Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, okoni napisał:

Singiel? Grałem we wszystkie. Jak nie było internetu i multik nie działał :30vm3cw:

Podziwiam. Wolałem iść odkurzać albo coś. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, hacker25 napisał:

Walić singla. Tę grę kupuje się do multi, a singlem tylko można rozgrzać paluchy.
Ja się cieszę że jakaś kampania będzie choć do tej mam obawy ze względu na poprawność polityczną i napór feministek, no ale zobaczymy jak to będzie.

Kobieta w grze mi nie przeszkadza, murzyn też. Są to rzeczy, które uważam za zupełnie możliwe, także luz. Jakby się okazało, że ten murzyn się np maluje i przebiera za kobiete, albo urodził się murzynką, no to już by było gorzej :P

W kwestii kampanii to oczywiste jest, że kluczowe w tej grze jest multi a cała kampania jest rozbudowanym tutorialem. Pod tym względem BF1 zrobił to bardzo dobrze, bo były jakieś konie, jakieś czołgi, jakieś samoloty, jakieś australijskie snajpery itd, więc było wszystkiego po trochu. Jednak ciąglę patrzę na tą kampanię przez pryzmat singla w CoD WWII, który też był tutorialem, ale sam w sobie opowiadał całkiem dobrą historię z postaciami, które można było polubić.

 

Ktoś w ogóle jeszcze kupuje tego BFa czy wszyscy poszli grać w CoDa?

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, pogra się do listopada w CoDa a potem BFV. Chociaż jak na razie Blackout wciąga.
Podobno przy preorderze aż 5 dni wcześniej będzie można zacząć granie w BFa. 1-2 dni to pamiętam, ale 5 to nie kojarzę w żadnej grze :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay kampanii, o ile kogoś to interesuje :P 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mogę uznać, że singla przeszedłem :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DqRm5wNWoAAsBWj.jpg

Tak nietęgo to wygląda w sumie, ale dalej twierdzę, że lepiej później dać coś bardziej dopracowanego, niż dziadostwo od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpisali sie pięknie, wszystko będzie później, ale to nic wystarczą mi dwie mapy i mogę grać';)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje co to z tym rushem zrobią. Niby to nie mają być mcomy, ale jakiś donoszenie bomby czy coś takiego - przecież to się chyba nazywa Unicestwienie w BF4. Nigdy mi ten tryb nie podszedł i chyba tylko dla jakiejś baretki/trofeum zagrałem.
Ciekawe też ile będzie map w ramach tych nowych miejsc - Grecja czy Belgia. Po jednej czy coś w stylu Norwegii i Rotterdamu, czyli po dwie zupełnie inne, ale w tym samym stylu.

A z tym, że lepiej później a dopracowane to tylko przypominam - dalej grę robi DICE/EA :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, The_Siemek napisał:

A z tym, że lepiej później a dopracowane to tylko przypominam - dalej grę robi DICE/EA 

Kto by nie robił, zawsze będzie bardziej dopracowane. To o ile bardziej to już jest inna sprawa.

51 minut temu, manoszek napisał:

Rozpisali sie pięknie, wszystko będzie później, ale to nic wystarczą mi dwie mapy i mogę grać';)

