Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, The_Siemek napisał:

Kliknij trzy razy L2 i pasek szybciej zleci.

A jak będziesz przytrzymywał to zleci jeszcze szybciej :P

No ale generalnie takie czepianie dla czepiania. 

A ja bym gurwa wolał, żeby linie w menu nie były białe tylko śmietankowe. Chyba nie kupie jednak, chociaż gra się zajebiście, ale tych linii to nie zdzierzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio napisałem - tapniesz lewy spust trzy razy pod rząd i o wiele szybciej pasek leci. Szybciej niż przy trzymaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, xavris napisał:

A jak będziesz przytrzymywał to zleci jeszcze szybciej :P

No ale generalnie takie czepianie dla czepiania. 

A ja bym gurwa wolał, żeby linie w menu nie były białe tylko śmietankowe. Chyba nie kupie jednak, chociaż gra się zajebiście, ale tych linii to nie zdzierzę...

 

No ale respawn time to nie to samo co jakies tam linie. To ma realnym wplyw na rozgrywke i twojej samopoczucie podczas gry. Juz nie chodzi o to, ze musisz czeka pasek zleci do konca ale potem zanim sie odrodzisz na fladze to też trzeba czeka z 5-6 sekund. Respawn time zaraz po dzwieku to dwie najbardziej denerwujace mnie rzeczy w bf5 narazie. Ale jak respawn taki zostanie to jeszcze to przezyje i kupie. 

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło o brak szybkiego respa, ktroy jest zamiast w rogu to na środku, ale już problem z dopatrzeniem. A czas respa to też nie jest niewiadomo jaki problem, tylko pewnie jedną cyfra w kodzie. Ludzie będą narzekać że za długi, to zmienią.

Pamiętajcie że to jest beta i ona jest po coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, The_Siemek napisał:

 

@SkibaPL Wczoraj trochę przesadziliśmy z graniem, bo przed 1:00 kończyłem xD Ale ewidentnie granie zespołowe to jest inny poziom i dla mnie to jest najmocniejsza część tej gry.

Polecam się na przyszłość, jeśli będę was spotykał to z chęcią wbiję na serwer a i na wasze dog tagi  też muszę zapolowac. Komunikacja jest na takim poziomie, że aż zatęskniłem za klanowkami z bf3 w 20 fpsach tylko brakuję kompasu, żeby rzucać dokładniejsze info. Grę prawdopodobnie biorę na premierę bo muszę odpoczac troche od fortnite.

 

Dzisiaj trzeba dłużej przysiedziec i potestowac co gdzie jak.

 

btw w tej grze jest murzyn z bf4. Normalnie kopiuj/wklej

 

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie chyba już ominie granie, bo będę się na działce bawił w real life fortyfikacje z łopatą :(

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, The_Siemek napisał:

Mnie chyba już ominie granie, bo będę się na działce bawił w real life fortyfikacje z łopatą :(

Spoko, 4 mechniecia i masz dwa metry wałka. Tak to działa,  za wiele się nie narobisz :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, The_Siemek napisał:

Mnie chyba już ominie granie, bo będę się na działce bawił w real life fortyfikacje z łopatą :(

Od czego masz żonę :30vm3cw:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie (bo pań tu nie kojarzę, proszę mnie opieprzyć jeśli się mylę) - tak bez argumentowania - beta was zachęciła lub zniechęciła do zakupu ? Czy może chcieliście albo nie chcieliście od początku i po becie się utwierdziliście w przekonaniu? 

Pytam bo wiele osób marudzi, ale chyba nie aż tak, żeby skreślać grę. Albo chcą kupić, ale próbują się zniechęcić na siłę :p

 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie chciałem przekonać, ale nie nie i jeszcze raz nie.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak się zastanawiam ilu z Was napisało o swoich odczuciach na oficjalnym forum Battlefielda, aby przekazać im wrażenia z gry he? Może warto by tak sążniste posty wkleić dla twórców aby poprawili to o czym piszecie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed beta bylem bardziej na nie (chociaz to bf a bf uwielbiam) ale teraz jestem bardziej na tak, wciaz nie wezme na premiere (chociaz cod ww2 mialem nie brac wgl. a kupilem po pijaku w dniu premiery cyfre :D) czekam czy poprawia dzwieki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melee od tylca sie nie zmienilo... w bf1 machalem bartkiem jak paralityk i tu jest to samo.
 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj już podziękuję za granie. Dwie mapy pod rząd, rushowałem flankowałem flagi, dawałem miejsce na respa. Osrałem ratio bo chciałem być teamplejowy. No i co? No i chuj! W zasadzie mógłbym wkleić tu cały filmik, bo było tak non stop, zmiana składu nie pomagała. 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

Ja dzisiaj już podziękuję za granie. Dwie mapy pod rząd, rushowałem flankowałem flagi, dawałem miejsce na respa. Osrałem ratio bo chciałem być teamplejowy. No i co? No i chuj! W zasadzie mógłbym wkleić tu cały filmik, bo było tak non stop, zmiana składu nie pomagała. 

