Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, dziś na jutubie widziałem jak kolo medykiem zamiata serwer M1928A1, kosił wszystko na bliski i średni kontakt. Ale teraz patrzę na wykresy w menu gry i ta pukawka ma mega słabą celność i rozrzut jak pługosolarka na Marszałkowskiej. 

I teraz pytanko, czy koleś napieprzał na jakichś tipsach czy te wykresy są jakieś pojebane i nie odzwierciedlają realnych możliwości broni? 

Pytanie drugie, czy istnieje jakiś battlelog dla bf5 który da mi w spokoju możliwość porównania broni i perków, tak jak to było w bf3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak wymiatacze na yt napierdalają prawie każdą bronią i jeden z nich na bank gra na padzie. Medyk, sredyk, spluwa taka czy inna wyniki kosmos, oczywiście na ps4. Do tego cały czas aktywny, nie leży w jedynym miejscu. Raz widziałem wynik 104-14. Ja nie rozumiem jako on widzi wszystkich przeciwników, nie kumam tego, no ale lamą jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem jak wymiatacze na yt napierdalają prawie każdą bronią i jeden z nich na bank gra na padzie. Medyk, sredyk, spluwa taka czy inna wyniki kosmos, oczywiście na ps4. Do tego cały czas aktywny, nie leży w jedynym miejscu. Raz widziałem wynik 104-14. Ja nie rozumiem jako on widzi wszystkich przeciwników, nie kumam tego, no ale lamą jestem.
Zastanowił bym się aby czy nie grają na sprzęcie typu CronusMax Plus i napisane pod bfa skrypty. Patrząc na forum Cronusa to jest tego sporo. I daje/powinno dawać w kij przewagi. I stąd takie wyniki.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę już godzin w bfV na ps4 pobiegałem i tak jak patrzę pod koniec w tabelę to jakoś przekoksów nie widzę w piechocie. Oczywiście zdarzy się raz na jakiś czas gościu z wynikiem 60-10, ale reszta wybijajacych się ponad stan to kd na wysokości 3.0 robili. Także raczej przy tak wielkiej skali grających, sprzęciarze z wynikami 100-5 są wyjątkami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoniu możliwości jest masa. Cronus MAX, titan one, myszki venom czy jakoś tak a do tego pad np razer rajiu i od razu widać różnicę a i jescze strike pack też fajne urządzenie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a gdzie przyjemność z grania?

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla młodzieży przyjemność z gry jest najmniej istotna KD ma się zgadzać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Warga13 napisał:

Okoniu możliwości jest masa. Cronus MAX, titan one, myszki venom czy jakoś tak a do tego pad np razer rajiu i od razu widać różnicę a i jescze strike pack też fajne urządzenie 

No spoko. Może powiem inaczej, ludzie pewnie na tym grają, ale po wynikach widać(albo wręcz nie widać), że to nie jest jakieś tam nie wiadomo co. 

Chyba że koleś na padzie ma kd 0.5 a na tych ustroistwach 3.0. 

Więc ogólnie mam na te wynalazki wyjebane bo takie wyniki da radę zrobić na padzie, zwykłym, bez żadnych ulepszaczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No spoko. Może powiem inaczej, ludzie pewnie na tym grają, ale po wynikach widać(albo wręcz nie widać), że to nie jest jakieś tam nie wiadomo co. 
Chyba że koleś na padzie ma kd 0.5 a na tych ustroistwach 3.0. 
Więc ogólnie mam na te wynalazki wyjebane bo takie wyniki da radę zrobić na padzie, zwykłym, bez żadnych ulepszaczy. 
Jak ktoś jest lama to chuj mu pomoże cronus, myszki i inne cuda nie widy.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma problem z trofikiem śmierć z nieba to zdecydowanie polecam tryb przełamanie. Dużo lepszy tryb niż podbój . Dwa maksymalnie trzy punkty gdzie dzieje się ciągle akcja. Często gęsto ktoś strzela z plotek. Miałem dwie bronie stacjonarne zniszczone na podboju. Długo nic, wpadłem przypadkiem na trzy gry na przełamania i tam co gra jedną broń miałem zniszczoną. Do tego super tryb na rozwój bombowca bo co przelot nad punktem to kogoś kasujesz . Bez ustawek nawet taki noob lotnictwa i ogólnie BF-a jak ja zrobił 26:0 niemieckim bombowcem, gra później aliancki bombowiec i 18:0.  

