Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe przejrzałem neta. Na yt, reddicie, itd. wszędzie napierdalają się z tego trailera i racja. Jezu wiedziałem, że EA + dice w 2018 r dopierdolą. Już nie mogę się doczekać kiedy sprzedadzą dostatecznie dużo kopi i speczują mikro transakcje i p2w. 

 

1527107306287.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim Battlefield 3 i 4 nie było ani mikropłatności, ani bandy klaunów. Prehistoria!

Za to w Battlefield 1 ludzie narzekali, że są czarnoskórzy po stronie niemieckiej.

 

W Battlefield V mamy kobietę terminatora i wikingów w podkoszulkach  :30vm3cw:

 

t6.jpg

 

:vxoAZzf:  zaraz się zeszczam ze śmiechu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja się powtarza jak przy wcześniejszych częściach, Dice wypuszcza trailer w którym wszystko jest tak szybkie i oczojebne, jak w produkcji prosto z Hollywood. Samego gameplay'u jest tyle co kot napłakał (10sek?) i zaczyna się ożywiona dyskusja. A to, że nie te klimaty, a to że filtr nie ładny, a to poprzednik był lepszy, a to zabrakło w grze pedałów, itp, itd. 

Po czym przychodzi premiera gry i sprzedaż przez następny rok bije kolejne rekordy, kładąc na łopatki konkurencję i wszystko do okoła. 

:30vm3cw:

Ludzie mają naturalną tendencję do narzekania i nie lubią zmian, to normalne, ale daję lewe jajo ogolić, że ci co teraz twardo zapierają się, że w grę nie będą grali, i tak w nią zagrają i będą bawić się przednie. To nie jest jakieś moje wróżenie z fusów, tylko czysta, kilkuletnia obserwacja zachowań, nawet tu z tego forum. :messi:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy Battlefield którego prawdopodobnie nie kupie... Niestety starych graczy jest już coraz mniej, korporacja dobrze o tym wie dlatego zmienia target na dzisiejszą młodzież. Widać inspiracje tymi wszystkimi gierkami, w które teraz dzieciaki "grają na youtubie"  typu fornite i inne takie kolorowe badziewia z budowaniem w tle. Nie łudźcie się że ze battlefield kiedykolwiek wróci na stare tory, trzeba się z tym pogodzić. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta Kapitan Hak ginie na początku by w w końcówce powrócić w chwale? E nie, takiego błędu by nie zrobili. Wygląda więc na to, że zhakowane kobitki z niebieskimi barwami wojennymi na twarzy to doborowe oddziały klonów walczące o równouprawnienie płci w zawierusze wojennej.

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill, to nie żadne klony, to na bank ruska armia po bimbrze i krokodylu, widziałeś kiedyś normalnego typa, który wyskoczył z pierwszego piętra i pobiegł dalej? :Gmoch:

 

@Shintokatana, jest spora racja w tym co piszesz. Świat się zmienia. Sam przyznaj, ile miałeś lat kiedy grałeś pierwszy raz w jakiegokolwiek Battlefielda? Ile to lat temu było? Pewnie byłeś młody szczeniak. Inne obowiązki, więcej czasu, mniejsza konkurencja w temacie strzelanek. Sam widzę to po sobie i jednocześnie patrząc na mojego dzieciaka. Odpaliłem ostatnio H1Z1, chciałem obadać co to, po włączeniu gry od razu wlazłem na serwer, pograłem godzinkę i wyłączyłem konsolę. A co zrobił mój dzieciak? Odpalił H1Z1 i dobre pół godziny majstrował coś przy wyglądzie bohatera. W ciągu godziny zdążył zagrać jeszcze w trzy inne gry. Cóż, takie mamy zmieniające się pokolenia. 

Twórcy gier nie będą tworzyć gier dla starych pryków, którzy mają na głowie firmę, trzeszczącą żonę, dobę muszą podzielić jeszcze na jakiś browar z sąsiadem, czy kolejny odcinek serialu na Netflixie. 

Gry są teraz tworzone dla zupełnie innej odmiany graczy, skraca się ich żywotność, przede wszystkim tworzy, nie po to,, aby twórca realizował swój pomysł, tylko aby gra podeszła jak największej ilości osób i zarobiła masę pieniędzy. 

A wracając do nowego bfa, czekam na kolejne przecieki, pewnie teraz będzie więcej gameplay'u, super sprawa polatać jakimś spitfajerem lub messerschmittem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kill napisał:

A ta Kapitan Hak ginie na początku by w w końcówce powrócić w chwale? E nie, takiego błędu by nie zrobili. Wygląda więc na to, że zhakowane kobitki z niebieskimi barwami wojennymi na twarzy to doborowe oddziały klonów walczące o równouprawnienie płci w zawierusze wojennej.

