Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

A ktoś ograł singla/ Własnie obejrzałem ten filmik 

 Ładnie DICE ukatrupiło singla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolos28 

Generalnie Battlefield jak Battlefield :) Moim zdaniem nie jest źle, chce sobie postrzelać odpalam i dobrze się bawię. Jedyne na co ja narzekam to mentalność graczy w drużynach. Ale na to nie mam wpływu.

A i jeszcze nowa mapa, lekkie nieporozumienie co to ma być, no ale już jest :)

pozdrawiam 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy opłaca się dopłacać do wersji deluxe? Poza mundurkami i zrzutami skrzynek są jakieś profity?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same kosmetyczne gówne. Mam i wg mnie się nie opłaca. Chyba, że lubisz customizacje to spoko :)

 

Na Fjell da się wejść na góry - to niby nie jest nad mapą, ale masz przewagę, bo nikt się nie spodziewa stamtąd ostrzału. Działa na Przełamaniu na ostatnich flagach - punkt A. Trzeba zbudować worki z piaskiem i można się wspiąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up
Grasz na XO czy Ps4?

Podobno mało osób gra w tą grę.
Chyba poczekam do lepszych promocji ale z tego co widziałem to mapki na XOX wyglądają ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na X mozna kupic zdrapkami w Turcji wersje deluxe za ok 110zl

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4. Nie ma żadnych problemów ze znalezieniem gry. W każdy tryb grałem i trudniej wolne miejsce na serwerze znaleźć :)

Innych wersji już chyba nie będzie. Nie ma premium w grze, więc nie mają co dodawać za dodatkowy hajs. 

Polecam wziąć normalna wersję - szkoda kasy na Deluxe. Jedynym plusem tej edycji było to, że na 5 dni przed oficjalną premierą można było pograć. Reszta to jakieś kosmetyczne bzdury. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem deluxe na XO za 105 zł. Właśnie pobieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostro się targowalem.
Kody chodzą od 150 do 200 na olx.
W sklepie MS wersja deluxe za 221 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, mpluto napisał:

Ta gra miała niedawno premierę i już lata w takich cenach? 

Dali dupy z marketingiem, trailerem, z polityką wokół gry, przerabianiem historii, komunikacji ze społecznością...

Najśmieszniejsze jest to, że gra jest dobra. O wiele lepsza niż BF1, ale

cała otoczka to po prostu dramat, dno i 3 metry mułu. 

Wszystko PR-owo koncertowo spierd... po prostu. 

 

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę co prawda drugą mapkę. Pierwsza zimowa a druga gdzie pełno zieleni, szopek ale ładnie to na XOX wygląda. Grafika inna niż w B1.
Mecze szybko wyszukuje i pierwsze wrażenia dosyć pozytywne. Myślę, że dobrze wydane 105 złotych

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się naprawdę świetnie. Fakt mało map i broni ale moim zdaniem gra broni się gameplayem nie mówi o kampanii bo to trzeba poprostu zapomnieć. Strzela się świetnie kule lecą gdzie trzeba. Po paczu jakoś mniej mam wrażenie ze laserem ktoś do mnie strzela. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam wszelkiej maści youtuberów, którzy opłacani za kasę wydawców bujają się na pokazy gier itd, w zamian za pozytywne opinie o nich. Jest jednak kilka kanałów-perełek i do takich zaliczam tego oto pana, dziś wjechał nowy odcinek i ciężko się  z nim nie zgodzić. Polecam śledzić, gość często wrzuca sporo historycznych ciekawostek i co najważniejsze, nie jest opłacany przez EA ;)

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać !
Jaka broń główną polecacie dla medyka ? Bo albo mam dziwne wrażenie ale wszystkie są do niczego oprócz podstawowego stena. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są za słabe niestety. Mieli to naprawić, ale średnio wyszło. 

Dwie opcje - albo grasz tylko mapy typowo dla piechoty i na punktach dla piechoty na innych mapach, albo robisz za sanitariusza i Caritas - podnosisz, leczysz, ale sam za dużo nie pozabijasz. 

 

Ja sobie gram Suomi ze specjalizacjami z prawej strony (w tym powiększony magazynek) - masz stabilniejsze strzały i poprawione strzelanie z biodra (i tej opcji trzeba się trzymać). Broń jest dobra na krótki dystans i ma chyba najwyższy rate of fire w grze (chyba równy z M1907 SF asaulta). Inni grają MP40 albo MP28, ale nimi nie grałem za bardzo, więc się nie wypowiem. 

