Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Bartek_Red napisał:

Bardzo słaba IIwś, natomiast bardzo solidny FPS.

Ale tak serio mi powiedz, czego byś oczekiwał, żeby była dobra WWII? Żeby po mapie jeździło 50 czołgów i latało pełno samolotów i żebyś ginął co 20 sekund i nie mając zielonego pojęcia co Cie trafiło? Lekko uszczypliwie ale serio pytam, bo kompletnie nie rozumiem na co ludzie narzekają.

Mało czołgów źle, bo nierealistycznie - nie ma spotowania, źle, chociaż realistycznie. Ogółowi nigdy się nie dogodzi.

Może ograniczmy się do gry jako do gry a nie do podręcznika historii a wszyscy będą bardziej zadowoleni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniłem to w dalszej części posta. Nie wymagam, aby w tle było słychać głos Wołoszańskiego opowiadającego o każdym kamieniu w Rotterdamie, natomiast bije po oczach ta fantazja odnośnie customizacji. Większość ficzerów związanych z ubiorem żołnierza nie ma nic wspólnego z IIwś. Napisałem też, że nie przeszkadza mi to, zabija jedynie klimat w pewnym stopniu.

 

Czy usunęli już te słynne odblaski lunet snajperskich? Podczas rozgrywki nie zauważyłem nic takiego, więc jeśli faktycznie tak jest, to DICE poszło w dobrą stronę.

 

Na tureckim PSN Battlefield V wychodzi mniej więcej 151zł. Łyknę chyba tam, skoro dodatki mają być darmowe, a cyfra spoko, bo będzie grane często i po co żonglować płytami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bartek_Red napisał:

Wyjaśniłem to w dalszej części posta. Nie wymagam, aby w tle było słychać głos Wołoszańskiego opowiadającego o każdym kamieniu w Rotterdamie, natomiast bije po oczach ta fantazja odnośnie customizacji. Większość ficzerów związanych z ubiorem żołnierza nie ma nic wspólnego z IIwś. Napisałem też, że nie przeszkadza mi to, zabija jedynie klimat w pewnym stopniu.

Zacząłeś od tego, że to jest bardzo słaba WWII :P

Co do customizacji postaci też o tym pisałem dzisiaj - czy jest gdzieś filmik/screeny co tam ma być? Bo na razie pokazali tylko customizajcę broni, gdzie nie ma niczego nienormalnego, a w kwestii customizacji postaci to chyba coś kojarzę tylko o malowaniu twarzy i widziałem kiedys screena gościa w grubej czapce i okularach takich jak kiedyś mieli wiejscy kaskaderzy na wskach. 

Odblasków lunet nie zauważyłem, więc mogli je faktycznie wywalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni pisałeś o planowanym zakupie PS4 Pro. Dodam tylko, że ogrywam betę właśnie na Pro i mogę powiedzieć, że jest ładnie i płynnie, także zachęcam. Black Friday będzie 3 dni po premierze BFV i pierwszym odstrzelonym niemieckim kasku, wiesz co z tym zrobić :messi:

Edytowane przez Bartek_Red
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info dla ludzi których tak samo jak mnie wkurzało podnoszenie broni osoby którą podnosimy jako medyk: NIE TRZYMAĆ KWADRATU TYLKO NACISNĄĆ RAZ :D U mnie działa i od razu człowiek mniej się irytuje. Gra 100x bardziej przyjemna. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółte czołgi WW2

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, One™ napisał:

Żółte czołgi WW2 emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 


na pewno kamuflaż sturmtigera jest zbugowany bo ja ostatnio miałem jakieś żółty, pomieszany z różowym i zielonym, a customizacja pojazdów nie jest dostępna w becie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo tej grze można zarzucić, ale gdybyś był lepiej zorientowany w tematyce IIwś, to wiedziałbyś, że Tygrys często był w takich jasnych odcieniach, które wyglądają na blady żółty kolor. Osobną kwestią są bugi, to jest beta.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bartek_Red napisał:

Dużo tej grze można zarzucić, ale gdybyś był lepiej zorientowany w tematyce IIwś, to wiedziałbyś, że Tygrys często był w takich jasnych odcieniach, które wyglądają na blady żółty kolor.

Prawilnie przypominam- nie jest to żółty, ale żółtawy/oliwkowy? Nie wiem nie znam się na kolorach ale kolor tygrysa w grze jest jak najbardziej możliwy.

