Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dogorywającego playa, czekam aż wyzionie ducha i pewnie będę brał Pro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Banan91PL napisał:

Potwierdzone na xox będzie 4k, oby tylko nie było dropow jak po premierze 1 na amatorce

Pisz w dziale XO, bo zaraz się doczepią, że zielonych faworyzujesz :P 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze nowości w Battlefield V

  • każda klasa może podnosić poległych, ale medyk robi to najszybciej
  • możliwe jest przeciąganie rannych
  • brak regeneracji zdrowia do pełna, pasek HP podzielono na segmenty
  • wszystkie czynności wiążą się z konkretnymi animacjami, nawet podnoszenie amunicji czy apteczek (koniec ze „spamowaniem” strzykawką, zapasy nie będą już automatycznie wpadać do naszych kieszeni, jeżeli tylko przebiegniemy obok skrzynki rzuconej przez klasę wsparcia)
  • możliwość budowania zasiek i okopów; klasa wsparcia może budować najwięcej - w tym elementy takie jak gniazda CKM-ów
  • niektóre obiekty można podłączyć do pojazdów, by przenieść je w inne miejsce (podłączymy na przykład działo przeciwpancerne do czołgu, by odholował je bliżej linii frontu)
  • strzelanie z pozycji leżącej na plecach czy półleżącej, jak w Rainbow Six Siege
  • przeprojektowany od podstaw system strzelania, odrzutu
  • duży kaliber przebije ściany budynków
  • lokacje dostępne w okresie premiery to między innymi Francja, Rotterdam, Afryka Północna
  • wprowadzenie biegu także w pozycji przykucniętej
  • zmieniony system fizyki wybuchów: eksplozja poza budynkiem skieruje podmuch i odłamki do wnętrza, eksplozja wewnątrz wypchnie niektóre elementy na zewnąrz
  • większy nacisk na grę zespołową i nagrody do wykorzystania dla dowódcy oddziału, jak choćby możliwość wezwania nalotu
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz to już chcę zagrać.

 

EA to są zjeby. Co gra to jakiś fakap. Ciekawe ile ten trailer kosztował..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyceń go i dodaj 30% dla mnie, będzie na blanty, łychę i Ukrainki :vxoAZzf:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ujawnią karty i lootboxy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten Kromka pieprzy głupoty, czasami go oglądam i ogólnie lubię jego filmy ale tym razem leje on wodę na potęgę.

Tiaa starsi gracze na pewno będą zadowoleni :facepalmz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Warto dodać, że Kromka jako oficjalny partner EA widział trochę więcej gry niż 10sek. 

Znamy też już twoją wersję, gra jest beznadziejna, trailer powiedział Ci wszystko i jej nie kupisz, spoko. 

Rozumiem, że teraz w każdej wolnej chwili będziesz tu wchodził i przekonywał nas, że zdania nie zmieniłeś? 

Myślę, że jednak mało to kogokolwiek obchodzi :)

Edytowane przez okoni
  • Like 3
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, okoni napisał:

Warto dodać, że Kromka jako oficjalny partner EA widział trochę więcej gry niż 10sek

Znamy też już twoją wersję, gra jest beznadziejna, trailer powiedział Ci wszystko i jej nie kupisz, spoko.  

Rozumiem, że teraz w każdej wolnej chwili będziesz tu wchodził i przekonywał nas, że zdania nie zmieniłeś?  

Myślę, że jednak mało to kogokolwiek obchodzi :)

 

Warto dodać, że Kromka jako oficjalny partner EA nie będzie przecież źle mówił o tej grze, umowy Panie. Natomiast gdybyś go oglądał częściej np na streamach, wiedziałbyś czego oczekiwał od nowego Battlefield'a. Niestety nijak to się ma do tego co mówi obecnie. Czy Wy tego nie słyszycie? Ma być kolorowo, mnóstwo modyfikacji ciała oraz broni, ta gra z realizmem prawdziwej wojny nie ma już nic wspólnego. To będzie naszpikowany marketingowo tytuł w którym będziecie kupować malowidełka do twarzy.Tak! Nie będzie premium ale będą mikrotransakcje. Najbardziej śmieszy mnie to jak bardzo podatni jesteście na takie zajawki. Wczoraj niektórzy faktycznie przyznali że nie wygląda to dobrze, że to nie jest ten sam Battlefield a wystarczyło 11 minut marketingowego gadania o tym jakie to niby wspaniałe, jaka tam jest cudowna immersja i już wszyscy lecą do sklepu. Właśnie przez takie osoby ta branża jest zgnojona. Ja już swoje napisałem i opinie również wyraziłem, ale oczywiście każdy ma prawo mieć odmienne zdanie, palić pod kotłem swoją kasą, jechać na wstecznym i jeszcze być zadowolonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba naprawdę grałeś już w tę grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, okoni napisał:

Ty chyba naprawdę grałeś już w tę grę :)

Wbił platynę i sprzedał 

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
26 minut temu, BulletPOL napisał:

 ta gra z realizmem prawdziwej wojny nie ma już nic wspólnego.

