Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

No muszę przyznać, że trailer to jest przezgurwyzyński.... I zrobiony z jajem, bo ta scena ostrzeliwania w domkach na początku to mi się z wormsami kojarzyła :P

A traktor faktycznie klasa ciapek, na bank na opałowym chodzi :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer zajebisty. Ale to dalej BR. Jakby to było tak dynamiczne to by było fajne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, manoszek napisał:

Symulator farmy

Tak myślałem, że Twoje spotkania z farming simulator wypaczą Twoje spojrzenie na świat :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, xavris napisał:

Tak myślałem, że Twoje spotkania z farming simulator wypaczą Twoje spojrzenie na świat :(

Polecam, trochę pracy na farmie bardzo dobrze robi dla zdrowia ;)

Późno trochę to wprowadzają, konkurencja jest bardzo mocna, teraz ciężko będzie im przyciągnąć nowych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy konkretniejszy trailer. Wygląda to dość zajebiście jak dla mnie. Czyżby BF wrócił do łask?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz go w ogóle,  nubku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbują reanimować trupa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tryb to ostatnia szansa dla Battlefielda żeby jakoś zaistnieć. Inaczej gra upadnie w ciągu następnych kilku miesięcy, bo nawet najwytrwalsi Battlefieldowicze mają już dość tej gry 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby im się gra udała tak jak trailer

Wygląda zacnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem gameplaye u JackFrags, Westiego i LevelCapa. Dupy to nie urywa jak się ogląda. 

Tragiczny system lootowania i wyposażenia - nie ma żadnej customizacji broni (nie mówię o skórkach!) tylko predefiniowane zestawy dodatków pod określone kolory. 

Obadam, ale podjarka - zero. 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.03.2019 o 21:48, The_Siemek napisał:

Oglądałem gameplaye u JackFrags, Westiego i LevelCapa. Dupy to nie urywa jak się ogląda. 

Tragiczny system lootowania i wyposażenia - nie ma żadnej customizacji broni (nie mówię o skórkach!) tylko predefiniowane zestawy dodatków pod określone kolory. 

Obadam, ale podjarka - zero. 

Customizacji nie ma bo jak inaczej wyobrażasz sobie gradację broni- epickie itd. Po prostu mają dodatki i inne specjalizacje od tych zwykłych pewnie. 

Nowa roadmapa:
D2R0ZPmWsAE0N6_.jpg:large

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażałem sobie tak jak w każdej innej grze BR - sam sobie dobieram celowniki itd. Tutaj jest domyślny setup. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej przerwie wszedłem na serwery, oczywiście kolejny balans, który wywrócił moje przyzwyczajenia. Broń której używam jest do dupy, trzeba testować inne.

Jako, że jestem osobą która uwielbia podbój i innych trybów nie tyka, postanowiłem przełamać swoje przyzwyczajenia i pograć coś innego. Wybór padł na Przełamanie (chyba, bo zagrałem góra pięć minut). Po początku meczu byłem jedynym! gościem który pobiegł na flagę, reszta ludzi została na snajpach i w czołgach na linii respa. 

Kuźwa,  po co wymyślać tryby których nikt3nie rozumie?

No i oczywiście standard,  gra ma za chwilę pół roku, kilka patchy,  a nadal zdarzają się kwiatki z czarnym ekranem po wczytaniu mapy po którym można tylko zresetować grę. 

Miałem wielką podjarę o ten tryb BR, ale jakoś mi przeszło. Całe szczęście że to za chwilę,  bo jakby premiera miała być za tydzień czy dwa to bym tę grę olał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po prawie 6 miesiącach interesowania się tym tytułem chciałbym się dowiedzieć, czy wreszcie można w nią grać, czy nadal trzeba na coś "czekać"? Jak się gra w nią teraz w stosunku do gry na premierę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pancerna Brzoza czy co?

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa,  ale powiem Ci Siemku,  że pierwszy raz ogólnie takie coś odwaliłem,  tzn wykonałem taran. Bo po krótkiej przerwie totalnie nie ogarniam latadeł( chyba, że znowu coś grzebali w balansie). Nie wiem czy wcześniej było to możliwe,  czy nie . Tyle,  że to nadal dowodzi, że albo ta gra jest niedorobiona, albo ostatni patch coś znowu zjebał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chlopakow rozrzucilo dookola, ze z 5 minut zbieralem loot :P
 

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2
  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trochę się odbiłem od BR. Wiadomo, człowiek trochę mało ogarnia,  dziś zagrałem kilka razy i czuję potencjał. 

Ogólnie trzeba powiedzieć,  żeto nie jest tryb dla wszystkich. Wszyscy którzy mają serwerowe adhd będą tu cierpieć. Trzeba mieć cierpliwość i umiejętnie kampić. No i liczyć na dobre lootowanie,  bo często jest tak, że dopadasz gościa z lepszej pozycji, a rywal ma o jeden pancerz więcej i choćby skały srały, i tak leżysz.  

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, okoni napisał:

Trzeba mieć cierpliwość i umiejętnie kampić. 

Na serio trzeba kampić, żeby coś ugrać w tym firestorm czy tylko towarzysz Okoni tak uważa?  Chciałem stestować ale jeśli jest tak jak pisze O. to zostane przy apex i nie będe sobie głowy zaprzątał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="8865"] Na serio trzeba kampić, żeby coś ugrać w tym firestorm czy tylko towarzysz Okoni tak uważa?  Chciałem stestować ale jeśli jest tak jak pisze O. to zostane przy apex i nie będe sobie głowy zaprzątał...

Całe BR to jeden wielki campfest, bez względu na to czy to BV5, pubg, fortnite czy apex.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po setkach jak nie tysiącach godzin spędzonych w różnych grach BR przez ostatnie 2 lata  (oprócz fortnite, bo budowania w trzeciej osobie nie szanuje) stwierdzam, że raczej po raz kolejny napisałeś coś bez zastanowienia. Jeśli nabijasz posty lub próbujesz tu kogoś sprowokować to wiedz, że to było bardzo słabe :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 4 rundy w nowy tryb. EA i ich polityka to istne samo zaoranie. Wpierw wypuszczają za darmo Apexa gdzie można pobawić się ładnych parę godzinek bo naprawdę wciąga, później babol w postaci Anthem ( DIVISION2 ich zjadło)  a po tym wszystkim serwują BattleRoyale w moim od lat ukochanym BF gdzie ja jako weteran serii,kręcę nosem zastanawiając się dlaczego EA wszystko potraficie spieprzyć. W to dziadostwo nie da się grać z jakąkolwiek radochą, dla mnie wygląda to marnie , biednie i bez szału.

Ja nie widzę już ratunku dla tej gry... Teatry wojny i zadania z nimi związane to jedyny powód dla którego jeszcze to gram. ( To świetny FPS jednak kiepski start i złe decyzje EA powodują ,że powolny proces uśmiercania tytułu raczej nie ustanie)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iej ewidentnie nie umie w kalendarz, bo przecież już titanfallowi ucięli nogi na starcie, wrzucając go między bfa i coda.

Wypuszczanie trybu br krótko po wypuszczeniu odrębnego tytułu br to taki sam strzał w kolano, tylko ironicznie odwrotny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×