Skocz do zawartości
Patricko

RAGE 2

Rekomendowane odpowiedzi

dobra nuta.

Avalanche Studios maczaja palce czuje ze bedzie tam szczypta Mad Maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to na pewno gra, myśląc o której nie będę mógł zasnąć, ale z tego co pamiętam przy jedynce się dobrze bawiłem, więc i w dwójkę chętnie zagram, choć raczej nie premierowo.

Jakie piękne zdanie mi wyszło :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest sequel na ktory nikt nie czekal.

Jedynka miala mieszane opinie jesli dobrze pamietam.

Coz poczekajmy do E3 moze powiedza cos wiecej.

A jeszcze lepiej poczekajmy do premiery i recek.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W pierwszego Rage'a grało mi się spoko, ale nie ukończyłem bo jakoś mnie to jeżdżenie i backtracking zmęczyły. W Madmaxa grało mi się spoko, ale również nie skończyłem bo jeżdżenie po pustyni stało się w pewnym momencie nudne. Rage 2 to takie połączenie jedynki z Madmaxem i ten otwarty świat będzie moim zdaniem największą bolączką tytułu a szkoda bo dobre strzelanie w post apo zawsze w cenie. Na razie z kapci nie wyrywa. I za dużo różu w zwiastunach.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Rage 2, Doom Eternal... Bethesda szykuje genialne old schoolowe shootery :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutna wiadomosc dla tych z PC gra ma byc dostepna na bethesda.net - oj czuje ze na PC takie zagranie odbije sie na sprzedazy.

moze do premiery cos sie zmieni.... zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci to co za roznica z ktorego systemu trzeba odpalac gre? Dzis chyba i tak trzeba miec wszystkie Steamy, GOGi, Uplay'e itd .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, czacha79 napisał:

Tak z ciekawosci to co za roznica z ktorego systemu trzeba odpalac gre? Dzis chyba i tak trzeba miec wszystkie Steamy, GOGi, Uplay'e itd .. 

Steam jako plaforma poza masa smiecia ktore naplywa tam kazdego dnia jest w miare kompletny. Oferuje tez dodatkowe funkcje (fora, workshop - jesli tworcy pozwalaja ulatwia to modowanie gry lub tworzenie poziomow, wlasnych ustawien i dzielenie sie tym z innymi, i inne wieksze i mniejsze rzeczy). Podobnie acz ciut prosciej i duzo mniej fukcji ma Origin, Uplay. GOG Connect jest opcjonalny (chyba wyjatkiem byl tutaj W3 - ale nie mam go na tej platoformie to nie wiem co poza auto update ona oferuje). 

Bethesda to tylko Laucher jest i jest to po prostu bol tylka. Z tego co wiem nie oferuje za wiele a wymaga ot jeszcze jednego konta. 

Podobnie np maja gry Rockstar czy UBI na Steam a to juz jest podwojnie wkurzajace. 

W wypadku UBI nawet jesli masz gre na Steam to i tak trzeba odpalic Uplay, a taki The Crew 2 na steamie na premiere nie dzialal rzadzal klucza mimo iz steamowy powinnien wystarczyc a Uplay powinnien komunikowac sie ze steamem. 

W wypadku Rockstar - logujesz sie na steam po czym i tak przed zagraniem musisz zalogowac sie na konto R* Social Club no poza dodatkowym DRM i tym ze trzeba znow cos wklepac - co jest uciazliwoscia niby nic. 

Ludzie wola miec wybor i grac tam gdzie maja wiecej gier lub na plaformie ktora oferuje cos ponad laucher. 

 

mozliwe ze tu i owdzie popelnilem jakies bledy ale tak na szybko pisalem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a przede wszystkim na steamie są zwroty, czego bethesda się najwyraźniej, słusznie zresztą, obawia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, xavris napisał:

No a przede wszystkim na steamie są zwroty, czego bethesda się najwyraźniej, słusznie zresztą, obawia.

Ale czytales te warunki zwrotu? Bo hajs zwracaja, owszem, ale warunek jest jeden - nie mozesz grac w dana gre dluzej niz godzine lub dwie, w zaleznosci od platformy z ktorej korzystasz. Na Steam sa to dwie godziny, a na przyklad na PSN tylko jedna godzina. Jesli przekroczysz ten czas nikt hajsu ci nie odda. Wiec niby sa zwroty, ale badzmy szczerzey, przez godzine czy dwie nie da sie niczego sprawdzic i stwierdzic ... 

 

Nie mam pojecia jak to wyglad na platformie Bethesdy, bo nie korzystam, ale pamietam ze chcialem cos zwrocic na Steam i nie przyjeli zwrotu bo za dlugo w to gralem - ze 3h czy 4h.

 

 

Moj blad, widze ze na PSN cos pozmieniali i teraz nie mozna zwrocic gry jesli sie ja pobralo. Kieds byla godzina, bo sam korzystalem z tego. Teraz wystarczy ze sciagniesz gre bez odpalania i juz zwrot nie przysluguje. Slabo.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2h to ciągle sporo więcej czasu niż 0h u Bethesdy. Po wtopie z falloutem jeżeli rage 2 nie pojawi się na innych platformach niż ich własna to sprzedadzą kopie tylko dla członków swoich rodzin.

