Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

PL ja mam z Turka.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, pike napisał:

PL ja mam z Turka.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Rewelacja. Widzimy sie w grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rewelacja. Widzimy sie w grze

Ile teraz u Turka? Ja kupilem preordera za 150.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zmienić np. u medyka aby apteczka była na strzałce w prawo a nie lewo?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie :( Też bym sobie wszystko poustawiał po swojemu, ale da się tylko gadżety zmienić a nie przypisanie na padzie. 

Może w patchu to zmienią. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka uwag po ograniu 10 godzin, strasznie szybko postacie się ruszają jak na II wojne rozgrywka jest zbyt dynamiczna, karabiny mają większe obrażenia dlatego trup ściele się często, wszyscy biegają wszędzie robi się straszny chaos na polu walki i klasy są słabo zróżnicowane, najlepszy tryb gry to MISJE, trzeciego dnia faktycznie np taki Rotterdam to istna ruina, super to wygląda :D ... ale ograniczenia map, martwe strefy po co to?? druga sprawa, niektóre mapy są bardzo słabe, np ta w mostem i ruinami w afryce, to porażka, graficznie odstaje. A grafika jest bardzo nierówna, momentami świetna, a momentami straszy i wydaje mi się że jednak Battlefront 2 jest ładniejszy, animacje postaci tak samo nieraz spoko a nieraz bardzo koślawe i sztywne, to ratowanie na polu walki sprawdza się tak se, mogli by całkiem przyśpieszyć respawn pod przyciskiem. No i jest dużo błędów, od tańczących trupów, po przenikania obiektów, złe kolizje, błędy animacji postaci itd, generalnie gra jest mocno zbugowana i tego już chyba nie naprawią. Trochę mało map bo tylko 9 ale mają kiedyś dodać więcej za free, wolno idzie lewelowanie postaci które odpowiada za lepszy sprzęt także to też mogli by podkręcić, i dodać więcej sprzętu. Mieszane odczucia, wychodzą spoko mecze ale niektóre super irytują, no i mapy są mniejsze niż w B1 także nieraz jest ciasno. Słabo czuć klimat II wojny, może przez to że konfilkt jest pokazany w miejscach których nieznamy z filmów, do tego bronie nie wiem czy są tak zgodne z realiami, wolał bym żeby np dla szwabów mocno się różniły. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież levelowanie nie może iść za szybko. Nie gram jakoś super dużo a zaraz wbiję 50 lvl czyli maksymalny w tej chwili. Są ludzie, którzy nie mają co wbijać po 2 tygodniach od premiery...

Poza tym o to chodzi, żeby grać klasą/bronią i się jej nauczyć a nie mieć wszystko wymaksowane po 5 godzinach gry. 

Sprzęt i mapy będą dodawane na bieżąco, bo faktycznie jest mało. 

Dla mnie mapy są wystarczające, ale

może trochę zbyt otwarte, bo na Hamadzie czy Aerodromie jest festiwal kampy. Podczas dzisiejszej gry naliczyłem 13 snajperów na 32 członków drużyny... chyba nie muszę dodawać jak nam szło. 

Broni nie mogą dać całkiem różnych, bo to dopiero skopałoby balans i tak Niemcy mają wszystko w sumie lepsze :). Już pojazdy się różnią i wg mnie to wystarczy. 

 

Roboty mają chłopaki dużo. Netcode (jak zwykle), TTD, bugi w ładowaniu map i przy wejściu w zadania, balans broni (zwłaszcza KE-7) i poprawienie celności SMG medyka na średni dystans, balans map i ich układ, balans samolotów (osłabienie bombowców lub wzmocnienie plotek, bo one g... robią), zmniejszenie damage panzerfaustów albo zwiększenie wytrzymałości czołgów (absurdalne jest to, że szybciej zniszczysz pancerfaustem czołg niż innym czołgiem...) i pewnie jeszcze sporo innych rzeczy bym sobie przypomniał...

Narwik na Desancie czy Fjell na Przełamaniu to jedna wielka kamperiada. 

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, netcode jest do bani. Liczyłem na jakąś ewolucję w temacie. Słyszę od znajomych, że nie tylko ja na to narzekam, ginięcie na hita czy zgonu za ścianą są nadal, w tym aspekcie nic się nie zmieniło. Jestem tej grze w stanie wybaczyć wszystko, każdy bug, wywrocenie TTK do góry nogami względem bf1, ale kurwa skopanego netcodu nie wybaczę. 

Coś wiadomo co naprawia najbliższy patch? 

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na święta poprawią, Bf będzie wchodził jak karpik z wódeczką :kwach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj patchnotes wjadą a jutro patch.
Mają coś robić z TTK i TTD, ale sami nie wiedzą jak to naprawić (no ku... elo po ilu latach się nauczą) i mają na bieżąco modyfikować. Nie wiem jak na konsolach, ale na PC mają być serwery z "nowym" i "starym" ustawieniem TTK. TTK jest spoko, wchodzi jak trzeba. Tu chodzi tylko o ginięcie - za osłoną, na laserowy hit bez opcji na reakcję.
Wczoraj miałem buga przy odrodzeniu - Cookie musiał mnie wypchnąć czołgiem za mapę, żeby mnie strefa zabiła i dopiero się mogłem zrespić. Zazywczaj pomaga wejście do menu i wyjście, ale to był wybitny bug. Byłem zrespiony na mapie, ale na ekranie wybierałem broń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi kurde coś ten BF nie potrafi siąść. niby wszystko fajnie ale jakoś za dużo rzeczy w tej grze mnie drażni. Mam wrażenie że na niektórych mapach cały czas jestem oślepiony przez co ciężko dostrzec kogokolwiek, a bombowce i samoloty mnie dostrzegają prawie non stop :) - miały być znerfione w bfv w stosunku do bf1 a mam wrażenie, że jest odwrotnie -> na początku rundy nawet nie ma gdzie uciec jak jeden z drugim puści nalot na respa...  i połowa drużyny zaczyna już wkurwiona :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt - sam tak robię w bombowcu :30vm3cw:. W sumie darmowe kille na start - czasem to i z 15... To jest kwestia tego durnego autoodradzania, ale mają to wyłączyć w patchu. To pewnie wystarczy, bo raczej nikt się nie respi na sam start. Powinni też naprawić to respienie się w lecącym samolocie - bombardowanie respa jest możliwe tylko dlatego, że samolot po starcie rundy jest już mniej więcej w połowie mapy (jak w BF1).


