Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, BulletPOL napisał:

Kiedy COD-owiec robi lepszy trailer od oryginału :vxoAZzf:

 

 

Urwa to od razu powinno tak wyglądać a nie to co ea pokazalo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Battlefield V pojawią się dwa typy walut. Informacja została już oficjalnie potwierdzona przez Elektroników.

 

- Pierwsza z nich to waluta (np srebro) zdobywana przez rozgrywkę, a druga (np złoto) to waluta premium kupowana za prawdziwe pieniądze.

- Deweloperzy podkreślają, że zakupić można będzie wyłącznie przedmioty kosmetyczne. Twórcy położą duży nacisk na rozbudowane możliwości zmiany wyglądu żołnierzy oraz broni.

 

To pierwszy znak o mikrotransakcjach. Fakt pozbyli się lootboxów oraz płatnego DLC, ale w zamian implementują znany już wszystkim z innych gier model dojenia graczy. No cóż, fani autentycznych mundurów i realistycznego podejścia do tematu IIWŚ mogą być faktycznie lekko rozczarowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie, czy jako gracz wolisz płacić dodatkowy haracz za nowe mapy czy bronie(które warto posiadać /ograć) czy za nic nie znaczące dla rozgrywki skórki(które można olać). 

Odpowiedź chyba ciśnie się sama. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
21 minut temu, BulletPOL napisał:

To pierwszy znak o mikrotransakcjach. Fakt pozbyli się lootboxów oraz płatnego DLC, ale w zamian implementują znany już wszystkim z innych gier model dojenia graczy. No cóż, fani autentycznych mundurów i realistycznego podejścia do tematu IIWŚ mogą być faktycznie lekko rozczarowani.

Nie jestem w stanie zrozumieć co komu przeszkadza możliwość zakupu przedmiotów kosmetycznych... Możliwość kupowania przewagi w dowolnej formie to jest skurczysyństwo, ale możliwość kupienia różowych majtek zamiast zdobycia purpurowych to chyba nie jest jakiś problem. Czy to jest dojenie? To zależy tylko od Ciebie, czy masz potrzebę kupować różowe majtki.

A fani autentycznych mundurów i realistycznego podejścia do wojny to chyba raczej oglądają filmy dokumentalne i kupują książki, a nie battlefielda czy jakąkolwiek inną grę (chociaż podobno arma jest dość konkretna, ale sam nie grałem więc nie wiem). Mój brat ma pierdolca dosłownie na punkcie WWII, w domu ma całą szafę zawaloną książkami i albumami, ale nigdy nie widziałem, żeby grał w battlefielda z Wołoszańskim w tle :)

Rozumiem, że gra może Ci się nie podobać i że jesteś w taki czy inny sposób rozczarowany jako fan. Ale też bez przesady :/ Nie zrobili z tego karcianki, nie zrobili z tego gry tanecznej do wutki z koleżankami. To zawsze była gra o strzelaniu do siebie w realiach okołowojennych i raczej nie powinno się oczekiwać, że będzie arcyrealistyczna, bo nikt by w to nie grał.

Mnie np taki model biznesowy jaki przyjęli raczej zachęca do zakupu gry, choć nigdy w serię nie grałem. A nie jestem starym zgredem, ale też nie jestem gimbazowym targetem :) (chociaż kończyłem gimnazjum, ale jako pierwszy rocznik, więc jeszcze nie tak zryty :P ).

 

Edytowane przez xavris
  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Co do tych mundurów, wszystko zależy od producenta, na jaki model rozwoju wizualnego postaci się zdecydowali, czy będzie to bazarowy odpust w stylu PvsZ Garden W2, czy zachowają umiar i będzie się można poruszać tylko w sztywnym klimacie wojennym i zmiany będą polegały na przyodzianiu np paska z granatami, jakiegoś noża, tasaka czy hełmu ss. 

Ja osobiście te przebieranki zlewam, jeśli korzystam to sporadycznie. Ale widzę, że ludziom się to podoba, spoko, niech się tym bawią. Dla mnie jako wytrawnego gracza, ważniejsze jest aby na serwerach nie było lagów i gra była dobrze zbalansowana. 

