Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż zwykłe ps4 mają gracze bez telewizorów 4k, jest technologicznie słabe tak cieszy mnie widok gie,r że jeszcze ta konsola daje radę, a co do bfa niestety moja konsola nie obsługuję nowej technologi RTX więc wodotrysków nie będzie:notbad:

 

 

:listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grafika nie wywołuje wymiotów, to zawsze i wszędzie o jakości gry dla mnie stanowi gameplay. Ale ja jestem dziwny :p

 

w zasadzie to nawet jak wywołuje, ale gra się miodnie to też jest spoko :p

 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE wypuściło świetny film pokazujący wszystkie nowości i zmiany w tej części :3 widać też nowe mapki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie grać na Podboju?

U mnie od 30 minut nie wyszukuje meczu. Przez serwerowe szukanie to samo (chociaż to akurat jest skaszanione zawsze ;) ). 

 

Ogólnie na razie mieszane mam uczucia. W cholerę zmian zupełnie niepotrzebnych - jak apteczka, brak spotowania przy komicznej widoczności, ilość amunicji też zdecydowanie za mała. Fajnie się strzela, ale to trochę mało. 

Raczej odwołam preordera i poczekam po premierze. 

Oczywiście nie działają składy, dołączanie - jak w ostatnich kilku BFach. 

 

Czołg ma śmieszny splash damage. Celownik po wyjściu z zoomu jest zupełnie gdzieindziej. 

Samoloty to jest dramat po prostu xD

 

PS. Da się ginąć przez ściany :fsg:

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to pozwolę przypomnieć, że BF1 Beta też najlepiej nie wyglądał. Dynamiczna rozdziałka spadała za mocno w dół i do tego antyaliasing był niesamowicie mocny. Nic nie było ostre tylko rozmazane. W pełnej wersji było dużo lepiej.

Co do kontrastu to już typowe DICE. Każda część ma z tym problem. W wersji Alpha BFV ludzie zgłaszali uwagi z kontrastem i w becie miało to być naprawione :-P

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno pytanie jak mam 2 konta na jednej konsoli to beta bedzie dzialac na obydwu?

Edytowane przez dosard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponarzekałem, ale jak grasz ze składem i odblokujecie rakietę a potem ona rozwala pół ulicy i kilku typów to japa się cieszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chwila moich wypocin. 

Ponad godzinę oglądałem Share ziomka, wspólnie z kumplami. 

Pierwsze co dało się zauważyć, gra jest zdecydowanie szybsza. Do tego czuć, że jak strzelasz celnie to kule wchodzą jak w masło. To in plus. 

Oczywiscie było sporo minusów, ale to rzeczy które szybko można usunąć (bugi i problemy graficzne na mapie). 

Aż tyle i tylko tyle.

Ogólnie baaardzo dobre pozytywy. Czuć ten feeling co w bf4. 

Były spore pustki na mapie, ale imo nie wynikało to z za dużych map, tylko z wyniku kampienia i lęku graczy przed nowym. 

Jestem pozytywnie nastawiony, w betę zagram na bank, a ostateczną grę kupię na 100%.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś napiszę po kilku godzinach spędzonych w grze:

1. TTK jest bardzo niskie -  zbliżone do tego co było w Hardlinie;

2. gra wymusza granie z drużyną /składem - samotny rambo jest łatwym celem;

3. feeling strzelania bardzo przypomina mi BF3;

4. poruszanie się postaci jest szybsze niż w takim BF1, ale niski ttk powoduje że trzeba grać bardziej ostrożnie - bardziej taktycznie;

5. beta graficznie wygląda ciut gorzej niż BF1, ale udźwiękowienie jest najwyższych lotów

6. przejmowanie punktów jest teraz trudniejsze - często trzeba wykorzystywać system fortyfikacji;

7. mała liczba amunicji oraz brak pełnej regeneracji powoduje że w składzie dobrze jest mieć i medyka i wsparcie;

8. Nowy system spotowania całej okolicy daje radę;

9. Sniper może spotować "starym systemem " poprzez  lornetkę;

10. system upgradów i customizacji broni (tak mamy to i to) lepszy niż w jedynce;

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6. Nie jest trudniejsze. Pasek się dużo szybciej zapełnia niż w BF1. W dwie osoby flaga leci w sekundy. Same flagi są inaczej zbudowane i trudno znaleźć idealną kampę. 