No tak szczerze mówiąc to dwie mapy by się szybko znudziły chyba :/ 

Ja liczę na jakieś fajne tryby. W BF1 bardzo mi się podobał (zagrałem z 10 meczy może, więc tak umiarkowanie miarodajne to jest może) zrzut zapasów, w który jak zacząłem grać to już prawie nikt nie grał, a tryb był bardzo miodny i dynamiczny :/ Dlatego tym razem BF wejdzie premierowo, żeby chociaż przez jakiś czas w każdy tryb się dało grać normalnie a nie czekać 20 minut na skład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu uj przez ścianę mnie zabił a pierwszy go widziałem :ExHPnhn:  mam nadzieję że będzie to lepiej działać na premierę niż bf4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam im dalej sobie grabić... Niby mogą powiedzieć, że CoD miał jeszcze gorsze a teraz ma takie same Hz, ale to się zbiera do pięknej kolekcji przypałów z tą grą.
Od tych historycznych jaj, bab z mikserem, brakiem połowy gry na start i jakimś udziwnieniami w rozgrywce a do tego przełożenie premiery. Szanuję :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież 30Hz jest przy BF1 w większych trybach, ja na netcode nie narzekam, w betę grało się dobrze, strzały siadały ładnie. Afera z niczego.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej martwi, a w zasadzie to wkurza inna rzecz. A mianowicie ten cały 'teatr wojny', w ramach którego będziemy dostawali darmowe rozszerzenia. Na papierze wygląda to pięknie, brak premium, wszystko za darmoszkę, jest tylko jedno 'ale'. Szkoda, że wśród tych wszystkich pijarowych pierdów, nikt nie powiedział, że w większości będziemy dostawać content, z którym nie wyrobili się na premierę, a to brakujące tryby, a to ostatnia część kampanii single player, naprawdę jest tego sporo. I tak oto z gry, gdzie wcześniej płaciliśmy premierową cenę za pełny produkt + dodatkowe PLN za premium pass, przeszliśmy płynnie do etapu, gdzie zapłacimy (ja odpadam, przejrzałem na oczy, kupię na Święta jak będzie połowę taniej) premierową cenę godną tytułów AAA za półprodukt/demo marki EA. A na wiosnę będą tak pięknie śpiewać, że w ramach darmowej aktualizacji dodają tryb battle royale... :kaz: Nie zdziwię się, jak tego 20 listopada będą dwie frakcje, 3 tryby i kilka map na krzyż, do tego 75% kampanii single, co akurat jest już potwierdzone. Ja jebię, co za czasy.

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Bartek_Red napisał:

Mnie bardziej martwi, a w zasadzie to wkurza inna rzecz. A mianowicie ten cały 'teatr wojny', w ramach którego będziemy dostawali darmowe rozszerzenia. Na papierze wygląda to pięknie, brak premium, wszystko za darmoszkę, jest tylko jedno 'ale'. Szkoda, że wśród tych wszystkich pijarowych pierdów, nikt nie powiedział, że w większości będziemy dostawać content, z którym nie wyrobili się na premierę, a to brakujące tryby, a to ostatnia część kampanii single player, naprawdę jest tego sporo. I tak oto z gry, gdzie wcześniej płaciliśmy premierową cenę za pełny produkt + dodatkowe PLN za premium pass, przeszliśmy płynnie do etapu, gdzie zapłacimy (ja odpadam, przejrzałem na oczy, kupię na Święta jak będzie połowę taniej) premierową cenę godną tytułów AAA za półprodukt/demo marki EA. A na wiosnę będą tak pięknie śpiewać, że w ramach darmowej aktualizacji dodają tryb battle royale... :kaz: Nie zdziwię się, jak tego 20 listopada będą dwie frakcje, 3 tryby i kilka map na krzyż, do tego 75% kampanii single, co akurat jest już potwierdzone. Ja jebię, co za czasy.

Patrz: R6 Siege, gdzie na start było chyba 10 map? Trochę operatorów i tryb z botami i w jakim miejscu jest teraz gra po 3 latach live service

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że z R6 nikt niczego nie wycinał na premierę, zdaje się? Za 3 lata to EA wyda już nowego BFa. R6 wszedł również na scenę e-sportu, Battlefieldowi to nie grozi zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że przez RDR jestem strasznie zasmutkowany, bo podważam sens brania BFV premierowo...

Raz, że konie pochłaniają niesamowicie singlowo.

Dwa, że w koniach ma być mutli, które pewnie też będzie miodne.

Trzy, że pewnie pół forum mysli tak samo jak ja i nie będzie z kim pograć w ekipie (drugie pół gra w chińskie bajki albo CoDa :P ).

