Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Tu jeszcze jeden gameplay od typa o którym pierwszy raz słyszę. Genialny plan marketingowy - dać całe info, gameplay itd. gówno-jutuberom xD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, The_Siemek napisał:

 

Tutaj prawdziwy gameplaye i info:

Jedyne co na minus wyłapałem - ograniczona ilość amunicji w ciężkich pojazdach WTF?!

Nie będziesz jebana parówo kampił teraz na fladze, chyba że se 50kg pocisk na plecach dotargasz :vxoAZzf:

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych gameplayach gra wyglada bardzo ladnie taki bf1 v2.0 ale niech z tym battle royale to spierdalaja... wsadzaja to gdzie sie tylko da bo fortnite wypalil (darmowa gra a chlopaki zarobili 300 mln dolarow w miesiac na samych skinach i tancach) to ea jak widac pozazdroscilo i tez chce sie nachapac kasy z mysla, ze wszyscy sie na to rzuca bo batyl rojal.


A ten trailer mogl wyjsc jako pierwszy. Zdecydowanie oszczedziliby sobie calej gownoburzy :dafuq:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SkibaPL napisał:

Na tych gameplayach gra wyglada bardzo ladnie taki bf1 v2.0 ale niech z tym battle royale to spierdalaja... wsadzaja to gdzie sie tylko da bo fortnite wypalil (darmowa gra a chlopaki zarobili 300 mln dolarow w miesiac na samych skinach i tancach) to ea jak widac pozazdroscilo i tez chce sie nachapac kasy z mysla, ze wszyscy sie na to rzuca bo batyl rojal.


A ten trailer mogl wyjsc jako pierwszy. Zdecydowanie oszczedziliby sobie calej gownoburzy :dafuq:

 

dokładnie o tym samym pomyślałem , istna kopia BF1 tylko dodali trochę tego trochę tamtego ;) ......pogram w to dłużnej na pewno niż w Bf1 w którego grałem może ze 100h , a jak na razie zostaje przy BF4 i czasami BF3..... BF1 to g...o!!!Nawet super grafika i świetnie zrobione mapy nie pomogły!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
dokładnie o tym samym pomyślałem , istna kopia BF1 tylko dodali trochę tego trochę tamtego ......pogram w to dłużnej na pewno niż w Bf1 w którego grałem może ze 100h , a jak na razie zostaje przy BF4 i czasami BF3..... BF1 to g...o!!!Nawet super grafika i świetnie zrobione mapy nie pomogły!!

Ale w bfV mechanika bedzie pewnie ta sama co bf1 wiec nie spodziewaj sie dynamiki jak w bf4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się nawet jakby zrobili nowego BF w czasach obecnych to też byłaby taka sama mechanika lub podobna jak w  Bf1 ( nie taka jak to ująłeś w BF4 czy BF3 ). te nowsze Bf chyba juz takie będą , ale to mi nie przeszkadza . Mi chodziło o czasy , a nie o inną mechanikę BF.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niema umundurowania niemieckiego i to co mnie zabolało drugi raz to kompletny brak klimatu 2 wojny, właśnie przez zmienione szczegóły i zero współpracy drużynowej,  co mnie obchodzi jakaś zorza? ... i do jasnej jak ten gameplay ma się do tego CGI co pokazali na tym trailerze? tu nawet niema animacji takich jak tam, to wygląda bliźniaczo jak B1 ... nie kupię. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA w swoim czasie zarżneło markę Medal of Honor robiąc z niej konkurencję dla będącego wtedy u szczytu CoDa , teraz widać jak te dwie gry mógłby by się uzupełniać w dzisiejszych czasach , w MoH-u mielibyśmy realne konflikty XX wieku a w Battelfield to za czym chyba sporo osób teskni czyli powrót do klimatów BF3 chociażby , do battle royale mogliby dorzucać a nieskończoność jakieś kolimatory , noktowizory itp.

Jak dla mnie to co ma miejsce na tych trailerch to jakiś dziwny miks , alternatywna rzeczywistość , komiks . Przynajmniej jakiś singiel będzie i jego pewnie sprawdzę jak zawsze .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie pozycja robi się coraz bardziej ciekawsza, gra się rozwija, nowosci mogą pomóc i być aktywnie używane, lub umrzeć śmiercią naturalną i być kompletnie zlewane przez graczy. Zobaczy się w praniu. Cieszy szczegółowość grafiki, mam wrażenie, że trudniej dostrzec wroga, pownie po godzinach grania, oczy przyzwyczają się do kolorów i łatwiej będzie cokolwiek wylukać, ale teraz wygląda to bardzo realistycznie, chaos i zniszczenie czuć w powietrzu. Rzeczywiście, gra motorycznie przypomina bf1, ale jakoś nad tym nie ubolewam. Właśnie pograłem chwilę w bf4, ta gra(choć fajna, spędziłem przy niej masę czasu), wydaje mi się strasznie prosta teraz, proste schematy dotarcia na flagę, wróg którego można się spodziewać ciągle w tych samych miejscach. Wszystko to takie jakieś przewidywalne. Jednak w bf1 mam wrażenie byłem częściej zaskawiany (lub zaskakiwałem), mając więcej dróg i możliwości. Takie Lockery to totalna mapa na odmóżdżenie, fajna, tyle że robi się szybko nudna. Wiem, że takie mapki są potrzebne, ale imo nazwa battlefield sama z siebie zobowiązuje, to musi być napierdalanka na dużą skalę. 