Padło też info, że nowy Battlefield nie będzie wymagał mocniejszego sprzętu do grania, jestem ciekaw jak sobie z tym poradzili w praniu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, wolałbym płacić pieniądze za DLC niż uczestniczyć w czymś takim. Owszem Battlefield nigdy nie był w pełni realistycznym symulatorem pola bitwy ale zawsze zachowywali autentyczność pewnych wydarzeń, miejsc czy ubiorów. Przynajmniej zachowywali powagę, a tutaj idziemy w zupełnie innym kierunku. I to mnie martwi. No przepraszam, ja nie wyobrażam sobie biegać technikiem z karabin maszynowym MG 42 w różowych włosach i żółtych krótkich spodenkach. Jak chcieli zrobić grę o zlocie pajaców i dziwolągów to mogli sobie odpuścić drugą wojnę, albo nazwać ten cyrk Bad Company 3. Mam nadzieje że się opamiętają i zachowają w tej kwestii umiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wierzę, żeby można było nosić klownowe peruki i kulki na pasku w ustach. Tego na pewno nie zrobią. Ale w ogóle skąd pomysł że mogliby? Z trailera, gdzie koleś ma wymalowaną twarz, czy pojawiły się jakieś screeny, których nie widziałem? Temat śledzę umiarkowanie, przyznaje, i jeżeli pojawiły się przesłanki, że mogą być takie absurdalne rzeczy to przepraszam. Ale jeżeli to są wnioski z trailera, to chyba trochę przesada.

Po czym wnosisz brak powagi? To że trailer był bardziej barwny i były dziwne rzeczy typu babka z protezą (co jak już pisałem, uznaję za możliwe) to nie znaczy że gra nie będzie poważna i w miarę możliwości realistyczna. Nie sądzę, żeby czołgi strzelały balonami z wodą i miały silniki odrzutowe :)

I serio wolisz wydać, strzelam, 250 zł za gre i pewnie jakieś 60-80 zł za każde z dajmy na to 5 mniejszych i większych dlc niż kupić raz pełnoprawny produkt z możliwością kupienia sobie innego wzoru tatuażu na twarzy? Serio?

Edytowane przez xavris
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos realizmu w serii Battlefield :)

 

2da.gif

GorgeousWhimsicalDaddylonglegs-size_rest

 

I odnośnie malowania twarzy w WW2

 

j1qjr1k8vn2x3euhp5au.jpg

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hehehe, kurcze, nie mogę  znaleźć tego filmiku, w bf3 robiliśmy sobie jaja i był taki bug że jeden siadał na lufie od czołgu, a drugi strzelał typem na odległość kilkudziesięciu metrów, komiczne to wyglądało z widoku trzeciej osoby :D

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, okoni napisał:

Hehehe, kurcze, nie mogę tego znaleźć, w bf3 robiliśmy sobie jaja i był taki bug że jeden siadał na lufie od czołgu, a drugi strzelał typem na odległość kilkudziesięciu metrów, komiczne to wyglądało z widoku trzeciej osoby :D

Może i tak, ale wyskakiwania z lecącego odrzutowca, rozwalania wrogiego odrzutowca wyrzutnią rakiet i wskakiwanie z powrotem do swojego samolotu to to raczej nie przebiło XD

Sprawę realizmu mamy załatwioną, lecimy dalej :P 

Edytowane przez xavris
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odnośnie tych wizualnych zmian które tak mocno straszą graczy i mogą spowodować iż gra będzie parodią llWŚ. 

Każdy kto gra w serię trochę dłużej niż kilka lat, wie że Dice próbuje w różny sposób ubarwić bfa. Z tym jednym warunkiem, że zawsze odbywa się to ze zdrowym rozsądkiem. Nigdy nie przegięli pały i wszelkie skórki broni czy pojazdów były bardzo fajnie odwzorowane i przyjemne dla oka. Wątpię aby teraz przekroczyli jakiś rubikon. 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poza tym jest jeden drobny szczegół, o którym łatwo zapomnieć. 

Różową perukę będzie widać w krzakach z drugiego serwera :P

A takie coś już wpływa nie tylko na wygląd. W sumie to by była głupota gracza, żeby coś takiego robić, bo to on zwiększa swoją widoczność, ale nie ma bata, żeby były takie rzeczy.

Oglądałem kiedyś filmik z overwatcha, gdzie gość analizował praktycznie każdy skin każdej postaci pod kątem widoczności w takich czy innych sytuacjach (przykucnięty, schowany za rogiem itp). No i okazało się, ze pod tym względem są lepsze i gorsze skiny, ale tam się na to aż tak nie zwraca uwagi, bo styl tej gry jest zupełnie inny. Jest inaczej "rysowana", bardziej kolorowa i i tak w walce się nie zauważa, że komuś zza murka wystaje kilka polygonów więcej niż potrzeba :)

W bfie to raczej nie przejdzie. Tutaj, nawet jeżeli po trailerze przyjmiemy większą "kolorowość" niż w takim szarym BF1, to i tak gra jest znacznie bardziej realistyczna (optycznie) i szara (mniej kolorowa) niż overwatch. Tutaj pstrokatości będą bardzo widoczne i nawet stosunkowo niewielkie elementy w kolorach "niecodziennych" typu jakiś różowy czy jaskrawy żółty będą raczej dość dobrze widoczne ze znacznej odległości.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestancie juz pitolic o rozowych perukach i majtkach... gosc sie chyba nagral za duzo  h1z1/fortnite  i mysli, ze w kazdej grze juz tak bedzie. Info wyssane z palca bo padlo slowo "customizacja postaci" a wy bez sensu to dalej ciagniecie. Szanujmy sie.

