Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Śmianie się z pierwszego trailera już jest niemodne, ale nie mogłem tego nie wrzucić xD

Wrzucam z telefonu, nie wiem czy się filmik będzie tak odpalał, najwyżej wklejenie później gołego linka.

Nadmieniam tez, że dla mnie trailer był spoko,ale ten filmik mnie rozwalił :p

Edytowane przez xavris
  • Thanks 1
  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho jak na stypie u wujka Zenka.
Materiałów wypływ teraz od cholery i to od jakichś kompletnie nieznanych mi jutuberów:
1. o lataniu


2. pojazdy + holowanie


3. różne pierdoły tzn. to są właśnie te detale


Wywiad z Berlinem o supresji itd.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest cicho bo po pierwszym trailerze wszyscy stwierdzili, że gra jest beznadziejna i mają na nią wyjebane. Czas przerzucić się na pokemony. 

Wczoraj poszukałem trochę filmików z gempleja, ale bez zbędnego pierdolenia, tylko czysta rozgrywka. Coraz bardziej mi się podoba. Nawet gra snajperem jakby trochę inna, ale wiadomo, wszystko wyjdzie w praniu, jak będę miał pada w łapie i grę w napędzie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się jaram i biorę, martwią mnie te kosmetyki trochę, ale mam to szczerze w dupie. Chcę po prostu znowu II WŚ po tylu latach :3

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie martwi ani trochę, po pierwsze, nie zamierzam z tego korzystać, po drugie, było już info, że skórki nie przekroczą pewnych norm (pewnie będzie to wyglądać jak w bf1, fajne kamo na pukawki i pojazdy, tylko za kasę). 

 

Dawać mi tę grę, natentychmiast. 

Zresztą nawet ostatnio włączony przeze mnie bf4 stwierdził, że ma dosyć :D
DSC_0157.jpeg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, okoni napisał:

Mnie to nie martwi ani trochę, po pierwsze, nie zamierzam z tego korzystać, po drugie, było już info, że skórki nie przekroczą pewnych norm (pewnie będzie to wyglądać jak w bf1, fajne kamo na pukawki i pojazdy, tylko za kasę). 

 

Dawać mi tę grę, natentychmiast. 

Zresztą nawet ostatnio włączony przeze mnie bf4 stwierdził, że ma dosyć :D
DSC_0157.jpeg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
 

Przecież nie tylko pojazdy/ brońki ale postacie też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w ramach pewnego wojennego kanonu, bez różowych rajstop, ani takich tam poyebanych ciuszków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.06.2018 o 09:12, okoni napisał:

Jest cicho bo po pierwszym trailerze wszyscy stwierdzili, że gra jest beznadziejna i mają na nią wyjebane. Czas przerzucić się na pokemony. 

Wczoraj poszukałem trochę filmików z gempleja, ale bez zbędnego pierdolenia, tylko czysta rozgrywka. Coraz bardziej mi się podoba. Nawet gra snajperem jakby trochę inna, ale wiadomo, wszystko wyjdzie w praniu, jak będę miał pada w łapie i grę w napędzie. 

Tu Cię rozczaruję Okoniu, bo nowe Pokemony też wyglądają chu... :( Nie ma walk z dzikimi Poksami tylko łapanie jak w Pokemon GO.

A w temacie:
Ta zamknięta alfa podobno ma być tylko na PC :/ i mają (uwaga!) dodać powietrzne takedowny tzn. coś w stylu zeskakiwania z nożem na przeciwnika - Mario style. Tym sposobem w pięknym stylu klamrą spinam post sponsorowany przez Nintendo.
(źródełko: BFBulletin na Twitterze - polecam)


PS. Wyciekły pierwsze nagrania nowych frakcji. Na początek francuscy spadochroniarze:
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a3Kb2r5_460svvp9.webm

Edytowane przez The_Siemek
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Powiem Wam, że jak zawsze leję ciepłym sikiem na singla w BFach tak ta historia jest całkiem ciekawa :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rusza zamknięta alpha dla taboreciarzy w kilku regionach - tylko na zaproszenie. Będzie można też wygrać zaproszenia na specjalnych streamach. 

Niestety porządne platformy gamingowe, dla ludzi bez wad postawy, poczekają. Na plus - chociaż więcej gameplayów będzie i większy feedback a nie tylko klepanie DICE po pleckach przez „wybranych” youtuberów. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batfild, sratfild. Niemce z mundialu odpadli, to jest info, a nie jakieś alfy i omegi :jaro:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, człowiek pograłby już teraz i postrzelał do Niemców, skoro sami nie potrafią :Gmoch:

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Bartek_Red napisał:

Ehh, człowiek pograłby już teraz i postrzelał do Niemców, skoro sami nie potrafią :Gmoch:

O ile kojarze, to meksyk miał jakiś szemrany udział w WWII, bo najpierw pomagał niemiaszkom a później przyłączył się do aliantów a koreańczycy chyba walczyli razem z japońcami.

I kim tu strzelać w te niemce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, hacker25 napisał:

Oglądam u Wonzia zamkniętą alfe i powiem wam że to jest BF1 z nową skórką i nowymi ficzerami. Tyle.

No to w sumie brzmi jak opis każdej kolejnej części dowolnej gry :P Nowa skórka i nowe rzeczy :P 

To nie tego się należało spodziewać?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, xavris napisał:

O ile kojarze, to meksyk miał jakiś szemrany udział w WWII, bo najpierw pomagał niemiaszkom a później przyłączył się do aliantów a koreańczycy chyba walczyli razem z japońcami.

