Skocz do zawartości
One™

Call of Duty: Modern Warfare

Rekomendowane odpowiedzi

Do 2 grudnia

 

 

InfinityWard_2019-Nov-27-1024x533.jpg

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wrogi Witold w sektorze"  niszczy mi mózg :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatka za łatką czy już mamy mesjasza?:banderas:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, manoszek napisał:

Łatka za łatką czy już mamy mesjasza?:banderas:

I to intro stulecia :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie dłuższą przerwę i póki co znowu gra daje fun. Fajna nowa mapa do wojny naziemnej. Aniyah palace również przekształcony w mapę do wojny naziemnej. Nawet na tryb 10 vs 10 była to za duża mapa i myślę, że większość tych większych map mogliby dodać do tego trybu. Z kolei na mapach 6 vs 6 śmiało można byłoby dodać tryby 10 vs 10 (oprócz shoot house). Do tego na niektórych mapach ze strzelaniny można byłoby grać 6 vs 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bije kolejne rekordy, ale podsumowanie z karnetów i itemshopu jeszcze przed nami :P
image.png.4738b17a08cd553aaae30649a29204ba.png
image.png.2014e59ebd84648a6698e06b49027ada.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD dalej na pierwszych miejscach w rankingach sprzedaży, można spać spokojnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, manoszek napisał:

CoD dalej na pierwszych miejscach w rankingach sprzedaży, można spać spokojnie ;)

 

Podobno Activision i IW swoim pracowniką odpowiedzialnym za MW 2019 , powysyłali świąteczne karnety do psychoterapeutów ,bo sami nie są wstanie w to uwierzyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, manoszek napisał:

CoD dalej na pierwszych miejscach w rankingach sprzedaży, można spać spokojnie ;)

 

Zastanawiam się czy gdyby Acti zrobiło pranka i powiedzmy za rok wypuścili tą samą grę jeszcze raz, to czy gawiedź i tak by tłumnie waliła do sklepów a nowy/stary cod by okupował pierwsze miejsca na listach sprzedaży..... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, sLk napisał:

 

Zastanawiam się czy gdyby Acti zrobiło pranka i powiedzmy za rok wypuścili tą samą grę jeszcze raz, to czy gawiedź i tak by tłumnie waliła do sklepów a nowy/stary cod by okupował pierwsze miejsca na listach sprzedaży..... 

Myślę że tak, i to nawet jakby wycięli jeszcze trochę zawartości, żeby później sprzedać drugi raz :p i nie nazywaj prankiem docelowego modelu sprzedaży :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma konkurencji na konsolach co powoduję taką sytuację, i nie ma chyba w najbliższym czasie szans na zmiany.

Praktycznie mogą robić co chcą a tak ich produkt się sprzeda, nie wiem co musiało by się stać żeby CoD upadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są lepsze fenomeny. Np FIFA. W codach przynajmniej coś się zmienia, raz kosmos , raz 2wś, innym razem teraźniejszość 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to suabo...  

Odpaliłem ostatnio MW z plusa no i singla fajnie się gra.  Pamiętam te miejscówki. 

Czuje, że grając w jednego coda to jak grać we wszystkie.  :wink:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Double Weapon XP - od 20 -23 grudzień

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 grudnia to kiedy ? Bo jakoś map nie widzę nowych.... ani żadnego patcha Ani hotfixa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, cykor napisał:

18 grudnia to kiedy ? Bo jakoś map nie widzę nowych.... ani żadnego patcha Ani hotfixa....

już jest :P

A w nim Shipment 24/7 z Vacantem :P

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impreza świąteczna w siedzibie Activision połączona za wielokrotnie nagradzany tytuł, który sprzedał się na całym świecie w wysokości ponad 1 miliarda dolarów, przekroczył 500 milionów godzin rozgrywki wieloosobowej od momentu premiery z prawie 300 milionami meczów wieloosobowych. Po premierze w tytule pojawiła się seria nowości w Call of Duty, w tym obsługa crosssplay i cross-progression, a także usunięcie Przepustki Sezonowej i dostarczanie nowej zawartości po wydaniu BEZPŁATNIE dla wszystkich graczy na wszystkich platformach.

 

Edytowane przez ziolek
  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozpoczął się 2 sezon w MW, ale czy 51gb na update do gry to nie za dużo? Ja wiem że ludzie mają już światłowody ale chyba kogoś poyebało w tym Activision...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

170 bezużytecznych przedmiotów musi ważyć :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jakieś konfigurację i nadpisanie dodali z drugim sezonem, po to żeby w przyszłości kolejne aktualizacje tyle nie zajmowały

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacić za sezony by dostać tylko możliwość do odblokowania zawartości?

Jak kupowałem CODa w cyfrze na promocji to omyłkowo dostałem na podstawowej wersji 3600CP. Głupi wydałem na rozszerzony pakiet pierwszy, gdzie nie udało mi się odblokować całości - fajny żart... To już lepiej zainwestować w jakiś zestaw, którym będziemy chociaż grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż mieszają przy grafice i widać delikatne zmiany, nawet termowizja się troszeczkę zmieniła. No i wszystko wskazuje na to, że battle royal zmierza do MW (ma się nazywać warzone), więc zapewne to tyle waży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumek jeszcze gra w tą grę ? Zastanawiam się nad kupnem, ale te ceny....

~190zł za używaną grę z listopada ? lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×