Skocz do zawartości
One™

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, One™ napisał:

Na pol to nie ruskie konta :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 

 

Znów biednego Skorupe wydymałeś:smile: , ach szkoda chlopaka.

Edytowane przez ziolek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Znów biednego Skorupe wydymałeś , ach szkoda chlopaka.
Tym razem nie on :) Znalazł się nowy

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, One™ napisał:

Tym razem nie on :) Znalazł się nowy emoji23.png

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 

 

:4_joy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="27993"]Za 125 złotych okazję miałem to wziąłem. Ciężka gierka

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Tak, tak, tak nie z nami te numery bruner

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="27993"]Za 125 złotych okazję miałem to wziąłem. Ciężka gierka

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Tak, tak, tak nie z nami te numery bruner

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Na jakimś tam eneba.com jest 100pln za 85zl z kodzikiem 80 chyba wychodzi, 3x i jakoś 250ziko wyszło :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tam wyciek odnośnie map z DLC:

Wet Work (6v6)

Terminal (6v6)

Crash (6v6)

Vacant (6v6)

Broadcast (6v6)

Scrapyard (6v6)

Rust (6v6 and Gunfight)

Farah

Boneyard

Caged

Hook

+4 Ground War Maps

+3 Gunfight maps


Remasterki znów :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mija tydzień od premiery i niestety się robi coraz większy festiwal kamperów. Już nie tylko pojedynczy gracze, a całe drużyny potrafią skampić w jednym miejscu i zabezpieczyć claymorami z każdej możliwej strony. I o dziwo pod tym aspektem o wiele gorzej jest w TDM niż w Ground War. Fatalnie zaprojektowane mapy tylko pomagają kamperom. No i ten głośny dźwięk kroków...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mija tydzień od premiery i niestety się robi coraz większy festiwal kamperów. Już nie tylko pojedynczy gracze, a całe drużyny potrafią skampić w jednym miejscu i zabezpieczyć claymorami z każdej możliwej strony. I o dziwo pod tym aspektem o wiele gorzej jest w TDM niż w Ground War. Fatalnie zaprojektowane mapy tylko pomagają kamperom. No i ten głośny dźwięk kroków...

Najlepsza jest mapa Piccadely, gdzie jedni i drudzy czekają na siebie na respie i ew. gwalca sobie respa, który się nie zmienia

 

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, One™ napisał:

Najlepsza jest mapa Piccadely, gdzie jedni i drudzy czekają na siebie na respie i ew. gwalca sobie respa, który się nie zmieniaemoji23.png

 

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

 

 

 

Jedna z najgorzej zaprojektowanych map w historii CoD. Mogli chociaż dać jakieś przejścia podziemne, a tak wszystko zamurowane. Chyba tylko jeden krótki fragment można przejść dołem. 

 

Trzeba czekać na klasyczne mapy. Większe zmiany są zapowiadane na drugą połowę listopada, oby na lepsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shipment wróci do gry aż w trzech wydaniach:
Remaster, dzień i noc.

Jest pięknie.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś łatwa ta kampania na Veteranie ale trzeba przyznać że niezła. Fajnie ze nie ma osiągnięć multi, tak powinno być w każdej grze

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jutro kolejna aktualizacja, a wraz z nią 2 nowe mapy. Jedna dla trybu 6 vs 6, a druga do wojny naziemnej. Zawita również tryb hardpoint. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę przejść początku misji z noktowizorami (10 misja chyba), gra się wiesza i wychodzi do pulpitu znaczy do menu :/
Misja się odpala, rozwalam kolesia i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem żadnych problemów z kampanią.

Battle Pass w grudniu, ale chyba do tego czasu pozbędę się swojego pudełka z grą.

Multi to gra kamperów nie mam czego tam szukać, bez dużych zmian dla mnie jest to na tą chwilę nie grywalne.

Gra sama promuje kamperów, bieganie i zdobywanie celów nie ma sensu, lepiej siedzieć w okienku walnąć 5-10 gości i odpalić helkę albo innego gówniaka.

Całkowity brak przyjemność z grania, szkoda nerwów, mecze tak skrajne że własnym oczom nie wierze, raz idzie gładko a potem nie można nic zrobić, aż ręce opadają i pad spada na podłogę z niemocy.