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bardzo dużym plusem jest fakt, że przy soundtrack'u będzie majstrował mój mistrz muzyki filmowej Hans Zimmer

dab6cda341ad31660aac87b32e9401b4.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra faktycznie nie wygląda tak gówniane jak się zapowiadało. Jest zdecydowanie lepiej niż na pierwszym zwiastunie. Sam gameplay wygląda bardzo fajnie, szkoda że widać kalkę Battlefielda pierwszego. Te znaczniki śmierci, wybór broni, cały schemat i layout menu został praktycznie przeniesiony z poprzedniej części. Tutaj mogli się trochę bardziej postarać. Za to ogromny plusik za Hansa Zimmera. No cóż, nie jest źle, nie mówię nie i czekam na więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś taki dziwny sposób promocji, pokazywać fragmenty gameplay'u u różnych jutóberow, ale co tam.

Obejrzałem fragment u jakiegoś ptysia, gdzie omówił grand operations. Ależ mi się to spodobało! Jak enemy territory trochę :) czekam jeszcze na fragmenty coopa (chyba że już są), ale jestem skłonny uczynić tego Battlefielda moim pierwszym :p słyszysz @manoszek? :p chłopcy idą (leczyć) na wojnę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie trybu Rush (smutek) i potwierdzenie, że przygwożdżenie nie będzie wpływało na statystyki podczas strzelania (radość). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gdzieś na fejsie to latało, ale średnio ludzi zbaitowało. A potencjał jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest tak oczywisty fejk, że to tylko ameby się dadzą na to nabrać. Im więcej się ludzie o to ciskają tym większa amba. Tak samo jako nikt nigdy nie używał "#pdc" i zaczęli nasi geniusze na Twitterze xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie trybu Rush, Siemosławie, pamiętam jak w bf1 postanowiłem sobie zrobić przerwę od podboju i wbiłem na serwer aby troszkę poraszować. 

To był mój chyba jedyny mecz na tym trybie. Ogólnie 3/4 ludzi kampiło na snajpach, a ja i jeszcze jeden pajac próbowaliśmy położyć ładunki. Finał był tego taki, że padłem chyba 18razy pod rząd, a koleś który wycierał mną podłogę, siedząc w czołgu, po którymś tam killu, wyszedł z pojazdu i napierdalał mi tbaga na killkamie. 

Nigdy więcej tego trybu w żadnej grze nie mam zamiaru odpalać, chuj w dupę tym wszystkim kamperom i innym multiplayerowym amebom. 

Widzę, że panowie z Dice wyszli z podobnego założenia :yao:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rush ma być, tylko jakiś czas po premierze, tak przynajmniej mówił Kromka, chyba że kłamał, jutuberek jeden.

 

Gameplay wygląda już dużo lepiej, niż ten nieszczęsny trailer. Z jednej strony wygląda częściowo jak kalka BF1, z drugiej jednak jest sporo nowych mechanik. Zobaczymy na jesieni jak to wyjdzie w praniu, zapowiada się całkiem dobrze. Mogliby w końcu zrobić jakieś oryginalne mapy, bo ten Narvik to jak wyjęty z "W imię cara". Tak, wiem, że Norwegia, że zima, ale do uja pana, ile można klepać te same motywy. Czekam na Stalingrad, Pepesza w łapę i na flankę :kwach:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży podbój w nic innego nie gram :wiesiekthug: pozwalam im wyrzucić wszystko i tylko jeden tryb zostawić:Coolface:@xavris już nie mogę się doczekać zobaczyć Cie w akcji na polu walki, po filmikach wygląda dobrze będzie grane, tryb BR w polskich obozie śmierci?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.06.2018 o 01:06, Malakay napisał:

niema umundurowania niemieckiego i to co mnie zabolało drugi raz to kompletny brak klimatu 2 wojny, właśnie przez zmienione szczegóły i zero współpracy drużynowej,  co mnie obchodzi jakaś zorza? ... i do jasnej jak ten gameplay ma się do tego CGI co pokazali na tym trailerze? tu nawet niema animacji takich jak tam, to wygląda bliźniaczo jak B1 ... nie kupię. 

Przecież te wszystkie animacje jak skakanie z okien, skakanie tyłem na plecy itp. są w już w grze i widoczne są na gameplayach. Z tego co wiem nie ma jeszcze w tym buildzie animacji przeciągania powalonego towarzysza na przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×