Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Womenfield V hahahah
Ten trailer mnie utwierdza w przekonaniu, że to jest... Nie no  Michale Bay zaczął robić dla EA? :xzibit:
!RIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ta sztuczna ręka u typiary.. hahahahahahahahahahahahhahahahaha

SIKAM!!!
CODlike pełną gębą xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer jedynki był lepszy, dziękuje za uwagę Dobranoc:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta ręka to porażka hah ale i tak będę grał bo kocham bfa i będę go bronił jak dzieci neostrady bronią coda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha to wszystko? Super, extra ale dym... phie, żenua  :vxoAZzf:

 

Żadnej głębi w tym nie ma, trailer zrobiony na pozór efektownie i tylko tyle, zupełnie jakbym oglądał trailer jakiegoś filmu naszpikowanego efektami i nic poza tym.

To taki Battlefield 1 z innymi broniami i mapami. Jak na DICE, bardzo słabo to wygląda, w zasadzie coraz gorzej. WW2 do zrzygania. Poczuli kasę i będą to teraz klepać. BF1 kupiłem ale tego już kijem nie ruszę z czego bardzo ubolewam. Kolejne dwa lata stracone, i dalej będę czekał aż wrócą czasy teraźniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, BulletPOL napisał:

Kolejne dwa lata stracone, i dalej będę czekał aż wrócą czasy teraźniejsze.

Szybko zrobią nową część. Hajp będzie mniejszy niż na BF`1 a co za tym idzie ludzi nie będzie za wiele, już teraz w BF1 gra po 30k dziennie max więc BFV przetrwa albo tyle co BF1 albo rok krócej.


#MengeleWjechałDoEA
#mechadłonie xD

Edytowane przez tm-tz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że wzorowali się na simsach, ale brakuje trybu battle royale dziwne posunięcie z ich strony ja bym to wcisną na siłę, i gdzie SP dla bogatych graczy? chyba że podstawka będzie kosztować 500zł:kaz:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierując się zasadą starą jak internet, nie znam się ale się wypowiem :p

powiedzialem sobie, że jak będzie jakiś fajny nowatorski setting (jakaś niedaleka przyszłość czy nawet jakaś lekko dziwna alternatywa historia podobna do wolfa) to biorę na premierę, mimo że nie grałem w dosłownie żadnego z chyba prawie 20 bfow. Ale przeoranej na wszystkie strony II wojny to ja już chyba nie chce oglądać (chyba że ktoś kiedyś wskrzesi enemy territory, przy którym spędziłem spoooooro czasu, ale szanse na to wynoszą jakieś 0,3% więc luz).

Jutro w robocie sobie obejrzę ten pokaz i zobaczymy, czy mnie jako osobę totalnie obojętna jeszcze bardziej zniechęci czy może chociaż trochę zaciekawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trochę cod się zrobił z tego czuje taki smutek te skiny itp ehh serduszko pęka w co będę grał online jak bf1 zdycha

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Idę w pizdu spać, nie spodziewałem się czegoś aż tak słabego ze strony DICE, toż to wygląda jak remake Battlefield Heroes  :vxoAZzf:

Po latach stwierdzam że Battlefield 3 był jednak najlepszy :messi:

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comment_egX6Gz63f4qbFkrIjRRilnZDvSo5pVAC

 

Pisałem że to przecież Battlefield Heroes  :vxoAZzf:

Coś czuje że to będzie fail roku w wykonaniu DICE, nawet mi ich nie żal:LUL:

 

Kiedy dwa lata temu mogli uderzyć całą siła i zrobić normalnego WW2, zresztą tak jak ludzie oczekiwali, to oni zaczęli bawić się w IWŚ. Teraz ludzie mają dość tego materiału, po średnim Battlefield 1 i Call of Duty:WW2 kolejna gra w tych czasach to strzał w kolano (albo od razu w łeb). Jakby teraz dali pełnoprawną kontynuacje BF4 z świetnymi efektami, mnóstwem broni do modyfikacji i dużymi mapami to byłby hicior a tymczasem szykuję się niezły gniot. Ubolewam najmocniej. Serio. Uwielbiam serie Battlefield ale trzeba umieć odróżnić gówno od czekolady.

  • Like 2
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię i będę napierdalał aż mi sił starczy. Stękanie teraz na grę po 30sekundowym trailerze, uważam za niezłe skrzywienie psychiczne. 

Seria Battlefield ma od dawna pierwiastek wojny totalnej, która musi być rozwijana, bo ludzie zaczną stękać, że nudno. Widać że twórcy chcą dodać smaczek taktyczny (budowanie okopów czy zapór. Mi to pasuje, jeszcze żaden bf mnie nie zawiódł tak, abym po kilku sekundach gameplay, powiedział, że w niego nie zagram. Gra ewoluuje, pewnie będą nowe możliwości customizacji, może indywidualne rozwijanie własnej postaci. Do tego brak premium. JESTEM ZA! 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale Battlefield został ogłupiony przez te wszystkie Fortnity i inne zabawkowo, cukierkowe pierdoły. Tym razem zasługują na krytykę.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na krytykę za co? Grałeś już w grę? 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe , babe dali jako sniper , musi być równouprawnienie i polityczna poprawność pewnie brak jakichkolwiek swastyk w grze.

