Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie jakos ciężko chodzą :) moze kwestia przyzwyczajenia. Graficznie na ultra szału nie robi. Ale za to jeśli ktokolwiek powie ze ps4 pro jest głośne to znaczy ze nie słyszał duetu intel plus geforce. PCMR kurła, lol.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Wszebor napisał:

Angryjoe pokazał, że jest cenzura na czacie dla "White man" :-P

https://cloud.tapatalk.com/s/5b9438f849ec1/You-cant-say-White-men-in-Battlefield-V.mp4

 

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

To sa kurwa jakies jaja. No to teraz moich pieniedzy napewno nie zobacza (co nie znaczy, ze gry nie kupie ale tylko uzywka wchodzi w gre) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.forbes.com/sites/erikkain/2018/09/08/battlefield-v-censors-words-like-nazi-and-white-man-for-some-bizarre-reason/

Jest jakaś odpowiedz od iej. Krzywa akcja, nie da się ukryć.

Z drugiej strony jeżeli komuś gra się podoba to mimo wszystko bym jej przez to nie skreślał. Nie sądzą,żeby słaba sprzedaż dała im do myślenia, że to akurat przez sjw. 

A po co się przez głupków odcinać od gry, która daje nam radoche?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murzyn,baba snajper,białas i sado maso w masce ;d brakuje ciapaka i i żyda. Wtedy byłoby poprawnie politycznie i kulturowo :4_joy: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się dowaliliście do tego wyglądu postaci. Bo to nie tak że w wersji sklepowej każdy będzie mógł zmienić wygląd swojego żołnierza.
I pamiętajcie że dzięki customizacji nie będzie w grze season passa. W CoD WII jest i kiczowata customizacja, jakieś dziwne gesty postaci i season pass. Więc z dwojga złego wolę wersję DICE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na PS4 jakaś alternatywa dla tej gry ? Lubie klimat 2WŚ,ale  w tym BFie  w ogóle jej nie czuć. Żołnierzyki  wyglądają jak wyglądają... Trochę czuję jakbym grał w Overwatch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Toomek napisał:

Jest na PS4 jakaś alternatywa dla tej gry ? Lubie klimat 2WŚ,ale  w tym BFie  w ogóle jej nie czuć. Żołnierzyki  wyglądają jak wyglądają... Trochę czuję jakbym grał w Overwatch.

Na PC polecam Day of Infamy, nie ma jakichś kosmicznych wymagań, na starszych piecach pójdzie spokojnie. Na PS4 nie ma żadnych drugowojennych gier oprócz CoD'a ale tam to już w ogóle klimatu nie ma.
 

 

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, riddi_962 napisał:

Na PC polecam Day of Infamy, nie ma jakichś kosmicznych wymagań, na starszych piecach pójdzie spokojnie. Na PS4 nie ma żadnych drugowojennych gier oprócz CoD'a ale tam to już w ogóle klimatu nie ma.
 

 

ja mam wręcz odwrotnie - nie czułem w WW2 klimatu, ale odkąd zobaczyłem trailer, a teraz zagrałem w gierkę w końcu czuję, że klimat WW2 jest w CoDzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, One™ napisał:

ja mam wręcz odwrotnie - nie czułem w WW2 klimatu, ale odkąd zobaczyłem trailer, a teraz zagrałem w gierkę w końcu czuję, że klimat WW2 jest w CoDzie :D

No, czuć jak klimat wylewa się z ekranu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu niema niszczenia budynkow? Nawet aut zaparkowanych w miescie nie idzie rozwalic... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD od początku był taki sam - i będzie. Innowacje go nie zniszczą jak tej oto gry ;) A kolega wyżej daje filmik eventowy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy sobie odpowiedzieć, czy gramy w grę bo jest fajną strzelanką, czy świetnym symulatorem historycznym. Beta bfV nie wypadła za dobrze, bo jest masa błędów które psują rozgrywkę(i na tym się trzeba skupić). Natomiast dalej jest dobrą strzelanką, która poprawiona, da fanom hekto litry przyjemności i masę godzin spędzonych na serwerach. 