8. Jaki system spotowania okolicy? Jeden co pozwala spotować to flara, którą ma pilot i zwiadowca (po unlocku). Wciskanie R1 daje nieporównywalnie mniej niż wcześniej. W samolocie praktycznie nie da się strzelać do piechoty, bo jej nie widać. 

9. Nie wiem czy to spotowanie snajpera przez gadżet nie oznacza celów tylko jemu albo squadowi. A może po prostu ludzie dalej są ślepi, bo grałem na Narviku całą rundę snajpem, oznaczałem ludzi i wyglądało tak jakby nikt tego nie widział oprócz mnie. Ale faktycznie nad głową wrogów pojawiają się „nachosy”. 

 

Z resztą się w 100% zgadzam. Solo to tutaj raczej nikt za długo nie poleci - przez te wszystkie czynniki złączone (a zwłaszcza znikające w minutę ammo). Poza tym granie składem sprawia o wiele więcej radości. Chyba pierwszy raz od dawna im się udało faktycznie tak zbudować grę, że jest na to duży nacisk. Pewnie dalej będzie można pokoksić w czołgu albo w samolocie (nie wiem jak na razie ;) ), ale i tak balans rozgrywki się przesunął w stronie teamplayu. 

 

Nie rozumiem zmiany w systemie leczenia tzn. w przypadku dużej apteczki. Możemy ją co jakiś czas położyć (nie da się rzucać kiedy się chce) a żeby z niej skorzystać trzeba podejść, wcisnąć kwadrat, żeby pobrać opatrunek i dopiero jest leczenie. Mało ludzi to ogarnia i o ile wcześniej można było nabić sporo punktów i uratować sporo tyłków tak teraz rzucasz i czasami nic się nie dzieje. Niepotrzebne udziwnienie wg mnie. 

 

Trochę przesadzili też z amunicją dla pojazdów. Trzeba wracać do stacji, żeby załadować ammo, naprawić się itd. Co w sumie wyrównuje walkę - piechota vs pojazdy, ale... 3 panzerfausty centralnie w czołg nie niszczą go. Tak jak 2-3 ładunki z dynamitem. WTF?! Wczoraj grałem ostatnią mapę i było mniej więcej 8v8 tylko. Gostek czołgiem sobie stanął niedaleko B (hotel) na Rotterdamie i próbowałem go rozwalić a on mnie. 

Czołg - prawie zerowy splash damage, plus kończąca się amunicja; ja - bieganie co chwilę po nowe panzerfausty do stacji ammo, wystrzał 3 sztuk i powrót. On się ponaprawiał zanim wróciłem i tak w kółko. Może tak na początku jest i mało osób ma „rpgi”, ale to była czysta komedia - polowanie na ślepego mamuta patykami...

Samolotem trzeba wracać na respa. Przy minięciu ikony skrzyneczki zacznie odnawać się ammo i np. w bombowcu trzeba po każdy zrzucie wracać, przeładować i można atakować. Działkami to sobie można najwyżej drogę rozświetlić - nikogo nie widzisz, bo przecież nie ma spotowania. Dog fighty też słabe. Myśliwce mają pole skrętu jak traktor z przyczepą. Jeszcze mało ludzi ogarnia latanie, więc chociaż w miarę spokojnie można poćwiczyć i posprawdzać. Może to kwestia unlocków i upgradów a potem moc wzrasta, ale sama mechanika lotu jest gorsza niż w BF1 (o reszcie serii nie wspominam). 

 

Mimo, że system unlocków i upgradów jest fajny - działa!, jest dostępny z poziomu startowego menu a nie mapy i widać faktycznie efekty przy upgrade broni. Szkoda, że nie da się tego używać podczas gry i modyfikacji wprowadzać na bieżąco. Mam nadzieję, że to zmienią. 

 

Gra ma potencjał. Strzelanie jest bardzo przyjemne i wchodzi jak trzeba (czasami się zginie za ścianą, ale to chyba kwestia połączenia). Jest teanplay i granie ptfo daje dużo korzyści, czyli wszystko co gracze chcieli. Wstrzymam się jednak do premiery i zobaczymy co poprawią (a co popsują ;) ).  

