Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Główna różnica którą widze to to, że babka nie ma protezy i nie ma gościa z kataną = lepszy trailer :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pykłem przedtem parę rundek (na PC) i całkiem przyjemnie. Grafa jest obłędna w :4k:, a na tej zielonej mapie z rozwalonym mostem to po prostu szał pyty jak to wygląda. Zara testuję dalej :wiesiekthug:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, cwir napisał:

Pykłem przedtem parę rundek (na PC) i całkiem przyjemnie. Grafa jest obłędna w :4k:, a na tej zielonej mapie z rozwalonym mostem to po prostu szał pyty jak to wygląda. Zara testuję dalej :wiesiekthug:

Może na PC gra wygląda ładnie ale na konsolach to kibel...........gram na XOX i gra nie ma startu do BF1 czego kompletnie nie rozumiem-po prostu wyglada słabo.Druga sprawa w tryby takie jak Dominacja czy TDM nie można grać na wszystkich mapach tylko na tych wymuszonych przez Dice.Po trzecia brak możliwości głosowania na jakiej mapie ma być kolejna runda.Przecież to wszystko mieli już gotowe w BF1 czy tak trudno to przenieść do kolejnej części.Jedynie muzyka i dzwięki w grze są dobre reszta do poprawy.Jeszcze długa droga do kompletnej gry-narazie się wstrzymam z zakupem i poczekam jak to się rozwinie.W tym roku COD zjadł BFa bez popity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MrArt-PL napisał:

Może na PC gra wygląda ładnie ale na konsolach to kibel...........gram na XOX i gra nie ma startu do BF1 czego kompletnie nie rozumiem-po prostu wyglada słabo.Druga sprawa w tryby takie jak Dominacja czy TDM nie można grać na wszystkich mapach tylko na tych wymuszonych przez Dice.Po trzecia brak możliwości głosowania na jakiej mapie ma być kolejna runda.Przecież to wszystko mieli już gotowe w BF1 czy tak trudno to przenieść do kolejnej części.Jedynie muzyka i dzwięki w grze są dobre reszta do poprawy.Jeszcze długa droga do kompletnej gry-narazie się wstrzymam z zakupem i poczekam jak to się rozwinie.W tym roku COD zjadł BFa bez popity.

 

No nie tylko BFa. PUBG też dostało srogo i te wszystkie "obiecujące" nowe BRy straciły totalnie rozgłos (SCUM, Elysium itp). Nawet Fortnite dostał po torbie. Teraz Activision musi to dobrze rozegrać, nie zajechać gry mikropłatnościami i szybko dodać nową mapę do Blackouta. A EA to jeszcze przed premierą BFV liczyło straty. Cicha nadzieja, że ich tryb BR dopracują trochę skoro dali sobie więcej czasu widząc jak to się powinno robić...

 

Jedynym pocieszeniem w tym wszystkim jest to, że następny Battlefield to już MUSI być kontynuacja BF3 i BF4. I nie żadne pośrednie Bad Company (które bardzo lubiałem) i nie żadna gierka na kolejny rok. Ma być totalnie dojebany Battlefield 6. Albo wręcz właściwy Battlefield 5, nie przez V :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja marzę aby markę Battlefielda przejął jakiś rozsądny developer, bo za chwilę zrobi się wydawanie BF co roku i wypuszczanie niedopracowanych produktów. 

Dziś pogram więc też napiszę kilka słów jak to wygląda względem BF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Developer jest ok (moim zdaniem). To chciwe korpołapy EA zrobiły z serii to co jest teraz. DICE umie robić gry.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz coś rozsądnego na forum napisałeś, Majk. 

 

:pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cwir napisał:

Developer jest ok (moim zdaniem). To chciwe korpołapy EA zrobiły z serii to co jest teraz. DICE umie robić gry.

To EA kim jest? Bo chodziło mi o EA :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę.

 

Ćwir mówił o mapie pogięta stal czy jakoś tak, że ładnie wygląda w 4k. Na XOX wygląda to jakbym grał w FULL HD, a nie 4k. Rzeczywiście pod względem grafiki to BF 1 zjada V na śniadanie. Ciemniejsze sceny jak w intro było spoko, ale bez szału. 

 

Powtórzę to co mówiłem po wypuszczeniu alfy czy tam bety... to jest BF 1 tylko że dzieje się troszkę więcej na polu bitwy. Miałem takie wrażenie, że wciąż walka, wciąż śmigają kule, samoloty itd. Po prostu czuje jakbym odpalił BF 1 w innych szatach. Wypuściłbym to jako DLC za 80zł.

