Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ta nowa zawartość do for honor :obama:

Nie powiem tym trailerem do Good&Evil Ubi przebiło większość konfy Microsoftu.

Także jestem mega ciekawy tego skull&bones, bo piratowanie w black flagu to była najlepsza rzecz w tym assasynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy gry od Ubi są  mocno średnie, ale trailery cgi ma najlepsze. BGaE2 :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Last Of Us Part 2.... Nie za bardzo mi się spodobał ten trailer.
Takie na siłe robienie z postaci homoseksualistki, i gdzie ta cała brutalność? Nie ma nawet dziurki od kul.
Czuje, że będzie to gra tylko z ładną grafiką...Also gdzie ci wszyscy zarażeni?
PS:Kiedy premiera??

 

Ghost of tsushima...Jestem mega zadowolony, że nie poszli w typowego soulslike.Ogólnie całe wideo robi wrażenie,ale wielkim minusem jest brak daty premiery.Mam nadzieje, że będzie można ustawić japońskie głosy bo słuchanie samuraja gadającego po angielksu jest irytujące.
 
Resident Evil 2 Remake HYPEEEE I do tego premiera Styczeń 2019

 

KH 3 znowu z piratami, nie powiem bardzo mi się to podoba :>
Do tego cała seria w jednej paczce na ps4

 

Death Stranding
Nareszczie coś konkrętnego pokazane tylko nie wiem czy to dobrze czy źle. Ogólnie wygląda to dobrze, ma jakiś klimat.Szkoda, że premiera za jakieś 5 lat.

 

Nioh 2
Co to za wysyp samurajów nagle?Mam nadzieję, że będzie większa różnorodność przeciwników bo to największy ból jedynki.

 

Spider-Man
Mam wysokie oczekiwania co do tej gierki i jak narazię dobrze się zapowiada.I najważniejsze pytanie tam na końcu to był Venom czy Carnage?

 

Sony niby coś pokazało, ale czuć jakiś niedosyt zwłaszcza po tym ile pokazał Microsoft.

Edytowane przez JankoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie widziałeś brutalności w trailerze Tlou? Może mamy zupełnie różne pojęcia definicji słowa "brutalność"? 

Ile ludzi, tyle zdań, jak dla mnie gemeplay wyrywa z butów, jeśli tak będzie wyglądała rozgrywka to nie mam pytań, dla takich gier warto kupić konsolę (a nawet dwie). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 5 minut trailera, reszta w robocie bo nie ma czasu rano :)

faktycznie zero brutalności... Ellie dźga dwa razy w gardło jakiegoś gościa, później mija dwóch gości powieszonych na chyba latarniach i patrzy jak następnemu podwieszonemu gościowi typ rozcina brzuch. Zero brutalności, typowy wtorek w Kielcach xD

  • Like 6
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UBIsoft

Nic mnie nie porwalo - BGE2 owszem pieknie to wyglada, ale nic wiecej nie wiadomo. 

Liczylem na spinter cell a tu pupa zbita. 

Dodatek do Mario Rabbids czy jak to sie tam zwie moze byc dobry, w gre nie gralem ale ogolnie recki tego tytulu bardzo pozytywne i bardzo pozytywne przyjecie wiec dobrze ze cos dlubia. 

 

Konfe Sony obejrze po pracy, zobaczymy co tam bedzie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem ten trailer... wiszącemu gościowi z rozciętym brzuchem widać wiszące flaki, chwile później Ellie wbija gościowi w policzek młotek tak, że zostaje wbity a na koniec upieprza gościowi głowę maczetą. Sceny jak w biedronce przy kasie w zasadzie:P

Ciekawe czy (chyba że to jest pewne info a ja nie wiem) kierujemy w grze tylko Ellie. W sumie bardzo się przywiązałem do Joela, na tyle na ile można się przywiązać do polygonów na ekranie. Motyw z 'koleżanką' Ellie jest męczący o tyle, że gurwa w każdej grze musi coś takiego być... Z dwojga złego wolę, żeby Ellie miała koleżankę niż Joel kolegę :P Trochę irytuje, ale też nie przeszkadza jakoś kosmicznie, zwłaszcza że należało się tego spodziewać po Left Behind i nie jest to żadne robienie na siłę.