Jeżeli ktoś neguje pozycję tylko dlatego, że nie czuć w nim ll WŚ, jego sprawa. Jeśli jej nie kupi z tego powodu, to też jego sprawa. Tylko jeśli krytykukejemy to bądźmy konstruktywni z tą krytyką. Argumenty o babie z protezą, czy ciągłe porównania do Coda są już tak mdłe i płytkie, że się na pawia zbiera. Czy grając, ktoś z Was w ogóle zwracał uwagę czy rywal lub kompan jest murzynem czy kobietą? Mnie bardziej interesowało, aby headszota dobrze wsadzić, bo amunicja szybko schodzi i trzeba oszczędzać. 

 

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wali czy jest baba czy murzyn tylko śmieszy mnie ta poprawność polityczna taka na siłę, brakuje tylko tęczowej flagi zamiast faszystowskiej i grupy szturmowej Femen. Jak jest dobry gameplay to można napier#@@ać się szyszkami i jabłkami a i tak będzie fun.Poprawią błędy i będzie dobrze.

Większość zawsze narzeka na bety a i tak kupi i po paru godzinach stwierdzi że było warto.

Ja już zamówiłem :3_grin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Przypominam, że bf4, który bardzo często jest przedstawiany jako wzór strzelanek, przez pierwsze pół roku był tak beznadziejnie zbalansowany i miał taką ilość bugów, że padł ambitny plan polskiej ligi esportowej. 

Nie twierdzę, że akceptuję to, że gry mogą wychodzić niedorobione, ale biorę to jako standard do którego niestety musimy się przyzwyczaić. 

Wierzę i widzę to, że Dice troszkę inaczej teraz podeszło do sprawy, choćby przez możliwość raportowania błędów, więc jeśli coś na premierę będzie spieprzone, to myślę, że w przeciągu miesiąca, dwóch, szybko to naprawią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę pograłem i mogę coś napisać. Grałem w sporo batków i tak jak Okoń mówi 4 przez pierwsze parę miesięcy nie była grywalna. Pamiętam jak po płytę po pracy biegłem żeby z kumplami pograć a tu dupa chat nie działa. Zabicia za ścianą nie wchodzące hitmarki a 3 to wogóle mnie odrzuciła. W tej części im dalej w las tym fajniej. Sporo kolegów po zagraniu kilku rund skasowało grę. Ja dałem szansę i nie żałuję. Błędów jescze sporo mi najbardziej przeszkadza zjeb.... Dźwięk mam dobre słuchawki a i tak nie słychać pozycjonowania to przeszkadza. Za ciemne celowniki kolimaktorowe nie widać czasami do kogo się celuje. Grafika średnia klimatu ww 2 nie czuć. Ale jest czas na poprawę myślę że będzie dobrze. Z czasem jak odblokujemy modyfikacje broni to naprawdę gra się fajnie. Fakt że  ludzie nie podnoszą nie rzucaja amo ale cóż. Tak już jest. Ogółem ja kupuje. Jak nie w to to  w co. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo się ta wiedzą na ostatnie dwa dni nie przyda, ale support może swoimi narzędziami fo budowy fortyfikacji naprawiać też pojazdy. 

 

O ile mi w ogóle „brak klimatu”, baby, miksery itd. nie przeszkadzały tak trudno nie zauważyć, że oni się całkiem zagalopowali z tą cenzura chatu... Całkiem tam kogoś popieprzyło i robi niedźwiedzią przysługę środowiskom, które (chyba) chce wspierać. 

