Skocz do zawartości
One™

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, bany® napisał:

Tu jest generator kodów do bety na playa. https://www.pepper.pl/promocje/call-od-duty-modern-warfare-beta-kod-dla-kazdego-dla-wersji-playstation-4-186540

 

Myślałem że o nim wiecie więc nie wklejalem...

wrzucałem linka tydzień temu, no ale lepiej zapytać i  na tace podać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mordy może w końcu zagram z Wami jak za czasów BO3 ;) Tylko jak do Was dołaczyć z moim Xem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mnie dziwi ten cały hejt na kosmetykę LGBT w grach multiplayer, po pierwsze to są gry komputerowe więc jeden hooj czy będę grał w moro czy w różowym stroju króliczka playboya jeśli dobrze strzelam, a po drugie to jeśli komuś zależy na realistyce to nie kupuję coda. Szanujmy sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź nie pierdol tylko zagraj, świetny ten nowy Cod :)

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedza to potęga bany gra całymi dniami :30vm3cw:  wypowiada się w tematach o których nie ma pojęcia.

Mam nadzieję że preordery już złożone mesjasz nadchodzi :banderas:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jutro będzie dostępny ten tryb 64-100 graczy?
Bo były gdzieś ploteczki że będzie jeszcze ten tryb do testowania, z największą liczbą graczy w tej becie.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że jutro będzie, 64 graczy to będzie dopiero zamieszanie ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, manoszek napisał:

Wiedza to potęga bany gra całymi dniami :30vm3cw:  wypowiada się w tematach o których nie ma pojęcia.

Mam nadzieję że preordery już złożone mesjasz nadchodzi :banderas:

Człowieku, ja w bo3 z tabciem i ziółkiem miałem setki godzin różową battery na liczniku jak ty w Battlefieldzie za flagami ganiales i świata poza tym nie wiedziałeś więc nie mów mi o LGBT ... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że jutro będzie, 64 graczy to będzie dopiero zamieszanie
Tryb z bomba jest git i brak respawnow :) idealnie się zagrywa :) bardziej drużynowa gra, dziś 2 czy razy team do 1 osoby wybili ale jakoś się udało podnieść powoli wszystkich:)

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

O tryb nocny dodali :)

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ground war daje rade. Przyjemniej się gra niż w standardowe tryby, ale to pewnie przez brak SBMM. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co mówić - Ground War to po prostu 1:1 podbój. Od składów po respawny to pełny klon. Tak jak było mówione już przy zwykłym multiplayerze - mamy nowego battlefielda albo sprawnie działającego klona, który nie ma tyle bugów i problemów co u konkurencji i właśnie tym mogą zwojowac ten rok :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż ściągnę dzisiaj na X'a, bo już jest otwarta beta i sprawdzę skoro tak zachwalacie. A już to, że to BF w skórze CoD'a... trzeba obadać. 

Edytowane przez hacker25
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę w ten tryb Ground War na 64 osoby. Prezentuje się zacnie i rozgrywka miodna, powrót trochę do korzeni.

 

Ale wychodzi na to, że konsolowcy z klasyczną wersją (nie PRO) nie mają czego szukać w trybach powyżej 32 osób. Framrate mocno leci na łeb. Jak wygląda to u posiadaczy Prosiaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też leci nieźle w dół. Może nie na łeb, ale leci :-P
Co do trybu to jest to klon battlefielda bez destrukcji otoczenia i klas postaci. Lepiej już chyba pograć w oryginał niż w klon.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie poczuć siłę ognia i zobaczyć bijący blask przedstawiciela PCMR to zapraszać - Janosik_GG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrazenia jak dotychczas bardzo pozytywne, w koncu dostane bf na jakiego czekalem :D A tak serio groundwar wymiata, grajac ten tryb czuje sie troche jak bym gral w bf3( a bf 3 byl zajebisty). Claymory wkuriwaja ale to zadna nowosc, kamperzy nie do zniesienia, jeszce sie nie spotkalem zeby ktos caly mecz kampil w jednym miejscu i nie dalo sie temu zaradzic. Zobaczaymy moze gra wjedzie na premiere bo na ta chwile nie ma zadnego dobrego multi na rynku, ktory nie jest br, oby tylko nie dali jakis gej skinow. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już ile będzie map na start w pełniaku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dzisiaj jeden meczyk w ten groundwar i cóż... Oklepany, nudny schemat z BF. Do tego przejechał mnie koleś na quadzie ktorego kompletnie nie słyszałem.  Nie przekonuje mnie to szczerze powiedziawszy bo jest po prostu mało emocjonujace. Muszę pograć w inne tryby żeby napisać coś więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie umiesz grać, ujebal Ciebie nub jakiś to od razu słaba gra lul....

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Digi nie mierz mnie swoją 7 centymetrową miarą :vxoAZzf: Gdyby takie rzeczy mnie irytowały to dawno darowałbym sobie gierki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się w Ground war gra przyjemnie. W budynkach się dzieją świetne akcje (zwłaszcza przy fladze na mostku, bodajże flaga C) i jest dynamika na miarę Coda. Na zewnątrz za to się nie da grać, bo zaraz dopada nas snajper. Rażących spadków fps nie zauważyłem, a gram na zwykłym PS4. Kilka razy miałem lagi/bugi i wtedy zrywało połączenie z serwerem.

 

W dodatku jakoś mi się przyjemniej strzela i łatwiej zabija w tym trybie, a używam tych samych broni co w innych trybach. Nie ma sytuacji jak w TDM, że pierwszy strzelam w typa, a on mnie zaraz zabija. Czy też inne dziwne akcje, że dostrzegłem typa pierwszy, a na killcamie widzę, że jednak nie i w dodatku to on strzelał pierwszy). Być może to kwestia połączenia, które w Codzie zawsze kulało. 

 

Ogólnie dużo racji, że to taki BF w skórze CoDa. W BFie nigdy nie ruszałem takich trybów jak TDM czy Dominacja, bo te zawsze były dla mnie o wiele lepsze w Codzie. W MW sytuacja jest podobna, TDM nie sprawia mi tyle frajdy co we wcześniejszych Codach, za to w Ground war gra się miodnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem wczoraj na XboxOne X i jakieś było moje zdziwienie gdy zobaczyłem mego wojaka z PS Pro :) Gut dzob :)

Jest crosssave :) w sumie leży na serwerach to czemu nie :)

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×