Skocz do zawartości
One™

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Są jakieś różnice względem tych konsol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kolos28 napisał:

Są jakieś różnice względem tych konsol?

Ja mam na PS4Pro i XOX i żadnych widocznych różnic nie zauważyłem.Spadki animacji przy większej zadymie są na obu konsolach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, pytałem bo nie chciałem pobierać drugi raz tego samego na xox a ciekawy bylem ewentualnych różnic względem pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na PS4Pro i XOX i żadnych widocznych różnic nie zauważyłem.Spadki animacji przy większej zadymie są na obu konsolach.
Odrobinę LoD lepszy i tekstury z bliska, ale wiesz w CoDzie nie ma czasu na patrzenie, trzeba się przemieszczać, kille robić

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem i powiem tak... Gdyby moją jedyną platformą była konsola to może wtedy byłbym skłonny wydać hajs na gre z racji tego że cod to chyba jedna z nielicznych strzelanek, która by mnie mogła zainteresować i która się aż tak nie dusi na konsolach dlatego jestem w stanie zrozumieć wasze pozytywne opinie. Na pewno muszę pochwalić crossplay, mile zaskoczenie że to się udało. Liczę na to że mozliwoac crossplaya stanie się standardem w strzelaniach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bany® napisał:

Trochę pograłem i powiem tak... Gdyby moją jedyną platformą była konsola to może wtedy byłbym skłonny wydać hajs na gre z racji tego że cod to chyba jedna z nielicznych strzelanek, która by mnie mogła zainteresować i która się aż tak nie dusi na konsolach dlatego jestem w stanie zrozumieć wasze pozytywne opinie. Na pewno muszę pochwalić crossplay, mile zaskoczenie że to się udało. Liczę na to że mozliwoac crossplaya stanie się standardem w strzelaniach 

Tak z Ciekawosci tylko zapytam jakie to inne opcje maja pctowcy? Daj przyklad jakiegos fpsa, ktory nie jest BR ani w EA. W ktorego gra na tyle duzo ludzi, ze nie trzeba czekac 5min w kolejce na wyszukanie gry? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tego trochę... Tak na szybko to dużo znajomych gra escape from tarkov, jest Quake champions. Jest też sporo gier które pojawiają się za niewielkie pieniądze i można w nich spędzić kilkadziesiąt czy nawet kilkaset godzin typu post scriptum, batalion 1944 czy hell let loose. Battleroyale to też strzelanki także bym ich nie skreślał gdyż taki pubg w 100 fps i z dobrymi teksturami/efektami to zupełnie inne przeżycie niż te konsolowe.... Na PC mało ludzi gra w coda bo to co oferuje ta gra jest naprawdę mało opłacalne z perspektywy gracza pc'towego.

 

Edit. I pisząc "mało opłacalne" nie mam na myśli tego że gra jest droga i ma mało trybów rozgrywki tylko, to że korzysta z oklepanych od lat schematów rozgrywki, a na dodatek co roku wychodzi nowa odsłona . Jasne dodali tryb BR w poprzedniej części, teraz tryb 64 z Battlefielda i tryb skrzydłowego z cs'a ale takie coś na PC nie przejdzie ... Ludzie tego nie kupią bo to nie jest atrakcyjne. A nawet jak kupią z sentymentu czy nie wiem... to długo w grze nie zabawia

