Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to bym zagral w jedynego i slusznego remastera z dodatkami - BF3. I tutaj tryb BR siadlby idealnie, gdzie na kazda bron mozemy sobie wrzucic dodatek jaki chcemy. Ta gra byla cudowna na PS3 w 20 fpsach i mimo tego wszystkiego co dice odpierdalalo z patchami. Pamietam te wyniki top 3 na kineskopie, bo byl lag w sterowaniu na kablu HDMI :LUL:

Zwlaszcza na tych mapkach bym pogral, bo ilosc graczy na konsoli to byl zart.


 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie odpalam Firestorma dopóki lootowania nie naprawią. Jaki debil wymyślił system polegający na wypadaniu przedmiotów na siebie?!

Mieli tyle przykładów jak to zrobić (siostrzany EAowy Apex zrobił to perfekcyjnie prawie) a oni jakieś fontanny przedmiotów robią z których nie sposób odróżnić co jest co i gdzie co znaleźć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam, maruda jesteś. Przy lootowaniu trza brać co popadnie i dyla w krzoki,  bo zawsze jakaś łajza na skałkach że snajpą kampi. :janusz:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero dzisiaj zacznę moją przygodę z BFV. Mimo ostatnio waszej złej opinii na temat tej pozycji i tak dam jej szanse :) Marzy mi się by BF kiedyś poszedł w stronę rozgrywek taktycznych jak w Post Scriptum / SQUAD. Bez biegania jak w COD tylko dojrzałej rozgrywki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do osób grających w tryb BR, czy zdarza wam się grając na słuchawkach,  że wasze kroki i odgłosy dobiegają jakby z boku. Sprawia to takie wrażenie, że własne kroki słyszane są jako kogoś innego kto porusza się tuż obok (w trybie np podbój czy szturm, problemu takiego nie ma).

Drugą sprawą są przycinki, zdarza się, co prawda bardzo rzadko, że strzelając do typa,  gra przytnie się a koleś przenosi się w ułamku sekundy kilka metrów przed siebie.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie gram w ten tryb ale zdarzało mi się kiedyś podobna sytuacja na podboju. Plus do tego miałem dziwny efekt echa i od razu piszę że to nie kwestia słuchawek :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, okoni napisał:

Pytanko do osób grających w tryb BR, czy zdarza wam się grając na słuchawkach,  że wasze kroki i odgłosy dobiegają jakby z boku. Sprawia to takie wrażenie, że własne kroki słyszane są jako kogoś innego kto porusza się tuż obok (w trybie np podbój czy szturm, problemu takiego nie ma).

Drugą sprawą są przycinki, zdarza się, co prawda bardzo rzadko, że strzelając do typa,  gra przytnie się a koleś przenosi się w ułamku sekundy kilka metrów przed siebie.

 

Często mam tak że biegnąc staję na chwilę bo wydaje mi się, że ktoś biegnie koło mnie :obama:
Co do przycinek, zdarza się, jedynie podczas wymiany ognia z kimś i parę razy ledwo uszedłem z życiem po takiej przycince.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce wrócić do gry online w BF. Wcześniej grałem najwięcej w BF BC2 i troche w BF 3 i 4. Teraz w zasadzie nauka od podstaw bo dłuższa przerwa :)

Zapraszajcie z dopiskiem BF5 na PSN, nick. Tonder_Ronaldo. Mam HS więc można pogadać i taktycznie pograć.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Tonder napisał:

Witam, chce wrócić do gry online w BF. Wcześniej grałem najwięcej w BF BC2 i troche w BF 3 i 4. Teraz w zasadzie nauka od podstaw bo dłuższa przerwa :)

Zapraszajcie z dopiskiem BF5 na PSN, nick. Tonder_Ronaldo. Mam HS więc można pogadać i taktycznie pograć.

to troszkę przysnąłeś ^o-0^, to już nie ta gra, tak jak piszesz ...od podstaw

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupione za 49 złotych. Zobaczymy czy było warto

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę warto nawet BR przetestować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BR to powinni od premiery dać za free to może by coś z tego było. Rzadko kto kupuje gry z litości za 50zl...

