Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, okoni napisał:

 Na mapie zimowej ubiera się w białe fatałaszki i już trudniej go zlokalizować

No to akurat można spokojnie podciągnąć pod zwiększenie realizmu. Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby w normalnych warunkach w śnieżycy snajperzy popylali w żółtym ortalionie :)

a że burza o kosmetyka była z dupy to już pisałem od początku to mi nikt nie wierzył :/

przynaimniej wiem, że jak wyprostują trochę tą grę i pododają zawartości na tyle, żeby się nie znudzić w weekend to raczej będzie można wziąć bez większych obawien i się dobrze bawić :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyglada spoko :) i nie bedzie czarnych szwabow... kurła brawo w koncu ktos pomyslal. Widze tylko, ze w kolejnej czesci ponownie kuleje kolizja samolotow (potrafi przeleciec przez drzewa lub parkuje na moscie jak w filmiku). Biere na premiere.
 

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez pomyłkę jednak poszedł Deluxe i będzie grane od 15 :banderas:

EDIT:
Do kolekcji laserowe dzidy w BFV dołącza mój nowy kolega :pazura:

 

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ! :D Myslicie ze bede mogl juz dzis grac ? Czy na przyklad multi bedzie nieaktywne, albo zbanuja mnie, bo premiera w piatek ? :D

unnamed.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież serwery działają. To pewnie problemu większego nie będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno możesz grać, bo serwery otwarte a poza tym masz jak byk „Deluxe Editon” :) 

Odpaliłem po północy i na szczęście bez jakichś dodatkowych patchy. Tylko jakiś dzban stwierdził, że gra z automatu ładuje kampanię i zamiast menu startuje misja w Norwegii. Trzeba wychodzić do menu po załadowaniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że ładuje singla, nauczysz się grać i historii trochę liźniesz, bo w szkole to tylko na przerwach byłeś aktywny :30vm3cw:

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną rundę pyknąłem - Operacje na Narwiku.
Dzień 1 to jest dramat - nic nie poprawili. Dalej atakujący lecą dostać w ryj - najpierw desant a potem bieg pod górkę. Giniesz z linii drzew, bo tamci już skampieni a spotowania przecież nie ma, więc sobie wesoło giniesz.
Dzień 2 całkiem spoko. Już jest normalna walka i w miarę wyrównana - nawet rolę się odwracają, bo atakuje się z góry na koniec.
Dzień 3 to Fjell. Całkiem ciekawa mapa. Trochę Las Argoński. Samoloty tak za bardzo nie przeszkadzają piechocie (pewnie dlatego, że jeszcze nikt nie miał unlocków na coś lepszego). Polatać się trochę da, bo i na plotkach mało kto siada. Wygląda to tak, że biega się w kółko mapy i na zmianę przejmuje flagi :30vm3cw:

Strzelanie jest fajne. Nawet za bardzo nie ma recoilu - u supporta i u asfalta na pierwszej broni. Medyka trochę gorzej na dystans, ale też nie jest źle. TTK faktycznie bliższy temu z BF3, chociaż czuć lekki rozjazd w TTK a TTD. Polecam zwiększyć czułość przed graniem, bo startowo jest jakoś mało.
Killfeed też trzeba samemu włączyć w opcjach.


Samoloty o wiele lepiej czuć niż w becie - nie latasz Jelczem z 10 tonami cegieł na dupie.
Czołgi dziwnie... tzn. celowanie i strzelanie jest ok, ale prowadzenie. Rzuca tym jakbyś mydelniczką po tafli lodu jeździł. Dałem początkowo sporo wyżej % czułości, ale obniżyłem - chociaż nie wiem czy to wpływa na samą jazdę. W każdym razie jest na serio jakaś dziwna, ale na plus, że czołg jedzie po górkach, przedmiotach itd. a nie zawiesza się na kamyku.

Budowanie - nie wiem czy tak było w becie, ale teraz stacje ammo i apteczek każda klasa może zbudować. Polecam, bo już nie stoją domyślnie na flagach. Tylko w bazie są zbudowane.
Flary - grałem pilotem i wyskoczyłem na mapę na Fjellu. Chyba zmniejszyli ich zasięg, bo jakieś mniejsze te "kółka".
Trochę inaczej też samo spotowanie od przygwożdżenia wygląda tzn. coś tam się czerwonego na mapie i na 3D spocie pojawia, czyli nie jest aż tak dziko.