 

 

Coś mi kiepsko internet dzisiaj działa w robocie, albo po prostu cały świat nadrabia konfy na tubie i serwery im nie wyrabiają.

Death stranding zapowiada się bardzo ciekawie, ale nie wyłapałem żadnej daty, mam nadzieję, że dożyję premiery.

Ghost of tsushima mi wygląda na jak nioh 2, nic więcej nie mam do powiedzenia. Azjatyckie klimaty zaczynają być zbyt powszednie, żeby zainteresować samą otoczką, więc muszą się postarać.

Days gone w sumie za bardzo nic nie pokazali, ale i tak czekam, bo lubię tego typu gry w takich klimatach, nic nie poradzę.

Resident evil 2 jak najbardziej, czemu nie.

Reszta mnie raczej nie interesowała, ale jeszcze pooglądam jak się net ogarnie. Do spider mana jakoś nie mam przekonania, ale też go nie skreślam. Premierowo nie wejdzie do napędu raczej, ale w sumie jakoś się tej grze nie przyglądałem, mogę czasami zmienić zdanie :)

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, JankoPL napisał:

The Last Of Us Part 2.... Nie za bardzo mi się spodobał ten trailer.
Takie na siłe robienie z postaci homoseksualistki, i gdzie ta cała brutalność? Nie ma nawet dziurki od kul.
Czuje, że będzie to gra tylko z ładną grafiką...Also gdzie ci wszyscy zarażeni?
PS:Kiedy premiera??

Czy ja wiem czy na siłę, już w dodatku Left Behind można było wyczuć, że coś jest na rzeczy. Ja jestem rozczarowany bo nie pokazali Joel'a, ma żyć... najwyżej uśmiercić na końcu gry...

 

Control wygląda ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer TLoU2 niezły. Mrok, brud, czyli konwencja w jakiej utrzymana będzie gra. Fajnie, że pokazali fragment gameplayu.  Wg mnie wystarczająco brutalny :)

Co do scen z koleżanką, no cóż, żyjemy w takich czasach,  w których aby nie urazić  przypadkiem jakiejś mniejszości, trzeba  na każdym kroku podkreślać swój liberalizm. :30vm3cw:

 

Ghost of Tsushima kojarzy mi się z Wiedzminem w Japonii. Jest Płotka na której galopujemy przez pola, walka z bandytami itp. :) 

 

Edit:

 

Co to jest Deracine?!??? Gdzie jest Bloodborne 2 ??!!!!!  :whyyy:

Edytowane przez sLk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AXA napisał:

Czy ja wiem czy na siłę, już w dodatku Left Behind można było wyczuć, że coś jest na rzeczy.

 

 

3 godziny temu, xavris napisał:

Motyw z 'koleżanką' Ellie jest męczący o tyle, że gurwa w każdej grze musi coś takiego być... Z dwojga złego wolę, żeby Ellie miała koleżankę niż Joel kolegę :P Trochę irytuje, ale też nie przeszkadza jakoś kosmicznie, zwłaszcza że należało się tego spodziewać po Left Behind i nie jest to żadne robienie na siłę.

 

Panowie, alez tu nie trzeba byc psycho czy seksuologiem zeby wiedziec ze nastolatnie fascynacje w wiekoszsci nie definiuja seksualnosci. 

Takie zachowania jak z Left Behind sa powszechne i czesciej spotykane u dziewczynek nizli u chlopcow. I to dziewczyn ktore sa hetero. 

I tak wlasnie traktowalem to w Left Behind. Dwie przyjaciolki, ktore mozliwe ze jeszcze sie nie calowaly, epidemia, zero rowiesnikow plci przeciwnej pod reka a kielkujaca seksualnosc, pchala do tego zeby dowiedziec sie jak to jest.... 

 

Natomiast juz dorosla (dalej mloda ale dorosla) Ellie to inna bajka. Bo z tego co pobieznie widzialem wybrala kobiete mimo iz nie brakowalo w tej tanc budzie chlopa. 

Tak sobie to tworcy wymyslili nam sie to moze podobac lub nie. 