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zaraz wejdzie Wołoszański cały na biało :P Tylko w prochowcu zielonym :P

Edytowane przez xavris
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw, jak można brać na poważnie posty człowieka, który ogrywa gierkę, gdzie bomby wyglądają tak:

 

latest?cb=20101227065113

 

Ale trzeba się przyjebać do żółtego czołgu :LUL:

  • Like 2
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no ludzie, po co to wszystko. 

Kurna to jest gra, jedno i drugie. Kolorowe piksele na kolorowym tle. Mało gówna dookoła, żeby sie jeszcze kopać o gierki dla dzieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółty czołg wzywa dowódca za punkty. Żółty ale fluorescencyjny

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, One™ napisał:

Żółty czołg wzywa dowódca za punkty. Żółty ale fluorescencyjny emoji23.png

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 

No to jest to o czym mówiłem, zbugowany kamuflaż -.- 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=31799]okoni[/mention] pisałeś o planowanym zakupie PS4 Pro. Dodam tylko, że ogrywam betę właśnie na Pro i mogę powiedzieć, że jest ładnie i płynnie, także zachęcam. Black Friday będzie 3 dni po premierze BFV i pierwszym odstrzelonym niemieckim kasku, wiesz co z tym zrobić :messi:
https://goo.gl/images/fL79Ym

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do klimatu WW II, to niestety ale tutaj gra faktycznie kuleje. Beznadziejne modele postaci, wszystko jakieś takie bez polotu. Pamiętam jak sie ogrywało BF3 gdzie pod ostrzałem czuło się napięcie, głośniki wysadzało w powietrze, a same efekty wizualne też dawały kopa a tu jakieś takie to wszystko plastikowe i bez wyrazu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klimat 2wś jest często przereklamowany, a inna sprawa to to, że BF nigdy nie był symulatorem wojny. Raczej grą którą na siłe próbuje wpasować w jakąś tematyke a w przypadku BFV nawet w kilka tematyk

Wg. mnie BFa powinno sie oceniać pod wzgledem grywalności, dostępnego kontentu, jakości rozgrywki sieciowej a nie pod względem prawdziwości historycznej bo zawsze znajdą się malkontenci a jeśli gra bedzie miodna to szczerze mam wyje*ane w to czy czołg bedzie żółty albo nawet czerwony.

Edytowane przez bany®
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w pełnej wersji będzie można różowy czołg to biorę. Różowy Tygrysek <3

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, The_Siemek napisał:

Jak w pełnej wersji będzie można różowy czołg to biorę. Różowy Tygrysek <3

Raczej takiej możliwości nie będzie, i dobrze- strzelam coś podobnego jak teraz bronie można zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie może być z prostego powodu, o którym też już kiedyś pisałem.

Takie zmiany spowodują najzwyczajniej w świecie zmiany w balansie w pewnym sensie, bo nie da się ukryć, że różowy czołg dość wyraźnie widać na śniegu.

I na piasku.

I w mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche na PC i gra wyglada przyjemnie. Podoba mi sie to, ze grajac ekipa mozemy sie nawzajem podnosić. Trwa to oczywiscie dluzej niz podnoszenie przez medyka no ale przynajmniej jest taka mozliwosc. Mogliby jeszcze dodac opcje przemieszczania sie rannym, tak jak w PUBG. Czasem kumpel padnie na środku mostu w Narwiku, prują z każdej strony że nie da się wyjść zza osłony, a on zdziwiony ze nikt go podnieść nie chce:vxoAZzf:

 

Oczywiscie są mniejsze czy większe bugi, jak np latanie ciał w powietrzu. Chociaż najbardziej irytuje to, że składy nie działają kompletnie. Chcieliśmy z kumplami w czwórkę pograć, ja ich zapraszam do składu, zaakceptowali i nie widzą że są w składzie. Dopiero gdy zaczynam wyszukiwanie to widzą że szukam gry, następnie mapa się ładuje...tylko mi. Im wyskakuje failed to join the squad i tyle, później mają problem z wbiciem na serwer. Nawet jak już cudem udało się wejść do jednego składu, to nas non stop rozdziela gra w ten sposób, że dwóch losowo sobie wyrzuca do innego składu z jakimś randomem:listek: Także to jest pierwsza rzecz do poprawy, bo fajnie się gra składem, natomiast mieliśmy bardzo mało możliwości by tak pograć. Później dołączaliśmy przez wyszukiwarke serwerów, tylko że bywało tak że jednego wrzucili do atakujących a 3 do obrońców, i za cholerę nie wiem jak zmienić stronę - może ktoś podpowie?

