Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Mruczy jak passat 1.9 TDi 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ten sam motor pod maską :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.07.2018 o 19:50, xavris napisał:

Mruczy jak passat 1.9 TDi 

 

Passeratti B5 1.9TDi, świetny wóz wielu zastosowań. I na sportowo i na elegancko. :banderas:

Ciekawe po ile teraz u Mirasa stoi???

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.07.2018 o 21:59, okoni napisał:

Pewnie ten sam motor pod maską :D

I pewnie taka sama ekologia :D Tylko do kościółka słabo :(

Edytowane przez The_Siemek
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sLk napisał:

 

Passeratti B5 1.9TDi, świetny wóz wielu zastosowań. I na sportowo i na elegancko. :banderas:

Ciekawe po ile teraz u Mirasa stoi???

To jest jak szabla husarska. Oryginałów jest bardzo mało, oryginałów w dobrym stanie jeszcze mniej :P

Myślę że za dobry okaz trzeba dać z 60-70k :P

 

A tak w ogóle to zamówiłem dzisiaj bf1 rewolucyjną na spółę z kumplem XD wyszło mnie to 60 zł a dam mu tylko jak będę jechał nad morze, żeby sobie kampanię przeszedł bo multi nie gra :P dobry interes w sumie :P

 

a wuj, preorder na bfV też złożony :P oczywiście z płatnością w sklepie :P wolałem od razu, bo już się kilka razy naciąłem, że zamawiając później (ale ciągle przed premierą) cena stopniowo rosła. Ciekawe swoją drogą jak rozwiązują sprawę wczesnego dostępu do bety w przypadku zamówień z płatnością na miejscu... Chociaż z drugiej strony tych kodów pewnie i tak będzie miliard :)

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

To jest jak szabla husarska. Oryginałów jest bardzo mało, oryginałów w dobrym stanie jeszcze mniej :P

Myślę że za dobry okaz trzeba dać z 60-70k :P

 

A tak w ogóle to zamówiłem dzisiaj bf1 rewolucyjną na spółę z kumplem XD wyszło mnie to 60 zł a dam mu tylko jak będę jechał nad morze, żeby sobie kampanię przeszedł bo multi nie gra :P dobry interes w sumie :P

 

a wuj, preorder na bfV też złożony :P oczywiście z płatnością w sklepie :P wolałem od razu, bo już się kilka razy naciąłem, że zamawiając później (ale ciągle przed premierą) cena stopniowo rosła. Ciekawe swoją drogą jak rozwiązują sprawę wczesnego dostępu do bety w przypadku zamówień z płatnością na miejscu... Chociaż z drugiej strony tych kodów pewnie i tak będzie miliard :)

Nie mam pojęcia ale przy preorderze z odbiorem w sklepie przy okazji BF1 preorder zawierał kod na jakieś cyfrowe pierdoły- nie było go w pudełku i dostałem później na maila z którego zamawiałem grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, riddi_962 napisał:

Nie mam pojęcia ale przy preorderze z odbiorem w sklepie przy okazji BF1 preorder zawierał kod na jakieś cyfrowe pierdoły- nie było go w pudełku i dostałem później na maila z którego zamawiałem grę :)

No no, to samo miałem z...nie pamiętam :P Z monster hunterem chyba. Ale tu masz prostą sprawę - zapłaciłeś to dostajesz. Tutaj sprawa jest inna, bo teoretycznie powinieneś coś dostać z okazji zakupu czegoś, za co nie zapłaciłeś :) nie zależy mi na tym kodzie jakoś strasznie, nawet prawie w ogóle, bo to pewnie będzie jakiś dostęp dzień wcześniej, dodatkowo do gry, którą i tak kupię. Zastanawia mnie to w sumie z czystej ciekawości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy i nie ostatni raz ludzie robili taki myk, ze zamawiali preordera z platnoscia w sklepie po czym dostawali kod do bety i pozniej szla anulacja zamowienia. Cebulaki jeszcze sprzedawali te kody na allegro za dyche i schodzily jak cieple buleczki...

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, SkibaPL napisał:

Nie pierwszy i nie ostatni raz ludzie robili taki myk, ze zamawiali preordera z platnoscia w sklepie po czym dostawali kod do bety i pozniej szla anulacja zamowienia. Cebulaki jeszcze sprzedawali te kody na allegro za dyche i schodzily jak cieple buleczki...

Siriusly? Ludzie to mają fantazję, tylko nie wiem, czy kupujący czy sprzedający większą...

Szkoda by mi było czasu na takie kombinacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wjeżdża nowy trailer - ma zawierać informacje o nowej mapie w Rotterdamie (dwa etapy walki).
Już wczoraj trzy osobne teasery się pojawiły (czołgi na pustyni, strzelanka w mieście) i tutaj zestawianie plus dodatkowe info:

 

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem podobno jest mniej preorderow niż by chcieli. Pewnie zawsze jest mniej, ale teraz jest pewnie sporo mniej.

Premiera w tym samym czasie co rdr2 może nie pomagać w sumie. Premiery w tym samym czasie co CoD bym nie winił, bo zupełnie inny target obu tych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę słabo z tym RDR2 w tym czasie. Dwie gierki i lekko 500-600 pln nie ma w portfelu.
Wydaje mi się, że to raczej pokłosie tamtego gównianego trailera, małego hype i małej ilości informacji o pozostałych mapach/broniach itd.
Na poprzednie BFy było więcej jarania, ale też EA/DICE więcej od siebie dało. Gra i tak się sprzeda kosmicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to uważasz/ uważacie, że to będzie reskin BF1? 