I tak, przez 2h nie pograsz za wiele, ale bez problemu jesteś w stanie ocenić, czy gra w ogóle działa czy nie.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak zwrotow to chamstwo. Wiadomo tez, ze lepiej miec 2h na zwrot niz 0h. Ale wciaz uwazam ze 2h to zbyt malo czasu aby ocenic duze produkcje w ktore gra sie 50h+ ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zwroty to moim zdaniem bardziej furtka dla takiego steama w przypadku, kiedy gra jest zwyczajnie spieprzona. To, czy gameplay'owo komuś podejdzie czy nie to tak na prawdę powinno się wiedzieć przed zakupem. Przez 2h jesteś spokojnie w stanie ocenić, czy gra jest mniej więcej tym, czym miała być i czy chodzi sprawnie i nie ma jakiś poważnych problemów.

Musieli się w jakiś sposób zabezpieczyć przed ludźmi, którzy coś kupią, przeorają i będą chcieli zwrócić. Wybrali takie rozwiązanie, które w sumie i tak jest lepsze niż żadne niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, xavris napisał:

No a przede wszystkim na steamie są zwroty, czego bethesda się najwyraźniej, słusznie zresztą, obawia.

jak moglem o tym zapomniec :D 

 

@czacha79 dobrze ze kolega uzupelnil zwroty to najwiekszy plus steam (gog tez ma, uplay nie wiem, origin nie sadze lub jesli ma to tylko jesli nie pobrales gry). 

 

Moim zdaniem 2h na zwrot to jest zbalansowana opcja. 

PSN nie ma zwrotow na cyfre, XO nie pamietam ale tez chyba nie. 

Gry na PC obarczone sa ciut wiekszym ryzykiem nizli na konsole bo bywaja produkcje ktore z jakis powodow nie dzialaja mimo iz sprzet grubo powyzej wymagan. I to jest wlasnie dobra podstawa dla zwrotu. Druga rzecz to ze jest to forma ubezpieczenia na wypadek ostrego hajpu. 

Odpalasz bo spodziewales sie the best gry ever a dostajesz ot male pierdniecie i to z kleksem - wtedy przez godzinke mozesz ocenic czy jednak moze warto to zostawic czy lepiej wystapic o zwrot kasy. 

Przykladem z ostanich lat chyba najglosniejszym byla gra wydawana przez WB games czyli Batman:AK (port na PC robilo chyba nascie osob i nie mieli nic wspolnego z dev studiem ktore robilo gre) krzyk taki ze nie WB przeprosilo i oddawalo kase, dodawalo pozostale czesci batmana jako przeprosiny itd. 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, MagEllan napisał:

PSN nie ma zwrotow na cyfre,

Nie dam sobie nic uciąć, na pewno nic istotnego, ale jestem prawie pewien, że są zwroty na psstore. Może nie w przypadku, kiedy coś Ci sie nie spodoba, ale jak coś będzie zbugowane to o ile się nie mylę są zwroty, tyle że tylko do portfela na psstore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, xavris napisał:

Nie dam sobie nic uciąć, na pewno nic istotnego, ale jestem prawie pewien, że są zwroty na psstore. Może nie w przypadku, kiedy coś Ci sie nie spodoba, ale jak coś będzie zbugowane to o ile się nie mylę są zwroty, tyle że tylko do portfela na psstore.

Z tego co pamietam to paru dostalo zwrot za DriveClub ale potem Sony zablokowalo dla tej gry mozliwosc mimo iz ludzie pisali ze to nie dziala zgodnie z opisem w PSS. 

Wiec mysle ze te sa bardziej uznaniowe nizli regulaminowe jak na steam. 

MS na PC tez nie ma zwrotow ale forumowemu koledze udalo sie bo u niego na dobrym PC (duzo lepszym nizli moj lapciak) FH3 zaliczala crashe i nie mogl grac. Z tego co pamietam to bylo to pare maili i telefon do supportu. Plus dla MS za rozwiazanie sprawy ale znow to jest uznaniowe a nie regulaminowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś dostałem zwrot na PS Store, ale gre odpaliłem na dosłownie 10 minut, ale to było wieki temu - mogli zmienic politykę zwrotów. Nie ma za to problemu z anulowanie preordera zanim sie go pobierze, ale glupie jest to, ze w tej sprawie trzeba wysylac maila - kiedys byla opcja anuluj i nie pobierali kasy do momentu premiery. 

 

Niestety z muzyka, grami i programami prawo dziala inaczej niz w przypadku zakupu towarow przez internet. Szkoda. Co ciekawe biletów lotniczych tez sie zwrocic nie da, nawet jesli 15 sekund po zakupie zadzwonisz ze sie pomylilem o trzy miesiace (raz kupilem tak 6 biletów :P ) .................... nie mamy panskiego plaszcza i co nam pan teraz zrobi? :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już gra? opisze wrażenia.

Skończę Days Gone i biegnę po swoje pudełeczko na bazarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem trochę podjarany, bo gameplay na prezentacjach wyglądał na strasznie miodny i chciałem nawet wziąć na premierę, bo akurat mi zalega 60$ na amerykańskim koncie z którymi nie wiem co zrobić, ale jak wyczytałem że grę przechodzi się w ok. 11-15h to mi momentalnie opadł. :( 

Wierzę, że gra będzie kozak i dostarczy frajdy, ale trochę żal mi wydawać pełną kwotę na tytuł, który nawet pedantycznie liżąc z każdej strony ogram w nie więcej niż 30h.

Raczej się wstrzymam i wezmę za parę miesięcy jak będzie w jakiejś promce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czas ogrania na 100% trochę ssie, nie ukrywam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×