Skocz do zawartości
zdun

shmup czyli odrodzenie shoot em up na switcha

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są na forum dziadki jak ja co podniecaja się jak dzicy tym legendarnym gatunkiem arcade? Nie ukrywam że ten typ zabawy bardzo mi odpowiada i cieszę się że na switcha gatunek przeżywa rozkwit zapodam 2 tytuły które zakupiłem na eshopie i jaram się jak janusze na nowego God of wara...

 

Ceny przystępne, gameplay soczysty, gry zajebiste! 

 

 

Sky force reloaded 

 

Duże replaybility, grind oraz bardzo dobry gameplay

 

 

Oraz 

 

Aces of the luftwaffe bo każdy z nas lubi postrzelac do szwabow

 

 

Zwróćcie uwagę na zajebisty design. Gameplay też pierwsza liga,. 

 

 

W przyszłości dużo dobrego słyszałem o xenoraid i mam również zamiar się w niego zaopatrzyć? 

 

Ktoś z was jeszcze patrzy jak ja nostalgicznie na gatunek? Może macie swoje typy godne polecenia? 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak można nie dodać Ikarugi? Wstydź się stary dziadzie:notbad:

 

Zero Gunner 2 cholernie klimatyczny tytuł, na Dreamcasie zagrywałem się w to jak głupi.

 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up to klasyka a ikarugi dostanie premierę za 2 tygodnie na switcha :)

 

te 2 co napisałem polecę gdyż to nowe gry które dodatkowo są wypchane jak na ten gatunek contentem typu perki, exp, farmienie punktów do upgradeow statku itp. Przy nich znów włączył mi się syndrom jeszcze jednej rundki i tak nocka zarwana ;) 

 

z czasem będę kupował ich coraz więcej gdyż widzę że switch to mała skarbnica tego nietypowego gatunku. (już na ten moment w eshopie jest około 20 tytułów o tej tematyce) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sky Force mam na ps4 i vitę bo było w plusie, bardzo przyjemna, ale tylko na Vicie, bo na dużym ekranie nie chce się w to grać, dlatego odpuściłem wersję na pstryka, gdyż przenośnie już mam.

 

Einhandera bym przytulił, bardzo lubiłem ten tytuł z psx'a jeszcze z czasów kiedy kwadratowi trzaskali same hity.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Strife napisał:

Sky Force mam na ps4 i vitę bo było w plusie, bardzo przyjemna, ale tylko na Vicie, bo na dużym ekranie nie chce się w to grać, dlatego odpuściłem wersję na pstryka, gdyż przenośnie już mam.

 

Einhandera bym przytulił, bardzo lubiłem ten tytuł z psx'a jeszcze z czasów kiedy kwadratowi trzaskali same hity.

 

 

 

O qurwa :p nawet nie wiedziałem że mam to z plusa :D taki ja czujny jestem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pograłem godzinkę w ikaruge... udało mi się zajść do 2 etapu i oczywiście game over :D to będzie dlllluga przeprawa przez mękę.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 ma byc 22 lipca, a na switcha jeszcze nie podali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×