Cztery, że po RDR już nic nie będzie takie samo :P

Edit. Pięć, że zaczyna mnie denerwować to ciągłe "będzie, ale później". Nie miałem problemu z tym, że najbardziej interesujący mnie tryb (czyli o ile pamiętam 'Wielkie operacje' -to gdzie były konkretne cele do zrobienia na mapie) miały być później, ale i BR przesunięte (akurat mniej mnie interesuje, ale to nieistotne), plan dodawania map krótko po premierze; to wszystko wygląda, jakby im brakowało do ukończenia tej gry z pół roku i faktycznie dostajemy takie mocno rozbudowane demo :/ A w zasadzie taki odwrócony shareware, gdzie płacimy na wejściu i zawartość dostajemy po czasie.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.10.2018 o 14:18, Bartek_Red napisał:

Mnie bardziej martwi, a w zasadzie to wkurza inna rzecz.

 

19 godzin temu, Bartek_Red napisał:

Tylko, że z R6 nikt niczego nie wycinał na premierę, zdaje się? Za 3 lata to EA wyda już nowego BFa. R6 wszedł również na scenę e-sportu, Battlefieldowi to nie grozi zdecydowanie.

 

R6 z tego co pamietam byl dosc biedny na premiere i ubi pozniej go rozwijalo. Nie bylo jak wypadku EA podanego na talerzu planu. Dopiero jak zaczeli rozwijac gre scieli cene to player base poszybowal w gore i gra dala rade. 

 

Co do BF V. Jak pisales dwie strony medalu. Z jednej strony docenic nalezy to ze informuja - tego, tego i tamtego nie bedzie. 

Z drugiej kupujac cos za pelna cene nie chcesz kupowac gry z planem rozwojowym... lub jesli juz to zawartosc na premiere powinna byc adekwatna do ceny. 

I tutaj pojawia sie najwazniejsze wybor! oglosili plan, oglosili wiadomo kiedy co dodadza (teoretycznie bo moga byc obsuwy), wiadomo. 

Wiec jako gracz masz wybor kupic na premiere, nie kupic na premiere i kupic w styczniu gre juz bogatsza w zawartosc lub poczekac na kolejna az do marca. 

opcje sa dwie albo gra bedzie trzymac cene i dostaniesz do samo co inni tyle ze pozniej, albo gra bedzie spadac z ceny i dostaniesz to samo ale za mniej. 

Niechaj kazdy sam podejmie decyzje kiedy gre bedzie chcial nabyc. 

 

Ja prywatnie przeklnalbym live service o ile tylko uwazalbym ze gra na start oferuje tyle ze jestem sklonny ja kupic, a plan na przyszlosc dobrze rokuje. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, xavris napisał:

Powiem Wam, że przez RDR jestem strasznie zasmutkowany, bo podważam sens brania BFV premierowo...

Raz, że konie pochłaniają niesamowicie singlowo.

Dwa, że w koniach ma być mutli, które pewnie też będzie miodne.

Trzy, że pewnie pół forum mysli tak samo jak ja i nie będzie z kim pograć w ekipie (drugie pół gra w chińskie bajki albo CoDa :P ).

Cztery, że po RDR już nic nie będzie takie samo :P

Edit. Pięć, że zaczyna mnie denerwować to ciągłe "będzie, ale później". Nie miałem problemu z tym, że najbardziej interesujący mnie tryb (czyli o ile pamiętam 'Wielkie operacje' -to gdzie były konkretne cele do zrobienia na mapie) miały być później, ale i BR przesunięte (akurat mniej mnie interesuje, ale to nieistotne), plan dodawania map krótko po premierze; to wszystko wygląda, jakby im brakowało do ukończenia tej gry z pół roku i faktycznie dostajemy takie mocno rozbudowane demo :/ A w zasadzie taki odwrócony shareware, gdzie płacimy na wejściu i zawartość dostajemy po czasie.

