Skocz do zawartości
One™

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Kolos28 napisał:

A jakaś wersja zawiera już SP?
Z opisu na Ps Store wygląda jakby wszystkie były bez Seasson Pass...

Nie , nieporozumienie seasson pass nie będzie, myślałem że single player :smile:

Edytowane przez ziolek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam zamówić na amzonie preorder. Klucz wyślą a potem cancel. Już na allegro jakiś gość sprzedaje betę po 22 zł i ma ponad 30 kupionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta z HK działa bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabcio ci opowie o helikopterze który go zabił gdy był w środku budynku :-P

Kod do bety daje też skórkę Capitana Price'a w trybie Blackout w BO4 czy tylko dostęp do samej bety, a na skórkę jest odzielny kod?

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak wrażenia?
Tak jak wszebor pisze :) krótko - BF6 :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Festiwal kampienia. Na 6 vs 6 mapy są trochę za duże. 10 vs 10 spoko, ale limit 100pkt w TDM sprawia, że za szybko się kończy. Respawny beznadziejne. Po alphie 2 vs 2 miałem pozytywne wrażenia, tutaj już nie za bardzo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6v6 na tdm ma limit 75.

Ma być Ground War tylko nie wiadomo czy teraz czy w drugim tygodniu :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak sie gra w tego coda? warte to cos jest? bo ogladajac katem oka Disrespecta widze, ze te multi to jedna wielka kamperiada i spamowanie perkami... to bylo piekne jak po paru zgonach z rzedu respi sie, robi 2 kroki i  dostaje rakiete z nieba na pysk...

nieciekawie to wyglada


XD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że za mało skacze dlatego tak słabo mu idzie;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, na Xbox One jest gdzieś do zdobycia?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie, na Xbox One jest gdzieś do zdobycia?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


Pierwszy tydzień chyba exclusive dla posiadaczy jedynej słusznej konsoli.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co napisałeś to miód na moje serce, ale szkoda mi mojego kumpla ;)dzięki za kod w każdym razie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co dziękować. "Ten rok to już jest przegrany."

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w nocny tryb TDM i to póki co plus tej bety. Do tego z minimapą jednak się gra lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zagrałem w nocny tryb TDM i to póki co plus tej bety. Do tego z minimapą jednak się gra lepiej. 
Tzn. jak się gra lepiej? Zaspokaja Cie tylko to, że jest? bo chyba wiesz o tym że wylaczyli tracking wroga przy strzelaniu?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki minimapie oczywiście łatwiej zorientować się w swojej pozycji na mapie, ale dla mnie najważniejszym odniesieniem jest pozycja moich kompanów. Jeżeli ich nie ma w pobliżu, to najprawdopodobniej jestem na terenie wroga i muszę bardziej uważać. Jeżeli się gdzieś dalej zrespie, to wiem mniej więcej w którym kierunku iść, a nie błądzę daremnie po mapie. Brak trackingu przy strzelaniu mi nie przeszkadza. Zresztą jeszcze na samej górze jest coś w rodzaju kompasu i tam pojawiają się czerwone kropki, dzięki którym też można namierzyć wroga, obecne rozwiązanie fajnie działa. 

 

Mapy jednak są tak skonstruowane, że trzeba mieć oczy dookoła głowy, bo wróg może się wszędzie pojawić. Gram w multi CoDa od czasów pierwszego MW i zawsze grałem dosyć szybko, bardzo dużo biegałem po mapach. Tutaj niestety się tak nie da, biegając po bocznych ścieżkach ktoś może mnie zaskoczyć od góry, albo przykampić przy murku stojąc na skrzyni. Niestety tutaj trzeba mocno zwolnić i uważać na zewsząd otaczających nas kamperów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki minimapie oczywiście łatwiej zorientować się w swojej pozycji na mapie, ale dla mnie najważniejszym odniesieniem jest pozycja moich kompanów. Jeżeli ich nie ma w pobliżu, to najprawdopodobniej jestem na terenie wroga i muszę bardziej uważać. Jeżeli się gdzieś dalej zrespie, to wiem mniej więcej w którym kierunku iść, a nie błądzę daremnie po mapie. Brak trackingu przy strzelaniu mi nie przeszkadza. Zresztą jeszcze na samej górze jest coś w rodzaju kompasu i tam pojawiają się czerwone kropki, dzięki którym też można namierzyć wroga, obecne rozwiązanie fajnie działa. 
 
Mapy jednak są tak skonstruowane, że trzeba mieć oczy dookoła głowy, bo wróg może się wszędzie pojawić. Gram w multi CoDa od czasów pierwszego MW i zawsze grałem dosyć szybko, bardzo dużo biegałem po mapach. Tutaj niestety się tak nie da, biegając po bocznych ścieżkach ktoś może mnie zaskoczyć od góry, albo przykampić przy murku stojąc na skrzyni. Niestety tutaj trzeba mocno zwolnić i uważać na zewsząd otaczających nas kamperów. 
"trzeba zwolnić" dobrze napisane, ale do Call of Duty niestety nie pasuje.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz KURŁA mam syndrom a jescze tylko jeden meczyk. Co się podziało??? Wiem że rasowi kodowcy są innego zdania ale mnie podoba się. Czekam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę Cod to teraz BF4,5, zobaczymy jak będzie się grało na 64 graczy, Ground War nadchodzi :obama:

Ale jak słusznie @ziolekzauważył ile można grać w BO4, czeka nas kolejny rok nerwicy, porażek setek aktualizacji nic nie zmieniających, a na święta premiera nowych skórek i bryloczków  LGBT :KappaPride:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już teraz nowy " CoD" czytaj (BF) jest bardziej LGBT jak LGBT samo w sobie , nie da się przebiec koło murka żeby nie było tęczy i jednorożca no ale to jest ten realizm.

Żeby nie było tak że po pierwszym pachu okaże się że kapitan Price był kobietą.

Edytowane przez ziolek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Activison wspiera społeczność LGBT to inaczej być nie może. Z resztą - pewni operatorzy w BO4 byli... gejusami ponoć XD

 

De8okm1U8AA-jtd.jpg

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przyznać się, kto wziął pre-order na LGBT cod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×