Ludzie podobno tak chcieli IIWŚ juz po wyjściu BF1 , taką presje wywarli  na DICE więc za wszelką cenę robili tą II Wojnę Światową i po trailerze sądząc robili grę na silę i zrobili no kake :))) tak presja wpływa , mogli odpuści i coś dać innego  , temat by im nie uciekł, pomysły w przyszłości by im przyszły pewnie lepsze to jak przedstawić w grze IIWŚ i pewnie o wiele lepszy zrobiliby trailer.

Po trailerze widać jakby szli w stronę COD'a jaskrawe kolory , taki bajkowy trailer, klimat . To na mnie trailer z Bf1 zrobił już bardziej  lepsze wrażenie .

To tylko takie moje spostrzeżenia po trailerze , gra w rzeczywistości może okazać sie być bardzo dobra . Jak wypuszczą bete to się okaże już mniej więcej na co mogę liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam piszecie, że WW2 do zrzygania ale właśnie ja tu wcale nie czuję klimatu WW2. Że Tygrys, BF109 i V1 (swoją drogą ciekawa koncepcja aby użyć ich taktycznie na polu bitwy - ale to już raczej Sci-Fi). Gdzie przepraszam Niemcy w ich ślicznych lśniących hełmach M40 i mundurach feldgrau lub waffen ss, gdzie jakikolwiek smaczek np. z frontu wschodniego. Co tu mamy jako aliantów? Armię czerwoną, spadochroniarzy czy piechotę brytyjską lub US Army. Nie mamy ja pierd... kobietę ze sztuczną ręką - rany myślałem, że to kobieta robot chociaż patrząc co ona wyprawia to na 100% nie wiem, murzyna pomalowanego w barwy wojownika siuksów lub innego arrikara oraz żołnierza z kamizelką z grafiką w stylu Wietnam 1968! Pytam gdzie tu klimat WW2. Słuchałem tę gadaninę w studio piąte przez dziesiąte i jeszcze obił mi się Norwerski ruch oporu, serio - to ma być część kampanii singla - przypuszczam, że więcej Norwegów było w Waffen SS niż w ich ruchu oporu (struktury bojowe) bo działań typu nie odśnieżę chodnika na złość Niemców do ruchu oporu w porównaniu do naszych realiów raczej nie zaliczam. Dla mnie jak na razie po tym co pokazali klimat IIWŚ w BF V to maksymalne dno.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
23 minuty temu, okoni napisał:

Na krytykę za co? Grałeś już w grę? 

 

Za to że gra praktycznie się nie zmieniła, menu gry oraz cały settings wygląda jak wyjęty z Battlefield 1.

To żadne jak zapowiadali "never be the same" tylko zwykła modyfikacja jedynki. No chyba że chodzi im o to że to już nie jest Battlefield!

 

Jak dwa lata temu ludzie oczekiwali WW2 to oni na przekór zrobili WW1. Mało tego, już wtedy wszystko to wyglądało jak Battlefront, a żeby było śmieszniej to w pierwszej alphie BF1 nie było nawet realnego odrzutu w broniach. To znaczy że silnik był wyjęty prosto z kosmicznej sagi. Już wtedy ludzie narzekali że to jakiś żart. To właśnie pokazuję że DICE w ostatnich latach idzie na łatwiznę i poddaję się niezbyt dobrym trendom. Teraz to wszystko się powtarza. Dobra, dodali jakieś fortyfikacje, ale z drugiej strony, to co w innych grach się sprawdza, niekoniecznie będzie miało powodzenie w takiej serii jaką jest Battlefield. No i na koniec zobacz na sam trailer z BFV - toż to żenada, naszpikowany efektami zwiastun nawet nie wiemy czego. O kompanii nawet nie wspomnę. A 99% tego o czym gadali na tej prezentacji to immersja :vxoAZzf:

 

No i tak jak pisze @spike1314 żadnego w tym klimatu WW2.

Te stroje, haki, kolorowe tatuaże i cała reszta - niezła komedia.

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest sporo dislik'ów pod trailerem BFV na oficjalnym koncie Battlefield , to mówi samo za siebie .

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam tu, że: grafika cukierkowa, cod bis, że druga wojna światowa nie wygląda jak druga. No i czytam także, że gra się nie zmieniła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co o tym powiedzieć. Myślałem, ze to zapowiedź 5 sezonu fortnite.

Znalazłem takie coś :14624785a993b3045e5164563a2aac94.jpg

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 minut temu, okoni napisał:

Czytam tu, że: grafika cukierkowa, cod bis, że druga wojna światowa nie wygląda jak druga. No i czytam także, że gra się nie zmieniła :)

 

Czego tutaj nie rozumiesz?

 

Gra się nie zmieniła jeżeli chodzi o cały layout, te same kolorki menu, to samo wykończenie, ten sam wybór broni, te same znaczniki. Istna kopia BF1 (lub Battlefronta).

Grafika (oprawa wizualna) aż nadto cukierkowa, jakieś dziwaczne stroje, metalowe haki zamiast ręki, kolorowe tatuaże na ryjach i cała reszta. Komedia.

Niby druga wojna światowa a żadnego w tym klimatu prawdziwej wojny tylko istny cyrk, brakuje jeszcze tylko Kapitana Ameryki z Marvela.

 

Battlefield Science fiction - Fortnite 2 :messi:

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×