MI9 @ Tapatalk
 

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj premierowo odpaliłem i gra robi naprawdę dobre wrażenie. Rzuciła mi się w oczy znacznie mniejsza liczba rodzajów broni niż w BF1. Sam gameplay i grafika na plus.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, gutihaz napisał:

Wczoraj premierowo odpaliłem i gra robi naprawdę dobre wrażenie. Rzuciła mi się w oczy znacznie mniejsza liczba rodzajów broni niż w BF1. Sam gameplay i grafika na plus.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 

Kto by pomyślał że BFV będzie miał miej broni niż BF1 po dwóch latach rozwoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie BFV to najlepszy BF od czasu BC2. Gunplay robi robotę. Pomimo niewielkiej ilości konkentu gra wciąga i jego brak nie jest dla mnie, aż tak uciążliwy przez to. A co do Firestorma to z innymi grami Battle Royale mój kontakt kończył się po rozegraniu 2-3 meczy. Całkowicie się o nich odbijałem, jedynie APEX uznałem za dobry, ale nie czułem kilmatu i też powędrował do kosza. Szczerze powiedziawszy na Firestorma nie czekałem, miała to być taka zapchaj dziura w oczekiwaniu na Mortal Kombat 11. Ale koniec końców BR w BF mnie wciągnał, od premiery trybu nie odpaliłem Conquesta, w którym nabilem jakieś 250h i jeszcze mi się nie przejadł, ale nie chce mi się narazie do niego wracać. W mojej opinii Firestorm jest najbardziej przyziemnym z BR z obecych. Bardziej nastawiony na umiejetne przemieszczanie sie po mapie, zajmowanie strategicznej pozycji, niż akcje na Rambo. Ma swoje wady, jak podnoszenie loot'u lub przycięcia pod koniec rundy, ale tak jak powiedziałem na początku gunplay rekompensuje mi wszysytko.

 

Jeden z ostatnich meczy jaki zagrałem w drużynie ze znajomym i dwoma randomami. Ubawiłem się świetnie, ale to rzecz gustu ;)

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SmaleC też nie byłem przekonany do BR ale z obecnych na rynku tylko Firestorm mnie zatrzymał. Od premiery trybu mam w nim 12h i bawię się dobrze. Wolę solo niż drużyny, mam wtedy większą wczuwkę :D Już 7 solo winów :3

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też tryb solo podszedł. Trochę ciężko potem się przestawić na podbój bo tam trzeba być wściekle aktywnym, a w BR cierpliwym i w kampie, ale tryb mi się podoba.

Mocno taktyczny, giga sprawę robią dobre słuchawki, bo dźwięk jak zwykle bardzo istotny w serii bf, jak dobry loot wpadnie to potem zostaje zgrabne kitranie się po krzakach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem tylko wrzucic wjazd helka, ale cos sie dalej dzialo to pocialem klip. Moze jest ktos chetny na squady? przynajmniej postrzelac sobie mozna, a nie jakies kampy w krzakach i budynkach bo gra z randomami to lekka zenada... tutaj dobry przyklad jak napierdalam sie z czterema, a gosc na kucaku siedzi i stolca stawia... tego dzbana pozniej podnioslem i zamiast uciec do strefy, ktora mial 5m obok to siedzial i lootowal goscia przez co znow padl wiec go zlalem... gierka byla do wygrania, ale w koncowce nigdzie nie bylo pancerza : /
 


 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i nie pykło, ale za to dobrze żarło! Cieżko trafić na dobrych randomów. Osobiście tylko raz ze znajomym trafiliśmy na takich, którzy dotarli z nami do końca gry i wygraliśmy. Choć głównie i tak ich zasługa to była taka, że nie przeszkadzali. Zazwyczaj i tak startujemy we dwóch, bo tylko loot nam kradną, albo giną na drugim końcu mapy. Niech już dają duos, bo dopiero wtedy się odpalimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki o to błąd kosztował nas wczoraj wygraną- nasz squad 20 zabójstw, zwycięzcy 7 :L

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się tak jak powiedziałem. Duos jest najlepsze i najbardziej zbalansowane. Nie czuje sie przytłoczony ilością przeciwników. Znacznie trudniej jest wygrać 2v4 niż 1v2. Nie ma takiego kampienia jak przy solo, Z randomem można więcej ugrać, bo łatwiej zapanować nad jednym przypadkowym, niż trzema koleśiami. A nawet bedąc w pojedynke, można eliminować skład. Dużo bardziej takycznie można pograć. Pierwszy wieczór i udało się 5 razy wygrać, co więcej pierwsza gra była win. Jeśli usuną Duos to znaczy, że są skończonymi idiotami, bo to dla mniej w subiektywnej ocenie najlepszy wariant w tym BR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solo, duo i squady to powinna byc podstawa w kazdym BR. Nikt nie wie czemu taka maniane odwalili w apexie i bfie...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajs ratuje Batka w każdy możliwy sposób,  już niedługo pogramy na najbardziej popularnej mapie tej serii, będzie metro rocznik '45.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×