Niech oni się na grze skupią, bo mają co poprawiać a nie na wojowaniu z przeciwnikiem, którego sobie sami stwarzają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa narzekania na tą grę jest bardzo prosta. Bf ma generalnie raczej sporo graczy. Jeden lubi to, drugi lubi tamto. Choćby niewiadomo co zrobili w tej grze zawsze ktoś będzie narzekał. Realizm jest jako taki? Źle. Zrobiliby arcyrealistyczne, też by było źle. Chciałoby się wam leżeć snajperem cały mecz gdzieś w pizdu w krzakach bez ruchu, żeby mieć jednego albo dwa kille? :P

jednym przeszkadza, że mudnury mają zły stosunek szarości 40% do szarości 50%, innym by przeszkadzało jakby nie dodali możliwości zmiany wyglądu (która ciągle nie wiadomo co będzie obejmować, ale narzekać już trzeba, na zapas).

nie strzela Ci się fajnie? Olej, bo po co się męczyć. Strzela Ci się fajnie, ale przeszkadza Ci ..................? Olej, bo po co się męczyć, proste jak drut. Albo kup i graj po kryjomu :p

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamawiałem preorder to z duszą na ramieniu. Myślałem że to będzie kolejna gra dla mas a'la bf1. A tutaj niespodzianka. Nowe mechaniki działają fajnie, niskie ttk to jest to na co czekałem. Błędów w becie jest od groma i miałem farta  że mi dopiero wczoraj się przydarzyły te błędy z dźwiękiem czy dołączaniem do składu. Wcześniej miałem dziwny błąd że nie mogłem się respić snajperem (nawet w bazie), ale na oficjalnym forum znalazłem rozwiązanie. Jakoś mam takie dziwne uczucie że te błędy to coś skopane z netcodem lub z serwerami - jak beta była dla preorderowców jakoś to lepiej działało. 

 

W samą grę fajnie mi się gra, preorder zostaje. I co z tego że klimat WWII jest tu słaby?  ZA TO JEST FUN !! W bf1 klimat był zajebisty i tyle można dobrego o tej grze napisać bo mi się w niego bardzo źle grało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta lorneta dla snajpera, oraz ta puszka z gwoździami, medykiem też super się gra. Naprawdę wciągłem się w te dwie klasy... Wygląda na to że wszystkie klasy są dobrze zbalansowane i każda jest grywalna. Raczej zamówię na premierę, w porównaniu do Bety BF1 czuć że będzie to tytuł bardziej żywotny, i chętniej będę go odpalał i obym się nie mylił.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sugeruję się porównaniami bety, bo beta BF1 bardziej mi podeszła i miałem hype duży. Na Synajskiej sobie w czołgu robiłem po 50-60 do 1 a po premierze pograłem z 2 miesiące i przez kolejne 6-7 czy w ogóle gry nie ruszyłem. Potem wbiłem max level (dla zasady jak przy innych BFach) i wywaliłem z dysku.

Preordera wycofuję i poczekam jak po premierze będzie. Nie chcę być królikiem doświadczalnym za swój hajs a zakładam, że pierwsze tygodnie/miesiąc to będzie klasyczne DICE, czyli bug na bugu i problemów sto. Poza tym niech sobie wezmą do serca małą sprzedaż i przemyślą działanie - najpierw robienie dobrej gry a potem "edukowanie" graczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie uzywke po kims kto ogra tylko singla, zeby te multikulti chujki nie dostaly ode mnie kasy. Najciekawsza jest cenzura slow na czacie jak white man (ale black man i asian jest juz spoko), lag, laggy, eat(wtf), defend. Na prawdziwa II ws z rozwalaniem nazistow musimy niestety nadal czekac bo nikt nie ma jaj, zeby takowa gre wydac (poza wolfem). Po ograniu bety ten bf zostaje tylko dobrym fpsem, ale zobaczymy jak to wyjdzie po premierze. Same nastawienie developerow na graczy swiadczy o tym, ze Szwedom rowno w dupie sie poprzewracalo.
 

Jak ja bym lyknal remastera bf3 w stabilnych fpsach...

