Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

A tu jest murzynek w słuchawkach Beats by Dre :LUL:

 

Ciekawe czy będzie można grać czarnoskórym po stronie niemieckiej, albo, co by było bardziej poprawnie, Żydem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer sztosik. Bedzie grane :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tata kill, musisz się bardziej postarać, aby obrzydzić mi tę grę. Na razie daję Ci 2+, z czego plus na zachętę :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi zależało :yao:

 

Oba trailery są śmieszne i tyle. Emfaza na multi kulti, równość kobiet, skoki z 10 metrów i wyprzedzanie biegusiem pojazdów opancerzonych :vxoAZzf:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.08.2018 o 06:56, kill napisał:

 

Oba trailery są śmieszne i tyle. Emfaza na multi kulti, równość kobiet, skoki z 10 metrów i wyprzedzanie biegusiem pojazdów opancerzonych :vxoAZzf:

 

To są Szwedzi, oni są tak przetolerancyjni, że niedługo sami zaczną chodzić w burkach, żeby nie urazić imigrantów. :30vm3cw:  

Chociaż coś tam już podobno drgnęło wśród opinii publicznej. Jakieś referendum mieli i się buntują :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, sLk napisał:

 

To są Szwedzi, oni są tak przetolerancyjni, że niedługo sami zaczną chodzić w burkach, żeby nie urazić imigrantów. :30vm3cw:  

Chociaż coś tam już podobno drgnęło wśród opinii publicznej. Jakieś referendum mieli i się buntują :pazura:

Dla Szwedów już za późno moim zdaniem, ale sami sobie narobili bigosu, to niech go teraz z pokorą i smacznie spożywają. 

 

Jestem ciekaw właśnie tego singla, czy nie porzygam się od poprawności politycznej i super hero extra turbo woman. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, zakupiłem pre order w ME na PS4. W pudełku był kod 25-cyfrowy. Jest napisane, żeby aktywowac go na stronie ea/wymien kod. Wchodzę tam, a tam nie aktywna zakładka BFV. Na ps4 można wpisać max 16cyfrowy kod. Ktoś wie jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie można jeszcze aktywować żadnego kodu, bo nie ma jeszcze żadnej bety, pewnie nawet jeszcze nic nie przypisali do gry :)
Poczekaj po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwarta beta od 6 września, mowa oczywiście również o PS4. W końcu coś postrzelamy.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA potwierdziło, że dwa studia pracują przy grze - DICE robi singla, co-opa i multi a inne studio samo Battle Royal. 

Trochę to dziwne, ale w sumie ciekawe jak na jednym silniku sobie poradzą obie ekipy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzałem sobie na gameplaye w weekend i sama rozgrywka mi się podoba w sumie , w końcu czuję się jakiś vibe z Bad Company jeżeli chodzi o ewolucję Frostbite i destrukcje , są momenty gdzie się czołg wbija dosłownie w budynki i na mnie takie rzeczy robią wrażenie już mam ochotę zagrać ...
... Bo reszta rzeczy wiadomo kontrowersyjna , tezy Szwedów można obalić w 5 sek jak np. niemieckie oddziały kobiece . Kobiety w WW2 to głównie radzieckie oddziały i to nachalnie wykorzystywane przez propagandę , inne kraje nie wysyłały regularnych oddziałów kobiet na front lol . Tymczasem ZSSR chyba nawet w grze nie będzie , także to absolutnie jakaś fikcja . 

Jak będzie jakaś adnotacja dla młodzieży przed gra że to SF ala Wolf to luz , dla mnie nie ma problemu . Ta gra i tak nawet z org "skórkami" nawet nie zbliżyła by się realizmem do starego Red Orchestrq . 
 

 

Edit: @up o ile mnie pamięć nie muli EA z Dice już kiedyś tak robili chyba z Mohem , inna firma robiła singla inna multi . Dla mnie lipa z tym Royale nie kręcą mnie te podchody zupełnie zasypiam , a o ile pamiętam w bf zawsze się rozrzedza strasznie community po czasie i np. w dodatki nikt nie gra , chyba że to się zmieniło . 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu wraca temat battlefielda jako gry będącej absolutnie wiernej realiom historycznym, w którą w liceum grają na historii...