Punkty i level w miarę szybko lecą. Nawet jak średnio idzie. O dziwo ludzie z teamu podnoszą jak mogą :listek: i nawet rozkazy dają :obama:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

No i dobrze, że ładuje singla, nauczysz się grać i historii trochę liźniesz, bo w szkole to tylko na przerwach byłeś aktywny :30vm3cw:

W szkole to się kilka razy uczył od faraonów do średniowiecza, do WWII nie doszli w żadnej klasie :P

 

7 minut temu, The_Siemek napisał:

Jedną rundę pyknąłem - Operacje na Narwiku.

Ale tak jednym słowem - przyjemnie się gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za krótko grałem, ale nie było źle. Kur... mnie od rana nie brała a przy innych BFach się zdarzało ;)
Na pewno o wiele lepiej będzie się grać ze znajomymi i składem ogarniętym.

PS. STG44 niestety przesunęli na 13 lvl assaulta:siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj stary się Siemku robisz :P

Jak bf4 wyszedł to cała banda tłustych misi na L4 przez tydzień siedziała, a teraz?: "Pograłem jedną mapkę i poszedłem spać bo jutro do pracy" 

 

Odnośnie tych wszystkich negatywnych spostrzeżeń które wymieniłeś, pamiętaj, to Battlefield, on będzie grywalny dopiero za rok, a ta fizyka poruszania się np czołgów, zmieni się jeszcze jakieś dwadzieścia razy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gorzej drogi Okoniu ;)
Miałem odpaloną konsolę i miałem do północy wytrzymać, odpalić może rundę i pójść spać. Usnąłem po 22:30 xD i obudziłem się z padem w łapie o 0:40. Odpaliłem grę, 10 minut czekałem, żeby dojść do menu. Przejrzałem opcje i do spania.
Dzisiaj o 7:00 jedna runda poszła. Jakby to był remasterek BF3 to bym sam sobie nogi połamał, żeby w chacie ciorać ;)

Wiem, że oni to pozmieniają zaraz. Ciekawe czy chociaż zdążę zrobić unlocka na jakieś OP sprzęty zanim znerfią.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BfV jako pierwsza gra obsługująca RTX. Niestety wydajność leci w dół dość mocno.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 4h więc myślę że mogę ocenić mniej więcej. Gra bardzo mi się podoba, feeling strzelania bardzo fajny. Tak jak Siemek mówił, czołgi to mydelniczki, zwłaszcza lekki. Myślałem że będzie gorzej, a jest całkiem dobrze. Nawet przypomniałem sobie jak się gra i KD koło 2.0 oscyluje :obama: Jak ktoś chce pograć to zapraszajcie do znajomych, po powrocie na konsolę trzeba zebrać znowu ludzi do grania :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już klikać edycję specjalną na Store, ale postanowiłem przytomnie zaczekać do przyszłego tygodnia, żeby nie było lipy, jak gra trafi od razu do promocji na Black Friday :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszyscy tak opluwają tego BFa? Jest aż tak źle? Myślicie że seria umrze po tej odsłonie czy rzucą jakieś remastery bf bc2, bf3 ku uciesze gawiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bany ja mam nadzieję, że Ty chociaż w pracy lepiej udajesz, że masz o czymś pojęcie...

Sorry za oftop.

 


Wczoraj pograłem jakieś 3h. Najważniejsze - samemu to już nie jest takie bajabongo jak w poprzednich BFach. Tylko coś średnio widoczność kompanów działa albo to taki chaos, że ja nie ogarniam ;)
Polatałem trochę samolotem - byle coś odblokować, bo startowe myśliwce to sobie mogą... poskrobać piechotę po piętach a jak kogoś już masz zestrzelić to wyskakuje z samolotu :xzibit:
Coś na serio jest z flarami zbugowane, bo te zrzucane z samolotu bardzo małe "kółeczka" oznaczają. Poza tym dostajesz szałowe 5 punkt za każdy spot a przy naprawdę minimalnych szansach na killa to główne źródło punktów w rundzie... Czasami jeszcze się trafi asysta za dostrzeżenie :)


Czołgi całkiem przyjemnie się strzela, chociaż w cholerę ciężko zrozumieć system obrażeń pojazdów i chyba jakoś mocniej na systemem rykoszetów popracowali, bo sporo się pojawia przy strzałach w górną część pojazdów. Minusem jest to, że na serio rzuca tymi czołgami jakby szatan je opętał. Przykładowo - podjechałeś gdzieś, chcesz cofnąć i zawrócić. Przygotuj się na "Czołgi Tańczą na Lodzie" - najpierw cofniesz jak chcesz a później prawie 360 piruet w miejscu :vxoAZzf: Coś tam w opcjach pogrzebałem, ale dalej nosi. Na pewno trzeba sporo odblokować, żeby można było koksić w pojazdach.