Trzeba mieć nadzieję, że medyk dorobi się broni, która chociaż na średni dystans da radę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm jak i na jakiej mapie ulepić można bałwana?  Haha...  Dawno tak dobrze przy batku się nie bawiłem,  zdanie podtrzymuje. Jeden z lepszych FPS ostatnich lat,  bo wybaczcie 4 to nawet startu do 3 nie miała...  A tu proszę,  czy ktoś z was tu grających wrócił do jedynki? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten suomi też jest jakiś kiepski. No ale o gustach się nie rozmawia. Próbowałem u medyka wszystkimi i bożę co za porażka. Pod tym względem BF1 wygrywa, bronie były ciekawsze w użytkowaniu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, slepa_kostucha napisał:

Powitać !
Jaka broń główną polecacie dla medyka ? Bo albo mam dziwne wrażenie ale wszystkie są do niczego oprócz podstawowego stena. 

Dla mnie wszystko strzela podobnie (czyt. chujowo) i najlepiej siedzi wlasnie sten. Ubolewam, ze nie ma broni jak Cei-Rigotti gdzie mozna bylo ustawic tryb automatyczny i kosic na kazdy dystans :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mandina Fjellu i Narviku. Jeśli jest już ulepiony to można go rozwalić i swojego postawić. Trwa to trochę dłużej niż stawianie innych fortyfikacji. 

 

To Suomi to tylko w określonych sytuacjach. Jak zwykle zmienili wszystko i o ile medyk mógł w BF1 klepać snajperów tak teraz jest dla nich najłatwiejszym celem. Szturmowiec dostał bronie na zasadzie DMR w tej części. W ogóle podziwiam DICE za ich „upór” w tej kwestii - w każdej części inna klasa dostawała te bronie. BF3 - snajper (SKS itd.), BF4 - support (RFB itd.), BF1 - medyk a teraz asault. Czy to się odbywa losowo jakoś :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, też to zauważyłem. Latam teraz szturmowcem, bo jedna z jego pierwszych pukawek fajnie zdejmuje na trzy hity, problem w tym, że jest trochę wolna i trzeba się trzymać na dystans. 

Btw. 

Cały czas nie ogarniam jakie zniszczenia zadaję się z rpga, wczoraj strzelałem do ciężkiego czołgu, wszystkie trzy rpgi weszły w bok pojazdu bez żadnego rykoszetu, do tego czołg strzelał się jeszcze z innym pancernym i dostawał obrażenia. Dopiero jakiś ludek z przypadku rzucił dynamit i gościa wykończył. Miałem wrażenie, że nie da się typa zabić (chyba, że w perkach są jakieś dodatkowe pancerze o których nie mam zielonego pojęcia). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rada - jak z żoną - próbuj w dupkę :smart:
Myślałem, że PIAT i Panzerfaust takie same obrażenia zadają, ale nie. PIAT jest dużo słabszy na pojazdy - prawie zawsze 10 obrażeń tylko. Lepiej na piechotę używać (ewentualnie jako moździerz - przy użyciu minimapy) .
Nie wiem jak te obrażenia z boku są liczone, bo człowiek ma przyzwyczajenia z BF3 (drugie najwyżej punktowane miejsce) i wali w bok jak się nie da z tyłu a tu niespodzianka.

EDIT:
Czy Wam też nie zalicza, tzn. nie zawsze, zadania w innych trybach niż Podbój? Chodzi mi o te Teatry Wojny. Gram sobie często Przełamanie, ale raz mi liczy a raz nie. Dobijam sobie te poboczne ścieżki zadań i za cholerę nie wiem od czego to wszystko zależy. Dzisiaj rano na Hamadzie zaliczyło mi 4 zaopatrzenia ze skrzynki a w kolejnych meczach tego samego trybu już nie...

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up na Hamadzie rozwaliłem dziesiatki umocnień i lipa nawet jednego nie zaliczyło do wyzwania, za to na mapce z hangarem gdzie najwiekszy hejzel zrobilem to 10 min. Ogólnie zaliczone wszystko tylko robię poboczne. Skrzynek z apteczka nikt mi nie chce brac a rzucałem wczoraj caly wieczór.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja nie rozumiem tego kompletnie. Jak się wejdzie w opis zadania to wymieniony jest tylko Podbój... Ale mi zaliczało na innych trybach też. 

DICE :siara:

 

edytka: Wjechał patch. 339,3 mega do pobrania. 

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×