Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Patch na patcha, stare dobre Dice :smart:. Szanuję. 

 

W weekend grałem z kumplami w jednym składzie. Na koniec mapy ja miałem info, że nasz zespół wygrał, oni, że przegrał :LUL:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie patch tak „naprawił” grę, że całe budowanie mam popsute. 

Bałwanka nie mogę dokończyć budować :/ Worki z piaskiem stoją na mapie, ale wokół nich jest ten obrys wskazujący, że można budować. Zaczynam budować i w ogóle się to kółko nie zapełnia a fortyfikacja zbudowana :) Same takie cyrki. Najgorzej, że tego bałwana nie mogę zrobić a to ostatnie zadanie z tego tygodnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podesłać zdjęcie tego miejsca w którym ten bałwan stoi. Dobra znalazłem na ę na fjell ale tak jak Siemek pisał dice się popisalo nawet ku..... bałwana się nie da w tej grze ulepic 

Edytowane przez Warga13
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po dzisiejszym patchu gra stała się całkowicie niegrywalna tzn. po zakończeniu mapy gra nie przechodzi do następnej tylko cały czas loading. Z przykrością stwierdzam, że pod względem technicznym jest to najgorszy BF ze wszystkich jakie grałem licząc od BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na XOX jest dobrze po patchu. Grafika nie jest gorsza i normalnie mogę grać kolejny meczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi na uj oni ku..... grzebią w tej grze. Włączam, szuka meczu. Mija chwila dołącza mnie mam czarny ekran w tle słychać grę. Już kilka razy tak miałem. W zadaniach każą bałwana ulepic ale przeciez do Dice  więc samo ulepienie to za mało. Każmy ku.... im ulepić ale zróbmy wszsytko aby się to fizycznie nie dało zrobić a chu.... Niech próbują śmiesznie to wygląda jak na Fjell w kilku żeśmy łopatami machali i nic. Nie da się bo Dice spieprzyło wszystko jednym paczem-naprawiaczem. No i mam wrażenie że konsola wchodzi na obroty na których nigdy jesvze nie była. Boję się że mi chałupe rozwali a od tego to nie ubezpieczyłem bo skąd mogłem wiedzieć że konsola może przez dach wylecieć. Przepraszam za te uje ale po tylu latach a oni jak. Zawsze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo poszli. U mnie zadania sobie zalicza jak chce i kiedy chce. Bałwan chyba zbugowany do następnego patcha, z budowaniem całkiem

zje... a jeszcze podobno coś cudują z TTK, bo nie potrafią TTD naprawić. 

Mógł człowiek przywyknąć. DICE naprawi 2 rzeczy a 3 popsuje :LUL:

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czarnym ekranem też już miałem. Gra po ostatnim patchu jest MEGA zabugowana. Granie to niezłe wyzwanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na patcha do patcha... Ehhh no strzelanie sympatyczne, gra jest naprawde fajna. Tylko te bugi zjebane...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*na patcha do patcha do patcha :)
Jeśli następny BF to nie będzie coś na miarę BC2 albo BF3 to marną przyszłość wróżę tej serii...
Chyba, że istnieje jakaś stała baza masochistów, którzy będą grali w ten tytuł i żyli od łatki do łatki, co jakiś czas klnąc na grę (jak ja :frog:).

BTW lepienie tego bałwana to istny lep na muchy; wczoraj jeszcze raz próbowałem to zrobić na Narwiku. Dobiegam a tam już 5 niebieskich z uporem maniaka macha szuflami :vxoAZzf: Potem przyjechał pan czołg i się skończyły zimowe zabawy na świeżym powietrzu.

EDIT: Wychodzi na to, że zbugowane budowanie jest na wszystkich platformach. DICE oczywiście w szoku :pazura:
U mnie doszła do tego duża apteczka spadająca przez mapę... Wczoraj próbowałem zadanie zrobić z tym gó... i myślałem, że mnie szlag trafi. Co za debil to wymyślił? Nie dość, że inny gracz musi wykonać interakcję z apteczką, ona ma jakiś chory czas odnawiania, to jeszcze sobie spada pod mapę.

No, ale przecież lepiej popsuć coś co działa dobrze - TTK, bo nie może być tak, że naprawią coś a innego nie spieprzą...

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą skrzynką to przed płaczem tak już było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że w BF1 był błąd dźwięku który powodował że większość pocisków trafionych w Saint Chamonda rykoszetowała(czy jakoś tak :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DuNKGf2WwAA9BDE.jpg
Tabelka ze zmianami po dzisiejszym patchu w którym zmieniają TTK.

