Skocz do zawartości
Patricko

RAGE 2

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że dopiero po wszystkich dodatkach ta gra będzie taka jak powinna być w dniu premiery?

No cóż ogra się tyle co jest  i sprzeda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E nie, to jakiś nonsens. Oglądałem Shrouda rano jak grał, to mapa przypominała Borderlandsy. Gościu grał całą noc i zrobił może kilkanaście checkpointów na jednym obszarze a tych obszarów było w uj. Jeszcze marudził, że gra jest mocno grindy. Tam się wszystko leveluje od skilli po bronie i auta. A ulepsza się za różne waluty, które trzeba kosić na miejscówkach. Więc 6 godzin to absurd.

 

A nawiasem mówiąc gierka mi osobiście się nie podoba. Przekomibowany system walki i te nasycone kolory z przewagą fioletu i żółci. No coś okropnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka godzin i ogólnie uczucia mieszane. Strzela się elegancko. Moce też dają radę. Pojazdem dużo nie jeździłem, ale jest nieźle. Wizualnie różnie, raz lepiej, raz gorzej. Story na razie ssie i nie wciąga za bardzo. Menusy są dziwnie zlagowane. Na PS4 amator klatki potrafią dość drastycznie spaść. Ogólnie pozytyw, ale liczyłem na więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, hacker25 napisał:

Kolory rzeczywiście odrzucają. No, chyba że wpływ na to mieli LGBT. 

Nie wiem czemu ale teraz taki trend ze musi byc kolorowo.

I nie chodzi tu nawet o wplywy o ktorych piszesz.

Spojrz na Killzone 2 vs Killzone 3 - jeden brudny oddajacy mocniej klimat drugi przejaskraniowy i nawet brudne lokacje wygladaly kolorowo.

Watch Dogs pierwsza czesc bardziej stonowane kolory bardziej rzecz by mozna ponura 2ka doslownie srala tecza

Ale sa tez gry ktore potrafia dobrze wywarzyc kolorystyke tutaj na mysl przychodzi gra ktora moze i gameplayem nieco niedomagala ale nadrabiala innymi aspektami czyli Spec Ops The Line - bylo kolorowo, czasami nawet naskrawo ale byl odpowiedni kontrast z bardziej brudnymi scenami, miasto Dubaj zmienialo sie wraz z postepem gry, a i nawet sekcje z bogatsza paleta barw byly wyważone.

 

To tyle moich krotkich przemyslen o kolorystyce w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 13h za mną. Gra jako całokształt jest ok. Nie spieszę się z fabułą i dlatego jeszcze jej nie ukończyłem, ale czuć, że długością nie grzeszy.

Kurcze, strzelanie połączone z tymi zdolnościami jest mega dobre i wielką szkoda, że jednak nie poszli z grą w stronę ostatniego dooma. Z tą rozgrywka odrobina eksploracji połączona z typowymi "killroomami" sprawdziłaby się idealnie a tak dostajemy fajnie wyglądający, ale mało wciągający świat z masą powtarzalnych aktywności. Gram na hardzie i jest to idealny poziom trudności.

Warto sprawdzić jak będzie na jakiejś promocji chociażby dla samego strzelania. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kopia może jutro przyjdzie, ale kurde te wszystkie informacje wskazują na monotonnego średniaka :(
Chociaż liczę, że jak zwykle pismaki bredzą i może nie będzie tak źle, no i jakiś klimat Mad Maxa może się uchował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam sobie spokojnie, aż tytuł będzie oscylował w granicach 100 zł i wtedy sobie ogram. Tak samo jak a plague tale czy jak to sie pisze xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Patricko napisał:

Moja kopia może jutro przyjdzie, ale kurde te wszystkie informacje wskazują na monotonnego średniaka :(
Chociaż liczę, że jak zwykle pismaki bredzą i może nie będzie tak źle, no i jakiś klimat Mad Maxa może się uchował.

Klimat jest, ale niestety przez sandbox brakuje intensywności. Misji fabularnych jak na lekarstwo a misje poboczne (o ile można to tak nazwać) to zawsze krótka rozmowa z Npcem i zaznaczona miejscówka na mapie, gdzie masz kogoś zabić/ coś znaleźć itp.