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ta gra jest przyjazna snajperom? :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, The_Siemek napisał:

6. Nie jest trudniejsze. Pasek się dużo szybciej zapełnia niż w BF1. W dwie osoby flaga leci w sekundy. Same flagi są inaczej zbudowane i trudno znaleźć idealną kampę. 

8. Jaki system spotowania okolicy? Jeden co pozwala spotować to flara, którą ma pilot i zwiadowca (po unlocku). Wciskanie R1 daje nieporównywalnie mniej niż wcześniej. W samolocie praktycznie nie da się strzelać do piechoty, bo jej nie widać. 

9. Nie wiem czy to spotowanie snajpera przez gadżet nie oznacza celów tylko jemu albo squadowi. A może po prostu ludzie dalej są ślepi, bo grałem na Narviku całą rundę snajpem, oznaczałem ludzi i wyglądało tak jakby nikt tego nie widział oprócz mnie. Ale faktycznie nad głową wrogów pojawiają się „nachosy”. 

 

Z resztą się w 100% zgadzam. Solo to tutaj raczej nikt za długo nie poleci - przez te wszystkie czynniki złączone (a zwłaszcza znikające w minutę ammo). Poza tym granie składem sprawia o wiele więcej radości. Chyba pierwszy raz od dawna im się udało faktycznie tak zbudować grę, że jest na to duży nacisk. Pewnie dalej będzie można pokoksić w czołgu albo w samolocie (nie wiem jak na razie ;) ), ale i tak balans rozgrywki się przesunął w stronie teamplayu. 

 

Nie rozumiem zmiany w systemie leczenia tzn. w przypadku dużej apteczki. Możemy ją co jakiś czas położyć (nie da się rzucać kiedy się chce) a żeby z niej skorzystać trzeba podejść, wcisnąć kwadrat, żeby pobrać opatrunek i dopiero jest leczenie. Mało ludzi to ogarnia i o ile wcześniej można było nabić sporo punktów i uratować sporo tyłków tak teraz rzucasz i czasami nic się nie dzieje. Niepotrzebne udziwnienie wg mnie. 

 

Trochę przesadzili też z amunicją dla pojazdów. Trzeba wracać do stacji, żeby załadować ammo, naprawić się itd. Co w sumie wyrównuje walkę - piechota vs pojazdy, ale... 3 panzerfausty centralnie w czołg nie niszczą go. Tak jak 2-3 ładunki z dynamitem. WTF?! Wczoraj grałem ostatnią mapę i było mniej więcej 8v8 tylko. Gostek czołgiem sobie stanął niedaleko B (hotel) na Rotterdamie i próbowałem go rozwalić a on mnie. 

Czołg - prawie zerowy splash damage, plus kończąca się amunicja; ja - bieganie co chwilę po nowe panzerfausty do stacji ammo, wystrzał 3 sztuk i powrót. On się ponaprawiał zanim wróciłem i tak w kółko. Może tak na początku jest i mało osób ma „rpgi”, ale to była czysta komedia - polowanie na ślepego mamuta patykami...

Samolotem trzeba wracać na respa. Przy minięciu ikony skrzyneczki zacznie odnawać się ammo i np. w bombowcu trzeba po każdy zrzucie wracać, przeładować i można atakować. Działkami to sobie można najwyżej drogę rozświetlić - nikogo nie widzisz, bo przecież nie ma spotowania. Dog fighty też słabe. Myśliwce mają pole skrętu jak traktor z przyczepą. Jeszcze mało ludzi ogarnia latanie, więc chociaż w miarę spokojnie można poćwiczyć i posprawdzać. Może to kwestia unlocków i upgradów a potem moc wzrasta, ale sama mechanika lotu jest gorsza niż w BF1 (o reszcie serii nie wspominam). 

 

Mimo, że system unlocków i upgradów jest fajny - działa!, jest dostępny z poziomu startowego menu a nie mapy i widać faktycznie efekty przy upgrade broni. Szkoda, że nie da się tego używać podczas gry i modyfikacji wprowadzać na bieżąco. Mam nadzieję, że to zmienią. 

