Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.07.2018 o 10:26, Baczek867 napisał:

Drako u mnie gra chodzi elegancko, co ciekawe ustawiam filtr na połączenie 1 :) jak ustawie 5 to często mam jakieś przycinki, na 1 chodzi niemal idealnie. Przetestuj sobie .

Mieszkajac w anglii miałem łacze 74/18 po kablu z małymi pingami i w dzień nie dało się grać a w nocy ideał zawsze z każdym.Teraz mieszkam już w Polsce i niestety mogę mieć tylko radio lub lte i na lte 50/7 w dzień 30/7 i stałych pingach do max 50ms ,ale przeważnie około 20ms jest dokladnie to samo co w Anglii (w nocy ok w dzień tragedia) .Gram w coda mw2 remastera i black opsa 3 i w każdego gra sie idealnie.To samo fifa 19 ktorą włacze raz na jakiś czas ideał zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, DrakoPL napisał:

Mieszkajac w anglii miałem łacze 74/18 po kablu z małymi pingami i w dzień nie dało się grać a w nocy ideał zawsze z każdym.Teraz mieszkam już w Polsce i niestety mogę mieć tylko radio lub lte i na lte 50/7 w dzień 30/7 i stałych pingach do max 50ms ,ale przeważnie około 20ms jest dokladnie to samo co w Anglii (w nocy ok w dzień tragedia) .Gram w coda mw2 remastera i black opsa 3 i w każdego gra sie idealnie.To samo fifa 19 ktorą włacze raz na jakiś czas ideał zawsze.

Jaki burżuj, ma Fifę 19 i włączy raz na jakiś czas.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The #PES2019 demo is coming to PS4, Xbox One and PC via Steam on 8th August. There will be an Online Quick Match option too, alongside the usual offline stuff.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 hasło barcelona. 

Serwery leżą ale protip jest taki ze trzeba wejść telefonem przez transmisje danych a nie wifi. Obecnie przedłużyli do 4 rano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mam problemy z zalogowaniem sie na stronie konami ? co za wajcha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie, łeb wczoraj zapiłem i oczywiście o tym zapomniałem .....  :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nawet budzik nastawiłem, choć i tak się namęczyłem telefonem na danych komórkowych. Dostać legendę nawet na 1lvl zawsze spoko. Fifa każe dopłacać kilkadziesiąt zl by dostać wypożyczenie ikony na 3 mecze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie demo zostanie wypuszczone 8 sierpnia. Po edycji 2018 jestem mega pozytywnie nastawiony i oby demo to potwierdziło.720b93f83b27bf6d8d71fe527e37e06b.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sprawdzi się. Na 99% będę brał najwyższą edycję. Zmiany w my club mocno na plus. Kilka fajnych rzeczy tam dodali. W pes my club najbardziej podoba mi sie budowanie zespolu, ktorego praktycznie nie ma w fife gdzie wszystko nastawione jest na handel kartami  bez wiekszego przywiązania do nich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym rozwiązaniem jest np. możliwość wymiany duplikatów karty na inną kartę o tym samym overallu. Całe szczęście nie wprowadzili handlu kartami jak w Fifie...

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://my.konami.net/presentform/direct.html?survey_id=20180721enFhgMqD

 

Przywrócili możliwość wpisania 3 słów i dostania legendy. Do czwartku do 10 rano.

Kto się nie załapał ostatnia szansa.

 

 

Jeżeli będą duplikaty to chyba nie będzie możliwości przepalania kart na trenerów a także ustawiania sobie losowań

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pablos za info :)

Wystarczy wprowadzić te 3 słowa co podawałes kilka postów  wyżej i zatwierdzić tak ?  Dostałem zwrotkę na maila, wiec chyba wszystko, ok.

 

8 sierpnia pobieram demo, jak będzie ogień , to trzeba zamówić preorder Legend :) ciekawe czy po wydaniu dema będzie nadal 10% rabatu.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to rabat jest na preorder więc nawet 1 dzień przed premierą można.

 

Jak mail przyszedł powinno być ok. w 2019 trzeba będzie wpisać swoje konami id i przejść tutorial 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówię preorder w sklepie stacjonarnym to też dostanę tego Romario na wypożyczenie i 1000 monet do MyClub czy ten bonus jest tylko na cyfrę?

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest wersja pudełkowa Legend ? 

Wydaje mi się , ze nie wiec chyba lipa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma.

 

Dodatkowo dostaniemy 2 zawodników pow 80 ovr jeżeli mamy w składzie my club 2018 2 zawodników 90 ovr.

 

Kolejny miły gest. Widać że konami się stara dopieścić gracza mimo licencyjnych braków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo Romario i te 1000 monet jest przy każdym preorderze cyfry nawet standardowej wersji

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacieram ręce , zaczynam właśnie urlop , jutro wyjazd. Wracam 7, na drugi dzień demo , zostanie kilka dni wolnego na testowanie :) Sierpień zleci i pobieramy cyfrówkę :) 

Na filmikach wyglada to zajebiscie widać , ze dopracowali murawę , ciekawe czy będzie WOW na prosiaku w 4k :) Oby ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena cyfrówki? Duża różnica w porównaniu do wersji pudełkowej?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka cena cyfrówki? Duża różnica w porównaniu do wersji pudełkowej?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka


Przy wydaniu Beckhama to nawet do 50 zł jak się dobrze poszuka.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średniej cyfrówki i tak nie opłaca się brać. Wybór to pudełkowy beckham czy cyfrowa legenda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując przez edycję 2018 cena najwyższej wersji wynosi poniżej 300 złotych i to jest najlepsza opcja.

 

 

 

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×