I kim tu strzelać w te niemce :P

Przecież Japonia zaorała Koreę jeszcze przed II WŚ, nie walczyli razem -.- 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądłem kilka liveów i nagranych gameplayów i wygląda to całkiem spoko.
Widać, że strzelenie znowu jest normalne i przyjemne a nie losowy spread kul. Te reanimacje itd. są sprawne i podobno ludzie się częściej podnoszą niż w BF1 (ale wiadomo to tylko alfa).
Moja największa obawa, po tym co pokazali na niby-nie-E3 tzn. EA Play, czyli widoczność, nowe spotowanie itd. wygląda całkiem nieźle - zmniejszyli ilość padającego śniegu, postacie są bardziej widoczne, spotowania klasycznego dalej nie ma, ale po najechaniu na przeciwnika gra pokazuje czerowoną ikonkę z klasą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj chwilę popatrzyłem, fajnie to wygląda. Liczyłem na inną mapkę, a tu ciągle ten tunguski klimat. 

Jedyne co mnie podłamało to ludzie grający w tę alfę. Wydawać by się mogło, że mają do niej dostęp osoby mocno związane z graniem, jacyś jutuberzy czy koksy testerzy. A tu co? Facet którego oglądałem, siedemnasty raz raszuje punkt, a większość ludzi, grupkami po pięć-sześć osób, siedzi na snajpach pokitrana za pagórkami i wagonami. No kurwa, błagam, dali alfę do ogrania, jest możliwość przerobienia mechaniki gry od A do Z, a te kurwa ułomy kampią na respie. A potem masz Siemku wylew opinii od "prograczy", że gra jest chujowa, bo się snajpom z kylomerta na hita nie zabija. 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, The_Siemek napisał:

Pooglądłem kilka liveów i nagranych gameplayów i wygląda to całkiem spoko.
Widać, że strzelenie znowu jest normalne i przyjemne a nie losowy spread kul. Te reanimacje itd. są sprawne i podobno ludzie się częściej podnoszą niż w BF1 (ale wiadomo to tylko alfa).
Moja największa obawa, po tym co pokazali na niby-nie-E3 tzn. EA Play, czyli widoczność, nowe spotowanie itd. wygląda całkiem nieźle - zmniejszyli ilość padającego śniegu, postacie są bardziej widoczne, spotowania klasycznego dalej nie ma, ale po najechaniu na przeciwnika gra pokazuje czerowoną ikonkę z klasą.

No i dobrze że ograniczają spotting. W BF1 było lepiej ale BF4/3 to przecież dramat. Spamowanie R1 i strzelanie do nachosów. Wreszcie będzie trzeba szukać przeciwnika i korzystać z oczu. Tym bardziej że w BF1 nie widać strzelającego przeciwnika na minimapie- trzeba korzystać ze słuchu i wzroku żeby zlokalizować przeciwników. Jestem ciekaw czy zachowają to w BF V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, okoni napisał:

a większość ludzi, grupkami po pięć-sześć osób, siedzi na snajpach pokitrana za pagórkami i wagonami

Był Bany? :P

Ja w sumie nic nie oglądałem, jakbyście mieli kiedyś jakieś takie ciekawsze fragmenty, to moglibyście wrzucić :)

Dla mnie w tej grze wszystko i tak będzie nowością :P

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jakichś ciekawszych w sumie momentów - jedyne co to klasyczne DICE u jackfragsa widziałem. Leci samolotem i przy spawnie wroga po prostu samolot wybuchł jakby o niewidzialną ścianę :30vm3cw: Poza tym są albo krótkie nagrania (10-15 min) z gadaniem albo u Jacka masz prawie 2h nieedytowanego gampleyu (oglądałem live i oczywiście najpierw był problem z dołączeniem do gry a potem z wyszukaniem :D)
Mapki innej na razie nie będzie - tylko ten fjord/Narwik w trybie Operacje (dzień 1 i 2) lub Conquest.

@xavris skończyły mi się lajeczki na dziś, ale wrócę i za Banego dam xD W ogóle na kiego grzyba te limit 24-godzinne?!

Edytowane przez The_Siemek
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez snajperskie kurestwo nigdy nie będę zadowolony z nowego bfa a mogło być tak pięknie :ExHPnhn:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, bo w sumie nie wiem za bardzo.

Generalnie jak mam okazję, to najchętniej leczę innych, czy to wow, czy overwatch, czy enemy territory, cokolwiek :)

Jak wygląda spełnianie się jako medyk w tej grze? Biegamy tylko ze strzykawką i resujemy i rzucamy apteczkami po prostu, czy wymaga to jakiejś większej finezji? Pytam serio jakby co, to nie jest żaden pocisk w stronę gry :)

2 minuty temu, manoszek napisał:

Przez snajperskie kurestwo nigdy nie będę zadowolony z nowego bfa a mogło być tak pięknie 

No...uwielbiam to w grach... w singlu lubię się bawić snajperką, ale na mutli mnie to irytuje strasznie. Biegniesz sobie radośnie, wybiegasz tylko zza rogu i nara :/

9 godzin temu, riddi_962 napisał:

Przecież Japonia zaorała Koreę jeszcze przed II WŚ, nie walczyli razem -.- 

Jak najbardziej, źle się wyraziłem może, ale chodziło mi o to że z tego co kojarzę to koreańczycy byli wcielani do armii japońskiej... Ale w sumie może ich nie dawali na front.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×