 

Gra ma potencjał. Strzelanie jest bardzo przyjemne i wchodzi jak trzeba (czasami się zginie za ścianą, ale to chyba kwestia połączenia). Jest teanplay i granie ptfo daje dużo korzyści, czyli wszystko co gracze chcieli. Wstrzymam się jednak do premiery i zobaczymy co poprawią (a co popsują ;) ).  

 

Nie grałem jeszcze, ale te rzeczy które przytaczasz jako wady, brzmią całkiem ciekawie :pazura:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie trochę tak. Ja lubiłem sobie pokampić w czołgu a tutaj jest trochę trudniej tzn. mniej dynamicznie. Ale też o wiele trudniej czołg rozwalić. 

 

Snajperzy mają dobrze. Heady przyjemnie wchodzą, są pułapki i sporo miejsca na kampę. Zwłaszcza Narvik. Do tego nie działa za bardzo killcam i nawet nie wiesz skąd Cię zabili :(

 

Dodatki do broni i pojazdów naprawdę mocno zmieniają grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem rundkę na PC. Grafika na ultra w :4k: wygląda obłędnie po prostu :banderas:.

 

Gra się też fajnie. Pierwsze wrażenie lepsze niż oczekiwania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, cwir napisał:

Zagrałem rundkę na PC. Grafika na ultra w :4k: wygląda obłędnie po prostu :banderas:.

 

Gra się też fajnie. Pierwsze wrażenie lepsze niż oczekiwania.

beta już otwarta dla wszystkich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem. mam zwykły Origin Access, wczoraj pisało że nie mam early access, dzisiaj się dało wcisnąć Play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie zadziałało na Xa ;)

smacznego

 

Wejdź na stronę EA: help.ea.com/...…ity(trzeba będzie się zalogować na swoje konto)
Wybierz Battlefield V
Wybierz platformę
Kliknij "Codes and promotions"
Kliknij "Invalid code"
Zignoruj "Did you get an error message..."
Kliknij "Select contact option"
Wpisz temat jak np. "Wrong Code"
Zignoruj załączniki
Kliknij "Chat Now"
Zignoruj chat, nie trać ich czasu. Na twojego maila powinna już przyjść automatyczna wiadomość z kodem do otwartej bety Battlefield V.
Wejdź na Origin, przypisz otrzymany kod do konta, 
Wejdź na stronę Battlefield V w sklepie, wciśnij przycisk "Download Open Beta", który znajduje się pod przyciskiem "Kup grę".

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Rambo8 napisał:

Wrong Code

 

 

Na PS4 też zadziałało :D Właśnie wysłali mi kod. Dzięki Wielkie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rambo8 W którym miejscu pojawia Ci się "Invalid code"? 

 

Już znalazłem.

Edytowane przez yogi79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu Panie, ale pierdolnięcie :antonio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM się wykazał i dzisiaj o 13.30 dostałem kod do wczesnej bety :p 

Doceniam chęci, ale zwyczajnie nie chce mi się pieprzyć z kodami, skoro jutro zagram normalnie :p 

Jestem cholernie ciekawy jak sie w to gra. Opinia laika i tak #nikogo, ale i tak się nią jutro podzielę, bo mnie wysłali na odbieranie zaległego urlopu xD jakby wiedzieli...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Rambo8 napisał:

u mnie zadziałało na Xa ;)

smacznego

 

Wejdź na stronę EA: help.ea.com/...…ity(trzeba będzie się zalogować na swoje konto)
Wybierz Battlefield V
Wybierz platformę
Kliknij "Codes and promotions"
Kliknij "Invalid code"
Zignoruj "Did you get an error message..."
Kliknij "Select contact option"
Wpisz temat jak np. "Wrong Code"
Zignoruj załączniki
Kliknij "Chat Now"
Zignoruj chat, nie trać ich czasu. Na twojego maila powinna już przyjść automatyczna wiadomość z kodem do otwartej bety Battlefield V.
Wejdź na Origin, przypisz otrzymany kod do konta, 
Wejdź na stronę Battlefield V w sklepie, wciśnij przycisk "Download Open Beta", który znajduje się pod przyciskiem "Kup grę".


po kliknięciu na chat jest info - tworzymy twoją sprawę, nie zamykaj tej strony... i to trwa już jakieś 5 min. mam to olać czy czekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×