Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Od 4 grudnia poligon, będzie można poćwiczyć łatanie

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania podzielona na 3 opowieści. 4 cześć w dodatku. Zbytnio nie ma o czym pisać pierwsza o głupim angolu średnia, druga w Norwegii spoko 3 we Francji też taka sobie. Ogółem kampania jest słaba zrobiłem tylko po to aby w następnym battlefildzie mieć platyne. Ot taki kaprys. Skończyłem na hardzie ale jak. Chcesz tylko przejść to nie polecam wrogowie zabijają jak bazyliszek. Generalnie chyba najsłabsza kampania w jaką grałem. 

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Warga13 napisał:

Kampania podzielona na 3 opowieści. 4 cześć w dodatku. Zbytnio nie ma o czym pisać pierwsza o głupim angolu średnia, druga w Norwegii spoko 3 we Francji też taka sobie. Ogółem kampania jest słaba zrobiłem tylko po to aby w następnym battlefildzie mieć platyne. Ot taki kaprys. Skończyłem na hardzie ale jak. Chcesz tylko przejść to nie polecam wrogowie zabijają jak bazyliszek. Generalnie chyba najsłabsza kampania w jaką grałem. 

dzieki 4 w dlc co za debile .... ok dzieki czyli tak jak myslalem odpuszczamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma to być darmowe. Ale jeśli masz kupić dla singla to naprawdę jest dużo lepszych gier dla jednego gracza np: Titanfall 2 za śmieszne pieniądze. Ale jeśli będziesz grał multi to polecam świetne. Dawno tak się nie bawiłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany po jednej rundzie podboju czekam na wczytanie kolejnej mapki i niestety cały czas jest tło tej która była grana a kolejna się nie ładuje. Mam tak od premiery, przy dominacji czy deatch matchu jest ok. Czy też tak macie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czasami się dzieje. Możesz tylko zamknąć grę i od nowa odpalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo od czasu do czasu. To nie byłby Battlefield gdyby wszystko działało jak trzeba ;)

 

Lepszy numer to są Linie Frontu - potrafią się nie skończyć. Czas minął, skończył się limit odrodzeń, ale gra trwa. Trzeba samemu wyjść z gry, bo się mapa nigdy nie zresetuje sama. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Warga13 napisał:

Ma to być darmowe. Ale jeśli masz kupić dla singla to naprawdę jest dużo lepszych gier dla jednego gracza np: Titanfall 2 za śmieszne pieniądze. Ale jeśli będziesz grał multi to polecam świetne. Dawno tak się nie bawiłem. 

tak myślałem kiedyś kupic dla singla , o ile bedzie lepiej jak w 1 a jest gorzej wiec odpadam :)

ja gracz singlowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, The_Siemek napisał:

U mnie to samo od czasu do czasu. To nie byłby Battlefield gdyby wszystko działało jak trzeba ;)

 

Lepszy numer to są Linie Frontu - potrafią się nie skończyć. Czas minął, skończył się limit odrodzeń, ale gra trwa. Trzeba samemu wyjść z gry, bo się mapa nigdy nie zresetuje sama. 

Hah to z upływem czasu nie miałem, jedynie taką sytuację gdzie przy ataku na ostatni punkt (podkładanie bomb) skończyły się odrodzenia a nie spawnowały się też już bomby i było trzeba czekać do końca czasu gry i wtedy normalnie kończyła się runda i zaczynała następna mapa.

Tak myślę że póki ten bug/glitch występuje to jak ktoś ma problem z wbiciem 10 fragów sidearmem w rundzie to może próbować na trybie Frontline właśnie. Zawsze jest szansa że runda potrwa sporo dłużej :)

Edit: Mastachaz,

powiem Ci tak, moim zdaniem single player'a w tej grze w ogóle nie powinno być patrząc na to jak został zrobiony. W dniu premiery przeszedłem singla na Hardcore, raz że jest krótki a dwa że jakieś te historie są takie bezpłciowe trochę, chyba najbardziej podobała mi się z Tyralierami. Do tego pamiętajmy że z jedną nie wyrobili się na premierę.