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę więcej w tego cod,  Inne tryby niż GW i nawet jakoś znosnie. Dalej nie sądzę że kupię ale dosyć przyjemnie się gralo. Jest kamperiada, netcode wydaje się czasami bardzo niesprawiedliwy patrzac  na killcamy ale mimo wszystko czuć czasem satysfakcję jak siadzie soczysty killstrike .... Pytanie tylko ile godzin upłynie zanim gierka się znudzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po becie dochodzę do wniosków że to pierwszy fps w jakiego grałem w którym nie ma wymiany ognia bo ginie się w ułamku sekundy, kto kogo pierwszy zobaczy ten zabija ... gunplay bardzo słaby, bronie plują sztywno a fizyka trupa jakby jeszcze havoc, twarze postaci słabe jak z ps3 jak ktoś nie wierzy to zobaczcie sobie twarz jakiegoś zabitego. Grałem tryb dla 64 graczy i wiecie co? nie widać tego rozmachu, to dalej wymiany ognia na dystansie kilku metrów, w meczach panuje jeden wielki chaos, nie da się nic zniszczyć na mapie, pojazdy wrzucone na siłę bardzo drewniane, gracze którzy znają mapę i mają lepsze uzbrojenie są porozstawiani po kątach, gra zdecydowanie dla kamperów ... najgorszy fps online w jakiego grałem na ps4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po becie dochodzę do wniosków że to pierwszy fps w jakiego grałem w którym nie ma wymiany ognia bo ginie się w ułamku sekundy, kto kogo pierwszy zobaczy ten zabija ... gunplay bardzo słaby, bronie plują sztywno a fizyka trupa jakby jeszcze havoc, twarze postaci słabe jak z ps3 jak ktoś nie wierzy to zobaczcie sobie twarz jakiegoś zabitego. Grałem tryb dla 64 graczy i wiecie co? nie widać tego rozmachu, to dalej wymiany ognia na dystansie kilku metrów, w meczach panuje jeden wielki chaos, nie da się nic zniszczyć na mapie, pojazdy wrzucone na siłę bardzo drewniane, gracze którzy znają mapę i mają lepsze uzbrojenie są porozstawiani po kątach, gra zdecydowanie dla kamperów ... najgorszy fps online w jakiego grałem na ps4. 
Ja wiem czy ten kto pierwszy zobaczy to ten zabija? Mam przeciwne zdanie właśnie, mimo że pierwszy zobaczysz i otworzysz ogień to i tak się pojedynek przegrywa, bynajmniej u mnie, a uwierz - z celnoscia problemu nie mam.

Ja po becie zostawię to:
0b0d730dc10a8d1305ea31b2e4363ab7.jpg

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z netcodem ewidentnie nie gra. Mam światłowód, super ping, a czasem przeciwnik mnie widzi zdecydowanie wcześniej niż ja jego podczas gdy wbiegamy na siebie mordą w mordę,  widać to po killcamach. Jeszcze lepszy cyrk jest jak typ stoi za przeszkoda że widać mu dosłownie wierzchołek głowy a u niego na killcam widać mnie calego. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, bany® napisał:

Coś z netcodem ewidentnie nie gra. Mam światłowód, super ping, a czasem przeciwnik mnie widzi zdecydowanie wcześniej niż ja jego podczas gdy wbiegamy na siebie mordą w mordę,  widać to po killcamach. Jeszcze lepszy cyrk jest jak typ stoi za przeszkoda że widać mu dosłownie wierzchołek głowy a u niego na killcam widać mnie calego. 

no, headglitch tu jest potężny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Malakay napisał:

po becie dochodzę do wniosków że to pierwszy fps w jakiego grałem w którym nie ma wymiany ognia bo ginie się w ułamku sekundy, kto kogo pierwszy zobaczy ten zabija ... gunplay bardzo słaby, bronie plują sztywno a fizyka trupa jakby jeszcze havoc, twarze postaci słabe jak z ps3 jak ktoś nie wierzy to zobaczcie sobie twarz jakiegoś zabitego. Grałem tryb dla 64 graczy i wiecie co? nie widać tego rozmachu, to dalej wymiany ognia na dystansie kilku metrów, w meczach panuje jeden wielki chaos, nie da się nic zniszczyć na mapie, pojazdy wrzucone na siłę bardzo drewniane, gracze którzy znają mapę i mają lepsze uzbrojenie są porozstawiani po kątach, gra zdecydowanie dla kamperów ... najgorszy fps online w jakiego grałem na ps4. 


