Skocz do zawartości
Patricko

H1Z1: Battle Royal

Rekomendowane odpowiedzi

Gra wyszła już z beta testów? czy szukają kolejnych testerów:ExHPnhn:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest to dziadostwo, co kilka lat temu zmienili tytuł dla zmyły i z dziadostwa stało się innym dziadostwem? Zdaje się, że tak. O ile kojarzę z czasów pecetowych to była kupa, która z buta nie chciała zejść. Więc jeśli teraz jest jeszcze gorzej, to kupa jest do kolan :/

wyglada na to, że gra i temat do zaorania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okolo 18:30 probowalem w to zagrac.... kolejka pokazywala 7 godzin .. pozniej 13 sekund ale po 5 minutach dalem sobie spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem w to grać. Nie pamiętam tej gry na PS2 ale ona chyba jest odpalona we wstecznej kompatybilności :) Jedno co działa dobrze w tej grze to płynność -  reszta to wielkie DNO.  Nawet grając zbugowanego PUBG na XOS na premierę bawiłem się dużo lepiej niż w tym czymś. Omijać szerokim łukiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zagrałem pół godzinki. 

Krótki komentarz, hm, skupmy się na pozytywach. Gra w stylu br, czyli to co ostatnio pokochali gracze. Zbieramy złom i staramy się przeżyć. Prosty i intuicyjny interfejs. Łatwość w opanowaniu klawiszologii jest sporą zaletą, nie trzeba wchodzić w żadne poboczne menu aby użyć apteczki lub zmienić kamizelkę. Drugi fajny plus to zachowanie broni, strzelasz serią, jest bardziej celnie, walisz fullauto, napierdalasz po suficie. I to chyba wszystkie plusiki które na mnie wpadły podczas kilku rundek. 

Teraz minusy, w zasadzie wypatrzyłem jeden minusik, taki malutki, tyci. Grafika jest tak chujowa, że jeżeli strzelamy do czegoś co jest oddalone bardziej niż pięć metrów, nie wiemy czy to wróg czy gówno pozostawione przez jakieś zwierzę zamieszkujące pobliskie lasy. 

Ta gra jest tak brzydka, że chyba ktoś to wrzucił do grania, ot, tak dla jajec. 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra na Pro działa w rozdzielczości 800x600, trzeba czekać na patcha bo oczy szczypią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×