Na Reddicie i Twiterze amba, bo nikt tego nie chce. Znowu "naprawiają" coś co dobrze działa i teraz uwaga! Dlaczego? Bo jest mała ilość grających i to na pewno przez wysoki TTK i wysoki próg wejścia (a nie że oni zjebali wszystko co się dało przed premierą...) :xzibit: Mózg rozjebany po prostu :21ozlae:

EDIT: Dzisiaj ostatni dzień zadań i mam info dla lepiących bałwanka. Wczoraj wieczorem udało mi się to zrobić na Narwiku, ale grałem przez Wielkie Operacje.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chyba kolejna aktualizacja. Na dzień dobry zawiesiła mi się gra podczas wejścia na serwer( czarny ekran), później zawiesiła się sama mapa(podczas śmierci, ekran wrócił do mapy respów, na której nic nie mogłem zrobić), a jak już udało mi się wejść na serwer i trochę pograć, wyskoczył kolejny bug, podczas przełączania na rpga, mój żołnierz machał non stop przyboczną apteczką. Kurna, może trzeba poprosić Dajs, żeby już nic nie ruszali? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też miałem numer z tą apteczka. Ciągle mi machal. To samo miałem z bronią tak jakby wciąż szybko przeladowywal. Szkoda że tego bałwana zjjebali, bo tej broni nie odblokowalem. Za to kolejne wydarzenie już odblokowanie w całości. Grało się całkiem nieźle wczoraj, chociaż nie naprawili tego baga z dołączaniem do serwera ekipy i nieraz kręci na czarno w nieskończoność.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pikeale nie trzeba było bałwana robić do broni. Wystarczyło te zadania w linii prostej zrobić a zadania z odnóg to tylko dla punktów.
Apteczka już było zbugowana od premiery i dalej nie naprawili.

Grałem wczoraj 2 mecze, ale wybrałem z listy Conquest Core (po polsku to jest jakiś Czysty Podbój czy coś takiego), ostatnie na liście trybów. Tam jest zachowany stary TTK. Sporo ludzi tam grało.

Youtuberzy z tego programu DICE gamechanger przeciwko zmianom filmiki nagrywają, ludzie na Twitterze i Reddicie piszą, żeby się ogarnęli i naprawili to co jest popsute. W DICE klasyka. Wyjebka na to co core'owi gracze mówią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na początku trochę nudne, ale potem dobrych nubków trafiłem. 

Ogólnie dobrze mecz mi poszedł. Już więcej ogarniam, mimo, że gram defensywnie (bo gra tego wymaga). Ten mecz skończyłem na trzecim miejscu, z kd ponad 4.0 i z największą ilością przejętych flag. 

Także, taki mały ze mnie nowoczesny kamper, kurła :janusz:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblizał Ci z bliska armatę a potem powachął jaja :antonio:

 

Siemku, a powiedz mi, bo widzę, że ogarniasz samoloty. Jeden z tych pierwszych samolotów(do zwalczania innych samolotów), może być tak zmodyfikowany, aby przenosić dwie nieduże bomby. Jak kuźwa nimi celnie trafiać? W bombowcu masz te kółko w które mniej więcej spadną bomby, a przy tym małym samolociku masz tylko małą kropkę przed sobą która nie jest żadnym znacznikiem odnośnie zrzutu towaru. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pytasz o Spitfire’a. Musisz robić pionowy nalot - lecisz w górę, żeby mieć dobry pułap a później pikujesz nad celem, zrzucasz ładunek i podrywasz samolot. Przy locie poziomym te bomby lecą mocno do przodu. Najlepiej jak sobie zobaczysz w praktyce. Staraj się być centralnie nad celem. 

Nie jest tak łatwo trafiać niestety bez tych kółek. A i moc tych bomb jest taka sobie - piechotę ubiją, ale pojazd tylko już ruszony. 

 

W ogóle z myśliwców najlepszy jest Spitfire - najszybszy i najbardziej zwrotny. Nim udaje się uciec nawet jeśli ktoś na dupie siedzi. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziś pograłem lekko naprany po wizycie sąsiada i muszę przyznać szacun jegomosciowi, chuj grał, ale podnosił jak prawdziwy lekarz z Ostrego Dyżuru . No i ten nick...

DSC_0263.jpeg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos nicków, tak się ostatnio zastanawiałem... Jak graliśmy na studiach z kumplami po lanie na nockach w różne day of defeat, medal of honor i inne starocie sprzed 12-13 lat to grałem z nickiem "dziadektuska".

Ciekawe czy by mnie dzisiaj zbanowali za to xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam

stawkę. Grałem jakoś po premierze z @YouTookMyCookie i po meczu jest pokazana najlepsza drużyna. Czytam nicki i się oplułem ze śmiechu. Minimalnie chyba przekręcę, ale sens będzie - RuchamWszystkoOd7do67lat xD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dupcie te wyzwania... Nie zalicza, albo ja nie umiem podnosić . Wielki minus.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×