To jest gra, rozrywka. Od realizmu są książki i programy Wołoszańskiego. Nie potrafię zrozumieć co komu przeszkadza, że będą babki do grania? Przecież nie będziemy grać dwunogimi psami...

Jeszcze dodam - resowanie strzykawką po headshocie z karabinu snajperskiego jest spoko, ale kobieta już nie :P

Edytowane przez xavris
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, xavris napisał:

I znowu wraca temat battlefielda jako gry będącej absolutnie wiernej realiom historycznym, w którą w liceum grają na historii...

To jest gra, rozrywka. Od realizmu są książki i programy Wołoszańskiego. Nie potrafię zrozumieć co komu przeszkadza, że będą babki do grania? Przecież nie będziemy grać dwunogimi psami...

Jeszcze dodam - resowanie strzykawką po headshocie z karabinu snajperskiego jest spoko, ale kobieta już nie :P

Nie pisz takich postów, bo pewnie ktoś od EA to czyta, i jeszcze z tym psem wezmą to na serio, bo w Cock of Duty już czworonogiem można było grać! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, hacker25 napisał:

Nie pisz takich postów, bo pewnie ktoś od EA to czyta, i jeszcze z tym psem wezmą to na serio, bo w Cock of Duty już czworonogiem można było grać! 

W overwatchu jest inteligentny chomik w mechu i mi to nie przeszkadza, jakoś bym z tym psem wytrzymał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro chomik w mechu nie przeszkadza faktycznie nie ma tematu xddd .
Mimo wszystko pamiętam jak w BF grali ludzie ostro zajarani militarna tematyka , sam służyłem w Armii nosiłem mundur itp. więc mnie takie rzeczy delikatnie wytrącają z szeroko pojętej imersji , tylko tyle . Nie mam jakiejś obsesji najważniejsza jest dobra zabawa i gameplay to tylko gierka zgadzam się . Jednak jak widzę analitycy podają że na nowy BF jest 85% mniej zamówień niż analogicznie CoD , dla mnie jednak lekki szok biorąc pod uwagę przepaść technologiczna , no chyba coś tu nie zagrało do końca . 
Zresztą tak tylko rzuciłem pierwszy raz obejrzałem sobie surowy gameplay ,  fanatycy BF jak innej serii od EA nic nie można powiedzieć od razu oburzenie i tak będą grali cały rok hehe . Tutaj typ jest chyba fanem i spokojnie mówi o tym dysonansie wizualnym jeżeli chodzi o customizacje , no wygladaja mega dziwnie te mundury i kolorystyka . 
 

W Overwatch ani Fortnite nie grałem nigdy , może czas pograć i się oswoić z tą stylistyka bo widzę że wchodzi na bogato w aaa , takie czasy . 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to 85% to niczym nie potwierdzone. Po prostu sobie tak wymyślili "analitycy" (swoją drogą najlepsza robota - zgadujesz i czasem trafisz a wszyscy się spuszczają jakby prawdy objawione usłyszeli).
Ja się na Wolfenstein 3D, Doomie i Quaku wychowywałem i mnie interesuje tylko dobrze zrobione strzelanie, ale faktycznie BF stara się być historyczno-realistyczny a tutaj grubo polecieli. Jeszcze (już chyba EX) szef jednego z działów wyskoczył, że to ludzie są "niewykształceni" skoro podważają wizję historyczną w grze...
Mogliby po prostu zamknąć się i robić grę. Nie ze wszystkiego trzeba robić oświadczenia i poparcie jednych albo drugich poglądów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Danielski_82 napisał:

Zresztą tak tylko rzuciłem pierwszy raz obejrzałem sobie surowy gameplay ,  fanatycy BF jak innej serii od EA nic nie można powiedzieć od razu oburzenie i tak będą grali cały rok hehe 

Jeżeli to było do mnie, to nie jestem żadnym fanem. Chcę kupić tego bfa, bo overwatch po blisko 500h mi się trochę przejadł, a lubię z kolegą @manoszek wirtualnie sobie postrzelać, a wiem że on bierze choćby tam były golemy, elfy i czołgi z piernika :) Do tej pory grałem tylko w BF1 i kupiłem go miesiąc temu, żeby sprawdzić, czy jest to w ogóle tytuł dla mnie.