Autorzy nie dają szansy polubić tego porąbanego świata a szkoda. Zresztą sam ocenisz jak pograsz. Strzelanie natomiast w późniejszym etapie daje mega poczucie mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem co prawda sam początek, ale póki co bawię się dobrze, jak nie bardzo dobrze. Podoba mi się duża ilość rozwoju różnych elementów, takich jak postać, skille, bronie, samochody, itd. Jest co robić, a to dla mnie było najważniejsze. Nie ukrywam, że grafika trochę już odstaje, ale 60 fps nie bierze się znikąd. Monotonia na bank wjedzie prędzej czy później, jak w każdym sandboxie, jednak przy każdym strzelaniu mam banana i zawsze żałuję że nie ma większej ilości przeciwników do ubijania bo tak dobrze się wali heady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gierka jest niezła. Grafika na XOX jest średnia, szczególnie bije po oczach 1080p ale klimat daje radę.\

Fabuła słaba, rozmowy drętwe ale strzelanie świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale menu zamula jak sto członków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fabuła skończona po około 14h a to dlatego, ze specjalnie to odwlekalem. Nie mam absolutnie żadnej motywacji, żeby grać dalej. Oprócz strzelania niewiele tu dobrego. Ot zwykły średniak z dużym potencjałem. Pudełko idzie do żyda a ja wracam do Wieśka trzeciego.

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończenie gry zajęło mi około 28h, gównie dlatego że odkrywałem sporo punktów na mapie, bo sama fabuła jest krótka i niezbyt mnie zainteresowała.

Głównym atutem było strzelanie mieszane z umiejętnościami bohatera, walka była przyjemna i sprawiała radość.

Ustawiłem sobie poziom trudności normalny, przeważnie taki wybieram we wszystkich grach, i przez cała grę nie spotkałem się z wyzwaniem które sprawiło by mi jakiś problem, szukając czegoś więcej lepiej ustawić poziom wysoki.

Bardzo rozbudowany jest system rozwoju postaci, broni, pojazdów, jest tego sporo, trzeba sporo eksplorować zbierać surowce do rozwoju wszystkich drzewek.

Cały czas miałem wrażenie dużego podobieństwa do Mad Maxa, ale jak bym miał wybrać lepszą grę, to wybrał  bym MM.

Sama gra działała bardzo płynnie na zwykłym ps4, ale menu tragedia nawet po aktualizacjach.

Podsumowując można kupić w niskiej cenie pobawić się i sprzedać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli waszym zdaniem...(tak mi wychodzi z opinii) by to ograć w powiedzmy najbardziej adekwatnej cenie to należy poczekać aż gra stanieje i to znacznie tak?

Jestem zainteresowany tym tytułem ze względu tylko na to, że przypomina mi strzelanie z Dooma które było świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Frost Prime napisał:

Czyli waszym zdaniem...(tak mi wychodzi z opinii) by to ograć w powiedzmy najbardziej adekwatnej cenie to należy poczekać aż gra stanieje i to znacznie tak?

Jestem zainteresowany tym tytułem ze względu tylko na to, że przypomina mi strzelanie z Dooma które było świetne.

Przepraszam ze sie wtrace.

Dokladnie taki obraz wylanial sie z recek ktore czytalem/ogladalem. Jesli brac to w promocji/poczekac az zleci z ceny bo fun ze strzelania jest ale inne elementy nie zachwycaja a czasami nawet moga uwierac.

Sam bazujac na wyzej wspomnianych reckach na chwile obecna olalem ta gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś platynował tytuł? Gra mi się podobała ze wskazaniem na moce i strzelanie. Jako ,że pucharki nie wydawały się trudne to sobie postanowiłem wbić platynę. Zostalo mi trofeum za zestrzelenie 30-tu dronów. Co to jest za cholerstwo. Mam 28, wydaje mi się że wszystkie znaczki na mapie przejęte i tych dwóch nie mogę nigdzie dorwać. Pewnie zwiały mi jak robiłem jakieś miejscówki i nie wiedziałem że takie coś w ogóle jest. Teraz się męczę i szukam dziadostwa. Z numeracji wynika że jest ich 34 sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×