swietnie sie usmialem na tym nastominotowym filmiku co mial udawac konfe. 

 

@Karaluch69 Jesli w tym roku utrzymali poziom to jak tylko dotre do domu to obejrze z mila checia :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MagEllan napisał:

W zeszlym roku dla mnie najwiekszym wygranym byl - Devolver Digital - bo po prostu swietnie sie usmialem na tym nastominotowym filmiku co mial udawac konfe. 

 

@Karaluch69 Jesli w tym roku utrzymali poziom to jak tylko dotre do domu to obejrze z mila checia :)

 

W zeszłym roku wygrali bo nikt się nie spodziewał takiej sieczki. Teraz znowu cisną, ale już takiego efektu "ojprdl" nie ma. Niemniej, typek na początku co wspomina o Battle Royale kończy jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Top dotychczas pokazanych gier:

1. Ori and the Will o' Wisps - najważniejsza premiera 2019 dla mnie, ale wkurza mnie MS, bo robią to samo, za co krytykowałem Sony podczas przesiadki na Xboxa - przeciąganie premier i zapowiadanie gier, których nie zobaczymy przez pół roku+.

2. Dying Light 2 - dla mnie rewelacyjna niespodzianka, ponieważ bawiłem się z jedynką przednio, oprócz TWD jedyna gra z zombie tej generacji warta uwagi moim zdaniem. Oby tylko okres premierowy mieli lepszy - mnie bugów na starcie, doszlifowanie produktu i będzie uznanie, na które jedynka już zasłużyła, ale przez skopany stan wersji premierowej nie doczekała się.

3. Forza Horizon 4 - oj, będzie katowane miesiącami z ziomkami... jeżeli będzie tam w ogóle jakaś sensowna kampania i dodatkowe akcje do wykonania w co-opie. Szczerze mówiąc, to w sumie wiele nie powiedziano na temat mechanicznej strony rozgrywki - oby nie poszli w coś jak NFS Rivals z tym wymuszonym jeżdżeniem z innymi ludźmi. Inni gracze mogą sobie jeździć po mapie jak randomy w Destiny, ale jakakolwiek interakcja musi być opcjonalna. Pomysł z porami roku oryginalny. W tej pozycji obawiam się przesadnego nastawienia na lootboxy i inne IAP, bo z każdą kolejną Forzą deweloperzy coraz mocniej w to wchodzą.

 

Reszta gier to w sumie przy okazji. zależnie od czasu, stanu portfela czy finalnej jakości danej pozycji. Fallout 76 - jak najbardziej, ale to zależy od tego, co to w ogóle będzie, bo nadal nie pokazano konkretnej rozgrywki. Cyberpunk 2077? Eeeeech, nawet jak ma być legenda na miarę Wiedźmina 3, to będzie to albo cross-gen, albo już next-gen. Nie widzę premiery tej gry wcześniej, niż za 3 lata, więc nie nakręcam się już teraz. Takie pokazanie: "ot, zluzujcie portki, pracujemy nad tym", coś jak TES6. The Division 2 wygląda dobrze - w ogóle wielki szacun dla twórców za to, jak dobrze była wspierana jedynka i słuchana społeczność przez cały czas (Bungie fajtłapy uczcie się), więc dla zainteresowanych inwestycja w drugą cześć na pewno będzie opłacalna.

 

No i wreszcie, wreszcie mamy konkretne fakty na temat inwestowania MS w studia first party i pracy nad konkretnymi exslusive'ami. Słuchają graczy, przejmują studia, zakładają własne. Platforma bardzo wiele na tym zyska. Oczekiwanie będzie długie i szkoda, że MS potrzebował tylu lat na przebudzenie się, ale lepiej późno, niż wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czas napisac cos o konfach ktore obejrzalem.

 

Microsoft

Poszli w kierunku o ktorym pisalem chyba w dyskusjach ogolnych - doinwestowac w studia zrzeszone pod egida MS Studios. Dziwie sie ze tak pozno, przeciez MS ma oczy i uszy oraz zakladam rozgarnietych ludzi (bo kase to ma) zeby dostrzec potencjal posiadania ilustam studiow zaleznych - moga zostac duzym wydawca gier i zarabiac krocie nie bojac sie o tym czy zarobia na sprzecie.