Lepiej mi się w to gra niż grało w BF1, ale problemów jak zawsze jest sporo. Na plus - przynajmniej żona wie w co gram, bo przy żadnej innej gierce nie zmieniam się w raging machine :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pograłem wczoraj z kumplami i ponad godzinkę dzisiaj, więc też oddam pierwsze wrażenia.

Hm, chyba nad plusami nie ma co się spuszczać, fajny klimat , szczegółpwość grafiki ( jak na ps4) naprawdę spoko, realia w miarę oddane, ciągła ewolucja hasła battlefield, ale....ale tu zaczynają się schody. Mianowicie, na podboju , moim ulubionym trybie, jest tragedia z odległościami. Punkty są oddalone od siebie o mega oddległości, to mimo że realistyczne, strasznie wkurwia , bo bieganie z buta jest nudne. Duże połacie niestety promują kamperów i leżących na bipodach w skałach/krzakach. Za chuja takiego nie widać. 90% moich zgonów na większych mapach to kampiący fiut. Gra ogólnie została trocha wywrócona do góry nogami nawiązując do poprzedniej części. W bf1 ttk był dłuższy i broń mniej celna, więc czasem w sytuacjach trudnych dało się uratować dupsko, teraz jak jakiś chujoszka siedzi w krzakach na bipodzie to jest tylko bzzzz i leżysz , jak cięcie laserem. Tak jak wspomniałem, masa górek , płotków, domków, krzaczków, bardzo oddaje realizm , ale niestety zabija trochę radochę z gry , bo momentami czuję się jak w trybie hardcore w bf4, trzeba kampić bo jeden zbyteczny ruch i gleba.

Ogólnie grę czeka sporo zmian , jestem do tego przyzwyczajony, to Dice, więc wiadomo że oni potrzebują roku aby wszystko sprawnie działało. 

Niestety ogólnie gra mnie mocno karci, kiedys było hasło jebać biedę i w piechocie robiłem kd po 3.0 , 4.0 , teraz to gra wyjebała mnie i to okrutnie, pierwsze mecze kd na minusie. Lepiej mi idzie w mapach zamkniętych typu rotterdam , gdzie decyduje skill i refleks, na wielkich połaciach totalnie nie mam szans na serię w plecy z krzaków, bo zanim zareaguję , moja postać krzyczy hilfe ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej odsłonie wspomaganie przy celowaniu działa słabiej niż w bf1/bf4; czy mi się coś z paluchami porobiło? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa dużo słabiej :) Z drugiej strony sam ogień jest celniejszy, więc coś za coś.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to patcha dzisiaj ma nie być :LUL:

Podobno coś tam w kodzie odkryli i muszą zatrzymać zmiany. Kiedy będzie patch? Nie wie nikt. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, The_Siemek napisał:

No to patcha dzisiaj ma nie być :LUL:

Podobno coś tam w kodzie odkryli i muszą zatrzymać zmiany. Kiedy będzie patch? Nie wie nikt. 

No i dobrze, wczoraj zaczęło mi wreszcie wchodzić i latałem jak szatan, trzeba jeszcze się pobawić zanim przegięte bronię znerfią. :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy z KE7, bombowcami JU-88 odetchnęli z ulgą ;)

Gorzej, że dzisiaj miały wjechać inne rzeczy też - więcej leveli do wbicia, ten singiel o Tygrysie i parę innych pierdół. 

 

Dobrze, że nazwali to December Patch. Do sylwestra daleko jeszcze ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wykukałem kolejną pierdołę która mnie wnerwia, mianowicie, postać czasami stojąc na nierówny terenie (powiedzmy wzniesieniu z kilkoma kamieniami czy deskami), nienaturalnie się trzęsie i klinuje, nie można spokojnie przycelować bo kolimator dostaje jakichś specyficznych drgawek. 

DAJS fiks it! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, The_Siemek napisał:

Wszyscy z KE7, bombowcami JU-88 odetchnęli z ulgą ;)

Gorzej, że dzisiaj miały wjechać inne rzeczy też - więcej leveli do wbicia, ten singiel o Tygrysie i parę innych pierdół. 

 

Dobrze, że nazwali to December Patch. Do sylwestra daleko jeszcze ;)

Obsuwa pewnie kilka dni, jednak wolę żeby wszystko działało, jeśli opóźnili pacz to musiało być coś serio poważnego. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno tak. To musiało być coś całkiem psującego grę i dlatego na 11 godzin przed puszczeniem wycofali łatkę.  

 

Trzymam za nich kciuki, bo wydaje mi się, że DICE zbieram częściowo rykoszetem za decyzje EA. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×