Coś w tym jest. Żaden ze mnie fan bfa, ale nie potrafiłem zrozumieć tych zachwytów graczy, którzy uwielbiali bfa 3/4. Ok małe tryby mogę zrozumieć,, ale ten Ground war jak dla mnie jest totalną padaką. Przecież to jakaś przykra wydmuszka bfa. Wszystko tam jest gorsze od tego w BF4(zaznaczam nie jestem fanem bf4 i grałem w niego zaledwie kilka razy) i odpalając ground war pierwszy raz, czułem się jak bym grał w tryb zrobiony na siłę w jakieś grze f2p. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do poprawy jest trochę rzeczy. ale spokojnie maja na to cały rok :vxoAZzf:

Chciałbym tylko potwierdzić że GW to gówno:shit: Zostaje kampania+multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem wczoraj GW w połowie gry gość jebnął atomówe. Spojrzałem na staty 85:5 qrwa pytam jak??? Drugi po nim miał chyba że 24. Fizycznie nie było to możliwe raczej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Warga13 napisał:

Zagrałem wczoraj GW w połowie gry gość jebnął atomówe. Spojrzałem na staty 85:5 qrwa pytam jak??? Drugi po nim miał chyba że 24. Fizycznie nie było to możliwe raczej. 

Widziałem podobny mecz na youtube jakiś mały jebany żółtek grał i przy wyniku 175 do 95 na jego niekorzyść jebnął nuke i miał staty 75;3 więc wszystko jest możliwe:good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć można było wejść pod mapę. Także wszytko jasne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dla 5 godzin kampanii płacić 280pln warto? niech sobie każdy sam odpowie, a online w takiej postaci jak w becie niema prawa bytu, połączenie graczy pc z konsolowacami jest irracjonalnym posunięciem, nie ma szans z pada wygrać z myszką, a kupować myszkę pod konsole pod jedną grę bez sensu ... jak dadzą w plusie, to kiedyś ogram singla. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dubbing dupy nie urywa. Ale cóż kiedyś się narzekało że nic po polskiemu nie ma. Ja po ograniu multi dam szansę( jak co roku zresztą). Nie ma na konsole FPS w kotrego na chwilę obecną chce mi się grać. Więc oprócz kasy nic do stracenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem z angielskim dubem i ten dupy tez nie urywa, nie wiem czy to efekt trailera tlou2 czy  naprawde te glosy brzmia tak slabo... Na ten moment zero podjarki tym singlem. 

 

Co do cross play to przeciez padowcy i tak graja z tymi wszystkim ximami, apexami i chuj wie co tam jeszce jest, a pctowcow mozna i tak odfiltrowac. Ja sie ciesze na ta opcje, przynajmniej bedzie mozna sobie z kolegami z pc pograc. Uwazam, ze kazda nowa gra do multi powinna obsligiwac cross play. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Malakay napisał:

czy dla 5 godzin kampanii płacić 280pln warto? niech sobie każdy sam odpowie, a online w takiej postaci jak w becie niema prawa bytu, połączenie graczy pc z konsolowacami jest irracjonalnym posunięciem, nie ma szans z pada wygrać z myszką, a kupować myszkę pod konsole pod jedną grę bez sensu ... jak dadzą w plusie, to kiedyś ogram singla. 

Skąd wiesz, że 5 godzin? Z resztą 280PLN płaciło się po to, by grać w multiplayera ;) Połączenie graczy konsolowych z PC'towymi możesz elegancko wyłączyć, a w pełnej wersji będziesz miał nawet manewr czy chcesz łączyć się z myszkami na konsoli, ponoć. Z resztą - bałem się tych PCtowców i myszkowców, a tym czasem się okazało, że wcale cudów nie robią, albo byli po prostu nieudacznikami. Masz sporo filmów na YT jak leją pctowców czy to w CoDzie czy BFie kontrolerami ;)

@princ18wydaje mi się, że crossplay między tymi 3 platformami stanie się już wszechobecny. CoD jakby nie było to pierwsza POWAŻNA gra z taką opcją ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padowcy mają auto aima,  także podłączenie adaptera do myszki na włączonym autoaimie będzie pewnie najskuteczniejszym rozwiązaniem że wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, bany® napisał:

Padowcy mają auto aima,  także podłączenie adaptera do myszki na włączonym autoaimie będzie pewnie najskuteczniejszym rozwiązaniem że wszystkich

A MW nie wykrywa adapterów? I czy czasem myszka z aimassist nie przeszkodzi? XDDD

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Watpie że gra czy konsola wykryje że ktoś używa xim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×