A co w tym dziwnego? Przecie ta pani się zwyczajnie zrespiła :pirate:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie BF skończył się na 4 części. Po cichu liczyłem, że seria się odbije od dna jakim był hardline i średniaczkiem jakim był BF1. Starzy gracze są rozczarowani, nie na takie coś czekali a młodziakom pewnie podejdzie. Cóż, jak zawsze kupowałem BFa na premierę tak w tym październiku wybieram RDR2 a to coś ogram w EA:A.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zapytam jeszcze raz, na serio stawiacie takie założenia po 10 sekundach gameplay'u? 

Ja rozumiem że ktoś pogra w betę, stwierdzi, fak, to nie mój klimat, nie te zachowania broni, plastikowe czołgi itp. Nie podeszło mi, odpuszczam. 

Ale teraz? 

Hm, ktoś tu chyba powinien zastanowić się nad definicją słów: fan marki Battlefield :)

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłość do bfa przetrwa wszystko, i tak na premierę pewnie wpadnie do napędu konsoli, ale też z dystansem można sie trochę pośmiać i ponarzekać, taka ludzka natura i oczywiste jest że wszystkim nie dogodzi, czekam tylko na jakiś gameplay jestem ciekawy czy moje premierowe ps4 da radę:master:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@okoni

Obejrzyj trailery BF3 czy BF4 a będziesz wiedział czego oczekiwali gracze od gry w której przegrali tysiące godzin. Jeżeli piłeś do mnie, to fanem marki byłem do BF4. Hardline skasowałem po 50h a BF1 po 160h (w jakieś DIVISION miałem więcej przegranych godzin, tak dobry to był bf.). Dla mnie każda kolejna cześć pogrąża tą markę jeszcze bardziej.

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pierwsze recenzje gierki już mamy tak? Ok. Zaraz pewnie pojawią się pierwsze platyny na jutbie czy wbite calaki.

Pany, opanujta się trochę bo nawet żadnej bety jeszcze nie było :Gmoch: Takie przaśne i dopierdolone trailery EA czy Dice robiło zawsze, zresztą nie tylko oni, tylko co z tego?

Ale żeby cokolwiek oceniać w tej chwili? Bądźmy poważni...

 

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się...

 

Jakie to prawdziwe :obama:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aż się musiałem zalogować jak to zobaczyłem (nawet Bany mnie nie powstrzyma).
Pierwszy komentarz: iks kur... de!


W trailerze czysty chaos. Nie ma nic fajnego (ani akcji, ani muzyki) jak to było przy BF1. Takiego rozpierd... to się nie spodziewałem - oczywiście w negatywnych sensie (co doskonale widać porównując choćby oceny trailerów - nowego i do BF1). Jakby na końcu dali logo CoDa/Titanfalla/MoHa to nawet bym się nie zdziwił...

@okoni - wiadomo, że każdy narzeka a potem będziemy grali, ale nie wiem co tak bronisz tej gry. Obejrzałem ten trailer kilka razy a potem obejrzałem wszystkich liczących się BFowych youtuberów - Westie, Jackfrags, LevelCap i oni mają dużo większy wgląd i więcej informacji niż sam trailer plus to pieprzenie w studio (głównie o immersji... nigga pliz).
Prawie wszystko jest pozmieniane - regeneracja życia, reanimacje, jakiś k... budowanie..., wzywanie specjali przez dowódcę (V1, zaopatrzenie i jakieś specjalne bronie), pokładanie się po ziemi.
Chyba chłopaków Fortinite i R6S zamroczyło trochę. Dobrze, że jeszcze tego Battle Royal tam nie wcisnęli.
Klimatu IIWŚ to kompletnie tam nie poczułem. Brakowało jeszcze, żeby Hitler wjechał na raptorze a kot grał na keybordzie.
Do umieszczania postaci różnych płci czy kolorów skóry nic nie mam, bo: a) w ogóle mnie wizualnie aspekty postaci nie interesują (plus jakieś durnowate customizacje...); b) nie jestem stulejarzem.

Na plus to na pewno (o ile to w ogóle pójdzie...) ragdolle, które można ciągnąć; lepsza destrukcja i rozwalanie ścian z broni; poprawiony gunplay w stosunku do BF1, brak season passa.

Nie liczyłem na żaden ukłon w stronę starszych fanów serii, ale to już chyba jest ten moment kiedy na inne tory wjeżdżamy.

Edytowane przez The_Siemek
+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2cf37d083cb86633437f00aad044dbc1.jpg

 

Nie ma to jak profesjonalna analiza bohaterów.

