Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, po prostu podsumujmy to, że nie pracują tam mądrzy ludzie na stanowiskach szefostwa i tyle, a nie wypisujmy esejów.

Zobaczymy jak to się rozwinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, manoszek napisał:

Owcę należy strzyc a nie zabić, a wygląda na to że gracze już są wykończeni i maja dość.

 

Jak nas nauczył RDR, najpierw jednak trzeba zabić :P

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wrzucił to dodam - filmik i info o wszystkich mapach z podstawki (8) plus jednej, która będzie dodana w grudniu.


Michałek mi tak za bardzo nie drgnął. Ogólnie jakoś mam mieszane uczucia, ale pewnie jak się pogra w ekipie to będzie inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj, mój michałek cały nabrzmiały i w gotowości :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, okoni napisał:

Widziałem wczoraj, mój michałek cały nabrzmiały i w gotowości :listek:

Wrzuć foto :fsg:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem przyjemnie, po tylu latach w BFa chyba trzeba będzie się przeprosić z czołgami i samolotami :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@The_Siemek

 

Ja tam kupuje na premiere to bedzie mozna maniaczyc :listek:

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No generalnie nie wygląda to źle, ale Michałek jest zbyt wygnieciony od siodła żeby dygnąć...

Chciałem brać, ale dalej w obliczu konnego multi chyba się wstrzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konne multi? 

Kurła, męski grupen sex? 

Szanuję :antonio:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam przesyt, czekam na powrót do klimatów z bf3. Ale pewnie kupię za jakiś czas bo jak to nie kupić bf...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, okoni napisał:

Konne multi? 

Kurła, męski grupen sex? 

Szanuję :antonio:

Jeszcze jak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. 

Wiem, że teraz wszyscy są bardziej zajęci głaskaniem swojego rumaka w Rdr2, ale wracając do tego filmiku z nowymi mapkami bfV, zauważyłem dwa fajne smaczki. Pierwszy to jak przy jakiejś eksplozji ugina się rzepak, fajnie to wygląda. A druga rzecz która mnie pomiziała, to gość uchylający się w trakcie biegu, kiedy czołg oddaje strzał. 

Niby takie pierdoły, ale dodają promil przyjemności podczas grania. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"DICE nie zaoferuje w dniu premiery Battlefield 5 opcji wyboru map pomiędzy rundami. Jest to standardowa mechanika, która pojawia się w shooterach od wielu lat, jednak w tym wypadku gracze będą zmuszeni zaczekać na jedną z aktualizacji."

 

Nie no gurwa... Oni tak serio? Nie jestem programistą, ale to nie może być wielką filozofia zrobic kopiuj-wklej starego mechanizmu i zmienić pulę map.

Oni sobie jaja jawnie już robią. W następnym newsie będzie, że jednak na premierę będzie można wystrzelać tylko jeden magazynek, bo ładowanie będzie w jednym z kolejnych patchy, razem z obracaniem się w lewo...

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.11.2018 o 17:21, xavris napisał:

"DICE nie zaoferuje w dniu premiery Battlefield 5 opcji wyboru map pomiędzy rundami. Jest to standardowa mechanika, która pojawia się w shooterach od wielu lat, jednak w tym wypadku gracze będą zmuszeni zaczekać na jedną z aktualizacji."

 

Nie no gurwa... Oni tak serio? Nie jestem programistą, ale to nie może być wielką filozofia zrobic kopiuj-wklej starego mechanizmu i zmienić pulę map.

Oni sobie jaja jawnie już robią. W następnym newsie będzie, że jednak na premierę będzie można wystrzelać tylko jeden magazynek, bo ładowanie będzie w jednym z kolejnych patchy, razem z obracaniem się w lewo...

 

jesli mapy beda losowe na runde to moze wiedza ze 2 sa fajne a reszta na odwal i chca zeby ludzie grali na wszystkich?

Jesli cos takiego bylo w BF1 to implementacja tego samego w BF V nie powinna stanowic problemu. Nie oszukujmy sie projektujac gre czesto robi sie platforme do robienia gier, zostawia sie core i wymienia niektore elementy ew zmienia elementy gameplayu. Najwiecej pracy idzie w assety - nowa grafike, nowe projekty map, ew singla.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, hacker25 napisał:

Jak dobrze że jest ea access i opcja 10 godzin. Zobaczymy jaką faze tym razem EA odwali :banderas:

Jak jestem przeciwnikiem platnych dem (a tym moze byc EA Access kupiony na miesiac zeby pograc w gre przed premiera - jesli dobrze pamietam dla BF V zaczyna sie od 9) tak przyznam ze czasami chyba warto wydac te 15pln zeby nie wtopic 250 :)

a przy okazji ograc cos dostepnego w ramach abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak jestem przeciwnikiem platnych dem (a tym moze byc EA Access kupiony na miesiac zeby pograc w gre przed premiera - jesli dobrze pamietam dla BF V zaczyna sie od 9) tak przyznam ze czasami chyba warto wydac te 15pln zeby nie wtopic 250
a przy okazji ograc cos dostepnego w ramach abonamentu.

