Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

32478469_10155522592734849_887312931656564736_n.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę szczelał, z procy, z kamieniów lub laserów, ale będę, to jest silniejsze ode mnie! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na starożytny Rzym , kusze z red dotem, miecze z tłumikami i różne rodzaje katapult, zamiast medyka zielarz, mechanika  Leonardo da Vinci, a snajpera Judasz

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym zielarzem jest Majk :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziemy z dzidami i kamieniami biegać "podbój" wrogich plemion. Jak w Bf1 w ogóle nie grałem , to teraz dadzą na złość Wojne secesyjną :)

Tak poważnie oby to nie była IIWS , tylko jakiś konflikt w nowszych czasach np Zimna wojna , Operacja Pustynna Burza itp ewentualnie Wietnam .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasy wspolczesne po BF4 albo Wietnam. Nie ma innej opcji bo o bad company 3 mozna pomarzyc :whyyy: czekam na trailer ktory jak zawsze wyrwie z kapci bo ten nowy cod to niezla szmira bedzie. Wallhacki w multi? no taaa

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasy wspolczesne po BF4 albo Wietnam. Nie ma innej opcji bo o bad company 3 mozna pomarzyc :whyyy: czekam na trailer ktory jak zawsze wyrwie z kapci bo ten nowy cod to niezla szmira bedzie. Wallhacki w multi? no taaa
Ktoś tu nie ma chyba pojęcia o poprzednich częściach skoro pisze o WH w multi.

Również czekam, bo CoD po wczorajszym pokazie mi nie smakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie znaki wskazują na to że będzie to jednak druga wojna światowa. Vietnam byłby dobry ale jako DLC, chociaż już raz taki dodatek się pojawił do BadCompany 2. Sam w sobie Vietnam będzie strasznie nudny. Zbyt mało wyposażenia, mało broni, mało modyfikacji. Tak samo jak nudny jest teraz Battlefield 1, który sam w sobie wygląda jak modyfikacja Battlefronta. Żadnej innowacji, nawet layoutu w menu gry i menu wyboru broni nie chciało im się zmieniać. Mam nadzieje że pójdą po rozum do głowy i dadzą nam pełnoprawną kontynuację czwartej części i to w czasach teraźniejszych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało czasu mieli , po bf1 gotowe presety na bank bd 2 wojna nie zdążyli by zrobić czegoś bardzo odmiennego, ja kocham bf ale wolałbym coś w stylu 4 po 1 ws na razie mam dość tych klimatów 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mało czasu mieli , po bf1 gotowe presety na bank bd 2 wojna nie zdążyli by zrobić czegoś bardzo odmiennego, ja kocham bf ale wolałbym coś w stylu 4 po 1 ws na razie mam dość tych klimatów 
Nie pogardzilby człowiek :) Sukces WW2 moze też kusić EA kilmatami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam czasy współczesne, patrząc na bf4 gdzie sporo ludzi dalej gra myślę że pójdą tą drogą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, manoszek napisał:

Obstawiam czasy współczesne, patrząc na bf4 gdzie sporo ludzi dalej gra myślę że pójdą tą drogą.

Oby ale wszystko wskazuje na 2 ws te easter eggi i plotki domysły 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra nie powstaje w rok, a 2-3 lata temu była wielki krzyk graczy o czasy 2 wojny także na bank, a Cod w tamtym roku pokazał? mikro skala, zero niszczeni terenu, gonitwa po podwórku taka jak zwykle, także w przyszłym tygodniu się zacznie ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niech to będzie II WŚ, po 16 latach wreszcie powrót (bo BF1943 to tylko 3 mapki :L). Wy tak serio z tą współczesnością? Mieliśmy 5 cześci w czasach współczesnych, pod rząd, od czasu BF2142. Ja chcę znowu postrzelać z Garanda, pojeździć Tygrysem i polatać Mustangiem. To co pokazał CODWWII to dramat bo to co tam się wyprawia to obok wojny nawet nie leży. Po tym jak świetnie przedstawili wojnę w BF1 o jakość nowej gry jestem spokojny :3 DAWAĆ MI TO!

Edytowane przez riddi_962
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W srode odpalaja trailer gdzie numer 5 zamienia sie na litere V jak Vietnam a w tle wjezdza kawalek Fortunate Son... chcialo by sie :banderas:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak mam być szczery to po tym co pokazał BF1, pchanie BF`a w kolejną odsłonę historii wojny światowej a co za tym idzie ponownie braku contentu, będzie strzałem w kolano. 
Obecnie w BF na PS4 jest już ciężko ze znalezieniem graczy (w operacjach ponownie pojawiają się puste serwery, to samo w gołebiach) a według danych dla konsoli to w szczycie gra 30k osób co jest masakrycznie niskim stanem rzeczy i niewiele wyższym od BF4.

Jeśli w BFV będzie IIWŚ to z pewnością go nie kupie, drugi raz na hype związany z wojną się nie dam nabrać jak w przpyadku BF1, który stał się jednym z najmniej ogrywanych BF`ów przeze mnie, gdzie w 3 i 4 miałem po 600h tak w BF1 mam ledwie połowę tego...

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie hardline 2 i zamkną wszystkim mordy :Gmoch:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SkibaPL napisał:

Będzie hardline 2 i zamkną wszystkim mordy :Gmoch:

Albo doje*ia przyszłość mechy lasery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Na oficjalnym Instagramie BFa pojawił się kilkusekundowy teaser, na którym widać postać, swoim ubiorem sugeruje II wś.

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Bartek_Red napisał:

 

 


Na oficjalnym Instagramie BFa pojawił się kilkusekundowy teaser, na którym widać postać, swoim ubiorem sugeruje II wś.

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Dawać to! :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, prócz ubioru we fragmentach HUD widać brytyjską oraz niemiecką flagę.
Dla mnie BF w tym roku odpada po doświadczeniach z BF1. Płakać nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Teraz już nie ma nawet na co czekać kolejnych 2 lat, ponieważ pod koniec 2020r wyjdzie PlayStation 5 , wiec pewnie nowy Bf będzie już na nową generacje, ewentualnie tą samą część dadzą na PS4 i PS5 . Chyba , że coś ich ruszy i za rok dadzą normalnego Battlefield'a , ale może lepiej nie, ponieważ byłby tak samo niedopracowany (delikatnie mówiąc) jak BF Hardline.

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, spokojnie, jeszcze żaden z was gry nie widział, killa nie zrobił, a już się zarzeka, że w grę nie zagra. Ja jak dowiedziałem się, że bf1 będzie w klimatach lWŚ to też kręciłem nosem, potem zobaczyłem gameplay i kupiłem, a po kupnie grałem jak narkoman. 

Spokojnie z tymi ocenami czegoś czego jeszcze nie ma. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×