Większość randomów niestety podczas gry używa tylko klawiatury+myszki/pada, mózgu rzadko. Dziś grałem sobie atakującymi na Narwiku, został ostatni bastion obrony do zgarnięcia. B już mamy przejęte od dobrej minuty czy dwóch, zostało tylko A i bardzo mało czasu. Wtedy wchodzi, cały na biało, dowódca mojej drużyny który może odwrócić sytuacje rakieta V1, na która niezbyt zapracował, no ale dostał ten przywilej. Zatem zawołał rakietę, napięcie sięga zenitu, czekam by zająć A i wygrać, a tu nagle... rakieta uderza w B, nie zabijając kompletnie nikogo bo tylko nasi tam byli. No skończony kretyn:yao:

 

 

PS. To wie ktoś, jak zmienić drużynę z atakujących na broniących bądź na odwrót?

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, DeX napisał:

PS. To wie ktoś, jak zmienić drużynę z atakujących na broniących bądź na odwrót?

Też tego szukałem i nie znalazłem. Obstawiam że to usunęli całkowicie albo nie dali w becie, bo matchmaking i tak ledwo dyszy :)

1 godzinę temu, okoni napisał:

Ja dzisiaj już podziękuję za granie. Dwie mapy pod rząd, rushowałem flankowałem flagi, dawałem miejsce na respa. Osrałem ratio bo chciałem być teamplejowy. No i co? No i chuj! W zasadzie mógłbym wkleić tu cały filmik, bo było tak non stop, zmiana składu nie pomagała. 

Mnie kusi zawsze, żeby jakąś magiczną kombinacją złapać takiego ciula za nogę, żeby się wyrżnął i żeby go przejechali seria po plecach :p

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nie zapamiętywania ustawień. Trzeba pamiętać że gramy na zmianę Aliantami i Szawabami i trzeba obie klasy ustawić osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, SkibaPL napisał:

Polecam się na przyszłość, jeśli będę was spotykał to z chęcią wbiję na serwer a i na wasze dog tagi  też muszę zapolowac. Komunikacja jest na takim poziomie, że aż zatęskniłem za klanowkami z bf3 w 20 fpsach tylko brakuję kompasu, żeby rzucać dokładniejsze info. 

Kompas jest nad minimapą jeśli dobrze pamiętam.

21 godzin temu, One™ napisał:

Brak szybkiego przewijania po śmierci to dramat. A czas respawna jeszcze gorszy.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 

Ale serio, skończy już trollować.

Edytowane przez riddi_962
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas reanimacji podmienia mi broń, chyba robię coś źle.

Czas po śmierci to nic w porównaniu do czekania na skok ze spadochronu:siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, manoszek napisał:

Podczas reanimacji podmienia mi broń, chyba robię coś źle.

Czas po śmierci to nic w porównaniu do czekania na skok ze spadochronu:siara:

Naciśnij kwadrat  raz, nie trzymaj.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z bety takie, na dzień dobry do wyboru murzyn w czapce albo żółtek z cyckami lub niby szwaby w kominiarkach ale bardziej jak z killzone, na próżno szukać czegoś Co by wskazywało że to gra o 2 wojnie. Fajny gunplay nie ratuje chaosu I bezsensowności trybów, gracze obu francji jak szczury rozsiani wszędzie, zero założeń taktycznych, zero trzymania pozycji, czerpanie przyjemności z rozgrywki zerowe... Graficznie jest ładnie ale poziom bullsiettrailera to to nie jest, na każdym kroku widzę zacinki I sytuacje gdzie byle kamień jest przwszkodą nie do przeskoczenia, drewniane animacje problemy z fizyką it'd... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer pierwszy już zalatywal bagnem, albo nawet mulem. Szkoda gierki.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako gracz call of duty z mułem musisz być doskonale obeznany.

Z ciekawości - chodzi o muł zwierzę czy muł skałę? 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako gracz call of duty z mułem musisz być doskonale obeznany.
Z ciekawości - chodzi o muł zwierzę czy muł skałę? 
Dokładnie. Z mulem jestem zapoznany, ale takiego dna nie widziałem dawno

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plus że zwiększyli ciężar postaci I że jest czołganie powiem tak postać spoko pływa lepiej niz w b1, ale cała reszta na nie, grafika super ale jest bardzo kolorowo I wszystko jest tak przestylizowane ze gra wyglada jak bioshock czy tam inny steamounk... 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×