Co jak co ale trzeba przyznać że największy plus tej prezentacji to komentarze w necie :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, TeraJacek napisał:

 

 

Nie ma to jak profesjonalna analiza bohaterów.

Co jak co ale trzeba przyznać że największy plus tej prezentacji to komentarze w necie :vxoAZzf:

 Tego z lewej to podobnego w r6 widziałem :) TAK , to są żołnierze WW2 :rydzy:

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się trailer całkiem podoba, jeśli będą sfastyki nieocenzurowane i będę mógł porobić headshoty w jakiejś stealth misjach ważnym SS manom to będę zadowolony. 

 

Niezbyt gram w shootery, nie jestem maniakiem cod/bf i nie gram w multi w tego typu produkcję. Jeśli kampania będzie miała ręce i nogi, intensywnością na podobnym poziomie co bad company 2 a klimatem zbliży się do killzone , z chęcią wypróbuj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukali pomysłów na nazwę i wybierali z łacińskiego alfabetu to zasugerowałbym "X" i "D", bo to wygląda jak żart.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako weteran serii jestem bardzo zadowolony z traileru :banderas:Trochę mało w nim gameplayu - fakt, ale już widać totalny rozpierdol! :obama:

Co do postaci to mogę grać murzynem, nie ma problemu. Biorę bez zająknięcia jakby co :antonio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj pisałem jako osoba obojętna w stosunku do gry tylko na podstawie tego co pisaliście o 'konferencji' (cudzysłów dlatego, że nie wiem jak to nazwać, a nie ironicznie), dzisiaj napisze jako osoba obojętna po obejrzeniu małych fragmentów i trailera.

Muszę przyznać, że trailer wygląda mimo wszystko ciekawie. Nie bardzo wierzę, żeby gra tak miała wyglądać, bo to chyba komputery z całej gminy by trzeba było spiąć ze sobą i jeszcze podłączyć do traktora, żeby to tak wyglądało graficznie, ale jeżeli będzie niewiele brzydziej to będzie spoko. BF1 wydawał mi się (z filmików i bety, akurat to mogę ocenić na tej podstawie) strasznie szary i smutny. Jestem jak najbardziej świadomy, że realia wojenne nie są kolorowe i wesołe, ale jakoś tak było tam chyba mdło, ale mogłem też widzieć bardzo ograniczone fragmenty gry.

Babka ze sztuczną ręką to sam nie wiem... Mogła się jakaś trafić, bo przecież kobiety też na froncie były i choć chyba raczej głównie na zapleczu (co niczemu nie ujmuje, żeby nie było) to na pewno jakieś walczyły no i mogło się zdarzyć, że któraś miała sztuczną rękę... No ale od razu wystawiać ją na front trailera? Wszechobecna poprawność polityczna jest chyba tym, co mnie najbardziej wkurza w naszych czasach. Równie dobrze mógł się tam pojawić transgenderowy blond murzyn żyd, na szczęście ograniczyli się do kobiety z protezą. Szkoły i tak pójdą, a feminazistki nie będą krzyczeć aż tak głośno.

Jakieś były rzeczy o customizacji broni i wyglądu. Tu mamy problem, bo ja takie rzeczy bardzo lubie :) Oczywiście o ile nie będą miały żadnego wpływu na grę i nie będzie debilnych rzeczy typu jakieś nosy klowna albo peruki tęczowe.

Nie powiem na pewno, że biorę w ciemno. Wiem, że moja ekipa z którą grywam (ostatnio mniej, ale może mnie nie skreślili :P) będzie to brała na pewno, bo bez bfa to żyć nie potrafią, ale ja się wstrzymam. Jak będzie beta na pewno sprawdzę i zobaczymy z czym to się je. Multi to jednak multi. Overwatch mi się lekko przejadł (dalej gram, ale już nie z takim entuzjazmem co kiedyś), godnego następcy left4dead na konsolę się chyba nie doczekam (chociaż liczę na vermintide 2) więc zostanie tylko BF, żeby sobie postrzelać w internetach :)

ALe chyba aż tak hejtować to za bardzo nie ma czego, bo w sumie po tej może minucie obrobionego gameplay'u to ciężko coś jednoznacznie stwierdzić.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siemku, napisz mi, w którym momencie bronię gry :)

Nie mogę jej bronić, bo jej jeszcze nie ma, w sensie jej nie zagrałem. A hejt który się wylał po trailerze, hm, no cóż, sam stwierdzasz, że przeczytałeś komentarze, wysłuchałeś jutuberów. Więc jeszcze raz zapytam, wszyscy oceniają grę po 10sekundach gameplay'u? Mam już taki wiek, że ogólnie jebią mnie stękania w necie, a tym bardziej jakieś pseudo recenzje domorosłych krytyków uważających się za mentorów i znawców gier. Jak sam nie spróbuję, to się nie przekonam. Naprawdę nie muszę, czekać na x komentarzy w necie aby mieć "własne" zdanie. 