 

A kiedyś miała? :)

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BulletPOL napisał:

 

Warto dodać, że Kromka jako oficjalny partner EA nie będzie przecież źle mówił o tej grze, umowy Panie. Natomiast gdybyś go oglądał częściej np na streamach, wiedziałbyś czego oczekiwał od nowego Battlefield'a. Niestety nijak to się ma do tego co mówi obecnie. Czy Wy tego nie słyszycie? Ma być kolorowo, mnóstwo modyfikacji ciała oraz broni, ta gra z realizmem prawdziwej wojny nie ma już nic wspólnego. To będzie naszpikowany marketingowo tytuł w którym będziecie kupować malowidełka do twarzy.Tak! Nie będzie premium ale będą mikrotransakcje. Najbardziej śmieszy mnie to jak bardzo podatni jesteście na takie zajawki. Wczoraj niektórzy faktycznie przyznali że nie wygląda to dobrze, że to nie jest ten sam Battlefield a wystarczyło 11 minut marketingowego gadania o tym jakie to niby wspaniałe, jaka tam jest cudowna immersja i już wszyscy lecą do sklepu. Właśnie przez takie osoby ta branża jest zgnojona. Ja już swoje napisałem i opinie również wyraziłem, ale oczywiście każdy ma prawo mieć odmienne zdanie, palić pod kotłem swoją kasą, jechać na wstecznym i jeszcze być zadowolonym.

Jak można wyrazić opinie o grze która jeszcze nie wyszła:ExHPnhn:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgnoiłem branżę, skurwiałe syny! :30vm3cw::vxoAZzf::obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO trailer jest do d*py. Jakaś facetka z protezą (ktoś taki jest w ogóle dopuszczony do walki, wojska?, śmierdzi mi tu też poprawnością polityczną), rzucanie się na plecy żeby efekciarsko strzelać jest dobre ale dla dzieci a nie dla dorosłego faceta. W ogóle cały trailer jest nienaturalny, zresztą to bardziej bardzo oskryptowany gameplay. 

W stosunku do zwiastuna BF1 z maja 2016, to jest 2 kroki wstecz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wydaje mi się że to może i będzie II wojna ale chyba w innej rzeczywistości i bardziej komiksowa. Trochę to zmierza w stronę Fornitem chyba. Te postaci są za bardzo przekoloryzowane. Na miarę gimbazy. No ale jak gamplay będzie ok to się pogra.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi dzień jestem w szoku jak mogli pokazać takie łajno i jeszcze dumnie w studio robić z tego wielką rzecz ... a pomyśleć że po cichu liczyłem że zrobią większą skalę, łodzie podwodne i pojedynki na torpedy. Czekam jeszcze na gameplay z multi, bo to co pokazali to singiel na szynach, natomiast przeraża mnie fakt że ani przez sek to nie wyglądało jak II wojna światowa tylko jak jakiś Steampunk zawieszony w nieokreślonym czasie. Nie wiem skąd ani po co jest tam humor ale całość zostawiła bardzo negatywne wrażenie. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wyżej napisał, zmienia się target, a stare zgredy jak my to coraz mniejszy odsetek, który korpo takie jak EA już dawno przestał interesować.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lista na poprzedniej stronie mnie uspokoila i nie bedzie kopiuj/wklej z bf1 tylko szykuje sie zupelnie nowa gra. W ciul nowosci jak chociazby wolanie o pomoc, przeciaganie rannych, czolganie sie na plecach (akurat w tym 10 sekundowych gameplayu jest to pokazane), podlaczanie dzial przeciwpancernych do pojazdow oraz fala uderzeniowa zwalajaca wojaka z nog gdy obok pierdyknie duzy kaliber. W koncu wjezdza animacja podnoszenia czyli latwiej bedzie sciagnac delikwenta a nie strzykawka w dupe i leci dalej :). Ponad to wszechobecny niedobor amunicji co skutkuje jeszcze wieksza wspolpraca z teamem. Co do customizacji postaci to zawsze mi jej w bfie brakowalo a dodanie pierdoly jak krzaczek na bron lub owinieta zakrwawiona szmatka jest fajnym smaczkiem... pedalskim rozowym giwerom mowie NIE. Rozne biegajace facjaty na serwerze to dobry pomysl, a nie same zdradzieckie sklonowane mordy :kanalie:
 

Za 18 dni eaplay i jak pokaza to wszystko z papieru na ekranie to nam suty odpadna. No poza uzytkownikiem BulletPOL bo on juz gral i wie.. normalnie bany v2.0 jak te wypociny sie czyta. A tak poza tym kolego to nie baba skacze z 1 pietra tylko ten pan  :D

latest?cb=20100920222844


Tez sie zastanawiam co oni odjebali z ta babka w trailerze i faktycznie suwak z blurem zostal przesuniety za mocno.... przeciez dobrze wiedzieli jak to sie skonczy i jaki bedzie odzew. Nie wiem, nie wnikam, mam to w dupie nawet jakby ta baba na okladce byla. Czekam na gameplay.

Do zobaczenia na polu bitwy w becie.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czekam z niecierpliwością na ten genialny pokaz z rozgrywki.

Zupełnie nowa i zupełnie inna gra, żadne kopiuj/wklej z BF1 :rofl:

 

1527138543727.thumb.jpg.bdd95b4343552b6da9234a6cd766aaab.jpg

Szwedzi stoją przed wielką szansą zrobienia czegoś wielkiego :4_joy:

Edytowane przez BulletPOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, okoni napisał:

 

Znamy też już twoją wersję, gra jest beznadziejna, trailer powiedział Ci wszystko i jej nie kupisz, spoko. 

Rozumiem, że teraz w każdej wolnej chwili będziesz tu wchodził i przekonywał nas, że zdania nie zmieniłeś? 

Myślę, że jednak mało to kogokolwiek obchodzi :)

J. W

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, chciałbyś pstryknąć, ale ja nie mogę zniknąć :30vm3cw:

 

Dobra, dam Wam spokój do tego EAplay, mam jednak nadzieje że te głąby w Szwecji wezmą sobie krytykę do serca i zdążą co nieco poprawić. No chyba że taki właśnie był ich zamysł. Że nowy Battlefailure ma być przedstawiony troszkę w takim komediowym świetle. Taki trochę inny BadCompany. Jeżeli tak to rozumiem. Fajna gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×