Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Na samej górze poprzedniej strony była już o tym dyskusja, która się ciągnęła przez pół strony w sumie :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie multi w cod skonczyl sie na MW, ale ten battle royale w BO IV wyglada calkiem spoko. W bfie moze byc tylko lepiej :)

Jedyny problem jaki widze to brak customizacji broni. Zadnych lunetek, front gripow, tlumikow, kompressorow itd. chociaz kto wie, dice ma swoja wizje "II wś"...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też obejrzałem info o CoDowym BR i... pierwszy raz od lat w ogóle mnie CoD zainteresował. Wygląda to lepiej niż to co na razie o BFowej wersji wiadomo. 

 

Ale gdzie nie ma kustomizacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Film pod tytułem:

"Tu przebywał podczas bety.... "

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ratio sratio, takie tam cyferki na które niespecjalnie zwracam uwagę.

Ale jak przed chwilą zdjałem medykiem 14 zanim padłem to prawie sobie Michałka zwichnąłem :p 

pewbie jużuz nigdy tego nie powtórzę :/

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SkibaPL napisał:

Dla mnie multi w cod skonczyl sie na MW, ale ten battle royale w BO IV wyglada calkiem spoko. W bfie moze byc tylko lepiej :)

Jedyny problem jaki widze to brak customizacji broni. Zadnych lunetek, front gripow, tlumikow, kompressorow itd. chociaz kto wie, dice ma swoja wizje "II wś"...

Jest w becie custom broni Skiba ,krzaczki, rdza, lunetki itp , chyba że brakuje Ci różowej lufy :D Ale remaster BF 3 to byloby piękne,towar spod lady i nabijasz :4_joy:Ktoś pisał że za mało 2 WŚ ale czego byście chcieli więcej? Ucieczki z Oświęcimia ? Powstania Warszawskiego?Cały czas twierdze że gameplay się liczy najbardziej.Na przykład Battlefront moim zdaniem bete miał bardzo udaną i zachęcił mnie do kupna ale w finalnej wersji gry nie było tak kolorowo jakoś tak dziwnie sztucznie,za to sama otoczka i świat Star Wars bardzo mi się spodobały a fanem absolutnie nie jestem.Mam nadzieję że z BF5 będzie na odwrót z betą,że milej się zaskoczę ;] 

A jak ktoś chce dobra grę z klimatem o 2WŚ to moim zdaniem najlepszy klimat jest w Medal of Honor na PSX potem CoD no ale to tylko singiel.

Gimby nie znajo :frog:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD singlowy o II WŚ to ostatni w jakiego grałem. Dobra gierka była. Tak jak świętej pamięci Medal of Honor. 

BTW Obejrzałem trochę tego BR z CoDa:

Wygląda to całkiem fajnie i jak bardziej płynne i lepsze PUBG. 

 

@okoni - czekałem aż się nagle ruszy i Cię zastrzeli :LUL:

Wczoraj odniosłem wielki sukces i w końcu udało mi się zabić piechotę z działka samolotu. 

Mocno przegięli w BFI z siłą ładunków i samolotów, więc zamiast to zbalansować zrobili z jednego i drugiego g... w BFV :dafuq:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Banok napisał:

Jest w becie custom broni Skiba ,krzaczki, rdza, lunetki itp

Chodzi mi o to, ze w kazdym bardziej "realistycznym" battle royale mozna podnosic z ziemi dodatki do broni (rozne lunety, front gripy, powiekszone magi, tlumiki itd.) i zakladac je do roznych broni. Jestem ciekaw czy cos z tym wykombinuja czy bedziemy zbierac same golasy. Wbrew pozorom troche tych bajerow bylo tylko oby nie odwalili takiej lipy, ze do garanda zalozymy tlumik i lunete x12 chociaz juz nic mnie nie zdziwi w tej grze.

Wyobrazam sobie battlefielda 3 w battle royale. Hit murowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, The_Siemek napisał:

CoD singlowy o II WŚ to ostatni w jakiego grałem. Dobra gierka była. Tak jak świętej pamięci Medal of Honor. 

BTW Obejrzałem trochę tego BR z CoDa:

Wygląda to całkiem fajnie i jak bardziej płynne i lepsze PUBG. 