No ale co do samej konfy:

co sie podobalo

+ duzo zwiastunow zapowiedzi malo gadania

+ inwestowanie w studia zalezne

Co mi sie nie podobalo

- streaming (tak wiem ze jestem dinozaurem, skamienielina i reliktem przeszlosci ktory jako archeolog sam siebie wykopal) - w pelni rozumiem ze streaming ma maksymalizowac zyski, wyplenic piractwo a takze drugi obieg (w firmach i muzyce pozostaje dziura analogowa w grach takowej nie ma), ale moim zdaniem zanim streaming bedzie powszechny i to w dobrej jakosci to ja juz bede blisko emerytury.

               1. globalnie rzecz ujmujac dalego do tego zeby kazdy z posiadaczy konsoli czy PC mogl dzis przesiasc sie na streaming.

               2. Nawet jesli liczba osob ktora mogla by sie przesiasc jest wysoka to prosze mi powiedziec kto z was zamieni granie w (niepotrzebne skreslic) 1080p/4K/1440p/XXXXp+renderowanie szachownicowe na 720p??? Bo tyle aktualnie ma streaming o ile nie streamujemy sami sobie w domu z jednego na drugie urzadzenie tylko korzystamy z PS Now czy wykupionego przez EA GameFly (o ile dobrze nazwe zapamietalem).

              3. single player jeszcze moze da rade, bo nawet jesli stabilnosc lacza (bo o nia chodzi a nie o predkosc!) gdzies zawiedzie to efekty moga byc nastepujace: zmiejszenie rozdzialki (480p), artefakty graficzne, najgorszy wypadek zerwanie polaczenia i utrata postepow od poprzedniego checkpointu/zapisu. Ale w multiku takie rzeczy beda frustrowac na potege. LAG - ten z moich domowych testow w singlu byl wystarczajaco maly, ale czy sprawdzi sie w multi?

- to ze niektore z gier zapowiadanych jako EXCLUSIVE na ekranie mialy dopiski np. Console first - wiec to nie EX a czasowy EX. Moim zdaniem drobne wprowadzenie w blad. Z drugiej strony rozumiem MS majac wiecej studiow i robiac gry ktore w pol roku czy rok po ich premierze trafia na PS4 to zawsze to dodatkowy zarobek.

 

Mimo ze FH3 to dla mnie rewelacja i objawienie, tak stwierdzam ze FH4 fajna ale jakos kurcze nie czuje hajpu/podjarki.

 

Devolver Digital

Dobrze ale nie mialo tej mocy co rok temu. Innymi slowy wezmy do wora rozne rzeczy przemielmy je i rzucmy tym w publike. Niemniej konfa na plus.

 

Square Enix

Krotko i growo, gra za gra za gra. No to cos o samych grach sporo z nich widzielismy juz na konfie MS niemniej ze wydaje square

nowa gra Dontnod z uniwersum LiS za free 26 czerwca - biere, podoba mi sie pomysl.

Lara cień tomb raidera - no rambo stealth action movie. W sumie jesli fajnie zrobia zdejmowanie z ukrycia to jestem na tak, rozumiem taki zabieg bo Lara ma poslugiwac sie sprytem a nie CKM koszac fale wrogow (co w poprzednich grach czasami wygladalo wrecz smiesznie). Dalej jest to umowne bo jak w sumie dosc drobna pani archeolog miala by z 2 metrow pociagnac i zadzgac heavy troopera to nie wiem... ale idea skradankowosci mi sie podoba. Istnieje szansa ze gra bedziee na dobrych promocjach na czarny piatek i ze kupie ja dosc szybko.

JC4 - nie moj klimat i ten akcent Rico po 2x3h z JC3 stracilem serce do gry (w JC2 mialem ponad 50h).

The Quiet Man - co trolle - otwarcie muzyczka miasto wierzowce i mysle no pewniak ze nowy Deus. A tu zaskoczenie, ale niechaj pokaza wiecej bo zajawka mnie zaciekawila. No chyba ze to jednak deus ale teraz tylko zrobili zajawke bez Adasia.

Z tego co widzialem to SqrEnx mial troche gier PS4+PC z pominieciem XO ciekawe dlaczego, z drugiej strony skoro nier po czasie wyszedl na XO to moze z tymi grami tez tak bedzie.

 

No to czas nadrabiac Bethesde.....

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JADE!! Jezumarian, krew mi z mózgu odpłynęła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft wspiął się na nowy poziom, gracze zrobią im połowę gry za friko... :D Genialne!

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×