Po całkiem niezłej becie dostaliśmy alfę, dobrze że sytuacja wyjaśniła się zaraz po premierze, jest szansa odzyskać pieniądze sprzedając to szybko na bazarku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, manoszek napisał:

Nie miałem żadnych problemów z kampanią.

Battle Pass w grudniu, ale chyba do tego czasu pozbędę się swojego pudełka z grą.

Multi to gra kamperów nie mam czego tam szukać, bez dużych zmian dla mnie jest to na tą chwilę nie grywalne.

Gra sama promuje kamperów, bieganie i zdobywanie celów nie ma sensu, lepiej siedzieć w okienku walnąć 5-10 gości i odpalić helkę albo innego gówniaka.

Całkowity brak przyjemność z grania, szkoda nerwów, mecze tak skrajne że własnym oczom nie wierze, raz idzie gładko a potem nie można nic zrobić, aż ręce opadają i pad spada na podłogę z niemocy.

Po całkiem niezłej becie dostaliśmy alfę, dobrze że sytuacja wyjaśniła się zaraz po premierze, jest szansa odzyskać pieniądze sprzedając to szybko na bazarku.

Świetnie ujęte. Na początku jeszcze było spoko, ale im dalej od premiery tym gorzej. Matchmaking jest beznadziejny, ostatnio wrzuca mnie do drużyn z totalnymi noobami przeciwko kamperom razem z "kozakami" latającymi z OP 725. Na nowej mapie do wojny naziemnej zdobyłem chopper gunnera i co? Nikogo nie zabiłem, bo wszyscy pochowani w domkach. Za to na shoot house domki bez dachu, więc jak rywal zdobędzie tego killstreaka to jest koniec gry. 

 

Jedyną frajdę sprawia mi wojna naziemna, bo tam SBMM nie działa. Jest więcej bezpośrednich starć i łatwiej zajść kamperów. Jednak dwie mapy to za mało jak na pełny produkt, a nowa mapa jest pro kamperska. Więcej nerwów przy tej grze niż frajdy, więc do końca listopada pewnie się jej pozbędę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma potencjal ale nie wiem czy zdolaja ja uratowac. Ciezko sie gra jak czlowiek probuje grac aktywnie( i nie chodzi mi o ciagle bieganie po mapie ale poprostu zmienianie pozycji co jakis czas) plus wydaje mi sie ze czasem laczy nas z ludzmi z drugiej polkuli, bo czasem mam staty 20/5 a czasem 5/20 i to runda po rundzie. Przy czym zaczynam strzelac pierwszy a przeciwnik i tak mnie zabija. Pogram jeszcze w tym tygodniu i zobacze jak dalej bedzie taka lipa to chyba sobie odpuszcze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się odpala od czasu do czasu tdm to nawet spoko się strzela no ale coda trzeba sobie dawkować odpowiednio żeby się szybko nie zniechęcić... Zawsze tak było 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SBMM w ogóle nie zauważyłem :)

Może wkrótce wyjdzie grubszy patch, który odmieni grę zupełnie jak w jednej z poprzednich części :)

Robiąc perki, które działają stojąc, np. duch - przyciągnęli nowych graczy, a z resztą nie tylko samymi perkami :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam maszynki do liczenia $$$ się grzeją , a tu mażenia o dużym patchu który odmieni grę :smart:w tej grze jedyne co nie jest zjebane w sensie technicznym to kampania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tam maszynki do liczenia $$$ się grzeją , a tu mażenia o dużym patchu który odmieni grę :smart:w tej grze jedyne co nie jest zjebane w sensie technicznym to kampania.
Słusznie, polecam jeszcze słownik i możesz zacząć maŻyć...

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekać tylko grac

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

Słusznie, polecam jeszcze słownik i możesz zacząć maŻyć...

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

 

Chciałeś zabłysnąć , ale Ci nie wyszło i nie będę tłumaczył dlaczego...

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale że jak to się stało hehe

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matchmaking do ground war to porażka. Niby nowa mapa, a przez cały weekend jak grałem to tylko na tych dwóch starych.

 

Dla mnie w tej grze najwięcej frajdy robi tryb GUNFIGHT :)  Granie z znajomym jest super, znam te mapy na pamięć, i co chwilę widzę jakieś nowe tripy na nich. Szkoda, że nie ma tego trybu który był w BO2, chyba nazywał się kije i kamienie. Dla mnie najlepszy tryb do zabawy z znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×