Ale patrzac na Ellie to trzeba powiedziec ze ona zdecydowanie wyglada jak butch a nie jak bitch :P 

 

Ze jestem z tej mniejszosci ktorzy niczego poza dobra gra w TLOU1 nie dostrzegli to obejrze to na spokojnie po pracy i ocenie, ale nie powiem zebym sie jaral. Kiedys sie ogra (remaster na PS5 :P)

 

EDIT:

dodam ze ja toleruje sporo rzeczy, ale scenariusz w grze musi byc tak zrobiony zeby sie kleil. Jesli w mojej opinii cos bedzie na sile to wplynie to negatywnie na ocene (inaczej oceniam watki poboczne wrzucone a jednak inaczej watek glownej postaci).

Z drugiej strony moja toleracja konczy sie zdecydowanie w momencie kiedy pod pozorem wlasnie falszywie pojetej toleracji lub rownosci nastepuje wykluczenie. Przykladow jest wiele od pink programming (kursy programowania dla dziewczyn i mlodych kobiet - wykluczenie mezczyzn), po inicjatywy w stylu gay-mers (noz ja piorkuje gracz to gracz nikt nikomu do lozka nie zaglada co to gracz gay jest lepszy? gorszy? inny? nie kurza stopa jest graczem jak miliony innych, a takie znaczenie terenu powoduje tylko podzialy). 

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hacker25 napisał:

Ta gra od Remedy, strasznie przypomina Quantum Break prawda? Motywy bawienia się czasem, zatrzymywanie go itd.

 

obejrzalem tylko 1m35s zwiastunu. Tak przypomina QB ale dla mnie glownie efektami jak i niektorymi teksturami a takze rozplanowaniem walki. 

Moce wydaja sie inne bardziej idace w telekineze rzucanie czym popadnie, ale efekty wizualnie przy ich uzywaniu blizniaczo podobne do QB. 

Moze remedy chcialo przyciac na kosztach produkcji :P i zrobi asset flip z nowa historia bo rozgrywka jest bardzo mocno zblizona (co za roznica czy guzik zwalnia czas czy odpowiada za telekineze ot li tylko inna moc). Efekty porozrywanych elementow tez przypominaja te z QB i miejsca gdzie czas sie zatrzymywal i psul. 

 

Alan Wake byl dobry z plusem, QB bylo dobre. Zobaczymy co pokaze Control. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW  czo to się odjaniepawla, Remedy na konfie Sony, From Software na konfie Microsoftu :janusz:

Kiedyś nie do pomyśłenia. Jeszcze zobaczymy nowe Gearsy na PS5 i Uncharted 5 na Xboxie Scarlet:pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sLkTo jeszcze nic od groma gier bylo do zgarniecia na GOG za ukryte kody z trailera CP2077 w tym np Wiesiek3, Wastelands2 i troche staroci....niestety podstrona realizuj kod aktualnie nie dziala :(

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, hacker25 napisał:

ale widzę, że duży nacisk kładą na kobiety-bohaterki w grach... pewnie antifa posmarowała :salma:

 

eee kiedys byla glownie Lara, potem pojawilo sie pare pan chocby Kate w syberii i nie bylo w tym nic szczegolnego. 

Teraz faktycznie tego wiecej, ale jak pisalem powyzej jesli nie czuje ze wyplywa to z SJW i nie bije mnie to w ryj (a w niektorych grach bije i to mocno) to nie mam z tym problemu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz poprawność polityczna wylewa się z każdego medium.  No może poza tvp :pazura:

 Wystarczy obejrzeć jakikolwiek z nowszych seriali netflixa, tam przekrój bohaterów jest tak zróżnicowany, żeby nawet najmniejsza mniejszość nie poczuła się urażona. Nic dziwnego, że poprawność dotarła tez do gier. Generalnie zgadzam się z @MagEllan jeżeli ta poprawność jest jakoś uzasadniona fabularnie i nie jest wprowadzona na siłę, ani  natrętnie wyeksponowana to nie ma problemu. Inna sprawa, że bardzo często  jest wprowadzana sztucznie i na siłę.