Nie to jest jednak najgorsze, takiej ilości bugów to w singlu w serii Battlefield jeszcze chyba nigdy nie widziałem. Chyba ostatni raz (w sumie nie tak dawno) w BF4 miałem jazdę z singlem jak psuł się zapis z kampanii i trzeba było grać od nowa.

W BF5 w 3 historiach jakie grałem chyba tylko w ostatniej nie miałem jakichś bugów które bym zapamiętał. A zdarzają się takie sytuacje jak przeciwnicy zauważający gracza przez ścianę (w moim przypadku przez skałę), czy takie akcje gdzie dochodzisz do checkpointa i nagle gra każe wracać Ci na miejsce z którego ruszyłeś, wracasz a tam NPC z którym miałeś się spotkać 500 m dalej sobie kuca i nie reaguje na nic, nawet na przyjacielską kulę w głowę żeby się zechciał poruszyć :P Zostaje restart checkpointa tylko.

Do tego sam poziom trudności jest zbyt niski. Gra się na poziomie hardcore a można lornetką sobie zaznaczać przeciwników i widać ich przez ściany. Faktycznie hardcore'owo, do tego system checkpointów jest mimo wszystko bardzo przyjazny graczowi.

Przejścia z gameplayu w cutscenkę też często wyglądają jakoś tak nie przystające do poziomu gier AAA mam wrażenie. Jakieś te przejścia są dziwnie niepłynne. Nawet na samym intro do story, w BF1 było to zrobione fantastycznie natomiast tutaj jest taki moment gdzie w intro lata się samolotem już nie pamiętam teraz czy tam się zmienia nacja w każdym razie bodaj zmienia się pilot i niestety w trakcie przejścia jest taka kamera z boku samolotu na kokpit i na naszych oczach zmienia się model postaci pilota. Myślę że można było to zrobić dużo lepiej :P

Na koniec odniosłem wrażenie, że ten single player to był robiony nie wiem na miesiąc -dwa przed premierą a multi od samego początku bo to jak dwie różne gry prawie.

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałby/pomógłby ktoś zrobić ustawkę na trofek "Śmierć  z nieba" ? 5 killów bombowcem w czasie użycia broni stacjonarnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@haobao_PRO pograj sobie Operacje po prostu i graj po stronie Niemców. Wybierasz JU-88 bombowiec, z widoku 3 osoby masz te kółka na dole - tam spadają bomby. Nawet nie musisz nic ulepszać - masz startowo 4 bomby. Spokojnie wystarczą do zabicia :)
To na serio jest do zrobienia w jednej rundzie. Pelotki nie mają takiej mocy i szybkostrzelności, żeby rozwalić Cię na jedno podejście.
Idealna mapa to Pogięta Stal (dzień 2). Patrzysz skąd ktoś strzela do Ciebie i lecisz na niego :) Potem naprawa przy punkcie zaopatrzenia i nawrót.

@Scooby-Doonie, nie ma jeszcze prywatnych i na puste też raczej nie trafisz. Z poziomu przeglądarki serwerów jak zwykle jest parę problemów - niby jest miejsca a czekasz w kolejce. A na pustym we dwóch czy czterech to pewnie i tak nie zaliczy, bo runda nie wystartuje.
Edit: Szczerze mówiąc to nie wiem za co wpadł. Za każdym razem i zabijałem, i rozwalałem typa na działku. Może być jakoś zbugowane - nie zdziwiłbym się :)

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@haobao_PRO A są już jakieś puste serwery żeby takie ustawki robić? Bo teamów w trakcie gry chyba nie da się zmieniać?

Od siebie mogę tylko powtórzyć jak wcześniej próbuj też niszczyć same bronie stacjonarne bez obsady. Mi wpadł trofik po zniszczeniu tylko działka. Świadomie gościa i działko rozwaliłem chyba tylko raz, może 2. Najczęściej zabijałem typa a stacjonarkę tak po 30-60 dmg ale nie widziałem w tym info z pkt żeby tam było gdzieś napisane że działko zostało całkowicie zniszczone. Nie wiem ilu graczy tak mogłem zabić ale myślę że luzem ponad 5. Także ja sobie liczyłem że mam 1 działko z obsadą rozwalone, a trofik mi wpadł jak rozwaliłem działo bez obstawy na bodaj Hamadzie.
 