Piechota za to jest super. Nie ma tego pajacowania pocisków jak w BF1. Strzelasz tam gdzie celujesz i tam trafiasz. Nauczysz się tego wzoru odrzutu (recoil pattern lepiej jednak brzmi ;) ) i jest dobrze. Druga broń szturmowca ładnie klepie, przyjemny DMR - coś jak sprzęty supporta w BF4.
I wielki plus, że ludzie faktycznie budują te stacje, są apteczki i ammo tak w miarę też lata - chociaż to zależy od mapy. Na takiej Hamadzie to medyk się musi kitrać po ruinach, bo na otwartej przestrzeni to jest jak na widelcu. Trzeba się tylko do widoczności przyzwyczaić, bo jak człowiek przez 10 lat grał waląc spotowanie częściej niż strzał to bywa ciężko :frog: Chociaż i tak jest poprawa w stosunku do bety - łatwiej wypatrzeć w śniegu czy skitranego w ciemnym kącie.

Jest parę wizualnych glitchy - np. dzwon w kościele na Arras. Rozwalasz wieżę a dzwon sobie wisi w powietrzu.


Zalecam granie z ekipą - o wiele łatwiej i śmieszniej :) Kto lubi i gra w BFy temu powinno podejść bardziej niż BF1.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, The_Siemek napisał:

Kto lubi i gra w BFy temu powinno podejść bardziej niż BF1.

Ale widać, że czegoś w tej grze brakuje? W końcu co chwilę kolejne rzeczy były zabierane i mają dojść później :/ Mnie to najbardziej odrzuciło od brania na premierę :/
Jeżeli faktycznie gra jest dobra i jest nawet cośtam gry w grze, to przy pierwszej okazji będzie można wziąć, bo faktycznie jest możlwiość, że dość szybko pojawią się promocje jakieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z oskarżeniami o disney'owską 2WŚ i brak niektórych trybów na premierę?  No chyba że to jest early access z ceną za pełną grę...

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę przyjemnie się biega, jest to uczucie a jeszcze jedna mapkę zagram... BF V w porównaniu do poprzedniej części nie nuży... A po paru godzinach nadal chce człowiek więcej. Każdy żołnierz u mnie jest już facetem i to tez na plus, że można się pobawić w wybór i edycję postaci.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wczoraj żartowałem, przecież to oczywiste, że nie będę czekał :vxoAZzf:

 

IMG-20181116-101727.jpg

 

Jest opcja zakładania plutonów?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemek dej dzis wieczorkiem pyknac rundke na share playu :PP o ile bedzie dzialac, bo ostatnio jak testowalem rdr'a to momentami pixeloza + lag w sterowaniu. Ja na spokojnie we wtorek po robocie jade po swoja kopie :wiesiekthug:
Wiekszosc sie wypowiada pozytywnie, hajp rosnie...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest w tej edycji Deluxe oprócz tego że płacisz więcej i możesz zagrać wcześniej ? To kolejny skok na kasę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak chu... średni internet, że nie wiem czy SharePlay pójdzie. Zobaczymy :)

 

@Bartek_Red pluton da się założyć, ale to takie prowizoryczne jak w BF1. Musisz opuścić wszystkie inne, żeby taka opcja była. 

 

Właśnie trwa podejście nr 2 do dołączenia do gry w 3 osoby. Pierwsze podejście - 5 minut i dupa. Po 3,5 minuty sukces...

Wyjście z gry to też trwa i trwa. Wszystkie te problemy ładowania itp. zostały z BF1. 

 

@manoszekjakiś niby misja dodatkowa (ale nie wiem gdzie ona jest) plus jakieś pierdoły

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapłać więcej zagraj wcześniej, świecie dokąd ty zmierzasz, jakoś trzeba się będzie pogodzić z graczem drugiej kategorii:44_frowning2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×