 

@okoni - czekałem aż się nagle ruszy i Cię zastrzeli :LUL:

Wczoraj odniosłem wielki sukces i w końcu udało mi się zabić piechotę z działka samolotu. 

Mocno przegięli w BFI z siłą ładunków i samolotów, więc zamiast to zbalansować zrobili z jednego i drugiego g... w BFV :dafuq:

Najbardziej mnie śmieszy to że oni po prostu powkładali mapki z różnych black opsów w jedną dużą zamiast zrobić coś nowego xD
Nie wiem pod jakim względem porównujesz to do PUBGA, bo strzelanie w PUBGU bardziej idzie w stronę Battlefieldów/ARMY, a nie broni bez żadnego odrzutu jak w CoD'ach :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o wygląd mapy i podobne stylistykę kolorystyczną plus rozkład rzeczy (pancerze, apteczki), nazwy ammo itd. Za bardzo się chłopaki przy tym nie napracowali a do tego recykling mapek, ale i tak wygląda całkiem przyjemnie. Poza tym szacunek, że pierwszy raz robią tak dużą mapę i tylu graczy na raz a beta działa płynnie. Ciekawe kiedy jakiś gameplay z Firestorm wleci i czy w ogóle będzie opcja grania solo (jakoś średnio mi się te squady po 4 widzą).
PUBG to nie wiem w jaką stronę idzie, bo jak ostatnio grałem to było tragicznie... lagi/doczytywania itd. Na tym filmiku (a jest z PS4 a nie PC) wygląda wszystko dobrze :) Nie mówię o różnicach w mechanice strzelania, bo wiadomo, że laserowe dzidy z CoDa zawsze prosto strzelają ;)

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie dziwie, ze gra chodzi plynnie bo konsola fizycznie nie ma co przetwarzac. Obstawiam, ze najbardziej zasobozernym elementem jest wybuchajaca beczka :obama:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja juz wole zbugowanego i czasem dretwego PUBG w ktorym zabicie kogos nie jest aż tak proste, niż cukierkowego CODa w ktorym strzelajac z karabinu kule lecą jak po sznurku:FailFish: 

 

Wracając do BFa to ktoś pisał o ciężkich do zniszczenia czołgach - zdaje się, że to nie czołgi są tak pancerne, tylko Panzerfaust jest tak beznadziejny. Strzelajac w Tygyrsa ze średniego dystansu w jego bok, zadałem całe 20 obrażeń. O ile jeszcze można zrozumieć niskie obrażenia na czołgach, o tyle niskie obrażenia zadawane piechocie zakrawają o absurd. Przykładowo - biegne z Panzerfaustem strzelić w czołg, a tu wyskakuje mi koleś 5 metrów przede mną - no to ja strzelam mu centralnie pod nogi a on dostaje...44 obrażeń. I takich sytuacji miałem mnóstwo, starałem się wykorzystywać Panzerfausta walcząc np pod mostem na Narwiku, gdzie stała masa wrogów - maksymalnie zadałem chyba z 80 hp strzelajac w miejsce, gdzie stało ze trzech chłopa jak nic. Może ja mam takiego pecha, ale nie wydaje mi się...

 

A o granatniku to nawet szkoda wspominać tak samo jak szkoda go wyciągać, więcej użytku by z niego było gdyby strzelał granatami dymnymi, bo ciężko nim cokolwiek trafić, a nawet jak już trafie to też granat wybuchający pod nogami zadaje jakieś śmieszne obrażenia.

Edytowane przez DeX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o wygląd mapy i podobne stylistykę kolorystyczną plus rozkład rzeczy (pancerze, apteczki), nazwy ammo itd. Za bardzo się chłopaki przy tym nie napracowali a do tego recykling mapek, ale i tak wygląda całkiem przyjemnie. Poza tym szacunek, że pierwszy raz robią tak dużą mapę i tylu graczy na raz a beta działa płynnie. Ciekawe kiedy jakiś gameplay z Firestorm wleci i czy w ogóle będzie opcja grania solo (jakoś średnio mi się te squady po 4 widzą).
PUBG to nie wiem w jaką stronę idzie, bo jak ostatnio grałem to było tragicznie... lagi/doczytywania itd. Na tym filmiku (a jest z PS4 a nie PC) wygląda wszystko dobrze Nie mówię o różnicach w mechanice strzelania, bo wiadomo, że laserowe dzidy z CoDa zawsze prosto strzelają
Jest opcja gry w 4, 2 i solo.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, One™ napisał:

Jest opcja gry w 4, 2 i solo.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 

Ale w BFV? Bo o to mi chodziło. Nie widziałem nigdzie nowych informacji tylko to o 16 x 4 :(

 

@Malakay

W ogóle leżenie w bezruchu to najlepszy kamuflaż w grze :D Zaspotować nie można, żeby sprawdzić; amunicji szkoda na sprawdzanie, bo i tak mało. Też mi się kilka razy udało tak przeżyć - leżałem obok zabitych graczy. I sam też tak parę razy zginąłem, bo odpuściłem :(

Mam nadzieję, że na tyle poprawią widoczność i oświetlenie, że będzie można szybko to zauważyć. 

EDYTA:
Gameczengerowi jutuberzy wspominają, że najprawdopodobniej będzie jeszcze druga otwarta beta BFV, ale nic konkretnego nie podają.

Edytowane przez The_Siemek
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że będzie bo super się grało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę akcji "na pociągach". Myślałem że miałem więcej nagrane, ale źle poustawiałem i dopiero w ostatnie 2 dni mi nagrywało jak trzeba.

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zbiór informacji i wniosków od DICE po becie. 

Cutomizacja ma być stonowana, więc raczej żadnych fioletowych włosów i disco wrotek

nie będzie. 

Pracują nad poprawą widoczności wojaków. 

Będzie więcej ammo na start i prawdopodobnie dodatkowy magazynek po uzupełnieniu ammo. 

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię strzelać i jadę serią jak Rambo ale jak mam to kurła robić jak nie mam amunicji, mam nadzieje że to ogarną na premierę:siara:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem filmik, w sumie same #dobrezmiany. Jeden magazynek więcej będzie, więc możesz rambić @manoszek na całego :P

Będzie grane, nie ma co :)

18 minut temu, The_Siemek napisał:

Cutomizacja ma być stonowana, więc raczej żadnych fioletowych włosów i disco wrotek nie będzie. 

A weź mi pokaż gdzie pisali/ pokazali że będą? Wszyscy się dowalili tej customizacji a nikt nie zna żadnych szczegółów oprócz dajs... Chyba że to była podpucha i dałem się złapać :P

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie dowalam, bo mi to od początku wisi :)

Przecież celowo napisałem o takich głupotach, bo różne wersje krążyły tutaj. Trochę szkoda baby z mikserem, bo fajnie by się teabagowało :(

 

Ciekawe czy kiedyś sprzedadzą info jak to wszystko wyglądało, bo jak na razie wycofują się z większości pomysłów. Tragiczna kampania marketingowa, jeszcze gorszy przekaz informacji (oparty na jutuberach...) plus jakieś dziwne zmiany i Battle Royal. 

Coś czuję, że jakiś Janusz w EA poczuł zapach pinionszków od Fortnite i PUBG i kazał DICE robić na „młodzieżowo”. 

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na ich wersję Battle Royale i po cichu liczę że będzie dobra. Jakby ją w kolejnej otwartej becie udostępnili to by było super bo było by porównanie do pozostałych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, The_Siemek napisał:

Coś czuję, że jakiś Janusz w EA poczuł zapach pinionszków od Fortnite i PUBG i kazał DICE robić na „młodzieżowo”. 

Bardzo możliwe, że tak to wyglądało. Co nie zmienia faktu, że sama koncepcja tego trybu jest ogólnie ciekawa i jeżeli to będzie dobrze chodzić, to nie pogardzę partyjką czy dwoma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, cwir napisał:

Ja tam czekam na ich wersję Battle Royale i po cichu liczę że będzie dobra. Jakby ją w kolejnej otwartej becie udostępnili to by było super bo było by porównanie do pozostałych.

a to będzie jakaś kolejna beta czy to tylko Twoje skryte marzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×