 

Miałem wybrać preorder między RDR2 a BF V. Wybrałem RDR2 i nie żałuję :)  Poczekam jak wrzucą pełną wersją w EA ACCESS albo będzie jakaś fajna przecena. Dla mnie ta gra nie jest warta 200zł.

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie temat BFV przestał mnie interesować po becie i tych akcjach EA z zawartością,ale ciekawi mnie czy będą jakieś mapy na pacyfiku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.11.2018 o 10:23, MrArt-PL napisał:

Może na PC gra wygląda ładnie ale na konsolach to kibel...........gram na XOX i gra nie ma startu do BF1 czego kompletnie nie rozumiem-po prostu wyglada słabo.Druga sprawa w tryby takie jak Dominacja czy TDM nie można grać na wszystkich mapach tylko na tych wymuszonych przez Dice.Po trzecia brak możliwości głosowania na jakiej mapie ma być kolejna runda.Przecież to wszystko mieli już gotowe w BF1 czy tak trudno to przenieść do kolejnej części.Jedynie muzyka i dzwięki w grze są dobre reszta do poprawy.Jeszcze długa droga do kompletnej gry-narazie się wstrzymam z zakupem i poczekam jak to się rozwinie.W tym roku COD zjadł BFa bez popity.

Nie można grać we wszystkich trybach na wszystkich mapach ponieważ DICE chciało żeby każda mapa była dobrze zbalansowana. Nie wszystkie mapy działają dobrze we wszystkich trybach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo na razie to jest tylko marudzenie o tym, że ktoś się doliczył 17 pikseli za mało i że dali dupy z zawartością na start.

Może ktoś by coś napisał o samych wrażeniach z gry? Strzelanie, mapy, pojazdy, cokolwiek co jest związane z właściwą grą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem ok 6h (na PC) więc póki co:

- Strzelanie fajne, dobry feeling i ładnie wchodzi. Gram głównie snajpą i szturmowcem. Od bety większych zmian nie odczułem w tym aspekcie. Ale mi się wydaje przyjemniejsze niż w BF1

- Mapy niektóre są super, niektóre takie sobie. Wyglądają wszystkie pięknie, ale co do balansu i rozmiaru to mam różne odczucia. Muszę więcej pograć i się zapoznać, bo na niektórych się gubię, a na niektórych biegam i biegam i zanim spotkam wroga to już mi się odechciewa.. No i układem i wyglądem bardzo podobnie do BF1. Żeby nie powiedzieć że za podobnie. Ja wiem że to podobna epoka, ale mogli się bardziej skupić na layoucie mapy pod kątem walki na niej, a nie że wygląda jak pocztówka z IIWŚ.

- Pojazdami bardzo mało jeszcze grałem, pierwsze wrażenie to że dużo trzeba razy trafić kogoś żeby zniszczyć, natomiast mnie trzeba mało razy trafić :). Samolotem leciałem raz przez przypadek, a że sterowanie jest myszką to zakończyło się spektakularnym fajerwerkiem na skale.

- Kustomizacja broni i postaci jest spoko, podoba mi się i często sobie ustawiam i zmieniam jak coś odblokuję. Aspekt równouprawnionych kobiet żołnierzy przemilczę. Nie przeszkadza mi aż tak, ale wolał bym żeby nie robili takich rzeczy na siłę.

 

Giera jest spoko, ale czy się nie zrobi nudnawa jak BF1 to ciężko jeszcze stwierdzić. W ogóle to czuję sie jakbym grał w jakieś mega DLC do BF1, a nie kolejną odsłonę. Jak mi się skończy trial to się zastanowię nad pełną wersją, jeszcze nie jestem przekonany na 100% że wezmę.

  • Like 5
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem ok 6h (na PC) więc póki co:
- Strzelanie fajne, dobry feeling i ładnie wchodzi. Gram głównie snajpą i szturmowcem. Od bety większych zmian nie odczułem w tym aspekcie. Ale mi się wydaje przyjemniejsze niż w BF1
- Mapy niektóre są super, niektóre takie sobie. Wyglądają wszystkie pięknie, ale co do balansu i rozmiaru to mam różne odczucia. Muszę więcej pograć i się zapoznać, bo na niektórych się gubię, a na niektórych biegam i biegam i zanim spotkam wroga to już mi się odechciewa.. No i układem i wyglądem bardzo podobnie do BF1. Żeby nie powiedzieć że za podobnie. Ja wiem że to podobna epoka, ale mogli się bardziej skupić na layoucie mapy pod kątem walki na niej, a nie że wygląda jak pocztówka z IIWŚ.
- Pojazdami bardzo mało jeszcze grałem, pierwsze wrażenie to że dużo trzeba razy trafić kogoś żeby zniszczyć, natomiast mnie trzeba mało razy trafić . Samolotem leciałem raz przez przypadek, a że sterowanie jest myszką to zakończyło się spektakularnym fajerwerkiem na skale.
- Kustomizacja broni i postaci jest spoko, podoba mi się i często sobie ustawiam i zmieniam jak coś odblokuję. Aspekt równouprawnionych kobiet żołnierzy przemilczę. Nie przeszkadza mi aż tak, ale wolał bym żeby nie robili takich rzeczy na siłę.
 