Edit: O to co The_Siemek napisał nawet lepsze. Na Operacjach chyba więcej ludzi siedzi na plotkach niż na podboju nawet. Ja w Operacje zacząłem grać po wbiciu trofika na Podboju :P

@The_Siemekbtw, trofik wpadł Ci za faktyczne rozwalenie gracza i całkowite zniszczenie działka? Bo tak jak ja wspominałem mi trofik wpadł za rozwalenie pustego, a wcześniej zabijałem obsadę ale działko zwykle się ostało. Z opisu wynika jakby trofik był za całkowite zniszczenie działka wraz z graczem :)

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko :) W razie czego mogę z Tobą polatać jak drugi samolot i rozwalać myśliwce polujące.
Polecam filmiki Niccaman akurat w kwestii latania w BFV -
https://www.youtube.com/user/Niccaman Nie są może jakoś przepełnione informacjami, ale z samego gameplayu podłapiesz o co chodzi, jak i kiedy bombardować. Inne kanały typowo BFowe za bardzo się latanie nie zajmują, więc on sporo tematów porusza, pokazuje jak działają specjalizacje i poleca, które brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, The_Siemek napisał:

Spoko :) W razie czego mogę z Tobą polatać jak drugi samolot i rozwalać myśliwce polujące.
Polecam filmiki Niccaman akurat w kwestii latania w BFV -
https://www.youtube.com/user/Niccaman Nie są może jakoś przepełnione informacjami, ale z samego gameplayu podłapiesz o co chodzi, jak i kiedy bombardować. Inne kanały typowo BFowe za bardzo się latanie nie zajmują, więc on sporo tematów porusza, pokazuje jak działają specjalizacje i poleca, które brać.

Wysłałem zapro, może razem jakoś damy radę :P

Jeszcze jedno - można zmienić sterowanie samolotem ? Bo aktualnie tylko prawą gałą można sterować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że można - ustawienia weteran. Latam na takich w każdej części od BF3.
Jakby co to jest prawie codziennie od 17:00 do ok. 20:00. Możemy próbować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, The_Siemek napisał:

Pewnie, że można - ustawienia weteran. Latam na takich w każdej części od BF3.
Jakby co to jest prawie codziennie od 17:00 do ok. 20:00. Możemy próbować :)

 

Wczoraj wpadł trofek :kaz:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@haobao_PROi sam wbiłeś ostatecznie?

 

Rozumiem, że można kampić na tej mapie, gdzie wybieramy sobie punkt odrodzenia, aż pojawi się samolot? Chyba, że gra sama nas wyrzuci z serwera po jakimś czasie bez aktywności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej, że durna gra sama nas respi czasami na początku. Z tego co pamiętam to powinno się udać na start wybrać pojazd - jak zdążysz przed innymi :) Jeśli nie to trzeba chwilę poczekać.
Gra baaaardzo długo nie wywala nieaktywnych graczy. Ostatnio graliśmy i Mafia_Olo poszedł gadać przez telefon, leżał w ruinach na Hamadzie przy fladze G dobre 5 minut. Mi się na nim respiliśmy a jego nie wywalało :). Na pewno w żadnym innym BFie nie było aż tyle czasu na nieaktywność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś pomóc? Mam trzy pytania:

1. na PS4 rozkaz wydaję po wciśnięciu R1 i wyborze prawym analogiem, czym to się zatwierdza? X? jeśli X to da się to jakoś zmienić na inny przycisk?

2. czy da się wydać rozkaz jednym przyciskiem np. patrząc w stronę jednego z punktów na mapie?

3. jak zrezygnować z dowódcy?

Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad 1. Niczym nie potwierdzasz. Wybierasz przy pomocy R1 i gałki punkt na który ma być rozkaz i puszczasz. Samo się oznacza - nie zawsze od razu. 

Ad 2. Tak, patrząc bezpośrednio na punkt wciskasz R1. 

Ad 3. Musisz wejść w menu, wybrać Drużyny, potem wciskasz :x:, żeby wejść w zarządzanie drużyną i chyba na :triangle:, żeby awansować inną osobę w teamie.

 

Edytowane przez The_Siemek
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kupił BF V z tureckiego psn z aktualnej promocji ? Jest może język PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×