Po tym gifie z koniem od razu mi sie przypomnial trailer. TAK BYŁO.

 

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SkibaPL napisał:

Przestancie juz pitolic o rozowych perukach i majtkach... gosc sie chyba nagral za duzo  h1z1/fortnite  i mysli, ze w kazdej grze juz tak bedzie. Info wyssane z palca bo padlo slowo "customizacja postaci" a wy bez sensu to dalej ciagniecie. Szanujmy sie.

Po tym gifie z koniem od razu mi sie przypomnial trailer. TAK BYŁO.

Nie bez sensu, tylko staram się logicznie uargumentować, dlaczego uważam że tak nie będzie, jak dla mnie istotna różnica.

W kwestii trailera - analizując realizmy nie brałbym pod uwagę glitchy, które dominują w tym filmiku. Bardziej bym się skupił na koniu z trzema gościami na plecach, bo to nawet jeśli glitch, to pewnie powtarzalny i wpływający na rozgrywkę. I przede wszystkim skupiłbym się na wyskakiwaniu i wskakiwaniu do odrzutowca :P

Tym niemniej zgadzam się, że pewne fragmenty toczonej od dłuższego czasu nie mają większego sensu, a raczej nie miały go już na samym początku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu poczekajmy na gameplaye z E3, osobiście wydaje mi się że pokazali nam gameplay z coopa w trailerze. Co do mundurów i babki z mikserem zamiast ręki. Był takie protezy już  wtedy w użyciu, pomijając absurd tej sytuacji. Osobiście uwielbiam autentyzm w grach i trochę mnie to boli, ale jeżeli te customizacyjne itemki nie będą totalnie z dupy i będą pasowały do epoki to będzie ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele.

Mam zapewne niezły refleks, ale właśnie przeczytałem, że ma być coop. Mój poziom oczekiwania na grę wzrósł znacząco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam, ma być to coop do czterech osób. Miodnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, okoni napisał:

Jeśli dobrze pamiętam, ma być to coop do czterech osób. Miodnie :)

Jak pokazało left4dead to jest jak najbardziej optymalna ilość graczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pazdzierz, hehs. Oby skonczylo sie na rozowych uniformach i neonowych broniach, zaslugujecie na to. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Im więcej filmików oglądam tym jestem bardziej pozytywnie do gry nastawiony - w sensie tego co w niej najważniejsze - strzelania, mechaniki, trybów itd. Szkoda, że te dzbany z EA taką sobie zrobiły prezentację, że wszystko co najgorsze i do czego najwięcej jest zarzutów pokazali publicznie a reszty się trzeba dowiadywać do jutuberów itp. Ukłony do samej ziemi za taki pomysł :stupid:

Bullet, Ciebie to nieźle poniosło, że wolisz bulić za mapy/bronie/tryby niż za jakieś pierdoły typu czerwona opaska albo farba na twarzy (bo pewnie na takich rzeczach się skończy). Obstawiam, że będzie można jakieś naszywki/nadruki na plecy sobie machnąć (jak na tym zdjęciu w poście wyżej) plus kilka kolorów a nie różowe peruki. Nie wierzę, że w jakiś śmieszkowy klimat pójdą z kosmetyką, zwłaszcza po odzewie jaki zobaczyli po trailerze.
Jak wygląda wojak to mnie wcale nie interesuje i jak będzie nocna mapa to się nawet cieszę, że sobie czarnoskórego żołnierza ustawię, bo będzie przewaga :27_sunglasses:
Gdyby zrobili Metro 1944 to pogram babą, bo będą kafelki wszędzie i naturalna przewaga w terenie :qk2LI17:

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, trailer pokazał tryb coop'a i pewnie stąd takie ciuchy, wybory żołnierzy itd. Na pierwszy trailer nienajlepszy wybór, ale może w tym jest jakiś plan? Po cichu liczę, że na E3 będzie już właściwy trailer. A po drugie kogo obchodzi tryb coop, multi ma być dojebane i na to liczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, hacker25 napisał:

A po drugie kogo obchodzi tryb coop

Mnie obchodzi najbardziej :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, xavris napisał:

Mnie obchodzi najbardziej :( 

Spokojnie, jesteś w mniejszości pewnie, bo BF nigdy nie stał coop'em, dlatego powinieneś się cieszyć :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×