Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, niech Ci będzie. Hmm w ważniejszych informacji to jedynie to, że nowy Battlefield V na jutubie ma statystycznie więcej dislików niż nowy Call of Duty :vxoAZzf:

Nie spinaj się tak kurła okoni bo Ci żyłka pęknie :Gmoch:

Już mnie nie ma, uciekam stąd w pizdu!

I'll be back

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jutubie siedzi mój syn i jego całe okolice gimbazy, swoją wiedzę czerpią od jutuberów którzy są od nich może o pięć lat starsi. 

Sugerujesz, że jesteś graczem, tak jak ja starszej daty, a bierzesz na poważnie internet. Ja nawet nie wiem gdzie na jutubie daje się lajki. 

Naprawdę, nie zamierzam cię w jakiś sposób uciszać czy strofować, mam prośbę, że jeżeli już coś piszesz, opieraj to na faktach. Tych niestety na razie jest jak na lekarstwo. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ej Okoniu a to nie Ty sam wklejałeś info od Kromki (pozdro jutuberzy, którzy grają gorzej ode mnie xD) jako partnera EA?

A żeby nie offtopić - mocno mnie uspokoiły wypowiedzi i inne materiały związane z grą. Chyba samo DICE/EA wie, że nieźle dali dupy z tym trailerem, bo teraz sporo informacji wypływa o zmianach/poprawach/klimacie, który jednak bardziej odpowiada serii.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
21 minut temu, BulletPOL napisał:

 Battlefield V na jutubie ma statystycznie więcej dislików niż nowy Call of Duty :vxoAZzf:


 latest?cb=20120921183029

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym filmie od kromki było sporo faktów nt gry, Siemosławie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dokładnie jak w filmikach o których ja pisałem a Ty mi o prorokach wyskoczyłeś :P


Tutaj jest spoko nagranie jackfragsa (choć dość długi):

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, okoni napisał:

Ale w tym filmie od kromki było sporo faktów nt gry, Siemosławie :)

 

Co? Jakich faktów? Chyba raczej przewidywań. Mi wytykasz brak oparcia w faktach a sam bajdurzysz. Na wczorajszym streamie Kromka rozmawiał z widzami i wyjaśnił że sam ma obawy. Gdybyś chodź trochę znał temat nie pisałbyś głupot ale okej mam dość przekomarzania się w Wami o obsrane gacie. Co drugi to lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim Snickersy. Skończy się gwiazdorzenie a i stolec zgęstnieje :smart:

 

Co do samej gry, trailer marny w uj, ale już wszystko co się mówi na około mocno mnie zaciekawiło w temacie. Może mimo tego "lajtowego" klimatu gra sama w sobie będzie warta uwagi? Ręka na pulsie i czekam na dłuższy gameplay.

  • Like 3
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, BulletPOL napisał:

ale okej mam dość przekomarzania się w Wami o obsrane gacie.

Dobra, trzymam cię za słowo. Tylko się pilnuj, bo na razie to masz taką biegunkę w tym temacie, że chyba jesteś jedyną osobą z obsranymi gaciami. 

Ps. W filmie Kromka poinformował, że na wewnętrznych pokazach zobaczył więcej niż my na trailerze i stąd należy nam się kilka wyjaśnień. 

Godzinę temu, The_Siemek napisał:

To dokładnie jak w filmikach o których ja pisałem a Ty mi o prorokach wyskoczyłeś :P


Tutaj jest spoko nagranie jackfragsa (choć dość długi):

 

Siemku, nie no, ależ ja bardzo Cię przepraszam, spoko. Zdaję sobie sprawę, że w necie jest kilku fajnych gości, którzy mają styl wiedzę i prezentację, ale z tego co pamiętam, nie rzuciłeś nickami, tylko walłeś skrótowo o youtubie, więc ja skrótowo odpowiedziałem Ci, że jest tam masa różnej maści gównojadów, którzy niestety są opiniotwórczy. Każde zdanie, nowe zdanie, odnośnie gry, racjonalne, bez zbędnego wymyślania jest warte uwagi :)

 

@down 

Używam aplikacji YT w tv lub telefonie :)

Edytowane przez okoni
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

Ja nawet nie wiem gdzie na jutubie daje się lajki.

 

ALT + F4 :messi:

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@okoni - spoczko :* (rzuciłem nazwami konkretnymi akurat, ale Ty już na starość chyba ledwo widzisz xD) Też ogólnie nie szanuję jutuberów (zwłaszcza polskich - wyjątkiem oczywiście król Klocuch i Quaz) i tylko tych od których protipy można podkraść śledzę (Westie, Jack i LevelCap).

Oglądam sobie wywiady z twórcami i mam pewne obawy do tego ich nacisku na fizyczność m.in. tej opcji ciągnięcia ciała zabitego teammate (kozacko to brzmi). Nie wiem czy oni całkowicie przebudują modele i mechanikę ragdolli, ale ciężko mi to sobie wyobrazić - w pełni działające i niebędące kopalnią śmiesznych gifów. Nowy model zniszczeń (zniszczalne ściany, eksplozje kierunkowe)i  tej fizyki przecież zaorze te nasze biedne konsole :(

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model zniszczeń w BF1 jest cudowny i niepowtarzalny. Wybrałem sobie pusty serwer, samochód pancerny, strzelam w stajnie z PP, i... otworzyłem drzwi do niej. Nie powiem, prychłem :14_relaxed:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simson.