Dla mnie się zapowiada fajnie przez tryb grand operations i motyw budowania umocnień na planszy. Fajnie to może działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będzie reskin. Sporo rzeczy wspólnych na pewno zostanie, bo tak było przy poprzednich grach, ale mechanika strzelania ma być na tyle inna, że raczej doniesienia się potwierdzą i będzie bliżej BF3/BF4 niż BF1. No i podobno latanie jest tragiczne. W BF1 było trochę za łatwe jednak.
Mnie budowanie umocnień kompletnie nie interesuje. Jest wręcz jednym z potencjalnych minusów, które przed graniem widzę. Operacje spoko i to jedna z niewielu fajnych rzeczy z BF1, która można zostawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dobrze to wygląda.

Nie żałuję zlozenia preordera, za którego zapłacę dopiero przy odbiorze :p

budowanie może być fajne, jeśli to nie będzie tak głupie jak w fortnite, tylko w określonych miejscach - tak jak widziałem, jak goście dostawali worki z piaskiem albo zabijali okna deskami. Może to być całkiem spoko rozwiązanie.

operacje z BF1 są spoko, ale tu mają o ile kojarzę być takie bardziej z jakimiś celami, typu odbuduj most. Zobaczymy

Edytowane przez xavris
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda nr 1 :

 

Dajs zawsze robi przekozackie trailery, w praniu już tak przekozacko nie jest. 

 

Prawda nr 2 :

 

Ale ogólnie jebie mnie to, i tak będzie grane, aż mi konsoleta padnie. 

:30vm3cw:

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie żaden problem. 

II WŚ ma być tłem a nie bohaterem. 

Nawet spoko to wygląda. Jakby to wypuścili najpierw to nie byłoby całego nastawienia na „nie”, ale widać zachciało się Szwedom hipsterki. 

 

Na końcu chyba widać Battle Royal :O

Zamiast burzy jest zmniejszający się pierścień ognia (nawet ma to jakiś sens). 

Jaranko tak 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, ogień tak się nie pali :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo? CoD jesteś tam? :jaro:

BF to pozycja która trzeba kupić i nie ma przebacz :janusz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie będzie reskin. Sporo rzeczy wspólnych na pewno zostanie, bo tak było przy poprzednich grach, ale mechanika strzelania ma być na tyle inna, że raczej doniesienia się potwierdzą i będzie bliżej BF3/BF4 niż BF1. No i podobno latanie jest tragiczne. W BF1 było trochę za łatwe jednak.
Mnie budowanie umocnień kompletnie nie interesuje. Jest wręcz jednym z potencjalnych minusów, które przed graniem widzę. Operacje spoko i to jedna z niewielu fajnych rzeczy z BF1, która można zostawić.

Dlaczego uważasz, że to nie reskin? Gdy oglądałem strimy z bety to wyglądało to identycznie jak bf1 tyle że podkręcone, z nowymi ficzerami i ładniejsze. Design, mechanika z bf4 już raczej nie wrócą bo widać to jak wydają kolejne gry. Battlefronty i Battlefieldy to obecny Game Design Dice i tak zostanie aż do kolejnej zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niepotrzebnie użyłem słowa reskin, ale nie wiedziałem czy @The_Siemek pisząc o dice, które zwykle więcej z siebie dawało miał na myśli poziom trailerów czy grę jako całość.

Mnie, laika (chociaż dwukrotny filar drużyny w BF1 xD ) to co widzę i to co o grze wiem zachęca do kupna i nie wygląda mi to przez moje niemedrca szkiełko na reskin.

A nawet jeśli nie to wuj, WWII mimo wszystko > WWI, mimo że obawiając się lekko klimatu w BF1 finalnie bardzo mi się spodobal.

A jak ktoś marudzi, że to nie wygląda jak WWII to jest gupi :p chyba że jest adminem, to wtedy luz :p nie wymagakmy od gry absolutnego realizmu (o tym już dyskutowaliśmy), bo dojdzie do tego, że nie będzie resowania, tylko po zgodnie pęknie płyta w napędzie i nara :p

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, hacker25 napisał:


Dlaczego uważasz, że to nie reskin? Gdy oglądałem strimy z bety to wyglądało to identycznie jak bf1 tyle że podkręcone, z nowymi ficzerami i ładniejsze. Design, mechanika z bf4 już raczej nie wrócą bo widać to jak wydają kolejne gry. Battlefronty i Battlefieldy to obecny Game Design Dice i tak zostanie aż do kolejnej zmiany.

 

Uważam, że na tyle zmienili (patrząc na alfy) mechanikę strzelania, latania (na gorsze...), zaopatrzenia (i braku...), reanimacji (i przez dodatkową animację i przez Squad Revive), kilkanaście nowych animacji; dodali mechanikę ciągnięcia kompana, nagrody za postęp wybierane przez dowódcę (co jest bardziej w stylu Commandera z BF4) plus ten nieszczęsny Battle Royal, że to nie jest reskin po linii najmniejszego oporu. To nie jest Assassin’s Creed. 

Wiadomo, że spora część będzie podobna, ale to akurat kwestia produkowania w określonych, przez serię, warunkach. 

Nie będzie to żadne drastyczna zmiana jak Hardline, ale może to lepiej. 

Wygląda obiecująco. Nie bronię DICE, bo doskonale wiem jak bardzo potrafią skaszanić coś, ale czekam na grę i wtedy zobaczę czy wystarczająco się to różni od BF1, żeby posiedzieć setki godzin :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając pokazywane za pośrednictwem jakiś nieznanych mi jutuberow gameplaye, jestem pewien że nastawienie do gry by było zupełnie inne, gdyby ten trailer pokazany był jako pierwszy :p

a tak to wszyscy mają w pamięci łaskę z protezą, rudego i ninja i robią kuposztorm :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×