Przecież operacje będą na start

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, riddi_962 napisał:

Przecież operacje będą na start

Trudno, koniki i tak wygrywają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym całym Battlefieldie jest to że ta gra coraz bardziej odchodzi od tego czym powinna być. Nie potrzebne rozbijanie gry na części, jakieś dziwne dodawanie contentu co 3 miesiące, malowania twarzy, protezy nie mówiąc już o tym jak odchodzi od historii, tworząc jakieś dziwne armie nazistów z murzyn ami w roli głównej. Za dużo skupienia na otoczce a nie na samej grze, w związku z tym Bf5 wygląda przy COD-zie jak wydmuszka, sukcesów raczej ta gra nie odniesie a szkoda bo byłem jej fanem. Mam nadzieję że się mylę... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie. Przeważnie gdy przychodzi sukces gry, pojawia się tez więcej ludzi, którym niekoniecznie zależy na kontynuowaniu go i słuchaniu graczy. Mam wrażenie, że w EA doszli do władzy ludzie którzy kładą nacisk na poprawność polityczną, feminizm, LGBT i te inne kuny, łosie i lisy...

Ja kompletnie straciłem zainteresowanie tą grą i nie wiem czy rzeczywiście nie poczekam na nią w ea a.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hacker25 napisał:

Zobaczymy jak to będzie. Przeważnie gdy przychodzi sukces gry, pojawia się tez więcej ludzi, którym niekoniecznie zależy na kontynuowaniu go i słuchaniu graczy. Mam wrażenie, że w EA doszli do władzy ludzie którzy kładą nacisk na poprawność polityczną, feminizm, LGBT i te inne kuny, łosie i lisy...

Ja kompletnie straciłem zainteresowanie tą grą i nie wiem czy rzeczywiście nie poczekam na nią w ea a.

 

W EA możni to ludzie ktorym zalezy na zadowoleniu ich prawdziwych klientow - udzialowcow, a nie jakis tam graczy... kasa, kasa a nie kurde gry. 

Pisalem o tym wczesniej - w wywiadach bylo ze to dev team nalegal na kobiety  BF V? Wiesz czemu? bo wiele teraz zalezy od recek wlacznie z premiami (co jest chore zeby od sredniej na meta uzalezniac premie), wiec patrzy sie i rozpracowuje od pupy strony algorytmy zeby zobaczyc ktore ze stron maja wieksza wage niz inne jesli te ktore pra na to zeby gra zawierala to czy tamto to w ten sposob chce sie zdobyc przychylnosc recenzentow.

Pomijam juz taki drobny fakt ze EA skupiajac sie na kasie przestalo tak naprawde wydawac gry.... rok 2012 - chyba 20 wydanych gier (nie liczac mobile)

rok 2018 - 3 indyki (a way out, fe, unravel2), 3 gry sportowe (fifa, madden, ufc) i BF V w kolejce. Koniec - slownie siedem gier

To samo bylo w 2017 z czego czesc gier zaliczyla wtopy.

A i zrodelko Ultimate Team troche im wyschlo co pokazal ostani raport kwartalny po ktorym zaliczyli ostry zjazd na gieldzie.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owcę należy strzyc a nie zabić, a wygląda na to że gracze już są wykończeni i maja dość.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, manoszek napisał:

Owcę należy strzyc a nie zabić, a wygląda na to że gracze już są wykończeni i maja dość.

 

moim zdaniem to EA obcina kurze zlote jaja.

Zamiast stawiac na roznorodnosc (stac ich) to postawili wszystko na 2 karty - pierwsza to Ultimate Team oraz druga gry uslugi w ktorych tez licza na jakas monetyzacje.

Oprocz masy IP na ktorych siedza (bo studia ubili) maja tylko program dla drobiu czyli EA Originals i tyle...

 

Wydawcy gier ze sredniej polki jak choby Focus Interactive pokazuja ze tansze w produkcji gry, ktore wymagaja mniej kopii zeby sie zwrocic, nawet singlowe moga na siebie zarobic.

 

A EA? nie wiem ale domniemam ze w wypadku czesci z gier uslug stosuja podejscie czyli byle by sie gra zwrocila a zarobimy na MTX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×