Btw 

Pamiętam jaki mocz leciał po nogach jak ogłosili bf4, i co, i jajco. Gra przez prawie rok była niegrywalna( o czym mało kto pamięta i nazywa ją najlepszą z serii), spierdolony balans broni, gigantyczne problemy z samym kodem gry, o bugach nie wspomnę. 

Więc teraz skoro jest taki hejt po trailerze bf5, jestem dobrej myśli, że będzie na odwrót. :)

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ojej no, oglądałem po raz któryś ten trailer i no trochę wygląda to komicznie i efekciarsko. Ale prawda jest taka że jakby gierka miała nazwę Bad Company 3 i była osadzona lekko w realiach drugiej wojny światowej to wątpię aby ktoś miał pretensje, wiadomo że można napierdalać się jak głupi z ciągłego używania BEST IMMERSIVE EVER ( :vxoAZzf:) i reszty marketingowego bełkotu. Trochę pojechali po bandzie ale teraz tego dzieciaki wymagają, sami to nakręcacie/nakręcamy, popierając/kupując/grając w te wszystkie badziewia typu Fortnajty i PUGB czy inne diabły iwany. To się sprzedaje teraz najlepiej niestety, także nie zdziwię się rzeczywiście jeśli nowy BF będzie takim Szwedzko-Poprawnopolitycznym potworkiem do wyciągania kasy z dzieciaków grających w Fortnite. Wtedy oczywiście maczeta, i gracze powinni zaorać tą grę już na starcie.

 

 

Powiem tak, jeśli będą swastyki, niemieckie szwargolenie, realnie oddane bronie, pojazdy i miejsca z czasów WW2 to w dupie mam negatywne komentarze, i tak zagram znając życie.

Nie zapominajmy że BF to prima sort Multi, Podbój, a nie jakieś Battle Royale czy kampanijne opowieści które i tak nikogo.

 

 

Edytowane przez TeraJacek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne są te nagłówki w rożnych growych serwisach typu "Battlefield V powraca do swoich korzeni" albo "Powrót do IIWŚ"" :FailFish:

Ja się pytam, do jakich korzeni **** jego mać?

Ja się pytam, do jakiej II Wojny Światowej?

 

Przecież to jest jakaś parodia wojny. Jakaś dziełcha z mechaniczną ręką wyskakuję przez okno z pierwszego piętra i strzela no-scopa albo Viging przypominający do złudzenia Kratos'a i biegający z Lee-Enfieldem. Jest jeszcze czarnuch pomalowany na kolorowo i noszący zegarek Rangemana GPR-B1000. No bardzo realistyczne podejście do tematu WW2. Gratulacje DICE, większej szmiry jeszcze nie było.

 

To co oni odjebali to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie. Osobiście wolałbym czasy teraźniejsze, ale myślę sobie, że gdyby zrobili taką prawdziwą, realistyczną i brudną wojnę z 1939-tego to jeszcze bym to jakoś przeżył, ale to co zobaczyłem jest dokładnie tym, czym nie chciałem aby się stał Battlefield.

 

Niestety ale Battlefield V jest politycznym implantem, komercyjnym kolorowym bublem pokroju Fortnite. Już sobie wyobrażam jak w jakimś większym trybie, 64 - graczy biega z łopatkami i buduje zapory albo inne gówna typu drabinki i wspina się do nieba. :rofl:

 

Dobrze że mam jeszcze premium Battlefield'a czwartego na PS4, chętnie sobie pobiorę i pogram. Muszę jakoś odreagować :facepalmz:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
14 minut temu, okoni napisał:

Pamiętam jaki mocz leciał po nogach jak ogłosili bf4, i co, i jajco. Gra przez prawie rok była niegrywalna( o czym mało kto pamięta i nazywa ją najlepszą z serii), spierdolony balans broni, gigantyczne problemy z samym kodem gry, o bugach nie wspomnę.

 

Dokładnie, ile razy słyszałem że to najgorszy BF i najbardziej zbudowany multik ever, i w sumie tak było przez większość czasu, a teraz? Więcej ludzi na serwerach niż w BF1.

Ludzie marudzili, a i tak grali cały czas.

 

Także po lekku, pewnie będzie jak przy każdym, każdy będzie pierdolił że gra jest be, po każdym paczu będzie lamet, a i tak większość łyknie na premierę i przegra po 500 godzin bez popity, nawet jak wyjdzie potworek.

 

 

Edytowane przez TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×