Ja place 80zł na rok, nie bawie się w miesiące. Mnie to się bardzo opłaca akurat więc sprawdze bf v, ale coś czuje że poczekam na niego gdy wyląduje w pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, hacker25 napisał:


Ja place 80zł na rok, nie bawie się w miesiące. Mnie to się bardzo opłaca akurat więc sprawdze bf v, ale coś czuje że poczekam na niego gdy wyląduje w pełnej wersji.

Oczywiscie jesli grasz i korzystasz to te 80pln to jeden z najtanszych abonamentow.

Dla mnie to jest wpadam i wypadam. Ogrywam pare tytulow ktore sa w usludze i tyle.

O dziwo ostanio bardziej kreca mnie indyki ktore trafiaja do Origin Access na PC nizli duze gry :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kolejny news:
Nie wszystkie tryby będzie można rozgrywać na danej mapie - tak jak wcześniej było, że mapka miała Rush, CQ, TDM itd.
Stwierdzili, że nie każda mapa się nada do każdego rodzaju rozgrywki i np. nie będzie Airborne albo Final Stand (nie wiem jak z klasyką tzn. Conquest) i mają być określone tryby dostępne dla każdej mapki.

Poza tym w trybie Operacji będą mogli dowolnie łączyć sobie tryby i mapy. Ma być opcja ustawienia nawet 7 dni (normalnie 3 dni plus 4 jako Final Stand w ostateczności) pod rząd i tam np. zrobienia Dominacji na 7 różnych mapach. Brzmi ciekawie, ale jak oni nie potrafią wyboru map dodać to już się boję jak to będzie działać.

Kolejna moja obawa - jak długo im zejdzie dodanie prywatnych serwerów (zwłaszcza na konsole). Bez tego praktycznie nie ma szans na jakieś granie klanowo-meczowe.

Kasa na preorder poszła już, ale wątpliwości to mam mnóstwo. Nigdy o żadnego BFa się tak nie bałem...
Plus taki, że cena za cyfrę jest niższa niż zawsze - 40 pln w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze kolejny news:
Nie wszystkie tryby będzie można rozgrywać na danej mapie - tak jak wcześniej było, że mapka miała Rush, CQ, TDM itd.
Stwierdzili, że nie każda mapa się nada do każdego rodzaju rozgrywki i np. nie będzie Airborne albo Final Stand (nie wiem jak z klasyką tzn. Conquest) i mają być określone tryby dostępne dla każdej mapki.

Poza tym w trybie Operacji będą mogli dowolnie łączyć sobie tryby i mapy. Ma być opcja ustawienia nawet 7 dni (normalnie 3 dni plus 4 jako Final Stand w ostateczności) pod rząd i tam np. zrobienia Dominacji na 7 różnych mapach. Brzmi ciekawie, ale jak oni nie potrafią wyboru map dodać to już się boję jak to będzie działać.

Kolejna moja obawa - jak długo im zejdzie dodanie prywatnych serwerów (zwłaszcza na konsole). Bez tego praktycznie nie ma szans na jakieś granie klanowo-meczowe.

Kasa na preorder poszła już, ale wątpliwości to mam mnóstwo. Nigdy o żadnego BFa się tak nie bałem...
Plus taki, że cena za cyfrę jest niższa niż zawsze - 40 pln w kieszeni.

:xzibit:

Nie bój żaby. Za rok będzie wszystko działać!
  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od BF'a 1 jedyny klan jaki można zobaczyć jest na TVP:vxoAZzf:

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE/EA zaczynają już powoli iść w dobrą stronę. Teraz już mówią co będzie na premierę, a nie, czego zabraknie :Gmoch:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Sporo filmików wrzucili. Tu są ogólne wrażenia plus gameplay z Devastation of Rotterdam. Dosyć michałek dygnął...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, The_Siemek napisał:

Sporo filmików wrzucili. Tu są ogólne wrażenia plus gameplay z Devastation of Rotterdam. Dosyć michałek dygnął...

Wiesz, tu w sumie nikt nie sugerował że sama rozgrywka nie będzie michałkowzwodząca, bo najprawdopodobniej michałek będzie mógł momentami wywoływać niedotlenienie mózgu.

Ale mimo wszystko to, według tego, co piszą będzie wciąż produkt mocno niedokończony. 

Ja już zdecydowałem - czekam jak się rozwinie sytuacja z końmi online. Jak będą tłuste, no to michałek będzie musiał dalej znosić dyskomfort siodła. Jak będą konie będą mniej tłuste no to poczekam na konkretne opinie o bfie i pewnie go kupię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×