Akurat motyw koleżanki w TLoU w ogóle mi nie przeszkadza. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sLk

Mieszkam w Szwecji.

A teraz jak spojrzysz na moje posty powyzej szczegolnie ten dluzszy to zobacz jaki ja politycznie poprawny jestem ;) (tzn i tak delikatnie sie wyrazam)

Kraj w ktorym mieszkam wytworzyl u mnie bardzo mocne reakcje alergiczne na poprawnosc polityczna - bylem z tym u lekarza ale powiedzial ze nic nie da sie z tym zrobic, przeprowadzka tego nie zmieni bo alergia ot tak nie ustapi szczegolnie jesli bede wystawiany na dzialanie alergenu (a o to nie trudno - jak piszesz wystarczy sprobowac cos obejrzec).

:)

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, sLk napisał:

Teraz poprawność polityczna wylewa się z każdego medium.  No może poza tvp :pazura:

 Wystarczy obejrzeć jakikolwiek z nowszych seriali netflixa, tam przekrój bohaterów jest tak zróżnicowany, żeby nawet najmniejsza mniejszość nie poczuła się urażona. Nic dziwnego, że poprawność dotarła tez do gier. Generalnie zgadzam się z @MagEllan jeżeli ta poprawność jest jakoś uzasadniona fabularnie i nie jest wprowadzona na siłę, ani  natrętnie wyeksponowana to nie ma problemu. Inna sprawa, że bardzo często  jest wprowadzana sztucznie i na siłę.

Akurat motyw koleżanki w TLoU w ogóle mi nie przeszkadza. 

A brałeś kiedyś pod uwagę takie podejście, że to nie chodzi o to aby kogoś tą grą urazić, tylko aby sprzedała się większej ilości osób? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się porobiło, tLoUS2 strasznie podobny gameplay do Uncharted4, widać ze jest identyczny szkielet mechaniczny, oczywicie animacje, grafika, to wszystko jest podkręcone i wygląda bardzo realistycznie ... natomiast brakuje mi świeżego pomysłu na gameplay bo mam dejavu, co do sadyzmu flaków i gore jestem bardzo za, wszystkie gry od Micro razem wzięte nie miały takiej dawki przemocy i dawki emocjonalnej co jedna gra od Sony. Gears of War wygląda przy tym jak gra dla przedszkolaków. Natomiast na mnie największe wrażenie - i wg mnie gra targów to Ghost of Tsusima - to pierwsza gra o samurajach bez smoków, super mocy, skoków na dwa metry i mieczy wielkośći bohatara, pierwsza gra gdzie jednym cięciem można zabić oponenta, zero pasków energii iskier, no Coś pięknego... jakbym oglądał film kurosawy :)  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan

 

Ja tam do poprawności nic nie mam, irytuje mnie tylko popadanie w skrajności. A ludzie niestety mają do tego tendencję. Albo totalna dyskryminacja osób odmiennej płci, orientacji, czy koloru skóry albo z drugiej strony usilne próby pokazania jacy jesteśmy politycznie poprawni ( netflix) lub inicjatywy o których wspomniałeś typu gaymers ( przecież ci ludzie sami się wykluczają) 

Z drugiej strony to musi być jednak 'problem' na czasie skoro nikogo nie oburza sposób w jaki Ellie rozprawia się z przeciwnikami a zauważają tylko, że pocałowała dziewczynę ;) 

 

@okoni

Skoro mówimy o mniejszości to chyba sprzeda się mniejszej ilości osób :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o kwestie czy są lesby i czy komuś to przeszkadza. Są to są i mnie osobiście to wisi jak kita lisa Witalisa... raczej chodzi o to, że takie są teraz 'trendy' które kreują durni celebryci, antifa itd. Wystarczy że do szefostwa dostanie sie taka jedna osoba i już wątek musi zostać wpleciony do gry. Niestety ta bakteria się rozprzestrzenia, ale myślę że u graczy to nie przejdzie, bo gdy wątki będą sztuczne i napompowane to gracze powiedzą

http://gif-finder.com/wp-content/uploads/2015/01/Ari-Gold-Get-The-Fuck-Out.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, sLk napisał:

@MagEllan

 

 lub inicjatywy o których wspomniałeś typu gaymers ( przecież ci ludzie sami się wykluczają) 

 

 

 

No wlasnie problem w tym ze jest dokladnie odwortnie - tworza enklawy i wykluczaja innych. Wierz mi nie chce tutaj rozwodzic bo to ni czas ni miejsce ale czasami placze bo zdrowym smiechem juz nie da sie tego rozladowac jak widze inicjatywy (serio, serio, autentyki):

- pink programming - pisalem juz o tym prawda

- kurs programowania dla mniejszosci seksualnych

- kurs programowania dla lesbijek (geje lapia sie na ten wyzej ale musi byc oddzielny dla kobiet - jakby programowanie mialo cos z dyskryminacja wspolnego a tu chodzi o prosta zasade nadajesz sie lub nie)

- kurs programowania dla transseksualistow

no ja .@#$$#@%^%^

$#%^! pytam sie gdzie maja podziac sie wszyscy wykluczeni a tych jest calkiem sporo.

 

@hacker25

(odnosnie GIFa) Oby.

I zgodze sie tu chodzi o roznice. Przyklad nagosc - sama w sobie nie jest niczym dziwnym, jest naturalna. Ale juz szczucie cycem moze budzic albo usmiech politowania albo niesmak (np w reklamie buraka czy blachy falistej)

Problem polega na tym ze cos co pozwolilo homo sapiens przetrwac czyli zdolnosc adaptacji ma tez i swoje minusy. Chodzi tutaj o fakt ze bedac wystawionym na pewne czynniki znieczulamy sie na nie (wiele rozpraw na ten temat bylo). Wiec jesli przemycanych bedzie coraz wiecej takich rzeczy do gier (polecam spojrzec kto robil gre Read Only Memories 2064 i poczytac o niej) to z czasem nasza zdolnosc do stawiania oporu zmaleje. Dziala to i na jednostke jak i na spolecznosci.

 

I zeby bylo jasne wale offtopem to co napisalem powyzej nie ma nic wspolnego z poczatkiem tej dyskusji o TLOU2 - swoja opinie nt tego co zobaczylem w temacie TLOU wyrazilem w stosownym watku.

 

Podsumowujac chcialbym sparafrazowac hasło: war for peace is like fucking for virginity.

wykluczanie pod pozorem budowania toleracji to jak fucking for virginity.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, przejrzałem w końcu wszystkie konferencje, Sony wypadło gorzej od Micro i gorzej od Ubisoftu, poroniony pomysł z tym kościołem, wyglądało słabo za dużo gadania było, mroczne ciężkie tytuły, kolejne exclusivy z zombie ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Malakay napisał:

dobra, przejrzałem w końcu wszystkie konferencje, Sony wypadło gorzej od Micro i gorzej od Ubisoftu, poroniony pomysł z tym kościołem, wyglądało słabo za dużo gadania było, mroczne ciężkie tytuły, kolejne exclusivy z zombie ... 

 

Mnie tez bardziej siadla konfa MS nizli Sony.

Ale Ubi? dla mnie przecietnie.

Co do Sony - ja rozumiem zamysl ale ludzie ktorzy nadawali wrazenia z konfy zaraz po konfie mowili ze realizacja taka sobie i niestety nie utrzymali zainteresowania publiki.

Po pierwsze wchodzi koles z instrumentem zaczyna grac i wiadomo ze TLOU2 ale co z tego ze ladnie gra skoro to sie przeciaga ludzie nie przyszli tu sluchac muzyki tylko po gry. Wbija trailer i jest ta sama muzyka. Potem jak przelaczyli sie na gadajace glowy to wyprosili z tego "kosciola" ludzi i robili przemeblowanie przed dalsza czescia konfy co ludzi mocno wybilo i rozbilo.

Potem zamiast atakowac to wychodzi koles i gra na flecie i znow to samo co z TLOU wchodzi gra i ta sama muzka - ponoc ludzie na konfie zziewali.

No i tu moim zdaniem jest problem rozumiem ze chcieli sie skupic na paru rzeczach ale mozna to bylo zrobic o niebo lepiej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×