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w tą betę codziennie odkąd wyszła i muszę powiedzieć że mnie przekonali. Byłem sceptycznie nastawiony do BFV, ale teraz na pewno biorę. Gram na PC i błędów/bugów o których piszecie nie uświadczam (poza czasami problemami z grą w jednym składzie, ale głównie i tak grałem sam). Podoba mi się dynamika gry, strzelanie, zmiany odnośnie zbierania amunicji i apteczek, podoba mi się brak spotowania. Podoba mi się balans w podboju. Poza paroma wyjątkami, większość rund które zagrałem były łeb w łeb (jedną miałem na 1:0) i nie można być pewnym wygranej do ostatniego ticketu, tak szybko może się odmienić sytuacja. Nie wypuszczania z respa jeszcze nie uświadczyłem bo nawet jak się straci wszystkie flagi to 3 minuty później okazuje się że już mamy większość. Trzeba pielęgnować przewagę i cisnąć od początku do końca.

 

A tak w ogóle to gram cały czas Reconem, odblokowałem już Kar98 i zajebiście mi się gra tą klasą. Przy czym nie kampię prawie w ogóle, gram na średni dystans i po pistolet często sięgam. Miałem akcję na Narviku gdzie mieliśmy w końcówce ok 50-50, ale przejęli nam prawie wszystkie flagi i cały wrogi squad przejmował nasze ostatnie B, akurat biegłem przez górkę po drugiej stronie i miałem ich jak na dłoni. Położyłem 4 kolesi jednego za drugim headami :banderas: , przejąłem z powrotem B, zrespiło się na nim chyba z 10 naszych i przeszliśmy jak taran od punktu do punktu przejmując każdy po kolei i wygraliśmy bitwę chyba z 10 ticketami. Jakby nie ja to było by pozamiatane :pazura:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cwir napisał:

Miałem akcję na Narviku gdzie mieliśmy w końcówce ok 50-50, ale przejęli nam prawie wszystkie flagi i cały wrogi squad przejmował nasze ostatnie B, akurat biegłem przez górkę po drugiej stronie i miałem ich jak na dłoni. Położyłem 4 kolesi jednego za drugim headami, przejąłem z powrotem B, zrespiło się na nim chyba z 10 naszych i przeszliśmy jak taran od punktu do punktu przejmując każdy po kolei i wygraliśmy bitwę chyba z 10 ticketami. Jakby nie ja to było by pozamiatane.

Niestety po tej akcji obudziła Cię każąca ręka szefa, a wystarczyło się nie wiercić przez sen przy biurki tym snajperem :P

 

Poza tym się jak najbardziej zgadzam z tym co piszesz :) Brak spotowania mi też pasuje, bo wymaga trochę więcej czujności niż szukania czerwonego marka na tle drzew. W kwestii zbierania apteczek i amunicji to generalnie też mi to pasuje, mała ilość amunicji z jednej strony denerwuje a drugiej strony nie pozwala na walenie na ślepo :P Chociaż ciągle jest ten sam minibug co w BF1, że rzucona apteczka do kogoś leci gdzieś z dupy i wisi w powietrzu czasami, a i tak finalnie do niego trafia :P Wzięli by to zrobili, bo kolejna gra z rzędu jest to samo :P

A najbardziej to mi się gurwa podoba budowanie umocnień. Nawet tak się z obcymi brajankami gra, ale mają jakieś tam szczątkowe mózgi to jak się obrzuci worami wszystko na punkcie, to można na prawdę długo bronić punktu. A później przyjeżdża czołg i dupa zbita :P Myślę, że granie w stałej ekipie będzie dawało mega radochę. Stały partner do zabawy jak wiadomo jest najlepszy, w tym wypadku trzech :P

Żeby nie było - nie siedzę i nie patrzę się na licznik czasu do premiery, nie jestem też jakoś specjalnie nahajpowany. Po prostu mam ochotę pograć w fajną, drużynową strzelankę i wiem, że ta gra mi to zapewni.

Edytowane przez xavris
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×