Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpiska z serwisu gry-online:

Największe święto w kalendarzu gracza – czyli legendarne targi Electronic Entertainment Expo – zbliża się coraz większymi krokami. Tegoroczne E3 2018 jest drugim podejściem do otworzenia show dla szerszej publiczności, która będzie mogła zwiedzać halę Los Angeles Convention Center w okresie 12-14 czerwca. Jak zwykle najwięksi wydawcy szykują jednak emocjonujący rollercoaster zapowiedzi, gameplayów z nadchodzących produkcji i niespodzianek. Oto prawie kompletna lista wszystkich prezentacji (godziny w czasie polskim):

Electronic Arts – 9 czerwca o 20:00

Microsoft – 10 czerwca o 22:00

Bethesda – 11 czerwca o 3:30

Square Enix – 11 czerwca o 19:00

Ubisoft – 11 czerwca o 22:00

PC Gaming Show – 11/12 czerwca o 0:00

Sony – 12 czerwca ok. 03:00(szacunkowo)

Nintendo – 12 czerwca o 18:00

Źródło: https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=109198

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko Cyberpunk i ewentualnie Days Gone :) Reszta nie ma znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie tylko Cyberpunk i ewentualnie Days Gone 12_slight_smile.png Reszta nie ma znaczenia
Nie mam ps4 więc days odpada, ale i tak obserwuję grę (a kto wie :P), ale numer 1 na celowniku to właśnie Cyberpunk bo po Wiedzminie maja u mnie olbrzymi kredyt zaufania. A na dodatek krąży info ze to będzie FPS to już w ogóle mam smak :) choć na netach hejty i lamenty, to chyba ta młodzież nie grała nigdy w System Shock czy pierwszego Deus Exa...

Pewnie znajdzie się jeszcze kilka tytułów na które zerknę, ale na razie Cyberpunk, no i czekam co odjaniepawli M$, czy zrozumieją że muszą wyebac hajsy i poświęcić te kilka lat, aby zbierać żniwo zacnych exow, czy dalej bedo w czarnej i nic nie zapowiedza spektakularnego...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oprócz wymienionych BB2 (lub tez nowego IP od from software), cyberpunka i days gone zostaje jeszcze last of us 2 i może coś konkretniejszego od kojimy i jego death stranding.

Poza tym to chyba nie ma się czego ciekawego spodziewać na tych targach.

Kolejny asasyn spoko, ale bez podniecania. Wątpię żeby bethesda pokazała coś nowego, zresztą ich gry mnie już niestety zaczęły męczyć. Square raczej niczym nie zaskoczy, poza tym ff xv lekko mnie rozczarował więc musieli by się bardzo postarać.

A w Microsoft to już chyba nie wierzą nawet najwieksi fanboye xklocka :p

zostaje Nintendo, ale dopóki nie kupię switcha ich poczynania interesują mnie umiarkowanie :p

 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najwiecej info o death stranding. To temat o playstation wiec nie interesuje mnie tutaj nic od ms :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę temu zdjęciu, takie mogę ze szwagrem zrobić i coś dopisać jeszcze, już nie długo wszystko się okaże, oby było warto czekać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, manoszek napisał:

Nie wierzę temu zdjęciu, takie mogę ze szwagrem zrobić i coś dopisać jeszcze, już nie długo wszystko się okaże, oby było warto czekać.

Też tak myślę, bo chyba nie dałoby rady przenieść gier z ps3 na ps4, ponieważ były one programowane na procesory x86.... chyba, że jakaś chmura czy coś. Nie wiem. 

 

Ale pomarzyć można prawda? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojima wejdzie na scenę, zrobi sobie loda, wyświetli napis A HIDEO KOJIMA GAME, pokaże trailer i zejdzie ze sceny przy akompaniamencie burzy oklasków. 

 

Samogwałtów za kotarą nie będzie końca 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps2 ps3 on ps4 xD

beyond good and evil GAMEPLAY xD (jeśli to ma być tak ambitne jak chcieli to zrobić to wątpię bo z rok temu praktycznie gówno mieli oprócz zwiastuna nie powiem fajnego) 

hideo kojima PLAYS xD chyba na tamburynie :D

do tego brak BB2, fail rozpiska jak ch*j xD 

(fakt, shadow die twice to nie wiadomo co więc na pewno nie będą spoilerować w rozpiskach że nawet mają być czy cuś) 

 

ja tam głównie czekam na fromsoft cokolwiek to będzie :)

death szrending też się zobaczy z ciekawości ale fanem kojimy nie jestem raczej 

KH3 chętnie ale to to już tylko czekać na premiere i tak

The Last of Us oczywiście chętnie 

reszta? może te ghost of tushima czy jakoś tak bo nie wiem co to i remake FF7 ale 0 hypu bo system walki raczej dla mnie średnio i zanim to wyjdzie tym bardziej w całości to hoho :)

 

edit: ah no i oczywiście w końcu cyberpunk choć to nie moje klimaty fchuj ale po wiedźminie  trudno nie czekać 

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby to była prawda to ja bym był zadowolony. Czy jest czy nie, przekonamy się już niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby to była prawda to ja bym był zadowolony. Czy jest czy nie, przekonamy się już niedługo.
Vanquish 2 i tyle w temacie

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta rozpiska co hacker wysłał, bardzo fajna. Tylko jest błąd, powinno być : Hideo Kojima plays Enter Sandman on cello   :LUL:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta rozpiska co hacker wysłał, bardzo fajna. Tylko jest błąd, powinno być : Hideo Kojima plays Enter Sandman on cello   :LUL:

Nie no, mam nową. W 100% realna!

a847b3099ca9ebfc0d2cd4b81f25dc59.jpg
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściąga dla cebulaków

Xbox sale od 7 czerwca

Playstation sale 8-18 czerwca

Steam sale 21 czerwca (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony musi czuć się pewnie przed E3. Na twitterze pojawiło się info, kiedy rozpocznie się odliczanie do konferencji :P

Czyli takie odliczanie przed dalszym odliczaniem? 

Edit. Ok, zobaczyłem, że przy okazji będą rzucać jakimiś newsami. Chociaż tyle, co nie zmienia faktu, że odliczanie do odliczania mnie rozbawiło :P

Jak mnie za tydzień zmiotą z fotela zapowiedziami to zwrócę honor :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam się, ale... dla mnie tylko CYBERPUNK 2077, cała reszta to tylko bonus :)

Ciekawe czy Redzi nadal trzymają z MS czy zrobią coś swojego poza konfami.

Zresztą, gdziekolwiek by nie pokazali to mocno liczę na gameplay i jakieś soczyste informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej dostaną solidne wsparcie marketingowe od M$ i czas na ich konfie. Xbox i tak nic nie ma swojego oprócz padów dla niepełnosprawych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mocno się nastawiam na nową gierkę od From Software.  Żeby to był Bloodborne2 :Cosby:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, sLk napisał:

Ja mocno się nastawiam na nową gierkę od From Software.  Żeby to był Bloodborne2 :Cosby:

 

This! Tylko, żeby się nie wygłupiali i nie robili z Bloodborne 2 tytuły ekskluzywnego, bo nie chce mi się znowu PS4 kupować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne jak najbardziej będzie exem :) Jeśli w ogóle wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, Demon's Souls też było exem, a później wszystkie części DkS wyszły na X'a i PC. Pie***lę exy, niech każdy sobie wybierze platformę, na której chce grać. Im więcej graczy będzie miało okazję spróbować swoich sił w kolejnym tytule od From, tym lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×