A overwatcha polecam, bardzo dobra, zróżnicowana strzelanka. Chyba że ktoś ma jakąś awersję do takiej stylistyki, to może go to zmęczyć.

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BFV bez coopa na dzień dobry. Nie wiem jak miał on wyglądać, ale generalnie coop to jest chyba najlepszy tryb dla mnie do grania po sieci, więc trochę smuteczek.

Może niech po prostu przesuną premierę, a nie ciągle tylko jakieś nowe wiadomości, że czegoś nie będzie na start :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co-op to trochę mniejsze gówno niż singleplayer, więc bez żalu to czytałem, ale co oni odjanapawlają z tą grą xD
Okaże się jeszcze, że na premierę będzie można obejrzeć intro i ludzika z łopatą "under constuction".

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak BF1 łykałem na premierę jak dziki, tak tutaj jednak zaczekam. Nie widzę sensu płacić pełnej ceny za okrojony produkt, skoro 2 miesiące później, przed Świętami, kupi się już po kilku patch'ach za jakieś 150zł w promocji. Może jeszcze ta otwarta beta rozbudzi hype na nowo, kto wie, ale jakoś wątpię. Zbyt wiele razy strzelili sobie w kolano, natomiast ani razu nie pokazali czegoś, gdzie powiedziałbym "o kurwa, tego jeszcze nie grali". Liczę, że mimo wszystko będzie to jedna z najlepszych części w tej serii. I oby dali radę przetrwać początek, bo jeśli gra okaże się sprzedażową klapą z racji tego, że będzie brana na dwa bolce przez Call of Duty oraz RDR2, to może być kiepsko i fanbase umrze, zanim zdąży w ogóle urosnąć.

 

:frog:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również poczekam. Wpierw się jarałem i nie wiedziałem co kupić na premierę - RDR 2 czy BF V. 

 

Tym bardziej, że mam EA Access i prędzej czy później BF tam wyląduje :axk28y:

Edytowane przez hacker25
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wygląda tak, że chce się grać. Nigdy nie byłem fanem

zimowych map w BFie a takie miejskie (Sekwana w BF3, Amiens w BF1) to jest miód :)

Dawać mnie betę!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma co, wygląda to dobrze. Czyli mimo okrajania gry z coraz to większej ilości trybów wygląda na to, że te które już dadzą, będą raczej grywalne :P

Przeklikałem sobie ten filmik i przypadkiem trafiłem na fragment, który mi się nie spodobał - medyk ma dostać pistolety maszynowe zamiast takich broni jak miał do tej pory :( dla mnie #niedobrazmiana, bo zdecydowanie preferuję rodzaj broni medyka z bf1, czyli takich snajperek bez lunety :)

Rzucanie małych apteczek tylko do rannych ziomków bez możliwości rzucenia ich na ziemię też trochę dziwne, ale gość słusznie zauważa, że może chcą bardziej rozróżnić te rzucane od tych stawianych. Zobaczymy.

Ale te karabinki to mnie bolą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście biorę na premierę, to że okrojona jak demo trudno czekanie na pełną wersję umili mi RDR2.  Długie zimowe wieczory idealnie pasują do 2-3 meczyków a potem coś innego, zapowiada się bardzo gorąca zima w tym roku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris Też mi to średnio podeszło tzn. ten motyw z apteczkami. Nie wiem po co te dzbany "naprawiają" coś co działa świetnie od wielu części...
W BF1 to był raczej wyjątek jeśli chodzi o broń - w BF3 i 4 medyk/szturmowiec miał karabiny szturmowe :)


Wszystko wygląda elegancko tzn. od strony wizualnej. Sam design mapy też prosto do mojego serduszka trafia <3

Mnie jeszcze ta destrukcja martwi - wygląda jak w BF3 (tzn. fasady budynków), ale nie ma insta killa jak w BF3. A szkoda, bo to była dobra taktyka.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×