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Firestormie będzie można jeździć traktorem :banderas: #potwierdzoneinfo

A tutaj pełne info co wjedzie w nowej aktualizacji Lightning Strike:
http://eaassets-a.akamaihd.net/dice-commerce/Casablanca/Update_Notes/20190115-01/Battlefield_V_Chapter_2_Lightning_Strikes_Update_14012019_FINAL.pdf

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twiterze już wyliczanka co zjeb... nowym patchem :vxoAZzf:
DICE to jednak trzyma poziom.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko dodać, że dziś gram drugi raz od pacza i podczas akcji/strzelania do rywala, włącza mi się menu gry(ciągu kilku godzin grania to kilka razy, wychodzi średnia, raz na mecz). Na raz wyskakują: info o codziennych zadaniach, wizualny wygląd aktualnego żołnierza oraz kustomizacja broni. Kurwa, jakim trzeba być zjebanym osłem, aby nie uczyć się na błędach. Za chwilę, tę grę będą musieli dodawać do promocyjnych gadżetów świątecznych w Tesco. Jak można zjebać taki potencjał i markę?!? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak czasem mam, ale to bardziej jak patrzę na coś w menu (sprawdzam zadania właśnie) a ktoś mnie akurat podniósł. Tak samo z siebie to nie wyskakuje.
Za to dalej coś jest z Liniami Frontu popsute. Wczoraj miałem dzienne zadania - zdobyć 1000 pkt. Czyli jakieś 5 minut gry i po temacie. 3 godziny, reset konsoli, gry itd. a dalej nawet 1 pkt. nie zaliczyło.


Po patchu fajnie mi się strzela i nawet bronie medyka już są spoko.
Bardzo mi ten nowy tryb podszedł - Drużynowy Podbój. 8 v 8 na mniejszych mapach i się przyjemnie, z pomyślunkiem gra.

Tylko, że ta gra to i tak w sumie trup. Jak grają w nią więcej niż 2-3 inne osoby z listy znajomych to już szał. Do tego level cap na 50 zablokowany... Miałem wbite po 1,5 tygodnia grania. Wg mnie o wiele lepiej się gra niż w BF1, ale co z tego jak takiego słabego startu żadna część gry chyba nie miała.
Przy BF6/BC3 będą musieli naprawdę na rzęsach stanąć, odjebać mega trailer i ogarnąć marketing na tip top, bo inaczej rest in pepperonis...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoniU mnie nic takiego się nie dzieje. Ostatnio wręcz jestem zaskoczony stabilnością tej gry (ale może mam poprostu farta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra działa u każdego jak chce, w tamtym tygodniu grałem ponad godzinkę z kumplem, dwa razy podczas grania miał czarny ekran na amen, pomagało wyłączenie gry. A u mnie w tym temacie spokój. Ta gra wybiera na chybił trafił, a potem znęca się nad człowiekiem cały wieczór. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fani  8k płaczą jak oglądają :jaro: Technologia RTX w formie.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licznik k się przekręcił na drugą stronę. Podoba mnie się :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak długo potrwa wsparcie i kiedy EA postawi krzyżyk na tej grze. Biorąc pod uwagę, że sprzedaż prawdopodobnie leży i kwiczy, nie wróżę tej serii świetlanej przyszłości. Kasa się nie zgadza, to i nawet prywatnych serwerów nie wprowadzą, co ostatnio sami wprost powiedzieli... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wprost to nie - niby nie wykluczają, ale raczej nie ma się co nastawiać. Hajs się nie będzie zgadzał za serwery to nie będą ludzi do tego pchać, bo praca dodatkowa.
W sumie szkoda, bo gra jest o wiele lepsza niż BF1.

Ale żadnego esportu czy nawet jego prób nie ma co zaczynać  bez serwerów. W weekend była opcja, żeby zagrać w turnieju ESB na drużyny podbój. Jak przeczytałem co trzeba zrobić, żeby dołączać drużynami do gry (dobre 1,5 strony instrukcji) to mi się od razu odechciało...

BF3 to był szczyt serii i dalej jest tylko zjazd - w rożnym tempie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra też mi pasuje, zdecydowanie daje więcej możliwości niż bf1. Czemu nie podeszła ludziom, nie wiem, widocznie ze mną jest coś nie tak. 

Ludzie w necie ciągle na tę grę marudzą, tylko potem jak wchodzę na serwer (tak jak wczoraj po prawie tygodniowej przerwie) i na dwóch mapach Arras i Spustoszenie aktywna gra trwała może trzy minuty, potem ludzie zostali na swoich flagach i leżeli w krzakach, a w połowie meczu kiedy jedna ze stron przycisnęła, spora cześć ludzi zaczęła wychodzić i w sumie na serwerach pod koniec meczu zostało góra 20 osób. Czym to jest spowodowane? Tym, że ludzie nie potrafią przegrywać, nie ogarniają gry, mapy są za duże? 

Kurwa, tego nie wiem. Może wszystko po trochu. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko po trochę... małe podboje by się przydały, chociaż z drugiej strony czasami wbijam do bf4 i serwery z małymi podbojami wieją pustką... Zgadzam się z Siemkiem, BF3 to był szczyt, potem zjazd (aczkolwiek bf4 mi akurat bardzo podszedł). W BF5 grywam prawie codziennie, ale z racji tego, żeby raczej pogadać z kumplami, jakiegoś ciśnienia nie ma kompletnie, wyjdzie division2 i trzeba się będzie żegnać...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×