 

W końcu też jakoś zbalansowali te czołgi i samoloty - w BF1 głównie zabijały mnie spadające na łeb bomby albo czołgi, tutaj jest to sporadyczne.

V1 to mistrzostwo, odwzorowali idealnie dźwięk lecącej bomby. Jeżeli leci V1 twojej drużyny a stoisz blisko, wybuch rzuca cie na ziemie - poezja.

 

Natomiast to wszystko dotyczy wersji PC. Pobrałem sobie betę na Xbox One (bez X :( ). Ostatni raz w shootera na konsoli grałem na ps3 i był to Battlefield 3. I czuje się mniej więcej jakbym cofnął się te pare lat wstecz. Grafika na Xboxie jest tragiczna. Mały mam telewizorek, ledwie 40 cali i o ile jeszcze za dnia na Narwiku jako tako to wygląda i da się grać( choć szału nie ma, lekko mówiąc), tak nocą na Narwiku jest jedna wielka pikseloza. Do tego dochodzą te beznadziejne, nierealne mundury i jak komuś wystaje przysłowiowe "pół dupy zza krzaka" to ja nie mam pojęcia czy to jakiś obiekt na mapie czy gość stoi i trzeba do niech strzelać.

Niestety czas leci bardzo szybko, wydaje się jakby to było wczoraj a Xbox One to już praktycznie 5 letnia konsola, także w sumie pikseloza i fpsy często poniżej 50 nie powinny dziwić, no ale jednak przepaść jest ogromna.

 

Z tego co zdążyłem sobie na YT looknąć to wersja ps4 wygląda jednak zauważalnie lepiej.

 

PS. Wytłumaczy mi ktoś może, bo ja się na tych nowych,ulepszonych wersjach konsol nie znam i się tym nie interesowałem - gracze PS4 i PS4 Pro grają normalnie razem na jednych serwerach? Tak samo gracze XO i XOX? 

Edytowane przez DeX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DeX napisał:

PS. Wytłumaczy mi ktoś może, bo ja się na tych nowych,ulepszonych wersjach konsol nie znam i się tym nie interesowałem - gracze PS4 i PS4 Pro grają normalnie razem na jednych serwerach? Tak samo gracze XO i XOX? 

Tak, grają razem. Niektórzy twierdzą, że gracze ps4 bez pro giną najczęsiej zabici przez użytkowników prosiaków w trakcie tych klatek, których nie widzieli, ale to tylko urban legend :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, xavris napisał:

Tak, grają razem. Niektórzy twierdzą, że gracze ps4 bez pro giną najczęsiej zabici przez użytkowników prosiaków w trakcie tych klatek, których nie widzieli, ale to tylko urban legend :P

Dzięki, tak mi się też na logikę wydawało bo na PC też jeden ma lepszy a drugi gorszy komputer.

 

2 godziny temu, Bartek_Red napisał:

Czy usunęli już te słynne odblaski lunet snajperskich? Podczas rozgrywki nie zauważyłem nic takiego, więc jeśli faktycznie tak jest, to DICE poszło w dobrą stronę.

Ja raz widziałem odbłysk lunety snajperskiej - gdy podczas celowania w innego snajpera on także celował w moją stronę, był to chyba swoisty sygnał że trzeba mu jak najszybciej wsadzić kule między oczy, zanim on to zrobi mi :D ale tak to biegając normalnie nie widuje się tego błysku, i dobrze. W BF1 czasem się tak bugowało, że leżałeś za jakaś mała górką a przez nią prześwitywała luneta. W momencie gdy wstawałeś, automatycznie wiedziałeś gdzie on jest, więc był właściwie bez szans.

 

Mam nadzieje też że zostanie kamera pośmiertna taka jaka jest - zaznaczanie całej postaci która Cię zabiła na czerwono (jak w bf1) nie ma sensu - nie raz było tak że zabił mnie snajper, nawet całkiem sprytnie ukryty. Ja się rodziłem gdzieś mniej więcej w okolicach miejsca mego zgonu i już wiedziałem, na kogo idę najpierw polować. Trochę to kłóciło się z ideą snajperstwa, skoro gra dawała mi go na tacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak szybkiego przewijania po śmierci to dramat. A czas respawna jeszcze gorszy.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×