Giera jest spoko, ale czy się nie zrobi nudnawa jak BF1 to ciężko jeszcze stwierdzić. W ogóle to czuję sie jakbym grał w jakieś mega DLC do BF1, a nie kolejną odsłonę. Jak mi się skończy trial to się zastanowię nad pełną wersją, jeszcze nie jestem przekonany na 100% że wezmę.
TTK dalej do serii bfa nie podobne dalej czy zwiększyli?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejam coś na lęk pierwotny przed nowością, którą mocno komentowaliśmy, choć nikt jej nie widział. Oto cała ta straszna kustomizacja broni i żołnierzy. Zgroza, nasz wojak będzie mógł mieć brudny mundur ;)

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie customek, barwy gry i tych innych rzeczy o co tak naprawdę był ból, to wszystko jest po staremu. Jest to dobry BF tak jak powinno być. Tyle tylko, że te wszystkie zmiany to tak naprawdę drobne rzeczy, których ja np. nie odczuwałem, bo dla mnie liczy się napierd***,  a nie to czy apteczkę mam tylko ja, i czy mogę wołać o pomoc - to są szczegóły. To BF 1 w nowych ciuchach skrojonych przez dobrego projektanta mody. Tyle :) 

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ja te wszystkie skórki też zlewam na maxa , ale pomyśl jaki to może mieć strategiczny efekt dla np kampiącego snajpera? Na mapie zimowej ubiera się w białe fatałaszki i już trudniej go zlokalizować, czy np na pustynnych kamienistych mapkach, odpowiedni kolor ubrania spowoduje, że można siedzieć przykitranym, bo mapki duże i zanim wszyscy nauczą się miejscówek, można niezłe wyniki kręcić. Dla mnie to rzecz nieistotna, która mi nie przeszkadza, ale i nie rozpieszcza. Zamiast tych wszystkich dobrodziejstw dałbym wszystko , aby nie ginąc za ścianą :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fluorescencyjny czooolg też jest?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie , jest tylko fluorescencyjna lufa od częstego pucowania.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia na pewno lepsze niż z bety po 7h , strzela się spoko coś między BF a Codem troche czuć Moha od Dice  , samotnik niemniej będzie musiał znaleźć swój gang nie ma innej opcji , mało ammo mało "życia" część nastawiona na współpracę jak chyba żadna inna . 

Ten tryb coś tam wojny chaos straszliwy , cele zmieniają się dynamicznie i mega narzekałem , ale jedna mapa chyba z trailera z tym połamanym mostem zajebista , na tym moście mają miejsce mega walki , Stalingrad . 

Customizacja faktycznie stonowana , mimo że możemy zrobić zespół nazistek mają one mundury zgadzające się kolorem plus imiona Helga , Ingrid . Ktoś tam przemyślał sprawę jest to do zaakceptowania , brak fluorescencyjnych odcieni . 

Singiel pazdzierz jak zawsze , no mówię delikatnie lepszy ale struktura się nie zmienia , nic nie pisze o story bo widać że krótkie jest ale robi o wiele wiele słabsze wrażenie niż multi .

 

Https://xboxdvr.com/gamer/louisthegreat82/video/63522153

    

Nie będę ukrywał ( wiem że są antagonizmy bf - cod jak pes- fifa ) jak  ktoś wpadnie na chatę na pewno lepszy jest cod z masą trybów i splitem ( Royale na splicie przy piwku jakie to jest dobre ) . Jak ktoś nie ma takch możliwości na pewno gra ma ogromny potencjał drużynowy , bo nie zrezygnowali z tych utrudnień a udupili kolorki.  

Jest dobrze , ale gra naprawdę wydaje się uboga w mapki miejcie świadomość . 

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajnie się gra. Ale jakoś nie mogę ustawić na X czułości żeby mi pasowało. Ciągle gram na PS więc może dlatego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Warga13 napisał:

Naprawdę fajnie się gra. Ale jakoś nie mogę ustawić na X czułości żeby mi pasowało. Ciągle gram na PS więc może dlatego??

Wyślij mi zapr na X,mój gametrag MR ART PL to pogramy Warga razem bo PS4 sprzedałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur spoko tylko uprzedzam że rzadko jestem na x 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×