Nie no, takie informacje powodują u mnie wielki uśmiech, nawet jeśli miały by być mało znaczącym, lub nieistotnym zlepkiem animacji. Super wiadomością jest to, że eksplozje będą zupełnie inaczej wpływały na otoczenie, wybuchy w pomieszczeniach, będą wysadzały drzwi i okna. Wszystko co będzie małą cegiełką do zwiększenia realizmu samej walki, biorę w ciemno, smaczki typu targanie rannego w bezpieczne miejsce mogą wyglądać ciekawie. 

Fajnie, że będą kładli nacisk na jeszcze większą współpracę zespołową (być może podobnie jak w Fortnite). Ta seria zawsze kulała odnośnie działania w zespole, różnie próbowali to na graczach wymusić, ale na ogół jak nie miałeś realnego kumpla na serwerze, tylko jakiegoś nołnejma, to o medyka czy ammo, można było się prosić godzinami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoń weź się do roboty lepiej, a nie na forum dyskutuj. Nowy komputer do BFV sam się nie kupi :messi:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja już wiem jak  zrobię swojego wojaka, wypatrujcie mnie  w październiku na polu bitwy

 

ea533ec45ed53918med.jpg

Edytowane przez Banan91PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, okoni napisał:

Simson.

Nie no, takie informacje powodują u mnie wielki uśmiech, nawet jeśli miały by być mało znaczącym, lub nieistotnym zlepkiem animacji. Super wiadomością jest to, że eksplozje będą zupełnie inaczej wpływały na otoczenie, wybuchy w pomieszczeniach, będą wysadzały drzwi i okna. Wszystko co będzie małą cegiełką do zwiększenia realizmu samej walki, biorę w ciemno, smaczki typu targanie rannego w bezpieczne miejsce mogą wyglądać ciekawie. 

Fajnie, że będą kładli nacisk na jeszcze większą współpracę zespołową (być może podobnie jak w Fortnite). Ta seria zawsze kulała odnośnie działania w zespole, różnie próbowali to na graczach wymusić, ale na ogół jak nie miałeś realnego kumpla na serwerze, tylko jakiegoś nołnejma, to o medyka czy ammo, można było się prosić godzinami. 

wystarczy zobaczyć jak ludzie grają w Battlefielda 1-4, gracze tak cisną że mechanizm ciągnięcia rannego nie ma zastosowania. Może to wina bo respawn jest 5 sek później, a może to wina graczy którzy robią super chaos, a może trybów, w każdym razie dodali w BV dużo nowych animacji, czołganie na plecach będzie miało zastosowanie (MGS4 się kłania), strzelanie na siedząco widzę pierwszy raz i nie wiem co o tym myśleć, wyskok przez okno się przyda, wszelkie odrzucenia po wybuchach itd bardzo fajne - doda to dynamiki do rozgrywki - tylko jedno ale - co z stabilnością strzelania w tych nowych pozycjach? jak widzę gdzie gość wślizgiem rozwala 4 chłopa prując z biodra to nosz kur .... co to jest. Druga sprawa destrukcja otoczenia - w B1 nie można zniszczyć praktycznie niczego, dla porównania w Bad Company 2 można było rozwalić wszystko, także ja nie uwierzę w żadne obietnice, niech pokażą gameplay. 

 

I na koniec zostawię realia historyczne bo powiedzieli że ma być kampania norwegów, jakieś tam podziemie było zrobili akcję jedną w której zgineło trochę cywilów i kilku szwabów, ale nie nazwał bym tego ruchem oporu, oficjalnie to byli przyjaciele Hitlera,  w Trondheim jest przystań ubotów, produkowano tam również torpedy, był również specjalny oddział nowegów SS ... także widocznie zasłużyli bo Dice robi im kampanie :P  ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze powiem, że to jest gra video, a nie program na Discovery jeśli chodzi o realia historyczne, więc Dice ma pełną decyzyjność i kreatywność w tym co robią.

 

Mnie wszystkie BF podeszły - najmniej Hardline - i mimo, że BF1 jest wolniejszy i mniej skillowy od BF4, to wracam do niego co róż i wciąż mam frajdę. Wolę mechanikę z BF4, a nie z Battlefronta (bo taką zaaplikowali w BF1), ale nie będę narzekał tylko cieszył się tym co mam. 

 

Podejrzewam, że większość śmieszków i narzekaczy w tym temacie, kupi grę na premierę i będzie napier***** jak opętani :jaro:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed kupnem nie ponarzekać to tak nie po naszemu :) moim obowiązkiem jest śmieszkowanie a w dniu premiery udanie się po swoja kopie :263g3sw:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
26 minut temu, manoszek napisał:

Przed kupnem nie ponarzekać to tak nie po naszemu :) moim obowiązkiem jest śmieszkowanie a w dniu premiery udanie się po swoja kopie :263g3sw:

Ja to cyfra preorder deluxe żeby pograć pare dni wcześniej a potem na oficjalna premierę klepać ameby

Edytowane przez Banan91PL
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy COD-owiec robi lepszy trailer od oryginału :vxoAZzf:

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby EA naprawdę chciało pójść mocno historycznie w WWII, to Amerykanie powinni zagrać 2 lata później :jaro:

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×