Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Jak coś w weekend się przyłącze

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zwyklej ps4 przez ten rozpierdol co jakis czas obraz sie zwiesza na sekunde..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SkibaPL napisał:

Na zwyklej ps4 przez ten rozpierdol co jakis czas obraz sie zwiesza na sekunde..

 

Na pro jest tak samo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, taka mikro pauza się robi. Trochę rozprasza, ale nie występuje jakoś nadmiernie. 

Co do  nowych map, niezła demolka. Jak zwykle mnóstwo kamperki na snajpach, trochę to irytuje, bo momentami jak podbiegam pod górę siódmy raz i siódmy raz snajper z krzaków mnie ściąga, to mnie kurwica bierze, ale ogólnie wraca klimat starego bfa. Yebać staty, ptfo najważniejsze! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. 

Mapa na tych wysepkach mistrzostwo świata, aż mi się bc2 przypomniało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bfv generalnie podobał. Co prawda grałem tylko w betę, ale był spoko. Ale że opinie były takie a nie inne to się obawiałem, czy ktokolwiek będzie w to grał i nie kupiłem.

I teraz pytanie, warto kupić jednak? Chwalicie ten dodatek i w ogóle. Ludzie są, jest z kim grać?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym dodatku na pewno na serwerze nie będzie pusto. Co do bf chyba lepiej kupić Ea Access najlepiej z kimś na dwóch w cenie 70 zł za rok będziesz miał też inne gry. Albo wziąć Ea na krócej tylko dla bf sprawdzenia lub ogrania np 1 miesiąc za 15 zł

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie grac tylko na mapach z dodatku? Ogilnie bf mam od premiery ale jakos mnie nie przekonal do siebie, mam moze z 15 godzin zagrane.  Ale dal bym tej grze jeszcze jedna szanse bo brakuje mi dobrego militarnego fps-a. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać na dodatku tylko

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, princ18 napisał:

Da sie grac tylko na mapach z dodatku? Ogilnie bf mam od premiery ale jakos mnie nie przekonal do siebie, mam moze z 15 godzin zagrane.  Ale dal bym tej grze jeszcze jedna szanse bo brakuje mi dobrego militarnego fps-a. 

 

Ja też do BFV wróciłem ponownie, początkowo grałem na premierę i było bardzo słabo i szybko wróciłem do BF1. Teraz gra się przyjemniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przyjemniej niż bardzo słabo znaczy przyjemnie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 zł i się dowiesz.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.11.2019 o 14:04, princ18 napisał:

Da sie grac tylko na mapach z dodatku? Ogilnie bf mam od premiery ale jakos mnie nie przekonal do siebie, mam moze z 15 godzin zagrane.  Ale dal bym tej grze jeszcze jedna szanse bo brakuje mi dobrego militarnego fps-a. 

chyba nikt nie gra na innych mapach :D .. ale jakby co, to mozesz ręcznie sobie w wyszukiwaniu odznaczyć na jakich mapach chcesz grać. Gra rządzi! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy film po długim czasie pt:

Ofensywny defensor ;)

Nie ma chuja, jak okoń miejscówki broni nawet Paweł Brożek nie przejdzie :D

 

Ogólnie mapka Iwo chyba gorsza od Sztormu. Przynajmniej dla mnie. Spory minus tej mapy to kamperzy, trzeba być ciągle w ruchu, wtedy mniejsza szansa, że kulki od snajpera nie wylapiesz.

Gra się fajnie, niestety trzeba czakać aż ludzie mapkę ogarną, bo momentami żal dupę ściska jak na tak wielkich mapach jest base rape. 

Ps. 

Szkoda, że nie nagrałem jeszcze jednego klipu. Normalnie jak z filmu akcji. Totalny chaos, aksplozje, ktoś cały czas pada, człowiek biega bez ładu i składu, nadlatuje samolot, sieka piechotę, po czym obrywa, zapala się i pikuje w ziemię. Kilka metrów ode mnie rozpieprza się i koziołkując wbija w mur powodując giga eksplozję. No bajka, dla takich chwili warto odpalić bfa. 

Wraca miodek :)

 

 

https://youtu.be/LlX7wfbvujo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. 

Jednak muszę trochę pomarudzić. 

Nie na nowe mapy, tylko ogólnie na grę. 

Te sekundowe przycinki niestety są irytujące, wiadomo jak takowa zdarzy się na jałowym gruncie, to człowiek jej nie zauważy. Gorzej jak się trafi podczas wymiany ognia, a ostotnio mam takiego pecha, że przycina mi non stop kiedy się z kimś strzelam 1 na 1.

No i odwieczny problem zgonu na hita, kurde, nawet to sobie nagrywalem i analizowałem, czy czasem ja tej sytuacji nie odbieram źle, czegoś nie odnotowuje podczas emocji. No i uj bombki strzelił, to są jakieś problemy z odświeżaniem, czy pingiem. Biegnę i czuję na sobie jeden hit i zgon, i nie strzela do mnie snajper, tylko jakiś medyk czy wsparcie. Podobnie mam jak ja do kogoś strzelam, czasem krótka seria i koleś leży, a czasem jest tak że strzelam i strzelam i te pociski niby wchodzą w postać, ale dopiero końcówka magazynku i udaje się typa ubić. 

Niestety ten problem, choć pewnie dla wielu nieistotny, trawi tę grę od dawna i jak zwykle mam głupią nadzieję, że na nowych konsolach to poprawią. 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

Niestety ten problem, choć pewnie dla wielu nieistotny, trawi tę grę od dawna i jak zwykle mam głupią nadzieję, że na nowych konsolach to poprawią. 

No kolejny BF bedzie dopiero na nowe konsole, a i to moze nie byc na premiere tylko rok pozniej. 

A czy poprawia zobaczymy. 

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominają się samo odnawiające się granaty. 9b2464eaea91b98dad418224e27d5aad.jpg

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy są tu jeszcze tacy maniacy jak ja i grają w BFV, ale pojawiła się ciekawa pukawka do odblokowania dla medyka. SMG Type 2A, 1200rpm. Istna kosiarka. Z powiększonym magazynkiem tnie wszystko jak żyletka. 

Imo, mocno OP, sugeruję aby szybko ją odblokować bo na bank dostanie nerfa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa mapa.

 

Nuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Jesli to sie sprawdzi to czeka nas najlepszy Battlefield. Czuje, ze trailer, ktory ma sie pojawic pod koniec miesiaca zgniecie jaja. Dla tej gry kupie ps5 i nowe sluchawki. Oby...

Mogliby wykorzystac te duze mapy z dodatkow bf3 bo nie byly zle, ale 12vs12 na ps3 pamietamy jak wygladalo XD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×